Bitcoin Forum
May 12, 2024, 12:14:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Türk Silahlı Kuvvetlerinin Menbiç e girmesi dogru buluyormusunuz  (Read 83 times)
mkixmax (OP)
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
June 18, 2018, 05:15:30 PM

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Menbiç'e seçim zamanı girmesi normal mi ? Yoksa oy artırma çabası mı ?
1715472842
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715472842
Reply with quote  #2

1715472842
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715472842
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715472842
Reply with quote  #2

1715472842
Report to moderator
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
June 18, 2018, 07:28:05 PM

TSK Afrine girdiği zaman ortada bir seçim yoktu. Daha ozamanlarda bile Mümbiç'i teröristlerden temizleyin, desteklemeyin yoksa gireriz diyorlardı. Sadece Afrin, Mümbiç değil Suriye'den Irak'a kadar birçok yere sınır ötesi operasyonlar düzenlendi. Ben bunları doğrudan seçim yaklaşıyor ondan giriliyor gözüyle bakmıyorum.
Hükümetin her yaptığı harekete muhalefet olacak kötüleyecek değilim. Bu sınır ötesi operasyonların hepsi paslanan ordumuzu bileyledi. Yıllardır aktif bir sınır ötesi operasyonu yapmayan ordumuzu aktifleştirdi. Aynı zamanda ordumuzun ne kadar kuvvetli olduğunu, savaş sanatına ne kadar hakim olduğunu dünyaya tekrar hatırlattı. Bu kadar az sivil ve askeri personel kaybı ile bu denli büyük operasyonların yönetilmesi gerçekten büyük bir başarıdır. O yüzden ben bu operasyonlarla mutlu oluyorum aynı zamanda orada savaşan askerlerimize dualarımı eksik etmiyorum.

Yine dediğim gibi diğer yapılanları veya bu operasyonlar sırasında uygulanan dış politikaların ne kadar aksak olduğunu ne kadar tutarsız olduğunu konuşmuyorum. Olaya sadece tek bir tarafından bakıyorum.

Seçim çalışmalarına malzeme yapılmıyor mu? elbette yapılıyor. TSK'nın meclisteki partilerin çoğunluğunun onayladığı ve desteklediği bu hareketlerin AKP'nin kendine mal etmesini kesinlikle yanlış buluyorum. Bu hareketler ile milliyetçilik damarlarına girerek oy oranlarını arttırmaya çalışıyorlar.

HecarimTR
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
June 18, 2018, 08:53:30 PM

Fırat kalkanı harekat alanı ile Münbiç arasında kalan hat ta TSK ve ABD Silahlı Kuvvetleri unsurları bağımsız devriye faaliyetlerine başladı, bu yüzden bence mantıklı
assassin15
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
June 18, 2018, 09:03:10 PM

Mantıklı. Girsin tabi ama oraya girerken doğudaki terör yuvaları çok boş bırakıldı. Acilen oralarında yerle bir edilmesi gerekiyor. Konuşarak anlaşalımdan sonra sonunda mantıklı bir hamle yapıldı.
hocaiscomen
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
June 18, 2018, 09:53:35 PM

Girsinde bu operasyonlar su ile olmuyo vergilerle oluyor benzinin 6 lira olmasıyla oluyor.nereye kadar bu ekonomiyle savaş??
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
June 18, 2018, 10:11:44 PM

Anlaşmalı seçim propagandası..  Boş menbiç'te devriye atacakmış ordumuz.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
June 19, 2018, 05:55:35 AM

Bu vatani meseleleri seçimlerden kesinlikle ayrı konuşmalıyız. Bu zamana kadar birçok hata yapıldı ama seçim var diye operasyonları durdurmak bu hataların devam etmesine neden olurdu.

Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
June 19, 2018, 06:02:53 AM

teroristler oradan cıktıktan sonra girmenin bir anlamı oldugunu düşünmüyorum. Amerikadan izin al, amerika su gün girebilirsin desin tüm silah ve teroristlerin cıkısını sağlasın ne anlamı kaldı. Hani filmlerde düşmanı kovalarlarda boş depoya baskın yaparlar ya aha aynen o oldu.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: