Bitcoin Forum
June 19, 2024, 04:47:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7  All
  Print  
Author Topic: Pundi X Binance'ta! Deposit işlemleri başladı! Trade 21 Haziran'da  (Read 937 times)
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
June 20, 2018, 04:33:30 AM

Pundi X Binance'ta! Deposit işlemleri başladı. Trade de yakında açılıyor!
https://twitter.com/binance/status/1009281934764077056
https://support.binance.com/hc/en-us/articles/360004930532

Binance will open trading for NPXS/BTC and NPXS/ETH trading pairs at 2018/06/21 2:00 AM (UTC). You can start depositing NPXS now.

Bunun için ayrı konu açmak şarttı.  Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
June 20, 2018, 05:13:34 AM

Binance da tuttuğumuzda airdrop alabilecek miyiz peki?
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
June 20, 2018, 05:22:31 AM

O konu hakkında şimdilik bir bilgi yok. Ama muhtemelen Binance airdrop'u destekleyecek. Zac ve ekip bunu ayarlamışlardır diye düşünüyorum. Ve böylelikle Binance Pundi X airdrop'unu destekleyen ilk büyük borsa olacak.

franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
June 20, 2018, 07:10:10 AM

Binance borsasında oylama sonuçlanıp hemen peşinden duyurusu ve trade işlemleri yapılan başka bir coin token oldu mu acaba ? Bu kadar hızlı işlem yapıldığını ilk kez görüyorum bu da pundix ekibinin başarısı olsa gerek
hannapulu
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

PLATIO - Smart Banking Ecosystem

View Profile
June 20, 2018, 07:58:43 AM

Pundix e olan ilgi ICO sahiplerinin para ödemeden binnace ye girmesine yol açtı. Arkasındaki ekip bu ilgiyi ve desteği güzel değerlendirebilirse daha etkili bir çıkışla bir sıçrama daha yapabilir.

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 20, 2018, 08:16:05 AM

O konu hakkında şimdilik bir bilgi yok. Ama muhtemelen Binance airdrop'u destekleyecek. Zac ve ekip bunu ayarlamışlardır diye düşünüyorum. Ve böylelikle Binance Pundi X airdrop'unu destekleyen ilk büyük borsa olacak.

Ekip için değişen birşey yok sonuçta. Ha cüzdana yollamış ha borsa hesabına aynı şey. Bence de farklı başlık olması güzel olmuş hocam. Emeğine sağlık, siz kaliteli bir imza bulamadınız diye bende bu imzada takılıyorum artık. 🤔
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
June 20, 2018, 08:19:11 AM

Şahsi fikrim Binance nin airdrobu destekleyeceği yönünde. Eğer ki  21 den itibaren hacim güzel yükselirse Binance bu potansiyalin kaçmaması için airdrobu destekleyebilir.
zokora
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

View Profile
June 20, 2018, 08:45:19 AM

bu gece sabaha karşı binancete listelenecek. ben yukarı aşağı çok fazla hareket göreceğimizi düşünüyorum gün içerisinde. çılgın traderlar bunu fırsat olarak kullanabilirler Smiley
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
June 20, 2018, 08:45:51 AM

Ekip için değişen birşey yok sonuçta. Ha cüzdana yollamış ha borsa hesabına aynı şey. Bence de farklı başlık olması güzel olmuş hocam. Emeğine sağlık, siz kaliteli bir imza bulamadınız diye bende bu imzada takılıyorum artık. 🤔
Akropolis'e girdim 2 haftalık Smiley
Fena değil, kısa süre kaldığı için girdim. 1-2 ay olsa girmezdim muhtemelen. 2 haftada ne gelirse artık Smiley

Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
June 20, 2018, 09:01:50 AM

Dün balinalar sağolsun bayağı düşürdüler fiyati . Yüklü miktarda topladım şuan kardayım binanceye girince en az 2x olacaktır

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
June 20, 2018, 09:08:13 AM

İlk oylamaya girdiğinde Havven ile ikisi öndeydi. Fiyatlarına bakmıştım Pundix %45 atrış göstermisti. Sonuç şaşırtmadı yine beklenti satın alındı. Ama şunu söyleyebilirim oylamaya katılan coin veya tokenlar ilerleyen zamanlarda bir şekilde binancede listeleniyorlar. Havven'da bunlardan bir tanesi olacaktır.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
June 20, 2018, 09:21:52 AM

yav ben elimdeki tokenları swap a göndermiştim..tam da bu hack olayları sonrası transferlerin askıya alınmasına denk getirmişim..hay dedim elimi ...... şimdi bu swap işlemleri ne zaman başlayacak bilgisi olan var  mı ?
dedolee
Newbie
*

Activity: 189
Merit: 0

View Profile
June 20, 2018, 09:23:01 AM

Pundix için artık voleyi vuran vurdu. Bundan sonrası için 2x bile yapması mucizeye bakar. Almayın derim, elinizde patlar.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
June 20, 2018, 09:24:24 AM

bu gece sabaha karşı binancete listelenecek. ben yukarı aşağı çok fazla hareket göreceğimizi düşünüyorum gün içerisinde. çılgın traderlar bunu fırsat olarak kullanabilirler Smiley

Aynı şekilde düşünüyorum. Risk sevenler, hızlı işlem yapanlar, soğuk kanlı olanlar birkaç saat içerisinde iyi kar edebilir.
Zarar da edebilir tabi.
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
June 20, 2018, 09:28:26 AM

ben destekleyeceğini düşünmüyorum airdrobu. borsa hesabı sonuçta ico'ya katıldığımız zaman nasıl ki borsa hesabı istemiyorlarsa yine aynısı olacaktır. Bu arada binance , pundiye çok iyi gelecektir. Umarım binance saldırıya uğramaz. teker teker bütün borsalar saldırıya uğruyor :\

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
elithamal
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
June 20, 2018, 09:32:59 AM

pundi çok güzel bir proje hem  gerçek hayata entegre edildi hem de pos cihazlarının sayısı günbegün artıyor. Hakediyordu zaten Smiley hayırlısı olsun

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
parliament96
Newbie
*

Activity: 73
Merit: 0

View Profile
June 20, 2018, 09:48:00 AM

haberi görünce coinmarketcap ten bir bakayım dedim ne circulating supply ın ne kadar olduğu yazmıyor dolayısıyla market cap i de. çok fazla dalgalanma olmuş haberden sonra eğer bana circulatin supply ı söyleyebilirseniz belki ona göre düşünüp girebilirim
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
June 20, 2018, 09:55:33 AM

Pundix binance erken girdi vallaha 7-8 sattan giren arkadaşlar iyi kazandı burada herkesin hirozakiye teşekkür etmesi lazım en fazla konuşulan forumlardan birisi ve tavsiyesine uyan , imzasına Bile katılan dünya para kazandı binance da x2 yaparsa hiç şaşırmam buradan
derincold
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
June 20, 2018, 10:38:29 AM

Pundi X, aynı proje olan Babb  tokeninden daha çok iş yaparak daha hızlı girdi piyasaya. ilerleyen zamanlarda Babb tokenininde Binance'ye gireceğini düşünüyorum. Takip etmekte fayda var.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 20, 2018, 12:02:17 PM

Akropolis'e girdim 2 haftalık Smiley
Fena değil, kısa süre kaldığı için girdim. 1-2 ay olsa girmezdim muhtemelen. 2 haftada ne gelirse artık Smiley

Hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın. 2 hafta da olsa iyi Stake alırsınız. Rütbe iyi. Bereketli kazançlar dilerim
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7  All
  Print  

Jump to: