Bitcoin Forum
June 19, 2024, 04:26:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Pundi X Binance'ta! Deposit işlemleri başladı! Trade 21 Haziran'da  (Read 937 times)
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
June 26, 2018, 08:47:57 AM

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu dedirtti bana yüksek olan fiyat binancea girince yerin dibine çöküverdi birden.bunda piyasanın şimdiki halinin etkisi büyük oldu artık eskisi gibi pump bile yemiyor binancea girenler.yakında kucoin gibi tamamen dump borsasına dönüşmez inşallah eski günleri gerçekten çok özlemeye başladık

Bence en büyük etken cüzdana 17 milyar adet biriktiren kişi ya da kişiler in hacimli borsaya girince satması oldu. Ben birden satmaz azar azar boşaltır diye düşünüyordum ama adam girer girmez ilk gün hepsini boşalttı . Bu sebeple dustu. Ama sabredersek iyi kazançlar elde edebiliriz gibi geliyor bana. Benim tek avantajim çok düşükten yakalamış olmam. Ama yüksekten alsamda beklemeyi tercih ederdim
Hepsini mi boşalttı? Neden yanlış bilgi veriyorsunuz?
https://etherscan.io/address/0x6999603912eeb1b3f10a2058384db5e109b4df6f#tokentxns
17 milyar npxs vardı 12 milyar var halen...

Bu attığınız adreste sadece pundix yok . Bunun borsa hesabı olmadığından emin misiniz. 18 milyon dolarlık cnn 1 milyon dolarlık İnc var

Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
June 26, 2018, 08:55:32 AM

Adam çok sayıda sattı fakat satmasa da ben bir dump gelir diye bekliyordum, 3k lara gelmişti fiyat olarak ve binance fiyatlamasını orda yapmıstı, pıyasada haber daha fazla etkı edıyor haberın gerceklesmesı pek etkılemıyor malesef.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
June 26, 2018, 09:25:35 AM

Coinraildeki hack olayı hala devam ediyor galiba idex pundixi islemlere kapattı. Binancedeki bakım geçince dump gelebilir haberiniz olsun

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
June 26, 2018, 09:31:31 AM

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu dedirtti bana yüksek olan fiyat binancea girince yerin dibine çöküverdi birden.bunda piyasanın şimdiki halinin etkisi büyük oldu artık eskisi gibi pump bile yemiyor binancea girenler.yakında kucoin gibi tamamen dump borsasına dönüşmez inşallah eski günleri gerçekten çok özlemeye başladık

Bence en büyük etken cüzdana 17 milyar adet biriktiren kişi ya da kişiler in hacimli borsaya girince satması oldu. Ben birden satmaz azar azar boşaltır diye düşünüyordum ama adam girer girmez ilk gün hepsini boşalttı . Bu sebeple dustu. Ama sabredersek iyi kazançlar elde edebiliriz gibi geliyor bana. Benim tek avantajim çok düşükten yakalamış olmam. Ama yüksekten alsamda beklemeyi tercih ederdim
https://etherscan.io/address/0x6999603912eeb1b3f10a2058384db5e109b4df6f#tokentxns

Binanceye girdiği gün hepsini sattı diye bir paylaşım yaptılar o bakımdan dedim. Bende parça parça satar diye düşünüyordum. Eğer 12 milyar kaldıysa biraz daha yükselecek olursa yine satış baskısı gelir o vakit. Büyük ihtimal airdroptan da iyi birşey gelecek cüzdan sahibine
Yok takip ediyorum ben. Hepsi hiç satılmadı. Şu an 12b duruyor.

Bu attığınız adreste sadece pundix yok . Bunun borsa hesabı olmadığından emin misiniz. 18 milyon dolarlık cnn 1 milyon dolarlık İnc var
Hiç bi şeyden emin değiliz. Borsa mı balina mı? Smiley
Açtığım konu şurada
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3810686.msg37293229#msg37293229

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
June 26, 2018, 10:23:34 AM

İdex trade işlemlerini kapatmış. Borsadan da kaldırmışlar npxs i . Sorun nedir bilgisi olan var? Binanceye girecek diye aldık elimizde patladı

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
June 26, 2018, 10:49:13 AM

Idex borsasında dün çalınan coinlerden 55 milyon civarı satıldı.Sonra 9 milyon daha transfer edilince kapattılar.Merkezsiz borsalarda satışa engel olunmuyor ancak kaldırılırsa satamaz.Diğer borsalarda yüklü satma şansı yok gibi gözüküyor.Kimlik onayı şart olduğundan hackerin bunu yapacağına ihtimal vermiyorum.Yine de bir güvensizlik yarattı bu durum.Dün idex'de 10 satoshiye kadar sattılar 55 milyon pundix'i.Hırsız yakalanmadan bu sorunun çözümü şu an ıdex'de ticarete kapanması.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 26, 2018, 11:13:41 AM

Ya bitmedi gitti şu işler. Bı taraftan hack haberleri bir taraftan %51 muhabbeti. BTC nin hali ortada. Ya ne güzel hayaller kuruyordum. Hayallerimin aq lar resmen. Gelsin artık şu boğa sezonu da hayalimi gerçekleştireyim. Bu hacker olayida düşmeye sebep olacak. Böyle giderse hayalini kurduklarimin ancak rüyasını göreceğim. 😥😥😥
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
June 26, 2018, 11:29:30 AM

Uyarı: Kullanıcılarımızı @Coinrail_Korea hack'inden korumak için bir sonraki duyuruya kadar $ NPXS işlemi #IDEX'de askıya alınmıştır. Bu arada, paranız güvende ve para çekme işlemleri aktif durumda. şeklinde türkçeye çevirdiğim bir bildiri yayınlamış idex borsası haberiniz olsun arkadaşlar.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
June 27, 2018, 06:17:41 AM

Binance airdrop'u desteklediğini açıkladı
https://twitter.com/binance/status/1011820566729220097?s=19

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
June 30, 2018, 05:39:00 PM

Saat 19 oldu herkes ellerindekileri sattı. Bundan sonra millet airdrop için falan uğraşmaz böyle olacaksa adam %7 alacağım derken %13 zarar etmiş oldu

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
hasyurt
Full Member

Merit: 118

View Profile
June 30, 2018, 05:47:21 PM

Zaten her snapshot tan sonra genelde bir düşüş oluyor. Ekip bunu düşünmüştür.mutlaka yarın bir gün yeni bir haber yapıştırırlar. Mesela daha bir Z borsasında listelenmedi. Ben hodl cuyum . Zaten maliyetim çok düşük bekleyeceğim. Acelem yok şimdilik
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
June 30, 2018, 07:07:07 PM

Binanceye girdi de hiçbir işe yaramadı ya. Zaten piyasa kötü birde BTC düşmeye başlayınca dahada kötü hale geldi. Binanceye girmeden önce daha iyi yükseliyordu. Binanceye girince tersine döndü rüzgar. Yani bu binancenin airdrop olayını desteklemesi iyi olmuş. En azından iyi haber elinde olanlar için ama düşüş daha fazla olduğu için. Holdcular için iyi bişey.

holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
June 30, 2018, 08:28:20 PM

Evet şu an aşırı düşmüş durumda pundix uzun vade için bence alınabilecek bir token. Düşme sebebini çözemedim bunu söyleyeyim.

bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
June 30, 2018, 11:44:20 PM

PundiX balinası fena oynuyor Binance de ya takibi bırakıp hodl yapmak lazım yada balina peşinde al sat yapılabilir. Ciddi takip gerekiyor ama kısmen de olsa takip edilebiliryor.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
June 30, 2018, 11:53:54 PM

Takip ettiğim kadarıyla balina fiyatı çok baskılıyor.Buna rağmen 80 sat civarından aşağı düşüremedi.Yakında güzel patlayacağını düşünüyorum.Bu baskı kırılırsa.Tabi balinalar istedikleri kadar toplaması lazım yoksa bırakmazlar baskıyı.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560

View Profile WWW
July 01, 2018, 08:18:14 AM

İdexte hala işlemler kapalı hack olayından sonra çalınan pundix tokenler çok yüksek miktarı oluşturuyor.

hisarardi
Member
**

Activity: 532

View Profile
July 01, 2018, 09:18:02 AM

şu hack olayında ki tokneler bitsin ortam rahatlar gibi yeni bir aksiyon olmazsa. o hack olayı ciddi sıkıntıya soktu ve hala etkisi devam ediyor. yakında ekip güzel şeyler açılar diye tahmin ediyorum. ayrıca bir türlü bit-z borsasında hala listelenemedi gitti.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
July 01, 2018, 10:02:23 AM

Saat 19 oldu herkes ellerindekileri sattı. Bundan sonra millet airdrop için falan uğraşmaz böyle olacaksa adam %7 alacağım derken %13 zarar etmiş oldu

geçen ay da bu şekilde olmuştu. son gün 3-4 saat kala boşaltıyorlar. bende gittim bu saatte aldım zaten. 1100'den girdim. balinalar çok baskı kuruyorlar tokenin üzerinde. doğrudan hodl yerine ay içinde al sat yapmayı planlıyorum. token sayısını arttırmak için
tekno
Sr. Member

Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
July 01, 2018, 10:19:15 AM

şuan yatırım için pek uygun gözükmüyor pundi x bunun yerine neo toplarım diye düşünüyorum ama ben ne zaman neo alsam biraz daha düşüyor fiyatı neonun

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
July 01, 2018, 10:19:43 AM

Satışlar gelebilir fiyat düşmesi bundandır belki genelde AirDrop ssleri alındıktan sonra satış veriyorlar 2018 bitene kadar yüzde 7 çok iyi bir AirDrop oranı parası olan al sat ile adet yükseltip AirDrop’tan faydalanmaya baksın bence
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: