Bitcoin Forum
May 26, 2024, 07:21:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Neo Holderlarına Selam Olsun!  (Read 417 times)
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 19, 2018, 06:09:38 PM

Ben de Neo ya geç uyandım.ilk antshare iken alip satmıştım. Neo olunca uzak durdum. Son günlerde özellikle cuzdanda tutulan Neo Lara göre airdrop yapması beni ateşledi. Bende bir miktar alıp cuzdanda tutuyorum. Zamanında uyansaymisim. Ontology airdrobu kaçırmazdim. Allah'tan MCT yi yakaladım. Neo sağlam hodl coini bence

airdropları borsalarda alamıyoruz galiba dimi? myetherwallet tarzı bir wallete çekmek mi lazım?

Aynen dostum. Neotracker benim kullandığım . Neo tutunca gas veriyor. Ayrıca Neo tabanlı ico da veriyor. Az miktar at cüzdana ara ara verilen gas i claim yap. Yeter
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
June 19, 2018, 06:18:49 PM

Neo benim de umutlu olduğum bir coin. Hatta son dönemde Ethereum icolarına değil, Neo icolarına katılıyorum. Ethereum bıktırdı artık. Ayrıca Neo tokeni olan Swth'dan da epey bir miktar tutuyorum. Neo'nun bugünkü fiyatı tam bir yıl önceki fiyat. Ocak ayındaki yükselişte elimdekileri satıp,  epey bir kar ettim. Son düşüşle sattıklarımı fazlasıyla yerine koydum. Bu arada neotracker sitesi cüzdandaki tokenleri gösterirken hata veriyor. Bunun yerine cüzdanı kontrol etmek isteyenler state.otcgo.cn sitesinden daha temiz bir görüntü alabilir.
hasyurt
Full Member

Activity: 602

View Profile
June 19, 2018, 06:37:43 PM

Neo benim de umutlu olduğum bir coin. Hatta son dönemde Ethereum icolarına değil, Neo icolarına katılıyorum. Ethereum bıktırdı artık. Ayrıca Neo tokeni olan Swth'dan da epey bir miktar tutuyorum. Neo'nun bugünkü fiyatı tam bir yıl önceki fiyat. Ocak ayındaki yükselişte elimdekileri satıp,  epey bir kar ettim. Son düşüşle sattıklarımı fazlasıyla yerine koydum. Bu arada neotracker sitesi cüzdandaki tokenleri gösterirken hata veriyor. Bunun yerine cüzdanı kontrol etmek isteyenler state.otcgo.cn sitesinden daha temiz bir görüntü alabilir.

Swth ye bende güveniyorum. Ben genelde bu tarz durumlarda sıfırdan para koymak yerine airdrop ya da bounty lerden gelenleri değerlendiriyotum. Fırsat buldukça alacağım. Aldığımı cüzdana çekiyorum. Malum nep5 tokeni tuttuğun zamanda Neo tokeni geliyor. Değerlendirmek lazim
elithamal
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
June 19, 2018, 07:08:24 PM

evet neo icolarına ve projelerine ben de güveniyorum hem fiyatı uygun hem yaptığın icolar gayet başarılı gidiyor. ben de dikkate alacağım. sağolun başlık için

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
June 19, 2018, 07:24:02 PM

Neo nun ismi bile bana çok sempatik geliyor. Alıp ilk kar ettiğim coin olması sebebiyle de bende yeri ayrı. Geleceğinin parlak olacağına bende çok inanıyorum.
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
June 19, 2018, 07:31:31 PM

şu airdrop muhabbetini birisi banada açıklayabilir mi nasıl oluyor ? neon wallete atsak otomatik airdrop mu geliyor ?

Birde wallette durunca günlük ne kdr gas veriyor ? Binance ile aynı mı ?
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
June 19, 2018, 07:33:32 PM

Neo’nun hold edilebilir bir coin olduğuna ben de katılıyorum, fiyatı alım için uygun ve icoları ds kaliteli oluyor.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
June 19, 2018, 07:51:47 PM

Etheryumda bu sene güzel atılımlar yapmaya hazırlanıyor.Neo ve eth ikisi çetin bir mücadele edecek gibi.Neo fırsat verirse bende biraz almayı düşünüyorum yatırımlarım değerlendiğinde.Ama neo tabanlı coinlerin akıbetini pek bilmiyorum.Projelerini ve ekiplerini incelemek lazım.
blaanka
Newbie
*

Activity: 167
Merit: 0

View Profile
June 19, 2018, 07:58:13 PM

aynı şekil %60 %70 bende zeepindeyim bakalım hakkımızda hayırlısı :=)
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
June 19, 2018, 08:14:53 PM

Bencede mantıklı bir iş yapmışsınız.cunku bu yıl Neo icolari ve Neo yılı olacak gibi. Baktığımız zaman etherium u geçme kapasitesi var sanki Neo nun. Bu yıl güzel bir fırlama yükselme olabilir. Denemektedir fayda var sene sonuna kadar. Piyasa düzelir birşeyler olacak ama duzelmeyince düştükçe düştü maalesef Neo. Ama icolara için bence neonun düşük fiyatlı olması iyi birşey sanki.

CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
June 19, 2018, 08:39:34 PM

Travala aldım elimde patladı yarı yarıya zarar ettim diyebilirim. Bu neo tokenlerin neresi karlı iyice eth tokenlere benzemeye başladılar

Bm1905
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 1

View Profile WWW
June 19, 2018, 09:06:36 PM

Neo tabanlı tokenlar baya pirim yaptı ama bunun ana nedeni bence binance ve kucoin gibi borsaların bunları çok öne çıkarmış olması. Bence yatırım yaparken projenin tabanından çok projenin vaadettiklerine ve yapılabilirliğine bakmak gerekir. Sırf Neo tabanlı diye aldığım ve tuttuğum tokenlar var ama bunların miktarı göreceli olarak az. Ya tutarsa diye saklıyorum, ciddi yatırımlarımı gvendiğim projelere yapıyorum.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
June 20, 2018, 02:48:59 PM

Son dönemlerde portföyümün çok büyük bir kısmını (yaklaşık olarak %80 gibi bir kısmını) NEO'ya ve NEO alt tabanlı coinlere ayırdım. Bu kararımın ileriye yönelik olarak doğru olacağına inanıyorum. Geçtiğimiz sene sonu oluşturduğum Waves yatırımımın ufak bir kısmını da NEO'ya çevirmem ile portföyümün içerisinde NEO oldukça değerli bir hal almış durumda. Umarım ki bu kararım ile pişman olmam ve hep birlikte kazanmış oluruz.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1257
Merit: 43

View Profile
June 20, 2018, 03:03:59 PM

Artık piyasa 6 aydır nasıl bıktırdıysa hepimizi çıkış yolları arar olduk. Evet şuan NEO, Ethereum'a rakip gösterilebilecek sağlam projelerden biri ama yine de dikkatli olunması gerekiyor. Ben büyük hype yakalamış bir NEO assetinin kısa bir süre içinde milleti çok fena tokatlayacağını düşünüyorum açıkçası. Çünkü ben dahil bir çoğumuz NEO'ya ve assetlerine gerekenden fazla güveniyoruz gibi sanki..
gmcobx
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
June 20, 2018, 03:58:22 PM

Cin den garip garip haberler gelmezse iyi yerlere gidecek gibi gorunuyor. Tokenlari icinde baya yazi okumustum fakat, sozkonusu cin ve ne yapacaklari hic belli olmuyor
NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203
Merit: 1

View Profile
June 20, 2018, 04:20:42 PM

ETH deki stabile sorunları demişsin ama bu sorun neoda dahada beter. Bazen cüzdanlarında bile sorun oluyor olan coinler hiç gözükmüyor ertesi gün gözüktüğü bile oldu yani etherden iyi değil. iyi demedinde ether bunu her türlü katlar teknoloji car curt.
Gocu
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
June 20, 2018, 04:23:21 PM

Hepimizde bu neo maşkı mevcut.Neo biraz abartılı olabilir ama bitcoini bile tahtından ederse hiç şaşırmam.Her şeyi ile çok daha güven vermektedir.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
June 20, 2018, 05:09:17 PM

1000 doların var ve Neo artık 10 dolara da gelse ben panikleyip satmam diyorsan. alıp bekleyeceğim diyorsan. 1000 doların 100 doları ayrılabilir. Hele ki ralli aşamasına denk getirirsen bunu katmerli kazanırsın. Neo hold yapılacak coin ama bitcoindeki duruma göre sat, ucuzdan al politikası her zaman masada şık olarak durmalıdır.
vuslatgelir
Member
**

Activity: 195
Merit: 10

-

View Profile
June 20, 2018, 05:10:42 PM

1000 doların var ve Neo artık 10 dolara da gelse ben panikleyip satmam diyorsan. alıp bekleyeceğim diyorsan. 1000 doların 100 doları ayrılabilir. Hele ki ralli aşamasına denk getirirsen bunu katmerli kazanırsın. Neo hold yapılacak coin ama bitcoindeki duruma göre sat, ucuzdan al politikası her zaman masada şık olarak durmalıdır.

evet hocam ralli ye denk gelmek bence önemli zira oldukça iyi yerlere gelecek ileride neo, satmamak önemli
mdikmetas
Full Member

Activity: 616

View Profile
June 20, 2018, 05:17:37 PM

ralli döneminde çıkmayan coin olmuyor ancak eth den daha çok güvendiğim bir coindir.

eth artık tahtını icoları sallamaya başladı.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: