Bitcoin Forum
May 26, 2024, 07:22:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: EOS ana ağı iki gün dayanabildi  (Read 524 times)
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
June 20, 2018, 02:45:26 PM

EOS ağının çok fazla şişirildiğini ve ETH ağından çok erken çıktıklarını düşünüyorum. Bu tür coinlerin ETH ağından çıkması ile ETH dolaşım ve gönderim bedelleri fiyatlanma konusunda düşüş yaşayacak ve ETH gönderim hızları artacaktır. Bu durumda insanlar yine yatırımlarını ETH ağında devam ettirecektir.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
June 20, 2018, 04:03:46 PM

EOS icosu bir yıla yakın sürdü, ico başladığından beri geliştirilse 1 yaşında belki ico önceside vardır. Ekip tecrübeli ama eos'un altından kalkamayacakları pek çok kez dillendirildi. 

ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
June 20, 2018, 04:16:33 PM

o kadar para topladılar ama bi boku beceremediler sinan gürer de twitterdan açıklama yaptı ya borsayı hackleticekler yada yatırımcılarını zarar uğratıcaklar dediler çok tehlikeli bi durumdalar haberiniz olsun

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
June 20, 2018, 04:22:29 PM

Bu işin böyle olacağı daha en başından belliydi. Ancak yatırım yapanlara buna inanmak istemedi. Bu ath gördüğünde, satıp çıkanlar temiz kar yaptılar ama bekleyip daha büyümesini görmek isteyenler bence zarar edecekler.
Gocu
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
June 20, 2018, 04:28:21 PM

EOS yatırımcılar tarafından desteklenen büyük coinlerin başında geliyor.Böyle bir şeyin başlaması EOS'a çok zarar verir.1000'lerce yatırımcı bundan etkilenecektir.
cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
June 20, 2018, 04:32:17 PM

Çok bile dayandı şerefsizler ethereum dumpladı topladıkları etherleri ile iyi oldu görün girdiğiniz coini bundan bir bok olmaz bekleymeyin toplamışlar 4 milyar yaptıkları işçiliğe bak sen utanır insan
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
June 20, 2018, 04:39:11 PM

Tanrı bile batıramaz dediler Titanic battı Eos'a ne kalmış. Demekki bazı şeyleri fazla abartmamak lazım. Yanarım yanarım bu totoşlar topladıkları etherleri bozdururken etherin fiyatını düşürdüler ve hala daha ellerinde 1.1m ether var olması lazım. Onuda satsalarda piyasadan kaybolup gittseler bizde bir efsane Eos vardı desek
tumece
Full Member

Merit: 107

View Profile
June 20, 2018, 07:17:41 PM

0.5 dolara düştüğü an o kadar kararsız kalmıştım ki alıp almama konusunda. bir anda fırlamaya başlayınca bir türlü almaya elip varmadı şu eos meretini. bu haberlerden sonra normal olarak fiyatının biraz gerilemesi lazım ama pek etkilememişe benziyor. kolay mı bir ethereum olmak. böyle sıkıntılarla başlayan bir ağın sorunlarını çözmek ciddi zaman alacaktır. fiyatı düşmese de şu an için en azından artacağını düşünmüyorum uzun bir süre için. bunalan yatırımcı orta vadede başlar satışa. belki düşük fiyatlardan yakalarsak alırız ilerisi için. eos çulara geçmiş olsun.
bmgs
Member
**

Activity: 518
Merit: 15

View Profile
June 20, 2018, 08:28:09 PM

Eos ağındaki hatalar kaynaklı olarak önemli borsalardan birinin hacklenebileceğine dair yorumlar okudum. Daha borsalar ve cüzdanlar arası deposit işlemleri açılmadı. Sorunlar çözülmeden deposit işlemi açılırsa, daha ciddii problemler ortaya çıkabilir.
Ryuuma
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile
June 20, 2018, 08:38:46 PM

Bir ara baya rüzgarı arkasına almıştı.İyi ki almamışım alsam mı diye düşünüyordum alsam zarar edecektim.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
June 20, 2018, 10:18:45 PM

0.5 dolara düştüğü an o kadar kararsız kalmıştım ki alıp almama konusunda. bir anda fırlamaya başlayınca bir türlü almaya elip varmadı şu eos meretini. bu haberlerden sonra normal olarak fiyatının biraz gerilemesi lazım ama pek etkilememişe benziyor. kolay mı bir ethereum olmak. böyle sıkıntılarla başlayan bir ağın sorunlarını çözmek ciddi zaman alacaktır. fiyatı düşmese de şu an için en azından artacağını düşünmüyorum uzun bir süre için. bunalan yatırımcı orta vadede başlar satışa. belki düşük fiyatlardan yakalarsak alırız ilerisi için. eos çulara geçmiş olsun.

Aynen hocam ben de ikilemde kaldım.  Bir zamanlar ETH'ı da 25 $'a almış ve şansa kader 100$ civarında satmış biri olarak bundan da çok az aldım. Hiç değilse aklım kalmaz. Ayrıca; bu tür bir sorun karşısında bile hâlâ 10$ seviyesinin altına inmiş değil.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
June 20, 2018, 10:23:40 PM

Bu kadar popüler ve göz önünde olan bir coin olduğu için saldırılara maruz kalmasını normal karşılamak lazım. Ben önünün çok açık olduğunu düşünüyorum. İlerleyen zamanlarda adından pozitif şekilde söz ettirecek bence.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
June 20, 2018, 10:42:33 PM

Eos’daki problem her ne ise kısa sürede çözümleneceğini düşünüyorum. Hep almak istemiştim, elim varmamıştı bir türlü. Bu süreç içerisinde fiyatı biraz düşüp alım fırsatı verirse belki değerlendiririm.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
June 21, 2018, 06:52:47 AM

etheryumu gömerken iyidi beter olsunlar. ama çokda öyle kaybettirecek bir coin olarak görünmüyor bitcoine göre hareket eder bundan sonra
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
June 21, 2018, 06:57:09 AM

Bu sorunun çözümü elbet bulunacaktır ama asıl sorulması gereken soru şu bu adamlar Ana ağı denemeden mi bu işe kalkıştılar Ddos saldırıları olacağı belli gibiydi bunlar beklenen şeyler olmasına rağmen önüne geçmemeleri kötü bir gelişme olmuş
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
June 21, 2018, 12:13:09 PM

Sen git rekor sayıda yatırım al, sonra ilk 48 saatte böyle bir fiyasko ile karşılaş. Demekki tüm testleri yapılmadan açılmış mainnet. Ethereumda hala açık olabilir ve hala düzeltilebiliyor olabilir ama topladığı paraya bak, birde eosun topladığı paraya bak. Bence bu kadar yatırım almamış olsaydı çoktan dibi boylamıştı.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
June 21, 2018, 01:12:50 PM

Sen git rekor sayıda yatırım al, sonra ilk 48 saatte böyle bir fiyasko ile karşılaş. Demekki tüm testleri yapılmadan açılmış mainnet. Ethereumda hala açık olabilir ve hala düzeltilebiliyor olabilir ama topladığı paraya bak, birde eosun topladığı paraya bak. Bence bu kadar yatırım almamış olsaydı çoktan dibi boylamıştı.

aynen öyle
trhomeagent
Member
**

Activity: 504

View Profile
June 21, 2018, 01:28:53 PM

Şu an, Binance, Okex ve Huobi'de 10,41 seviyelerinde ve her üç borsa da sabah 05:30 sıralarında 10,80 seviyelerine çıkış olmuş. Dengeli bir hareket söz konusu. Bence kontrollü ilerlemeye devam edecek ve bu fiyatların altını da göstermeyecekler sanki...
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
June 21, 2018, 01:36:15 PM

Elon Musk o kadar para toplasa Marsa bırak roket göndermeyi koloni kurar, Amerika dan Türkiyeye Tünel yapar. Burda yapılan şeylere bakınca komik diyorum ekibe yeni insanlar ekleseler di. Bug ları eleselerdi bari.
Allonee
Member
**

View Profile
June 27, 2018, 08:06:23 PM

Bunlar hep EOS için alım fırsatı arkadaşlar ben EOS fiyatının çok çok çok yukarılara tırmanacağını düşünüyorum. Şu piyasada elimde tepeden aldım diyebileceğim coinler arasındaki EOS yüzde 40 kar ettirmiş vaziyette..
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: