Bitcoin Forum
May 29, 2024, 09:36:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin’de tekrarlanan bir döngü var, o yüzden 20 binin ötesine geçecek  (Read 83 times)
seje (OP)
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
June 19, 2018, 12:54:11 PM

Kripto para uzmanı Cassius Kiani, blockchain teknolojisinin küresel olarak benimsenmesi, sayıları günden güne artan ve her zamankinden daha fazla para toplayan ICO'ların yanı sıra tekrarlanan döngü nedeniyle Bitcoin fiyatının 2018'de 20 bin doların ötesine geçeceğini söyledi.

Blockchain şirketi Atlas Neue’nin ortağı olan Cassius Kiani, Bitcoin’in yakın zamanda yükselmeye başlayacağını düşünüyor. Kiani, bir numaralı kripto paranın tekrarlanan döngü başta olmak üzere teknolojinin küresel olarak benimsenmesi, sayıları günden güne artan ICO’lar gibi nedenlerle de Bitcoin fiyatının 2018’de 20 bin doların ötesine geçeceği görüşünde.

CryptoCompare & MJAC London Blockchain Zirvesi’nde Express’e konuşan Kiani şu açıklamalarda bulundu:

“Bana kalırsa Bitcoin bu yılın ötesine geçecek, çünkü 2018’de blockchain teknolojisinin benimsenmesine bakarsanız çok daha yüksek. Bu yıl her zamankinden daha fazla ICO var. Bu ICO’lar her zamankinden daha fazla para topluyorlar, medyada daha fazla yer alıyorlar. Temel olarak son birkaç yılda piyasa grafiğine göz attığınızda 2016 ve 2017 ile çok benzer göründüğünü fark edersiniz. Yani aynı zirveleri, aynı çukurları, aynı büyümeyi, aynı yükselişi ve formu görürsünüz. Bu tekrarlanan bir döngü.”

Kiani sözlerinin devamında şöyle konuştu:

“Etrafındaki tüm spekülasyonlar arttı ve nihayetinde insanlar bundan daha fazla söz etmeye devam ediyorlar. Halkın gözünde giderek daha fazla tanınıyor. Tek gereken piyasanın yükselişe geçmesi.”

Benzer bir bakış açısını Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao da sunmuştu. Zhao, Bitcoin’de 2018 yılını geçmiş yıllardaki fiyat grafikleriyle karşılaştırarak kullanıcılara volatilitenin çok kaygılanacak bir şey olmadığının hatırlatmasını yapmıştı.

https://uzmancoin.com/bitcoin-dongu-yirmi/
ferdimutluiphone
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
June 19, 2018, 01:00:55 PM

Ben de çok yakın bir zamanda bu artışın olacağını düşünüyorum. Artık taşlar yerine oturmaya başladı. Büyük kurumlar da yatırımlarını artırmaya başladı. Rus Sberbank ta bir ortakla kripto paralara ciddi yatırım yapmayı planladığını sızdırmış.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
June 19, 2018, 01:18:58 PM

Binance'ın işlem hacmi 4 te 1 e düşmüştü. Belki daha da düşmüştür. Komisyon gelirleri azaldı.
Açıklamayı bu amaçla yaptığını düşünüyorum.

barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
June 19, 2018, 03:31:54 PM

Yaklaşıyor yaklaşmakta olan.. Roll Eyes
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
June 19, 2018, 04:07:10 PM

Buna benzer yorumlar son günlerde gittikçe sıklaşıyor. Bu insanlar kesinlikle içi boş konuşmazlar ve bir dayanakları vardır. Artık sanırım çok az daha bekleme vakti yükseliş için.

blogmute
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile
June 19, 2018, 07:45:49 PM

Yaklaşıyor yaklaşmakta olan.. Roll Eyes

bu cümleyi internette bir çok yerde gördüm, bir de geliyor yılan oğlu yazıyorlar Cheesy
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
June 19, 2018, 08:00:23 PM

Bitcoin piyasasında olanlar yükseliş kelimesinin ne anlama geldiklerini iyi bilirler ve Bitcoinin büyük yatırımcılarının dışarda kalmayacağını ve zamanı geldiğinde Bitcoini yeni rekorlara taşıyacaklarını bilirler o yüzden yorumları gerçekçi buluyorum ve sabır diyorum.
gunmunj
Member
**

Activity: 308

View Profile
June 20, 2018, 10:44:31 PM

Bu tür haberlerle ve yorumcuların tahminleriyle bizi piyasanın yükseleceğine inandırmaya çalışıyorlar ama ben artık buna inanmıyorum. Bu sene piyasa 20 bin doların ancak yarısını görecektir.
complexity7
Member
**

Activity: 252

View Profile
June 21, 2018, 10:01:21 PM

sürekli piyasa spekilasyonla çalış oldu ne blockchainin gelişmesi nede iyi projelerin ön plsns çıktığı yok bir spekilasyon pump dump parayı kaldıran kaldırıyor kalanlarda aylarca aynı seviyeye gelecekde zararı çıkaracağım diye bekliyor iddia kumar olayından farksız bir duruma geldi grafikçiler gibi sözde anlayanlarda panik havası yaratıyorlar ordada küçük yatırımcı çaresiz...

Pages: [1]
  Print  

Jump to: