Bitcoin Forum
May 03, 2024, 05:01:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: NEO Airdrop Takip Başlığı (Sürekli Güncel)  (Read 22861 times)
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
June 21, 2018, 05:00:04 PM

Eline sağlık hocam. Dün konuya baktığımda 1 airdrop vardı şuan 3 e çıkmış. Tabiki de buda güncel olduğunu bize gösteriyor. Bence Neo airdroblari ve icolari iyi işler yapacak gibi duruyor. Bekliyoruz bizde bakalım icolardan Felan nasıl kazanclar elde edeceğiz. Ont ,Qlink ve switcheo var nasıl gelişmeler gösterecek bakalım.

Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714755692
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714755692
Reply with quote  #2

1714755692
Report to moderator
1714755692
Hero Member
*

Ignore
1714755692
Reply with quote  #2

1714755692
Report to moderator
1714755692
Hero Member
*

Ignore
1714755692
Reply with quote  #2

1714755692
Report to moderator
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
June 21, 2018, 07:30:32 PM

NEO tabanlı projeler başarıya ulaşma potansiyeli yüksek olarak görülüyor. Asura buna iyi bir örnekti ve sanırım iyi miktarda yatırım da topladılar.
Bu airdrop yapan 3 projenin isimlerini ise ilk defa gördüm ve açıkçası e-mail onayı falan fazla geldiği için katılmadım.

murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
June 21, 2018, 07:55:00 PM

Neo tabanlı airdroplar çok olsa keşke. Epiphany her gün sitesine giriyorum ve günlük check ederek tokenimi alıyorum. Başarılı proje olacağına inanıyorum.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
babymakebtc
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
June 21, 2018, 08:01:13 PM

Neo da nep5 token tutunca da airdrop oluyordu ne oldu o işe ?
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
June 21, 2018, 08:42:07 PM

Hemen hemen bir hafta önce bir NEO cüzdanı oluşturmuştum ama henüz bomboş duruyor. Airdrop'lara bari katılalım da cüzdan şenlensin, paylaşım ve bilgilendirme için çok saolun  Cheesy

bmgs
Member
**

Activity: 518
Merit: 15

View Profile
June 21, 2018, 09:29:52 PM

Güzel bir başlık olmuş.  Elinize sağlık. Neo tabanlı bazı coinler güzel pump yiyor. Buralardan gelecek airdroplar ilerde değerlenebilir.
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
June 21, 2018, 10:02:15 PM

NEO tabanlı projeler başarıya ulaşma potansiyeli yüksek olarak görülüyor. Asura buna iyi bir örnekti ve sanırım iyi miktarda yatırım da topladılar.
Bu airdrop yapan 3 projenin isimlerini ise ilk defa gördüm ve açıkçası e-mail onayı falan fazla geldiği için katılmadım.

asuradan ziyade ben phantasma(soul) demek istiyorum adamlar x4'e kadar çıktı takibe almanızı öneririm ayrıca başlık da gayet faydalı emeğinize sağlık
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
June 21, 2018, 11:24:55 PM

elinize sağlık hocam book marka ekledim konuyu, oldukça faydalı bir konu olmuş, neo tokenlarını yakından takip ediyorum
wisedeepe
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
June 22, 2018, 02:34:24 AM

güzel konu olmuş azda olsa bazı coinler airdrop yapıyor neoda hold airdropları daha fazla yalnız onları da konuya eklersen güzel olur
Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264
Merit: 1

View Profile
June 22, 2018, 07:20:11 AM

Neo tabanlı koinler daha sağlam oluyor ve bu tip AirDrop'lar da cüzdanda durmasında fayda var. Ayrıca nep5 bulundurana gelen airdrop verildiği durumlar da var.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
June 22, 2018, 07:34:12 AM

Bir ara et walletim çöplerle dolmuştu şimdi neo walletim dolacak anlaşılan. Paylaşım için teşekkürler bir deneyeceğim bakalım bunlar nasıl olacak.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
June 22, 2018, 02:04:45 PM

Bir ara et walletim çöplerle dolmuştu şimdi neo walletim dolacak anlaşılan. Paylaşım için teşekkürler bir deneyeceğim bakalım bunlar nasıl olacak.

NEO projeleri arasında şu an için çöp bir proje bulunmuyor ve umarım bu şekilde devam edecektir. Konu başlığı nerelere gelecek inanın bende merak ediyorum. Bugün için bir araştırma yapma fırsatı bulamadım henüz o sebeple konu bugün güncellenmeyebilir. Smiley
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
June 22, 2018, 11:36:12 PM

2. Proje: Senno

Bounty tarzı birçok kolay görevi bulunuyor. Bu görevleri yaparak puanlar kazanılıyor ve kazanılan bu puanlara bağlı olarak dağıtım yapılacak. Ödül havuzunda yer alan miktar kampanya sonrasında puanlara bağlı olarak bölüneceği için ne kadar kazanılacağı hakkında bilgi veremiyorum. Tavsiye için yenilmez86 nickli üyeye teşekkür ederim.

Site Adresi: https://bounty.senno.io/

Senno bounty kampanyasına da katıldım. Hem bu bağlantı üzerinde hem de telegram kanalında yapılacak birçok görev var. Bildiğiniz ve daha önceden de kullanmış olduğunuz bir paneli var. Zorluk çekmeyeceksiniz.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 23, 2018, 08:12:30 AM

2. Proje: Senno

Bounty tarzı birçok kolay görevi bulunuyor. Bu görevleri yaparak puanlar kazanılıyor ve kazanılan bu puanlara bağlı olarak dağıtım yapılacak. Ödül havuzunda yer alan miktar kampanya sonrasında puanlara bağlı olarak bölüneceği için ne kadar kazanılacağı hakkında bilgi veremiyorum. Tavsiye için yenilmez86 nickli üyeye teşekkür ederim.

Site Adresi: https://bounty.senno.io/

Senno bounty kampanyasına da katıldım. Hem bu bağlantı üzerinde hem de telegram kanalında yapılacak birçok görev var. Bildiğiniz ve daha önceden de kullanmış olduğunuz bir paneli var. Zorluk çekmeyeceksiniz.

Oldukça kullanışlı ve bir miktar açıkları bulunan bir sistem kullanılıyor. Bazı görevleri yapmadan da puan kazanılabildiğini fark ettim fakat şu an için bu yöntemi söylemeyeceğim. Olurda bu açık fark edilirse kimsenin bu sebeple banlanmasını istemiyorum, o sebeple şu an için açıklamıyorum bu açığı. Gün içerisinde birkaç araştırma daha yapacağım ve işe yarar bir paylaşım bulmam durumunda buraya ekleyeceğim.
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
June 23, 2018, 11:50:56 AM

Neo geleceğin en değerli projelerinden biri olacak düşüncesi herkeste hakim bu sebeple yolun başındayken bunları toplamak güzel olacak, güzel düşünmüşsünüz. Airdrop yanına belkide Neo Bounty'leri de eklenebilir.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 345

View Profile
June 23, 2018, 06:38:22 PM

Konu için ve güncellemeler için teşekkürler. "Airdrop yanına belkide Neo Bounty'leri de eklenebilir" demiş üstteki arkadaş, evet bu da olabilir aslında konuda.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212

View Profile
June 23, 2018, 06:42:14 PM

Neo tokenleri genelde airdrop almak için elinde neo bulundurman gerekiyor neo na göre airdrop yapıyolar diper türlü çok görmedim ben airdrop yapan
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
June 23, 2018, 08:26:50 PM

Oldukça kullanışlı ve bir miktar açıkları bulunan bir sistem kullanılıyor. Bazı görevleri yapmadan da puan kazanılabildiğini fark ettim fakat şu an için bu yöntemi söylemeyeceğim. Olurda bu açık fark edilirse kimsenin bu sebeple banlanmasını istemiyorum, o sebeple şu an için açıklamıyorum bu açığı. Gün içerisinde birkaç araştırma daha yapacağım ve işe yarar bir paylaşım bulmam durumunda buraya ekleyeceğim.

Evet, panele puan yansıyor ama kampanya sonunda manuel kontrol yapılacaktır bence. İnşallah yapılır, çünkü kullanıcı adlarında iki hatalı giriş söz konusu bende...
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 24, 2018, 08:02:44 AM

Neo geleceğin en değerli projelerinden biri olacak düşüncesi herkeste hakim bu sebeple yolun başındayken bunları toplamak güzel olacak, güzel düşünmüşsünüz. Airdrop yanına belkide Neo Bounty'leri de eklenebilir.

Bounty paylaşımları için ayrı bir konu açmayı düşünüyorum. Tek konu başlığı altında karmaşa oluşturmak bizim işimizi zorlaştıracaktır. Farklı farklı konular altında belirli bir düzen oluşturulduğu zaman herkes için çok daha kolay olacaktır diye düşünüyorum. Takipte kalın, yeniliklere devam. Wink
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
June 24, 2018, 10:26:30 AM

Yukarıdakilerin hepsini yaptım. Sadece bu kadar mı Neo tabanlı airdrop. Ethereum da sürekli airdrop bounty vardı. Bu daha çok taze ya da projeleri seçici davranıyor olmalı ki çok fazla bounty yok meydanda
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: