Bitcoin Forum
June 22, 2024, 03:57:37 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Hangisi geleceğin kripto parası  (Read 1080 times)
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
June 21, 2018, 09:04:17 PM

Marka değeri olarak bitcoin ve ethereum kolay kolay piyasadaki yerini kaybetmeyecektir.
Yeni nesil kendi mainnetworkü olan coinlerde diğerlerine göre daha kalıcı olacaktır.
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
June 21, 2018, 11:57:58 PM

Kripto piyasasında olağanüstü bir sıkıntı yaşanmazsa Bitcoin ve Ethereum'un uzun yıllar piyasada olacağını dolayısı ile geleceğin parası olacağını düşünüyorum, birden her şey değişir yepyeni nesil kriptolar ortaya çıkarsa durum değişecektir.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
June 22, 2018, 11:58:20 AM

bitcoin ve ether in uzun yıllar marketi domine edeceğine inanıyorum. bunlara ek olarak kendiminde yatırım yaptığı icx, wan ve neo gelebilir(yakın gelecekte tabiki market capta btc ve eth ye yaklaşamazlar ama büyüme potansiyelleri fazla). malum nedenlerden tabiki bnb var ayrıca. token olarak ise gelecekte ayakta kalabilecek sadece zrx i görüyorum.
bunlar harici(belki bunlarda dahil) 5 sene sonra şu an konuşulan hiç bir coin yada token in piyasada tutunacağını zannetmiyorum. heleki tokenler bas flipi unut sonrasını.
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
June 22, 2018, 12:23:38 PM

dac, tron, iota birkaç tane daha var bunlara dogecoini de ekleyeyim. dumplarda alıp parayı katlamak ve orada satıp çıkmak için ideal. bir gün 20 bini aşacak bitcoin görecek olursak dogecoinde bile fiyat anlamında patlama olabilir.
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
June 22, 2018, 12:39:51 PM

Bu konuda herhesin farklı fikirleri olabilir. Ama uzun vadede alt coin elde tutmak mantıklı olmayabilir. Ether veye btc tutmak  her zaman daha güvenlidir kanımca

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
whitebwithlovelyc
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
June 22, 2018, 02:43:31 PM

olursa ethereum veya neo olur geri kalanı yalan olur diye düşünüyorum
homojenshit
Newbie
*

Activity: 59

View Profile
June 22, 2018, 03:16:28 PM

ethereum olur diyorum. şu ico sonrası satılan eth'lere bir çözüm bulunursa ve btc'dne bağımsız hareket etmeye başlarsa kimse tutamaz eth'yi
joebaz
Newbie
*

Activity: 96

View Profile
June 22, 2018, 05:34:30 PM

Bu gidişle yatırdığımız binlerden geriye kalan kuruşlar ''Mecburen Geleceğimizin Parası'' olacak, Kripto değil ama idare edecez artık...
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
June 22, 2018, 05:46:30 PM

Benim açımdan ether ve neo her daim bir kenarda bulundurulması gerekenlerden. 2-3 senelik bir zaman dilimi dilekolay ama piyasadaki oynamalara rağmen o sabrı gösterebilmek zor. Bu açıdan eth ve neo çok kafa karıştırmaz ve arkaplanda projelerin güzelliği ortada.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
June 22, 2018, 06:23:50 PM

Konu içerisinde de bir kaç önerildi sanırım, wanchain platform coinleri içerisinde öne çıkan bir coin olabilir. İlk icosu yakında başlayacak.

SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
June 22, 2018, 06:26:27 PM

Uzun zamandır kripto para ve borsalarını takip ederim. Şunu bilir şunu söylerim. Bütün altcoin veya coinlerin hepsi Bitcoinin bir anlık hareketine bakıyor. Yani geleceğin kripto parası Bitcoin.
complexity7
Member
**

Activity: 252

View Profile
June 22, 2018, 11:02:44 PM

uzun zamanlı yatırım yapacaksan ıcoları araştırmanı tavsiye ederim kaliteli ıcolar mevcut şu an piyasadakinler anaşılan o ki eskisi gibi talep görmüyor altcoinler bitti resmen

elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
June 22, 2018, 11:10:05 PM

Ether ve xrp olabilir zaten yaptıklarıyla senelerdir ayakta ikisi de
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
June 22, 2018, 11:37:26 PM

Postlara bakıyorum hemen hemen benzer noktalarda birleşmiş herkes. Eth, eos ve neo her halde vazgeçilmez olarak bulundurulmalı bana kalırsa. Ayrıca bu piyasanın olmazları oldurduğunu da unutmayalım. Sağ gösterip sol vurabilir.
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
June 22, 2018, 11:49:37 PM

uzun vadeli bitcoin ile ethereum u tavsiye edebilirim. özellikle de ethereumdan baya umutluyum. hak ettiği yerin çok altında olduğunu düşünüyorum.
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
June 23, 2018, 09:42:32 AM

2-3 sene satmadan elinizde tutacaksanız, tavsiyem ether olur. pow süreci bitip pos sürecine geçince fiyatının btc bazlı oldukça değerleneceğini düşünüyorum. şuan piyasada gördüğünüz coinlerin %80i 2-3 sene sonra pul seviyesinde olacaktır. sağlam ve kitlesi olan coinleri tercih ediniz.
Etheriumun 2-3 yıl içinde maksimum 2x,3x artacağı yönünde çok makaleler okudum doğrusu,şu an zaten etheriumdayım.ama kararsızım

kararsız kalacak bir şey yok. alınıp saklanacak en sağlam coin ethereum. ayrıca neo ve waves de benim diğer değerleneceğini düşündüğüm coinler. waves'e gelen eleştirileri göz ardı ediyorum, çünkü projeyi sağlam buluyorum. tercih senin ama ether ilk tercihin olmalı.
frekans07
Member
**

Activity: 280

View Profile
June 23, 2018, 12:58:16 PM

Uzun vadede;
Eth, omg, iota, waves, xrp, xlm, Eos, neo, Ada, Bnb bunlar yatırımını minimum x3 x4 x5  rahat katlanabileceğin koinler. Bunların hepsi cmc'ta ilk 20'deler, altyapıları sağlam volume olarak tepedeler.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
June 23, 2018, 02:04:32 PM

Bitcoinin olmayacağı kesin teknoloji olarak çoğu coinin gerisinde kalıyor. Tabi bitcoin lighting teknolojisine geçilene kadar diyebiliriz. Hem hızı hem de komisyon oranı minimize edilecek gibi görünüyor

reillstai
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
June 24, 2018, 10:17:13 PM

ben ethereum olduğunu düşünüyorum bitcoin bir süre sonra popülerliğini yitirecek yerini ethereuma bırakacak
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212

View Profile
June 24, 2018, 10:20:20 PM

ben ethereum olduğunu düşünüyorum bitcoin bir süre sonra popülerliğini yitirecek yerini ethereuma bırakacak

Bende senin gibi düşünüyorum ethereumun bitcoini tahtından ediceğini ama zaman alıcak biraz beklememiz gerekli sadece
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: