Bitcoin Forum
May 03, 2024, 04:01:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: NEO Airdrop Takip Başlığı (Sürekli Güncel)  (Read 22861 times)
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
August 03, 2018, 11:24:30 AM

walla bu neo ve tokenlerinden brşey anlamadım değerlenmeleri gerekirken ha bire düşüyorlar ethereuma rakip diyerek biraz fazlamı abarttık acaba
Genel olarak piyasa düşüşte oldugu ıcın böyle düşünmen yanlış bana göre.Neo mutlaka uzun vadede gerektiginden fazla kazandıracaktır.
1714752073
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714752073
Reply with quote  #2

1714752073
Report to moderator
1714752073
Hero Member
*

Ignore
1714752073
Reply with quote  #2

1714752073
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714752073
Hero Member
*

Ignore
1714752073
Reply with quote  #2

1714752073
Report to moderator
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
August 04, 2018, 07:53:56 AM

walla bu neo ve tokenlerinden brşey anlamadım değerlenmeleri gerekirken ha bire düşüyorlar ethereuma rakip diyerek biraz fazlamı abarttık acaba

Genel olarak tüm piyasa düşüşte şu an, özellikle altcoin tarafında çok fazla zarar söz konusu. O sebeple NEO ve NEO altyapısı ile yaratılan tokenlerin de düşüşte olması çok normal bir durum. Okuduğum söylentiler doğru ise Asura Token de bu sebeple henüz borsalarda işlem görmeye başlamadı. Fiyatın düşük seviyeden işleme başlamasını istemiyorlar anladığım kadarıyla.
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
August 04, 2018, 07:31:53 PM

şuan 26$ seviyesinde son USD bazında destek kaldı, btc bazında 31 sata kadar daha düşebilir, 26$ aşağı kırılırsa 16$ civarına kadar düşmesini bekleyin derim. pek fazla umut yok bu gidiş ile çöp olup gider bence.. dost acı söyler.
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
August 04, 2018, 08:30:44 PM

piyasadaki düşüş devam ettikçe tutunmaya çalışsa da bir yerden sonra tutunamıyor halbuki buralara kadar düşmesi hayaldi benim için. terste kalmışlar için büyük sıkıntı bu durum ne zaman durulacağı geri toparlayacağı meçhul.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
August 05, 2018, 10:46:11 AM

piyasadaki düşüş devam ettikçe tutunmaya çalışsa da bir yerden sonra tutunamıyor halbuki buralara kadar düşmesi hayaldi benim için. terste kalmışlar için büyük sıkıntı bu durum ne zaman durulacağı geri toparlayacağı meçhul.

50 USD seviyelerinden yüklü miktarda alım yaptım, pişman mıyım? Belki evet, belki hayır. Neden pişman olabilirim? Bu fiyat seviyeleri ile iki katı daha fazla NEO alamadığım için pişman olabilirim fakat pişman olmadığım bir nokta daha var ki NEO çok kaliteli bir proje. O sebeple uzun vadeli olarak boğa dönemi içerisinde tekrar kazandıracağını düşünüyorum. Konu içeriğinden dışarıya çıkmamak adına mesajımı daha fazla detaylandırmak istemiyorum.
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
August 05, 2018, 12:51:04 PM

Airdropları tek tek incelemektense böyle başlık açmanız çok iyi olmuş. Sürekli airdrop kovalayanlar çok malum.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
August 05, 2018, 01:04:47 PM

Arkadaşlar imusify hem airdrop hem de bounty başlattı.

Airdrop için;

https://t.me/imusifyAirdropBot

Bounty için de;

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4805108

bağlantılarını kontrol edebilirsiniz.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
August 05, 2018, 09:47:05 PM

epnex.io dan token çeken oldumu hiç. Ben biraz önce denedim daha para çekimi aktif olmadı gibi bir yazı çıktı galiba. Bunu da şundan dolayı sordum. İlk başlarda telefona kod alanlar oldu sonrasında çoğu kimse kod alamadı. Bu token çekme işi de öyle mi oldu o bakımdan sordum.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
August 06, 2018, 06:35:33 AM

bilginiz olsun,
epnex.io için yeni puan tamamlama imkanları tanındı.
1. telefon numarası verify işlemi
2. personel identity dökümanı gönderme. (işte kimlik ve epnex.io kağıdı ile selfi felan)
3. google sertifikasyonu

adamlar gümbür gümbür geliyor. sanırım yatırım yapacağım Smiley
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
August 06, 2018, 07:08:23 AM

bilginiz olsun,
epnex.io için yeni puan tamamlama imkanları tanındı.
1. telefon numarası verify işlemi
2. personel identity dökümanı gönderme. (işte kimlik ve epnex.io kağıdı ile selfi felan)
3. google sertifikasyonu

adamlar gümbür gümbür geliyor. sanırım yatırım yapacağım Smiley

Henüz incelemedim, bir bakayım. Bigilnedirme için teşekkürler. Ancak Ekiplerin tamamı ilk önce böyle çok güzel işler yapıyor ancak para topladıktan ve piyasaya girdikten sonra bu iştahları azalıyor ve daha az haber duymakla beraber eski hype kaybediyor. Umarım bu projenin sonu da aynı olmaz.
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
August 06, 2018, 07:32:41 AM

şuan neo projelerinin değerlenmesi için neonun fiyatının düzelmesi lazım açıkçası neo beni çok şaşırttı fiyatının bu kadar düşmesinden sonra.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
August 06, 2018, 10:31:26 AM

2000 mct 18 dolar ediyor. beklentiler cok buyuktu zamaında 25 teklif ediyorlardı. 100 dolar olana kadar satmam gerci. olmazsa da yapacak bir sey yok.
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
August 06, 2018, 12:19:23 PM

neo projeleri genel manada başarılı bulduğum projeler bence bir çok ico yu yakından takip etmek lazım
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
August 06, 2018, 12:22:10 PM

2000 mct 18 dolar ediyor. beklentiler cok buyuktu zamaında 25 teklif ediyorlardı. 100 dolar olana kadar satmam gerci. olmazsa da yapacak bir sey yok.

Bana da bir arkadaş 40$ teklif etmişti. Bende satmadim. Dursun şimdilik. Zaten hemen yükselmesini beklemek hayal ılık olur. Zaten piyasanın halı belli. Eğer boğa gelirse ciddi çıkış yapabilir.  Zaten Neo ico larının ne olduğu gelmesini beklediğimiz boğa piyasasında belli olacak
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
August 06, 2018, 03:31:41 PM

Bu donemde ICO larin hangi tabanda olmasinin pek bir onemi kalmadi. Suan ki durumda hicbir ICO soft cap bile yapamaz hale geldi. Projeler her ne kadar basarili bir kadro ve programa sahip olsalarda bu donemde talep olusmuyor. Bunun sebebi ise markete olan guven kaybi. Bitcoin tekrar yukselise getiginde ICO lara olan talep te artacaktir. Ancak kisa donemde ICOlarin o eski gunlerini yakalamasi zor.
Hovarda
Full Member

Merit: 185

View Profile
August 06, 2018, 07:08:00 PM

Bir hatırlatma yapmyım konu kayıp gitmesin... daha önce gagapay airdropuna katılan olduysa siteden Neo cüzdana çekim yapabilirisiniz. Bende bugün farkettim Withraw açılmış..
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
August 06, 2018, 08:08:13 PM

Bir hatırlatma yapmyım konu kayıp gitmesin... daha önce gagapay airdropuna katılan olduysa siteden Neo cüzdana çekim yapabilirisiniz. Bende bugün farkettim Withraw açılmış..

Hocam, bana da mail geldi.
Hesabı kontrol ettim ama bakiye mevcut değildi. Airdrop adımlarını tekrar kontrol ettim, herhangi bir sorun görünmüyordu.
Açıkçası ne olduğunu anlayamadım. Sanırım bir tane daha neo tabanlı airdrobu boş geçiş oldum  Sad
Hovarda
Full Member

Merit: 185

View Profile
August 06, 2018, 08:17:06 PM

Hocam, bana da mail geldi.
Hesabı kontrol ettim ama bakiye mevcut değildi. Airdrop adımlarını tekrar kontrol ettim, herhangi bir sorun görünmüyordu.
Açıkçası ne olduğunu anlayamadım. Sanırım bir tane daha neo tabanlı airdrobu boş geçiş oldum  Sad

Dostum menüdeki airdrop sayfasında değil de dashboard yazan bölümde bakiye gözüküyor istersen tekrar kontrol et.
heronesle
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
August 07, 2018, 06:11:42 AM

Liste uzun zamandır stabil yeni airdrop yok mu acaba? Neo bountyleri de eklense daha iyi olur Büyük bir NEO platform takip konusuna dönüşebilir.
akansaatler
Newbie
*

Activity: 294

View Profile
August 07, 2018, 06:25:19 AM

neo airdrop takibi adına faydalı bir paylaşım olmuş hocam, tebrik ederim, neo yu hep yakından takip ederim
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: