Bitcoin Forum
May 25, 2024, 07:53:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: 3 WALLSTREET Uzmanı HANGI COINLERI ÖNERİYOR  (Read 244 times)
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
June 21, 2018, 08:26:49 AM

weallstreet uzmanı olabilirler ama crypto uzmanı olmadıkları aşikar. Yada farklı olayların peşindeler. Majorların dışında kilere bakınca neden se bir kıvılcım bile göremiyorum. Yarın bull sezonunda X2 yaparsa bu koinlerden 1-2 tanesi kendileri ile gurur duyarlar. Wallstreet te %10 talimken X2 büyük rakam. Ama görmezler ki diğer koinler x5 -x10 yapıyo .
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
June 21, 2018, 08:42:09 AM

böyle yorumlar insanları beklenti içerisine sokup, bu coinleri almalarına iteliyorlar. İlk 30 daki tokenleri söylemişler yani belki bi kaç tanesi dışarıda kalır belki ama genel itibariyle öyle. Ayrıca böyle yapmaları insanlar hodl yapmalarını arttırıyor. Bunu görenler 5 yıl bu tokenleri kesinlikle ellemez. Trade olmalı arkadaşlar hodl değil

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1617

View Profile WWW
June 21, 2018, 08:43:10 AM

Ben buraya özetleyeyim 29 tane coin önermişler, büyük kısmı bildiğiniz major coinler, bunlar dışında

Ontology
Enigma
Genesis Vision
Odyssey
POA Network (favorim)
Peepcoin/Daps
Idealcash

yer alıyor.

Güzel özetlemişsin bu listeyi inceliycem, Ontology ve Enigma önemli seçimler olmuş bunların arasından.

POA (Proof of Authority) network üzerinde niye bu kadar duruyosun merak ettim, o da ilgimi çeken özgün bir proje.

Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
June 21, 2018, 09:01:04 AM

ontology sessiz sedasız cmc ye girip hissettirmeden kazandırdı şimdi gas benzeri bir yapıyı da aktif edecekler deniyordu daha da prim yapacak gibi duruyor.
tthero (OP)
Member
**

Activity: 266
Merit: 11

Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..

View Profile
June 21, 2018, 10:13:57 AM

ENİGMA Koskoca INTEL ile ORTAKLIK DUYURDU DÜN

❇️ E N İ G M A ❇️
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
June 21, 2018, 10:44:08 AM

Bence çok saçma bir liste ve acayip saçma coinler var hiç güvenilir bir bilgi ve yatırım olarak gelmedi bana.Pumplatmak için araya kendi coinlerini serpmişler gibi.
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
June 21, 2018, 10:52:49 AM

güzel paylaşım olmuş dikkate almak gerek enigma bu hareketi ile gayet başarılı bi grafik çizdi.   Darısı diğerlerinin başına
instr_3535
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
June 21, 2018, 06:48:44 PM

Kelin ilacı olsa kendi başına sürerdi diyorum kardeşim. Herkesin alanı farklı , uzmanlığı farklı , bilgisi farklı.  İnsanları yanlış yönlendirmeye gerek yok.   
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
June 21, 2018, 06:56:24 PM

Birçok coin ismi geçiyor ve öylesine söylenmemiş oldukları da belli. Her coini ayrı ayrı inceleyip bu yorumları da göz önünde tutarak sağlıklı kararlar verebiliriz.

Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
June 21, 2018, 08:47:27 PM

Bugün pdf belgesindeki coinlerde peepcoin shilleniyor. %40 civarı artış yakalamış. Bleutrade ve CoinExchange de var.

Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
June 21, 2018, 09:17:53 PM

Ben buraya özetleyeyim 29 tane coin önermişler, büyük kısmı bildiğiniz major coinler, bunlar dışında

Ontology
Enigma
Genesis Vision
Odyssey
POA Network (favorim)
Peepcoin/Daps
Idealcash

yer alıyor.

Güzel özetlemişsin bu listeyi inceliycem, Ontology ve Enigma önemli seçimler olmuş bunların arasından.

POA (Proof of Authority) network üzerinde niye bu kadar duruyosun merak ettim, o da ilgimi çeken özgün bir proje.

Hocam genel olarak platform coinlerine ilgim var.
POA networkü Ethereumun Posa geçmiş hali gibi düşünebiliriz. Madenciliği yok. Daha fazla hız sunacağı söyleniyor.
Geçen sene başarılı sayılabilecek bir ico süreci geçirdi.

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: