Bitcoin Forum
May 29, 2024, 01:05:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: TRON’un (TRX) token takası yaklaşıyor, yatırımcılar bunlara dikkat etmeli  (Read 134 times)
forumevi (OP)
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 6

View Profile
June 19, 2018, 06:42:19 PM

Geçtiğimiz ayın son gününde TRON (TRX), kendi ana ağını (mainnet) başarıyla faaliyete almıştı. Ancak henüz TRON’un kendi blok zincirine token geçişi başlatılmadı. Token geçişinin başlamasıyla TRON, tamamen Ethereum blok zincirinden ayrılmış olacak.

TRX token’larının geçişi, bu Perşembe günü başlayacak ve 25 Haziran itibari ile sona erecek.

Şu anda platformlarında TRX bulunan hemen hemen tüm borsaları, kullanıcıları için bu geçişi otomatik olarak sağlayacak. Borsalarda 21-24 Haziran tarihleri arasında TRX çekim işlemleri, 25 Haziran’da ise hem çekim hem de yatırma işlemleri askıya alınacak, 26 Haziran’da da hepsi aktif olacak.

TRX sahipleri, TRX’lerini 21 Haziran tarihinden önce kullandıkları borsalara transfer etmeliler. Eğer bu yapılmazsa TRON ekibi, daha sonra da TRX sahiplerine ERC-20 tabanlı TRX’lerini yeni TRX’ler ile takas etme olanağı tanıyacak.

Token takasını destekleyecek olan borsaların listesi şu şekilde:

Bitbns, Bit-Z, Bibox, Binance, Lbank, Bitfinex, BitoPro, BitForex, Bithumb, Bitkop, Bittrex, Bixin, Bitpie, Coinegg, CoinEx, CoinFalcon, Cryptopia, Liqui, Coinnest, Coinrail, Cointiger, Dragonex, Gate.io, HitBTC, Huobi, OEX, OKEX, OTCBTC, RightBTC, UPbit, Zebpay

Bu arada TRON, bugün gün içerisinde yüzde 15’ten fazla değer kazandı. Şu sıralarda ise yüzde 10’un üzerinde bir yükselişle 0.048 dolardan işlem görüyor.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
June 25, 2018, 01:22:03 PM

Genel seçimdi felan derken atladık bu işi,
binance deposit ve withdrawal ı durdurmuş. myetherwallet daki tokenleri ne zaman nasıl aktaracağız bu adamlara
bilgisi olan paylaşabilirse sevinirim.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
June 25, 2018, 01:25:26 PM

bakalım olumlu yada olumsuz fiyatlara etkisi ne zaman başlayacak
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
June 25, 2018, 01:43:10 PM

Tron'dan hiç umudum yok nedense, token olmaktan çıksa bile EOS bile yamuk yumuk bir şekilde bloğuna geçecek yada geçmeye çalışacak. Hatalar çıkacak bir ton, scam lafları dolaşacak. Bence EOS'Tan daha zor bunların işleri. Hiç sıcak gelmiyo Tron bana. Dikkatli olmakta fayda var!

mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
June 25, 2018, 02:02:55 PM

Tron'dan hiç umudum yok nedense, token olmaktan çıksa bile EOS bile yamuk yumuk bir şekilde bloğuna geçecek yada geçmeye çalışacak. Hatalar çıkacak bir ton, scam lafları dolaşacak. Bence EOS'Tan daha zor bunların işleri. Hiç sıcak gelmiyo Tron bana. Dikkatli olmakta fayda var!

Şimdi şöyle,
tron un çıkış amacı ile EOS un çıkış amacı çok farklı. Ayrıca farklı kesimlere hitap ediyorlar. Tron geçmiş 4 yıl içinde gördüğüm en iyi pazarlanmış proje.
Teknolojisi yeni bir şey değil ama pazarlama agresifliği çok fena. Bu bağlamda öyle yada böyle piyasada kalıcı olacağını düşünüyorum.
Bu yüzden 2 tutam aldım unuttum. ileride adam olursa para eder. etmezse de ne yapalım artık.
boxclarouk
Newbie
*

Activity: 29
Merit: 0

View Profile
August 22, 2018, 05:15:14 PM

son zamanlarda yapılan hiçbir mainnetin faydası olmadı umarım bunun olur
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
August 22, 2018, 05:29:40 PM

ETH ağından ayrıldıktan sonra patlayan ne ağlar oldu. Bence yolu birden kestirip atmak çok doğru Karar değil ama TRON uzun süredir projeyi geliştiriyordu. Sonucu kaliteli bir ağ ve 1 haftada patlamayacak kadar dayanabilirse muhtemelen kurtarır ve Mainneti başarıyla gerçekleştirebilir.
cerezcikansiz
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile WWW
August 22, 2018, 05:32:00 PM

Ben takas etmedim allahtan çok yoktu gönderme ücreti token fiyatını geçiyordu  Grin ama hala cüzdanda miktar görünüyor şu kadar ediyor diyor.
Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
August 23, 2018, 06:10:27 PM

Tron uzun zaman ciddiye alınmadı, sonrasında kendi ağına geçim projesi ile Ethereuma rakip olma yoluna girdi. Tron token takası yatırımcıların ilgisini çeker mi bilinmez.
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
August 23, 2018, 06:58:47 PM

Çaktırmadan sinsi sinsi geliyo tron. Hiç şüphe çekmeden. Şüphe çektiğinde zaten almak için geç olacak Smiley o yüzden tronda dahil çoğu tokrn için bekliyorum. Zaten verilen para fakirde zenginde etmez şimdilik. En kötü senarya aynı fiyat. Ama hep diyorum eth den daha çok umutluyum tron konusunda. Özellikle teknoloji alanında yatırımları ve atılımları olacaktır.

...
Pages: [1]
  Print  

Jump to: