Bitcoin Forum
May 07, 2024, 05:17:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [All]
  Print  
Author Topic: CoinEx Token (CET) Tartışma Alanı  (Read 3218 times)
stil3tto (OP)
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
June 20, 2018, 04:43:52 PM

Selam arkadaşlar,

CoinEx borsasının kendi tokeni olan CET 100 sat civarı dolanıyordu. Bugün borsadan bir açıklama geldi. Aşağıda paylaşıyorum.

Kısaca 1temmuzdan itibaren trade karşılığı CET verilecek, CET sahiplerine günlük işlem ücreti gelirinin %80'i dağıtılacak ve bomba CET'in 4'te 1'i yakılacak.

Bu haber üzerine şu an 700 satlara kadar tırmandı. Bende de 5000 adet vardı, keşke daha çok alsaymışım zamanında...

Ne diyorsunuz, bu olumlu haberler sonrası hedef neresi olmalı?

CoinEx Token “Trade-driven Mining” & “Dividend Distribution” Release on July 1st

Dear CoinEx users:

To thank you all for your long-term support and trust, CoinEx is thrilled to announce that we will release“Trade-driven Mining” & “Dividend Distribution” on July 1st, 2018 to reward all traders and CET (CoinEx Token) holders.

About CoinEx Token (CET): https://www.coinex.com/token

CET Distribution Plan

CoinEx team: 50% of total supply

An initial of 1 billion CET held by CoinEx team has been released, to be followed by an annual release of 20% in four years.

Free allocation: 50% of total supply

A total of 1,155,833,000 CET has been distributed or airdropped to all CoinEx users free of cost.

1. Trade-driven Mining

From 0:00 July 1st, 2018 (UTC), CoinEx will adopt a “Trade-driven Mining” method to release the rest of 3.6 billion CET for free allocation to CoinEx users. We will calculate 100% of our transaction fee income into CET against the real-time rate and give them away to all traders proportionately to their trading volume.

2. Dividend Distribution

As the official value-added token, CET represents exclusive services and privileges on CoinEx. During Trade-driven Mining, starting from 0:00 July 1st, 2018 (UTC), CoinEx will allocate 80% of our daily transaction fee income (including all coin types) to ALL CET holders proportionately.

3. Repurchase plan

According to CET repurchase plan, CoinEx will buy back and "burn" CET quarterly for the first time on July 1st, 2018.

For more details and rules, please refer to our official announcement on July 1st.

About CoinEx

Founded in December 2017 with Bitmain-led investment, CoinEx is a subsidiary brand of the world’s No.1 BCH mining pool ViaBTC, a global and professional digital coin exchange service provider: https://www.coinex.com/aboutus

We are careful and responsible when it comes to selecting up-and-coming blockchain trading varieties and we will continue with our commitment to delivering professionalism and more cryptocurrency trading choices with good investment potential.

We welcome all users to apply to list for FREE. If you have any questions about CoinEx, please contact our Support HERE.

Follow us & Stay tuned

CoinEx will keep you updated on our website, official announcement, APP, Facebook, Twitter, Telegram, Reddit, in our apps and via email.

Please click here to cancel subscription if you don't want to receive notification anymore.
1715059040
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715059040
Reply with quote  #2

1715059040
Report to moderator
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715059040
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715059040
Reply with quote  #2

1715059040
Report to moderator
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
June 20, 2018, 04:54:52 PM

Bi ara şu coini tutana şu kadar CET vericez diye airdrop yaptılar 100k falan topladım ucuz ucuz verdim Sad kafa olsa alıp hold ederdik ahh ahh 60 sats olduğu günler daha dün gibi
vuslatgelir
Member
**

Activity: 195
Merit: 10

-

View Profile
June 20, 2018, 05:13:01 PM

gerçekten de yükselmiş bana karlısa uzun vade beklenebilir bu koinde, kısa vade hiç ellememek lazım tabi düşerse
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
June 20, 2018, 05:16:41 PM

Bu borsa daha önce piyasada olan başka bir borsanın yenilenmiş hali diye biliyorum. Yeni özellik falan getirdiler . Token işi falan hacim arttırma çabalarını takdir ediyorum

agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
June 20, 2018, 06:20:50 PM

fiyatta yükseliş var ama bunu bir de uzun süre devam ettirmesi gerekir diye düşünüyorum
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
June 21, 2018, 12:43:55 AM

Elim de 8000 adet var. Tutup tutmamakta kararsızım. İlk verdikleri zaman 250$ a çıkmıştı satmamıştım. Sonra pişman etmişti. Şimdi de aynısı olursa diye korkmuyor değilim.
stil3tto (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 21, 2018, 06:51:57 AM

Elim de 8000 adet var. Tutup tutmamakta kararsızım. İlk verdikleri zaman 250$ a çıkmıştı satmamıştım. Sonra pişman etmişti. Şimdi de aynısı olursa diye korkmuyor değilim.

1064ten bir miktar çıktım. Bence siz de kademeli olarak çıkmayı düşünebilirsiniz.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
June 21, 2018, 06:54:41 AM

Coine değer verilmesi açısından çok güzel bir hareket olmuş güle güle harcayın paranızı kısa sürede iyi bir artış ivmesi yakalamış gibi görünüyor ama yine de bir borsa tokenine yatırım yapmak istesem bu bnb olurdu
khasank
Sr. Member

View Profile
June 22, 2018, 01:42:16 PM

1064ten bir miktar çıktım. Bence siz de kademeli olarak çıkmayı düşünebilirsiniz.

USDT paritesinden 0.07 den çıktım. 550$ civarı etti. Allah bereket versin. Aslın da elimde 16k vardı. Yükselmeden 2 gün önce yarısını satmıştım. Kısmet değilmiş.
khasank
Sr. Member

View Profile
June 30, 2018, 02:01:28 PM

Arkadaşlar CoinEx hesap onayı yapmak istedim ama hata veriyor. Kimlik kullandım. T.C. kimlik no yazdım kabul etmedi. Seri no yu yazdım kabul etmedi. "Yanlış bilgi" diye hata veriyor. Bilen veya daha önce CoinEx hesap onayı yapan var mı ?
CEPNIBEY
Member
**

Merit: 12

View Profile WWW
June 30, 2018, 02:23:38 PM

Bir umutla girip hesabıma baktım ama airdroplardan hiç cet gelmemiş. Bu fiyatlardan almakla almamak arasında kararsızım

Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
July 01, 2018, 03:42:49 PM

Valla helal olsun diyecek bir şey bulamıyorum Smiley 2. sıraya oturmuş tahmin etmiştim ancak zor görünüyordu imkansızı başarmışlar hissi uyandırdı beni tebrik ediyorum.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
July 01, 2018, 03:56:40 PM

Coinmarketcaptaki veriler doğru bir de bot kullanmadılarsa btc/usdt sıralamasında ilk sırada görünüyorlar.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
hurri1984
Newbie
*

Activity: 87
Merit: 0

View Profile
July 03, 2018, 04:35:37 PM

Kısaca 1temmuzdan itibaren trade karşılığı CET verilecek, CET sahiplerine günlük işlem ücreti gelirinin %80'i dağıtılacak

yazmışsınız biraz daha açarmısınız ne kadarlık trade karşılığı ne kadar cet verilecek; işlem ücretlerinin yüzde 80 i birer gün sonramı dağıtılacak vs.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile
July 03, 2018, 04:48:53 PM

Kısaca 1temmuzdan itibaren trade karşılığı CET verilecek, CET sahiplerine günlük işlem ücreti gelirinin %80'i dağıtılacak

yazmışsınız biraz daha açarmısınız ne kadarlık trade karşılığı ne kadar cet verilecek; işlem ücretlerinin yüzde 80 i birer gün sonramı dağıtılacak vs.

biz alsak hesapda hold olsa kar payımı alcaz minig felan diyor sitede
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

View Profile
July 03, 2018, 05:31:48 PM

yüksek miktarda alım yapacagım kar dagıtım payları hakkında bilgisi olan varsa lütfen paylasın.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
July 03, 2018, 05:33:53 PM

Daha çok biboxun yenilenmiş haline benziyor. Ama çok az bir volume var ne kazanıyorlar ki ne dağıtacaklar şuan. Ama ilerleyen zamanlarda belli olmaz tabi

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

View Profile
July 03, 2018, 05:36:44 PM

Daha çok biboxun yenilenmiş haline benziyor. Ama çok az bir volume var ne kazanıyorlar ki ne dağıtacaklar şuan. Ama ilerleyen zamanlarda belli olmaz tabi

şakamısın ilk 5de binance ile yarısıyor ?
https://exchangewar.info/
stil3tto (OP)
Jr. Member
*

View Profile
July 03, 2018, 08:49:46 PM

2200 sat geçildi. Güzel gidiyor... Smiley
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

View Profile
July 03, 2018, 08:51:23 PM

kyc doğrulama yapamadık 5. red yiyişimiz siz nasıl yaptınız.
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
July 03, 2018, 11:17:25 PM

Bana yeni bir borsadan çok çakma hacim yaratan kopya bir borsa gibi geldi bundan dolayı Bibox ve Binance'yi kullanmaya devam edeceğim.
stil3tto (OP)
Jr. Member
*

View Profile
July 04, 2018, 05:56:36 AM

İlk seferinde doğrulandım. Standart şekilde kimlik bilgilerimi ve CoinEx ve tarih yazılı selfie yükledim.

Kimlik kartınız yeni mi? Değilse ondan olabilir bir ihtimal.

Ne getirisi var diyen arkadaşlar için şu an 3 günde 5.82 USDT geldi. 71249 sat gelmiş. ETH, LTC vs... Bunun dışında envai çeşit coin/token onları da yazmaya üşeniyorum. Böyle giderse 1 ayda sadece 50-60 USDT gelecek. 3000 CET var.

Bu ne kadar böyle devam eder onu da göreceğiz. Yoksa dün 2400 satları gördü, çıkmamak için kendimi zor tuttum.  Grin
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
July 04, 2018, 07:21:45 AM

Bunuda kaçırdık ulan ne arttı ya.
Artmaz dedikçe kat kat arttı.
Şimdi girsem kesin düşer dedikten sonra bile dehşet arttı
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

View Profile
July 04, 2018, 09:41:12 AM

İlk seferinde doğrulandım. Standart şekilde kimlik bilgilerimi ve CoinEx ve tarih yazılı selfie yükledim.

Ne getirisi var diyen arkadaşlar için şu an 3 günde 5.82 USDT geldi. 71249 sat gelmiş. ETH, LTC vs... Bunun dışında envai çeşit coin/token onları da yazmaya üşeniyorum. Böyle giderse 1 ayda sadece 50-60 USDT gelecek. 3000 CET var.

Bu ne kadar böyle devam eder onu da göreceğiz. Yoksa dün 2400 satları gördü, çıkmamak için kendimi zor tuttum.  Grin

ben bugun onaylattım lakin dün 6000 cet almıstım bu savah tüm coinler total 0.1$ gelmiş neden öyleki
Arkadaşın biri 1000 tlye 3-5$ geliyor diyordu. ozaman bana günlük 20$ gelmesi lazım.
Bu arada kar payı süresi nedir 180 gün sonra bitiyormus ?
stil3tto (OP)
Jr. Member
*

View Profile
July 04, 2018, 10:37:58 AM

ben bugun onaylattım lakin dün 6000 cet almıstım bu savah tüm coinler total 0.1$ gelmiş neden öyleki
Arkadaşın biri 1000 tlye 3-5$ geliyor diyordu. ozaman bana günlük 20$ gelmesi lazım.
Bu arada kar payı süresi nedir 180 gün sonra bitiyormus ?

Hocam detaylar anonslarda yazıyor. Bazen kural güncellemeleri oluyor. Tx feelerden dolayı artık belli bir kota dolumundan sonra coin bakiyeleri dağıtılacak. 2-3 günde bir alabilirsiniz. Takipte kalın.

mediation
Member
**

Activity: 364

View Profile
July 04, 2018, 10:45:31 AM

Şuan ki piyasanın durumunu düşünürsek fazla risk almamak mantıklı olur fakat zaman sizin için sıkıntı değil ise uzun vade bekleyip daha güzel bir sonuç alabilirsiniz diye düşünüyorum .

SecurityShark
Member
**

Activity: 182

View Profile
July 04, 2018, 10:51:03 AM

Artık bu piyasada da rekabet kızıştı. Her borsa kendi token in çıkarır oldu. Alternatif sayısı artınca seçici davranmak gerekecektir.

Taratoor
Sr. Member

Activity: 630

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
July 04, 2018, 10:57:49 AM

BNB kadar olamazlar bana göre iyice cılkı çıkmaya başladı zaten önüne gelen çıkarıyor birşeyler zaten alacaksanız bunu değil bnb alın

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

View Profile
July 04, 2018, 11:02:54 AM

BNB kadar olamazlar bana göre iyice cılkı çıkmaya başladı zaten önüne gelen çıkarıyor birşeyler zaten alacaksanız bunu değil bnb alın

2 dir hack yiyen borsanın tokenini öven kişide yeni gördüm. Garip.
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
July 04, 2018, 12:41:37 PM

2 dir hack yiyen borsanın tokenini öven kişide yeni gördüm. Garip.

Ne hack'ı aslanım söyle de bilelim hele.

secretboyinplay
Newbie
*

Activity: 26

View Profile
July 04, 2018, 12:50:31 PM

Arkadaşlar CoinEx hesap onayı yapmak istedim ama hata veriyor. Kimlik kullandım. T.C. kimlik no yazdım kabul etmedi. Seri no yu yazdım kabul etmedi. "Yanlış bilgi" diye hata veriyor. Bilen veya daha önce CoinEx hesap onayı yapan var mı ?

Eski kimlik kullanıyorsanız seri ve no kısımlarını birleştirip yazınız.

Mesela Seri A12 No:123456 A12123456 şeklinde yazmalısınız.
benzinkokusu
Member
**

Activity: 280

View Profile
July 04, 2018, 01:56:51 PM

valla CET in ne olacağı belli değil, temenni ederim ki ileride iyi yerlere gelir, yoksa işimiz zor
ozcansoyuk
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
July 04, 2018, 06:01:46 PM

Varsa pasaport yoksa Ehliyeti kullanın. Ben pasaport ile yaptım. Kısa sürede halloldu.

Bu arada bu Cet coin için önünün çok açık oldugunu dusunuyorum ben de. Hem kar dagıtımı nedeniyle satan cok az hem de Bitmain ve Roger Ver tayfası burayı baya ayakta tutuyor sanıyorum. Hacmin çoğu botlaran geliyor olabilir ancak reklamın iyisi kötüsü olmaz. 

Borsanın tek eksiği Stop Loss olmaması onun dısında arayüz , mobil uygulama ve kar paylasımı konusu çok başarılı.
Bm1905
Jr. Member
*

Activity: 140

View Profile WWW
July 04, 2018, 09:12:22 PM

Viabtc madencilik havuzu da CET token kampanyasına başlamış. Havuzlarında kazan madencilere, kazdıkları oranında CET token vereceklermiş. Ayrıntılı bilgi : https://pool.viabtc.com/announcement/58/
The Management
Full Member

Merit: 102

View Profile
July 08, 2018, 11:10:09 AM

Ben de yeni tanıştım bu coinle. Cüzdanda bekletenlere geri ödeme yapması çok çekici kılıyor coini. Bir miktar alıp bekleteceğim bende.
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile
July 08, 2018, 11:47:10 AM

valla CET in ne olacağı belli değil, temenni ederim ki ileride iyi yerlere gelir, yoksa işimiz zor

Bende aynı şekilde düşünüyorum, ani parlayan coinler ani olarak düşüyor.
Kar realize edilmeli yada stop loss konulmalı.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
July 08, 2018, 12:31:19 PM

Aynı kar dağıtılımını kucoin yapıyordu sonra halini gördük.Dikkatli olmakta her zaman fayda var bu tür coinlerde.Cobinhood vardı bir zamanlar 1 dolara vurmuştu şimdi 0,03 cent civarı dolaşıyor.Tekrar o seviyelere çıkması şu ortamda zor gözüküyor.Her zaman dikkatli olmakta yarar var.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
July 08, 2018, 12:33:24 PM

güzel shıllıyorsunuz valla . hayırdır bu cet manyaklıgı 2-3 gundur buralarda, cmc bu borsaların verılerını durdurup duruyor sureklı sahte hacım yaptıkları ıcın, coınex coınbene ve bu borsalarda hep kaar payı verdıklerını soyluyorlar, dıkkatlı olun arkadaslar , mantık guzel ve cekıcı gelıyor ulan 1 mılyar dolar hacım yapsalar %80 dagıtıcaklarmıs vay vay vay , her gun 800m dolar mı dagıtıcak bu adamlar yanı Cheesy
secretboyinplay
Newbie
*

Activity: 26

View Profile
July 10, 2018, 07:42:53 AM

Biraz önce gelen mail.

Sevgili CoinEx kullanıcıları:

1 Temmuz 2018'den (UTC) beri, “Trade-driven Mining” adlı yeni özelliğimiz, global kullanıcılar arasında popülerlik ve iyi değerlendirmeler aldı. Daha fazla tüccar katıldığında, mevcut madencilik zorluğu artık çoğu kullanıcının artan talebini karşılayamıyor.

Ticarete Dayalı Madenciliği devam ettirmek için aşağıdaki ayarlamaları yapacağız:

0:00 - 12 Temmuz 2018 (UTC) 'den , Madencilik Zorluğunun tanımı “CET'in hesap başına saatlik madencilik verimi için üst sınırı” olarak değiştirilecektir. “Kilitli CET'in her payının üst sınırı (hisse başına 10.000 CET) ) hesap başına saatlik madencilik getirisi. Daha fazla CET kilitlediğinizde, Ticarete Dayalı Madencilikte daha fazla CET ödülü alabilirsiniz.

Zorluğunuz = Kilitli CET / 10.000 * Temel zorluk

* Günlük CET verimini dengelemek için CoinEx, her gün 0: 00'da (UTC) “Temel zorluk” ayarını, son günün kazançlarına ve zorluklarına göre yeniden ayarlayacaktır.

Örneğin, temel zorluk saat başına 100 CET'dir ve kilitli CET'inizin miktarı 1.000.000'dir.

Bu durumda, SİZİN zorluk = 1.000.000 / 10.000 * 100 CET / saat = 10.000 CET / Saat

Madencilik Kuralları

1. Kalifikasyon: ID onaylı hesaplar için AT LEAST 10.000 kilitli CET SADECE; CET'i ücretler olarak kullanan işlemler ticarete dayalı madencilikte hariç tutulur.

2. CET'yi Kilitle: Kullanıcılar herhangi bir zamanda CET'i kilitleyebilir. Kilitlendikten sonra Zorluklarınız ayarlanacak ve bir sonraki saatte devreye girecek.

3. CET kilidini aç: Kullanıcılar istedikleri zaman CET'in kilidini açabilirler. Kilit açıldıktan sonra, CET'iniz 24 saat içinde hesabınıza geri gönderilecek, Zorluk durumunuz ayarlanacak ve bir sonraki saatte yürürlüğe girecektir.

4. CET'i kilitlemek veya kilidini açmak için alt sınır 10.000 CET'dir ve miktar 10.000 CET'lik bir integral katı olmalıdır.

5. Kilitli CET temettü tahsisi için niteliklidir.

Yukarıdaki kurallar, 12 Temmuz 2018 (UTC) saat 0: 00'da yürürlüğe girecektir.

CoinEx, Ticarete Dayalı Madenciliğin yeniden düzenlenme kurallarının nihai açıklamasının haklarını saklı tutar.

Bizi takip edin  ve  bizi izlemeye devam edin

CoinEx, web sitemizde , resmi duyurularda , APP ,  Facebook , Twitter , Telegram , Reddit , uygulamalarımızda ve e-postayla sizi güncel tutacaktır .

Artık bildirim almak istemiyorsanız aboneliğinizi iptal etmek için lütfen burayı tıklayın .
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
July 10, 2018, 09:18:58 AM

Yani bu durumda 10000 cet kilitler isek saat başı 100 cet mi gelecek hesaplara? Eğer böyle ise çok güzel bir şey bu
khasank
Sr. Member

View Profile
July 11, 2018, 02:30:22 PM

Yani bu durumda 10000 cet kilitler isek saat başı 100 cet mi gelecek hesaplara? Eğer böyle ise çok güzel bir şey bu

Yok dostum, öyle değil. 10 000 CET kilitlerseniz zorluğunuz eskiden neyse o olacak. Hiç bir faydası yok. Zorluk 10.000 den fazla CET tutanlar için ne kadar çok tutarlarsa o kadar iyi oluyor. 10.000 CET için eski neyse yeni de öyle.

Matematiği ;

Zorluk = ( kilitli CET / 10 000 ) * Temel zorluk

Zorluk = ( 10.000/10.000 ) * Temel zorluk

Zorluk = ( 1 ) * Temel Zorluk

Zorluk = Temel Zorluk
khasank
Sr. Member

View Profile
July 11, 2018, 02:34:56 PM

güzel shıllıyorsunuz valla . hayırdır bu cet manyaklıgı 2-3 gundur buralarda, cmc bu borsaların verılerını durdurup duruyor sureklı sahte hacım yaptıkları ıcın, coınex coınbene ve bu borsalarda hep kaar payı verdıklerını soyluyorlar, dıkkatlı olun arkadaslar , mantık guzel ve cekıcı gelıyor ulan 1 mılyar dolar hacım yapsalar %80 dagıtıcaklarmıs vay vay vay , her gun 800m dolar mı dagıtıcak bu adamlar yanı Cheesy

Hero üye olarak şaka yaptığını düşünüyorum hocam. Hacmin %80 ı nı dağıtacak değiller. Böyle birşey olabilir mi ? Neyle dağıtacaklar onu ? Para mı basıyor bu adamlar ? Tabiki 1 milyar$ hacim in komisyon tutarının %80 ı nı dağıtacaklar. O da 1 milyar$ için yaklaşık 1 milyon$ ediyor. Yani 1 milyon$ ın %80 ı olan 800 bin$ ı CET sahiplerine verip 200 bin$ ı CoinEx takıma alıyorlar.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

View Profile
July 11, 2018, 02:45:05 PM

Hero üye olarak şaka yaptığını düşünüyorum hocam. Hacmin %80 ı nı dağıtacak değiller. Böyle birşey olabilir mi ? Neyle dağıtacaklar onu ? Para mı basıyor bu adamlar ? Tabiki 1 milyar$ hacim in komisyon tutarının %80 ı nı dağıtacaklar. O da 1 milyar$ için yaklaşık 1 milyon$ ediyor. Yani 1 milyon$ ın %80 ı olan 800 bin$ ı CET sahiplerine verip 200 bin$ ı CoinEx takıma alıyorlar.

hero olduguna bakmayın hiç arastırmamıs
adamlar yeni sistem kurdu izleyin

https://www.youtube.com/watch?v=skFBMcf29W4
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532

View Profile WWW
July 11, 2018, 03:18:24 PM

Bu güzel bir borsaya benziyor. Zamanında binancenin borsasında olan BNB tokeninden alsaydık şimdi köşeyi çokdan dönmüştük. Bu şimdi güzel bi fırsat yaratıyor bize. almak lazim.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
InvictusManeo
Jr. Member
*

Activity: 115
Merit: 5

Gemstra - The Future of Social Selling

View Profile WWW
July 11, 2018, 03:49:26 PM

ID verification yapabilen var mı? Sürekli ret alıyorum ben. pasaportum yok, en son çare ehliyetle de denedim o da  olmadı

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
July 13, 2018, 08:29:58 AM
Last edit: July 18, 2018, 07:44:22 AM by PHI1618

Arkadaşlar CoinEx'le ve Cet'le alakalı bir telegram grubu kurduk. Fikir alışverişi için şarttı böyle bir şey.
CoinEx binance potansiyelini yakalayabilir. Zor değil.

Bekleriz.

Edit:
Daha eski ve büyük bir grup varmış, benimkini kapattım oraya geçebilirsiniz.
 https://t.me/joinchat/HLnxuhB8AafBIGu3BipWqQ

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
July 13, 2018, 08:39:58 AM

Arkadaşlar ben 10k cet kitledim  yani mining bölümüne koyup lock yaptım.Dün sabaha karşı.Ancak şimdi bana bişey gelmemiş.Boşunamı kitledim yani ?
khasank
Sr. Member

View Profile
July 13, 2018, 10:55:05 AM

Arkadaşlar ben 10k cet kitledim  yani mining bölümüne koyup lock yaptım.Dün sabaha karşı.Ancak şimdi bana bişey gelmemiş.Boşunamı kitledim yani ?

Türkiye saati ile gece 03:00 ile 04:00 arasında hediye olarak cüzdanınıza yansımaya başlıyor. 10k CET kitlemenin, ID verification yapmanın ne farklı olduğunu bilmiyorum. İlk gelen hediyeleri söylerseniz biz de öğrenmiş oluruz. Kolay gelsin.
fatih15
Newbie
*

Activity: 27

View Profile
July 13, 2018, 10:59:29 AM

Merhaba arkadaşlar 1600 tane CET alırsam hiçbirşey yapmadan hesabıma günlük olarak bir miktar cet atar mı?Yani extradan birşey yapmaya gerek yok?Ç Az demeyin gücüm anca buna yetiyor Smiley
dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
July 13, 2018, 11:24:30 AM

Yatırım yapmadan önce güzel araştırın da sonu Kucoin'e dönmesin.
Kucoin değerleri de zamanında bu şekilde artmıştı sonra alanın elinde kaldı.
khasank
Sr. Member

View Profile
July 13, 2018, 11:43:52 AM

Merhaba arkadaşlar 1600 tane CET alırsam hiçbirşey yapmadan hesabıma günlük olarak bir miktar cet atar mı?Yani extradan birşey yapmaya gerek yok?Ç Az demeyin gücüm anca buna yetiyor Smiley

1600 CET e günlük pek birşey gelmez. Ama dediğin gibi az veya çok birşeyler gelir. 10k CET e günlük 3$ - 5$ geldiğini düşünürsek 1600 CET e de günlük 0,5$ civarı tahmini bir değer gelir.
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
July 13, 2018, 12:38:50 PM

Bunun amacı 10k kilitleyip sana saat başı 25 cet token vermesi. Yani tokeni kilitle saat başı gelsin öyle bir şey yok malesef.
Stabilitelim
Member
**

View Profile
July 13, 2018, 01:09:11 PM

Bunun amacı 10k kilitleyip sana saat başı 25 cet token vermesi. Yani tokeni kilitle saat başı gelsin öyle bir şey yok malesef.

ne dediğini anlamadım Cheesy kendin örnek verdin bu böyle dedin.2.cümlende kendi örneğinin tersini söyledin.
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
July 13, 2018, 01:47:44 PM

hero olduguna bakmayın hiç arastırmamıs
adamlar yeni sistem kurdu izleyin

https://www.youtube.com/watch?v=skFBMcf29W4

öyledir kesin Cheesy her hıyarım var dıyene tuzla koşmayın derım ben.

karar sizin tabıkı, 3 tane coinde hacım var onlarıda kendılerı yapıyor zaten, 2 gun sonra hacklendık derler, kalırsınız ortada

bılıyorum sımdı bagırmaya baslayacaksınız, ancak en kötüyü düşünmeden almayın bırsey,
ozcansoyuk
Newbie
*

View Profile
July 13, 2018, 07:41:49 PM

Cet resmi telegram adresi: https://t.me/joinchat/HLnxuhB8AafBIGu3BipWqQ
100 cet bonus almak için: https://bitly.com/2mc0sgi
Sınırlı sayıdadır üye olup admine mesaj atınız.

Bu haftaki kampanyada tam 3 araba veriyor.

100 cet verilmiyor artık yanlış bilgi vermişsiniz. O Kampanya bitti.

Öte yandan 10k cet kilitlemenin ek faydası kalan cet`lerle trade yaparsanız daha fazla ödül alabilecek olmanız. Onun dşında işlemlerden verilen kar payını etkileyen bir durum yok.

Özetle trade yapıyorsanız bir miktar CET kilitleme yapmanız mantıklı ama pek trade etmiyorsanız ya da zaten CET`iniz 10K veya az üzerinde ise (yani trade edecek cetiniz yoksa) Lock yapmak mantıklı degil.

Kar payını her turlu alıyorsunuz yani, cet lock yapmak trade den gelecek cet`lerin oranını artırıyor.

Bilginize
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
July 15, 2018, 04:57:15 AM

Fiyatı dün 1300 lerdeydi 1980 lere kadar çıkmış.
Nasıl artıyor ya Smiley
Birde dün cet tutanlara sanırım lft diye bi token verdiler oda çok sağlam arttı
2 saatte 2k satoshi oldu.
17men
Member
**

Activity: 314
Merit: 19

View Profile
July 15, 2018, 05:00:55 AM

ulan geçen gün alayım dedim, hem güvenemedim. hem o borsaya yollamaya üşendim. ahh ahh.. bu saatten sonra da girmem artık çok yükselmiş.

buy me a beer with ETH : 0x71b959c89ca613cce3d7b3270149d919143c1dff
cleante
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile
July 15, 2018, 05:56:55 AM

Herkesin dikkat etmesi gereken bir coin bence fiyat çok spekülatif hareketler yaparak çıktı ve düşüşte aynı şekilde olabilir.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 15, 2018, 06:29:54 AM

Borsa kesinlikle dikkat çekmek için böyle birşey yapıyor ve bence başarılı oluyor. Tıpkı kucoin in yaptığı olayı gerçekleştiriyorlar. Şu piyasa ortamında bence çok dikkat çektiler. İster istemez herkes tek güven problemi oluyor. Gayet normal. Çünkü sürekli biryerden hack haberi geliyor. Bakalım nereye kadar gidecek.
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
July 15, 2018, 08:32:14 AM

Arkadaşlar CoinEx'le ve Cet'le alakalı bir telegram grubu kurduk. Fikir alışverişi için şarttı böyle bir şey.

https://t.me/CoinEx_TR

Bekleriz.

Ben giremedim, böyle bir adres yok diyor. Adres mi yanlış yoksa kapandı mı?
Eğer adreste hata varsa doğru adresi PM ile gönderebilir misiniz?
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

View Profile
July 15, 2018, 08:56:05 AM

Verdiğim adres resmi hesapdır diğerlerine itibar etmeyiniz. Globaldeki adminlere sorabilirsiniz Smiley)
17men
Member
**

View Profile
July 17, 2018, 07:05:03 PM

kilitleme yapmak için illa ki 10k mı tutmak gerekiyor? kilitlemenin avantajı ne?

hasyurt
Full Member

View Profile
July 17, 2018, 07:30:41 PM

Bu tarz bir iki başlık daha vardı. Son günlerde pek aktif değiller gibi. Kısa sürede cet popülerliği azaldı mı yoksa? 100 den 2200 e giden bir coin şu sıralar 1660 larda galiba. Umarım yatırım yapanlar üzülmezler. Eğer boğa piyasasına denk gelirse yüz guldurebilir.
snykutlug
Member
**

Merit: 17

View Profile
July 18, 2018, 01:20:41 AM

Yeni yeni çıktı piyasaya bu borsa ama ilk 10da borsa listesinde tutma sebebini bilmiyorum ama güzeldir diye düşünüyorum işim düşerse kullanıcam bu borsayıda
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
July 18, 2018, 06:42:24 AM

CoinEx borsasını beğeniyorum.Cep uygulaması da çok kolay. Ayrıca CET’in geleceğinin parlak olduğunu düşünüyorum. CET 70 satlarda dolaşırken rağbet görmüyordu.Şimdi ise herkes beşinde. Ayrıca 3000 leri de gördü. Düzeltme yaptıkça toplamakda fayda var.

▔▔▔▔▔
PHI1618
Legendary
*

View Profile
July 18, 2018, 07:43:15 AM

https://t.me/CoinEx_TR

Bekleriz.

Ben giremedim, böyle bir adres yok diyor. Adres mi yanlış yoksa kapandı mı?
Eğer adreste hata varsa doğru adresi PM ile gönderebilir misiniz?
Daha büyük bi grup varmış sonradan keşfettim, öyle olunca benim açtığımı kapattım.
https://t.me/joinchat/HLnxuhB8AafBIGu3BipWqQ
Burası var şu an

ugurum15
Member
**

View Profile
July 18, 2018, 07:52:38 AM

Verdiğim adres resmi hesapdır diğerlerine itibar etmeyiniz. Globaldeki adminlere sorabilirsiniz Smiley)

bu arkadaşı 3 gündür forumda görmedim ayrıca açtığı başlıkları da kaybolmuş. başına ne geldi acaba? bir ara bch vereceğiz diye bir başlığı vardı 1 gün sonra kayboldu başlık. sonra refli bir şeyler paylaşıyordu.  bir ara baktım yeni başlayanların olduğu yerecet başlığı açmış ne ayaktı anlamadım. ban  mı yedi yoksa. var mı bilen duyan?
mct0300
Jr. Member
*

Activity: 165

View Profile
July 18, 2018, 12:52:01 PM

Bu kişi sadece ref kasmak için milleti kandırıyor 100 cet ile 20 30 dolar kazanıyoruz diyor yalan 1 dolar bile kanamıyorsunuz birde utanmadan benim refimden kayıt olmazsanız tabikide kazanamazsınız diyor sırf kendi refini çoğaltıp insanlara 100 cet aldırıp onun komisyonundan faydalanmak için ballandıra ballandıra anlatıyor itibar etmeyin lütfen
mct0300
Jr. Member
*

View Profile
July 18, 2018, 12:53:16 PM

bu arkadaşı 3 gündür forumda görmedim ayrıca açtığı başlıkları da kaybolmuş. başına ne geldi acaba? bir ara bch vereceğiz diye bir başlığı vardı 1 gün sonra kayboldu başlık. sonra refli bir şeyler paylaşıyordu.  bir ara baktım yeni başlayanların olduğu yerecet başlığı açmış ne ayaktı anlamadım. ban  mı yedi yoksa. var mı bilen duyan?
Evet bende hatırlıyorum millete benim refimden kayıt olmazsanız kazanamazsınız diyor sadece ref kasmak için milleti kandırıyor abarta abarta anlatıyor olmayan şeyleri.
khasank
Sr. Member

View Profile
July 18, 2018, 01:20:47 PM

kilitleme yapmak için illa ki 10k mı tutmak gerekiyor? kilitlemenin avantajı ne?

Kilitleme için en az 10k CET gerekiyor. Daha fazla da kilitleme yapabilirsiniz. Sizin yatırım planınıza bağlı. Kilitli CET ler satılamıyor. Kilit açılabiliyor ama açtıktan 24 saat sonra satmaya musade ediyor. CET leri kilitlediğin zaman günlük hediye coinleri kazanmaya devam ediyorsun. Kilitlemenin farkı ödemeğin trade fee lerini sana geri vermesidir. Ne kadar çok CET kilitlersen 1 saatte o kadar çok ödediğin fee yi geri alabilirsin. Buna zorluk deniyor.

Zorluğun Matematiği :  Zorluk = ( kilitli CET / 10 000 ) * Temel zorluk
The Management
Full Member

View Profile
July 21, 2018, 01:45:40 PM

sembolik olarak 20dolar yatırdım ha olur da 10x-20x yaparsa güzel bir kombin alırım kendime  Grin olmazsa sıkıntı yok. Seviyorum bu tarz şeyleri
MarcosCr
Member
**

Activity: 215
Merit: 13

View Profile
July 21, 2018, 01:55:32 PM

Saçma sapan bir borsa, botlardan başka alan satan yok.İşlemlerin %95'i bot.
hasyurt
Full Member

View Profile
July 21, 2018, 02:52:57 PM

Bu cet ile ilgili en çok reklam yapan carolinewiestput28 vardı ne oldu o arkadaşa. Hiç ortalıkta yok uzun zamandır. Tahminim refli link paylaştığı için gumlettiler galiba. Yoksa bu kadar zaman ortalıktan kaybolmazdi. Açtığı başlıklar da yok olmuş. Zaten bu tarz borsalarda az miktar ile yatırım yapacaksın. İşin içinde ref kasma oldumu uzak dururum. Çünkü malı hep tepedekiler götürür. Hadi airdroplarda ref olayini anlarim. Çoğu borsa binance gibi olmaya çalışıyor ama şuan için olani gormedim
ozcansoyuk
Newbie
*

View Profile
July 21, 2018, 10:00:29 PM

Eğer gün içinde sürekli trade kovalamıyor alıp satmıyorsanız cet lock yapmak çok mantıklı degil arkadaslar. Arada olabilen pumplarda satamazsınız. Özellikle elinizde lock sonrasında az sayıda Cet kalıyorsa.
Kilitli Cet`ler 24 saat sonra açılıyor malum.
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
July 21, 2018, 10:30:07 PM

valla coın sayısı aşırı fazla bana göre, aldım mı aldım biraz, günlük o botların tradelerinden getirisi güzel aslında, borsaya hacim gelirse sevindirebilir ancak fena bir şekilde üzebilirde, borsanın artısı bcc ağırlıklı bir borsa olması, tutarsa btc için sıkıntı ama bu Cheesy
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
July 27, 2018, 08:48:20 AM

Zamanında Kucoin ve Binance ilk açıldığında tokenleri 0,25 - 0,90 cent arasıydı yatırım yapmadık. Şimdi o hızda coinex borsası ilerleyecek gibi görünüyor. Ben biraz biraz topladım, günlük kar dağıtması da çok güzel. İlerde ciddi yükseliş yaparsa üzülmeyelim.
triclinics21
Member
**

Merit: 11

View Profile
July 27, 2018, 09:19:41 AM

Borsa olarak hoşuma gitmedi hiç ergonomik değil ve bana hitap etmiyor ama atılım yapıyorlar o ayrı konu fiyatı nereye gider bilmiyorum ama bu seviyeler bana çok yüksek geliyor.
chemist32
Jr. Member
*

View Profile WWW
July 28, 2018, 07:01:09 AM

Çok süper bir borsa sitesi CoinEx. Kendi parası olan CET zamanında 60-70 satoshi idi.Pahalı diye almadım.3500 leri gördüm.Fırsatları kaçırdık maalesef..Ama al-sat için harika bir borsa..

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
July 28, 2018, 07:04:12 AM

eğer elime bir miktar btc geçerse cet alıp unutmayı gelen faizi de yemek istiyorum.Bir bakıma kendimi maaşa bağlamak istiyorum.
He bugün yarın hacklenir bişey  olur.ben unutmalık atacam.
Birde coinexe yeni giren nobs aldım yüklü miktar belki 100 satoshi falan olur yüzümüz güler Cheesy
cosgun61
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
July 28, 2018, 08:33:01 AM

CoinEx Token olan CET 70-80 satoshi idi.Almadım ve bir anda sert yükselişe geçti.Şimdi de sert düzeltme yapıyor.Ayrıca CoinEx de çok başarılı bir borsa.Sürekli AirDrop yapıyor.Değerlendirmek gerek

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
July 28, 2018, 09:05:37 AM

Bende az bir miktar attım neticede çok hızlı bir yükseliş gösterdi. İster istemez bı insanı ürkütüyor. Her an herşey olabilir. Cet alıp bekliyordum baktım gelen çok az bende trade etmeye çalıştım. Baktım çok iyi değilim nobs aldım çekildim kenara . Onun da satışını koydum. Belki olmaz işin içinde McAfee varsa bir pump olayı olabilir. Olmaz ise de yapacak bir şey yok
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
July 28, 2018, 09:46:32 AM
Last edit: September 22, 2018, 04:00:40 PM by Matthias9515

Her ay farklı bir trend yaratılıp millet altta kalanın canı çıksın dercesine anlamsız tradeler yapıyor. Ne bu borsa bir boka benziyor ne de tokenleri, piyasa iyice ponzileşti, ben kaçar ortam iyice çiftlik bank olmuş.
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
July 28, 2018, 09:59:30 AM

Her ay farklı bir trend yaratılıp millet altta kalanın canı çıksın dercesine anlamsız tradeler yapıyor. Ne bu borsa bir sikime benziyor ne de tokenleri, piyasa iyice ponzileşti, ben kaçar ortam iyice çiftlik bank olmuş.

Bu borsaya ilk girenlerden biriyiz viabtc bitmain bilmeyip konusanları görüyorsunuz nasıl sen buralara kadar geldin ilginç büyük ihtimal hack hesapsın.

20 günde ortalama 4500 tl kar elde ettim yok düşükken eline veriyorlarmıs vs konusan cok olur tabiki treni kacırdırlar

https://www.btcfrm.com/servisler/3238-coinex-dunyanin-en-buyuk-borsasi.html

buyrun mesajları okuyun son sayfaları adım adım kazancların görüntüsünü paylaştım inceleyin.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
hisarardi
Member
**

View Profile
July 28, 2018, 10:12:58 AM

Her ay farklı bir trend yaratılıp millet altta kalanın canı çıksın dercesine anlamsız tradeler yapıyor. Ne bu borsa bir sikime benziyor ne de tokenleri, piyasa iyice ponzileşti, ben kaçar ortam iyice çiftlik bank olmuş.

Bu borsaya ilk girenlerden biriyiz viabtc bitmain bilmeyip konusanları görüyorsunuz nasıl sen buralara kadar geldin ilginç büyük ihtimal hack hesapsın.

20 günde ortalama 4500 tl kar elde ettim yok düşükken eline veriyorlarmıs vs konusan cok olur tabiki treni kacırdırlar

buyrun mesajları okuyun son sayfaları adım adım kazancların görüntüsünü paylaştım inceleyin.

Hack hesap ne oluyor Carolina adam koskoca sr olmuş. Hesap satın alındığını duydum ama bu hack hesap işini ilkkez duyuyorum.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
July 28, 2018, 10:58:47 AM

bi sg amk newbiesi kâr ettiğin proje en iyisiyse Eidoo'dan 150 bin kazanmıştım, o zaman Eidoo'ya en iyi proje diyelim?

Bitcoin cash (shitcoin) destekli bir market, Coinex'in bu piyasaya hiçbir faydası olmayacak tamamen insider trading içeren bir borsa olur anca.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
July 28, 2018, 11:02:45 AM

Borsa tokenleri fena kazandırmıyor aslında, bir de pay dağıtıyorsa tadından yenmiyor.
Coss token 9k kadar göndermişti 500 doalrdan bozdurdum sonra geri alamadım, o kadar tırmandı.
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212

View Profile
July 28, 2018, 11:03:20 AM

İlk 20 deki borsaların %50 sinden çoğunun hacimleri fake gir bak borsalar kendi kendilerine alım satım yapıyolar gerçekte hiç biri yok bu borsadada hacimler sahte lban da öyle bitforex olsun buda böyle nerdeyse hepsi böyle.
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
July 28, 2018, 11:32:37 AM

bi sg amk newbiesi kâr ettiğin proje en iyisiyse Eidoo'dan 150 bin kazanmıştım, o zaman Eidoo'ya en iyi proje diyelim?

Bitcoin cash (shitcoin) destekli bir market, Coinex'in bu piyasaya hiçbir faydası olmayacak tamamen insider trading içeren bir borsa olur anca.

Borsa tokenlerini kazandırmayan bir mal sensin doğru bnb de hiç kazandırmadı demi

bitcoin cash shitcoin diyen ilk idiotda sensin sanırım böylelerine tek cagre engel. Engelledim gitti seni büyük ihtimal trade yapa yapa erittin paranı buda son hezeyanların biz kazandıgımız parayla tatil biletini çokdan aldık sende böyle bitcoincash a bnb ye coinex e laf atadur.

mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546

View Profile WWW
July 28, 2018, 02:16:45 PM

Yine üşendiğimden borsaya üye olup yatırım yapamıyorum sürekli bir şey çıkıyor. Ama borsa da token de böyle kampanya ve promosyonlar yaptığı sürece büyümeye devam edecek bence. En kötü kcs gibi olacağını düşünüyorum.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
July 28, 2018, 03:40:45 PM

Borsa tokenlerini kazandırmayan bir mal sensin doğru bnb de hiç kazandırmadı demi

bitcoin cash shitcoin diyen ilk idiotda sensin sanırım böylelerine tek cagre engel. Engelledim gitti seni büyük ihtimal trade yapa yapa erittin paranı buda son hezeyanların biz kazandıgımız parayla tatil biletini çokdan aldık sende böyle bitcoincash a bnb ye coinex e laf atadur.

#tamam
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
July 28, 2018, 08:10:29 PM

Coinex borsası bitcoin cash tabanlı olduğu için bitcoine karşı da cephe almış gibi görünebilir. Ama ileride çok daha iş yapabilir. CET uzun vade için aldım ileride bnb gibi olabilir daha başından almak her zaman iyidir.
The Management
Full Member

View Profile
July 28, 2018, 11:11:32 PM

Sembolik almıştım 20dolar kadar. Millet yok 9dolarlık almıştım 60dolar hediye verdi bilmem ne diyordu bende gelen giden yok 1 haftadır. Ha zaten beklentim de yoktu ama 1 haftada 0.90 dolar civarı bir coin vermiş
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
July 28, 2018, 11:20:03 PM

Sembolik almıştım 20dolar kadar. Millet yok 9dolarlık almıştım 60dolar hediye verdi bilmem ne diyordu bende gelen giden yok 1 haftadır. Ha zaten beklentim de yoktu ama 1 haftada 0.90 dolar civarı bir coin vermiş

kyc yapmadıysan gelmez boşa beklemişsin dostum.

Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
July 28, 2018, 11:36:36 PM

Edit sonra

ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
July 29, 2018, 09:21:21 AM

getirizin sabit olduğunu varsayarsak haftada 0.90 usd bileşik yılda yaklaşık 60 dolar eder oda yılda %300 civarı usd bazında bir faiz demekki buda inanılmaz bir getiri demek. yanlış anlaşılmasın borsayı bilmiyorum savunduğumda yok ama şimdilik matematik inanılmaz bir getiri söylüyor.
iskendercnr
Jr. Member
*

View Profile WWW
July 29, 2018, 12:26:23 PM

Bu borsa için değil her borsa ve coin için trene binemeyenler geç kalanlar veya cesaretsiz olanlar atar tutar. Kazanan var ki işe yarıyor ki millet hala ilgi duyuyor borsa hala büyüyor.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
July 29, 2018, 03:50:38 PM

Bir kaç arkadaşın bahsettiği gibi Coinex gibi borsalar hacimlerini şişirip olmayan hacmi varmış gibi gösteriyorlar. Bu sayede hem listeleme ücretlerini arttırıyorlar, hemde tokenlerinin değerini arttırmış oluyorlar. Bunu yapan sadece Coinex değil. Okex, Huobi ve hatta Bibox örnek verilebilir. Yani genelde tokeni olan borsalar yapıyorlar bu işi.

Binance, Kucoin, Bittrex, Bitfinex gibi borsaların hacim rakamları çok daha gerçekçi.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
July 29, 2018, 03:52:42 PM

CET ilk başlarda bu kadar tanınmıyordu adamlar kampanya yaparak kendi tokenlerinin ismini duyurdu. BNB gibi bir ivme yakalayabilirmi bunu merak ediyorum ama binance kadar hacmi olmaması coinexin ve cet'in en büyük eksiği

usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
July 29, 2018, 07:54:22 PM

Coinex borsasi yeni oylamalar ile musteri portföyünu artirmakta.  Bu da direk olarak borsanin coinine etki edecektir.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
stil3tto (OP)
Jr. Member
*

View Profile
July 30, 2018, 11:56:35 AM

CoinEx'in en iyi yanı ekibin hantal olmaması. Sürekli yenilik kovalıyorlar yatırımcı çekmek için. Trade ve hodl ödülleri dağıtıyorlar. CET kilitleyenlere yüksek kar payları veriyorlar. Bu sayede CET ciddi bir dump da yemiyor o kadar airdrop a rağmen.

BCC tabanlı olmasını BTC'ye savaş açmak olarak yorumlamak da çok garip.
Lebraam
Sr. Member

View Profile
August 02, 2018, 06:56:26 AM

1 Ağustos'ta 30,195,989 Cet yakıldı ve toplam adet 9,931,950,470 oldu. Kardan %20şerlik yakmalar her ay devam edecekmiş. Ama fiyata bir etkisi olmadı biraz düştü bile.
hisarardi
Member
**

View Profile
August 02, 2018, 09:35:55 AM

En güzel yanı kar payı dağıtması bence. 100 lerden alan kişiler zaten 1600 lere gelince kar realizasyonu yapmıştır. Elinde mal gibi tutmamıştır. Şimdi kar ile işlem yaptığı için gelen kar payı yeter . Düşse de çok problem olmaz gibi. Boğa gelince iyi yerlere getirebilirler

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
August 02, 2018, 09:38:28 AM

100 sattan alan 2000 satlarda zaten sattı örnek bizim grup 1000/1200 arası yatay seyredince tekrar aldı ellerinde milyonlarca cet var günlük binlerce dolar para cekiyorlar düşmesi çıkması önemli değil onlara artık.

ugurum15
Member
**

View Profile
August 02, 2018, 10:40:10 AM

100 sattan alan 2000 satlarda zaten sattı örnek bizim grup 1000/1200 arası yatay seyredince tekrar aldı ellerinde milyonlarca cet var günlük binlerce dolar para cekiyorlar düşmesi çıkması önemli değil onlara artık.

Mantıklı bir durum ben olsam bende aynısını yapardım. Belli bir yere kadar yükseldikten sonra kar almak şart. Zaten geri geleceği kesin. Şuanda 900 lerde buralardan alınıp tutulabilir. Zaten cet in en güzel tarafı kar payı dağıtması. Listeye eklenen coinlerden dağıtması da güzel bir olay. Alıp beklemenin karlı olmasi çok iyi
ozcansoyuk
Newbie
*

View Profile
August 04, 2018, 12:17:43 PM

Bu CET için yürütülen mining ve nihaetinde 3,6 milyar adete ulasacak olması beni korkutuyor acıkcası, hala 3 de birine dusme potansiyeli oldugunu dunusuyorum.  Yine de bekledikce verdigi 5-10 usd`ler keyif vermiyor değil açıkçası Smiley
Uzun dönem bekleteegim elimde
hasyurt
Full Member

View Profile
August 04, 2018, 01:11:55 PM

Sürekli borsaya yeni token ya da coinler ekleniyor cet aşağı yönlü gidiyor ama zaten piyasanın durumundan dolayı aşağı gitmeyen yok zaten. Belki boğa gelirse cet yine iyi artış yapabilir.
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
August 04, 2018, 01:39:50 PM

Suan dolasımda Qualified for Dividend: 3045797638.75796134 CET ve günlük 25milyon cet sürülüyor. Fiyat asagıya gider bence bu ay misal 4milyar olacak coin dolasımdaki ozaman cmc 0.01$ olsa 40milyon$ olur az gibi belki 0.04 felan olur 160milyon$ cap iyi gibi boğada 500milyon olsa 5x iyi rakam.

ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
August 04, 2018, 03:05:59 PM

ilk bu siteye giriş yaptığım da cet 60 sats ta idi mobil uygulaması vardı falan çok güzel borsaydı ama sadece hacmi yoktu.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
The Management
Full Member

View Profile
August 04, 2018, 04:08:03 PM

Sembolik olarak 20 dolarlık almıştım şuan ekstradan 1.5 dolar civarı kazandırmış (1 hafta oluyor sanırım). Bence oranlayınca gayet güzel bir miktar. Eğer 20bin dolar bütçem olsaydı 1500 dolar gelecekti 1 haftada.  Smiley
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
August 04, 2018, 04:18:36 PM

Sembolik olarak 20 dolarlık almıştım şuan ekstradan 1.5 dolar civarı kazandırmış (1 hafta oluyor sanırım). Bence oranlayınca gayet güzel bir miktar. Eğer 20bin dolar bütçem olsaydı 1500 dolar gelecekti 1 haftada.  Smiley

hocam degeri 1 haftada -30% düştükü nasıl kazanıyorsunuz coin birdaha o seviyelere asla gelmese %30 kaybetmiş olacaktınız

tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 04, 2018, 06:04:49 PM

Aşırı yukarılara fırlamış bir coin.Sermayelerini kurtaranlar için sıkıntı olmaz ama yinede dikkatli olmakta fayda var.Kar payı vermesi güzel ama dolaşımdaki coin sayısı arttıkça coinin değeri düşecek gibi.Düşmeyede başlamış 2000 sattan 800 satlara düşmüş.Hacim olarak daha yeni fazla bir hacmi olmasada ilerisi için umut veriyor gibi gözüküyor.İstenilen alım seviyesine düştüğünde alınabilir.
sanacaks
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 4

View Profile WWW
August 04, 2018, 06:22:11 PM

Ben de son iki günde bir miktar alım yaptım. Dağıtımları gayet güzel gözüküyor. Almak için biraz geç kalmış olabilirim ancak uzun dönem bekleme taraftarıyım. Borsadaki hacim artarken dağıtım miktarıda buna bağlı olarak artacak. Yaptıkları kampanyalar kripto dünyasının ciddi ilgisini çekiyor, her platformda konuşulduğunu görebiliyoruz. Ciddi bir kullanıcı ağı olması bana çok olumlu geliyor.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
August 04, 2018, 06:32:56 PM

Çok güzel hareketler bunlar. Binance'nin izinden yürüyorlar:) Haberim yoktu konuyu yeni gördüm ve hemen baktım. CMC'de listelenmiş ama fiyat hareketleri görünmüyor. cryptocompare.com sitesinden baktığımda temmuz ortasında 1900 sata kadar çıktığını gördüm. Bugün itibariyle 750 sat civarlarında. 50 satlardan alıp da 10x yaptığında satanlar bin pişman olmuştur.
17men
Member
**

View Profile
August 05, 2018, 03:50:59 AM

eridi gitti iyice. iyi ki zamanında satıp çıkmışım. biraz daha düşerse girebilirim.

cleante
Jr. Member
*

View Profile
August 05, 2018, 07:35:43 AM

Bunun gibi bir sürü coin var ve gerçekten kazandıran  3 5 taneyi geçmez son zamanlarda sağlam düşüyor umarım elinde kalan olmaz.
Lebraam
Sr. Member

View Profile
August 05, 2018, 08:04:00 AM

Son 1 haftada güzel bir düşüş yaşadı, alım yeri olabilir. Ben borsayı sevdim binance'da duran yatırımımı hergün görmek zorunda kalmıyorum bu borsada takılarak Grin
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 05, 2018, 09:55:00 AM

kimileri binancenin izinde gidiyor diyor.Kucoinin izinde de gidebilr.Yani iki ihtimal var ya değerlenir yada kucoin gibi olur.Piyasanın ne olacağı belli değil.Çok aşırı yükselmişti şu an düzeltme yapıyor.Nereye kadar iner mechul.Dibin dibi yoktur.Göreceğiz bakalım.
fameto
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
August 05, 2018, 10:39:13 AM

Cet Coin yedi ceddimi öptü Smiley
1734 sat. dan girip hala HOLD yapan bir salağım.
112000 coine günlük 28-30 dolar veriyor. Kurtarma maliyetim 1400 sat lara düştü.
derameyy
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
August 05, 2018, 12:15:34 PM

Bence bu piyasa ile uğraşan herkesin elinde bulundurması gereken bir token. Oy kullanıyorsun para veriyor elinde tutuyorsun para veriyor daha çok tutuyorsun daha çok veriyor.
huseyin15
Member
**

View Profile
August 05, 2018, 12:26:45 PM

112000 coine günlük 28-30 dolar veriyor. Kurtarma maliyetim 1400 sat lara düştü.

İyi işte hergun en azından 28-30 dolar geliyorsa . Tek sıkıntın yüksekten girmiş olman. Araştıran adam denilen mala bunu anlatmaya çalışıyorum. Sen 200 lerden en kotu girmiş olsaydın eğer şimdi böyle sıkıntı çekmezdin. O gerizekalı çıkıp 5000 den 10 a inmiş coini söylüyor neymiş en az X2 yapacakmış. Başlıginda yazmış 16 oldu buradan satılıp aşağılardan alınabilir yazmış. 16 dan alan ne yapacak . Senin gibi günlük belirli miktarda tokenden gelmeyeceği için sövüp supürecek. O yüzden alım satım da kendi kararınızı verin. Başkasından çok etkilenmeyin
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
August 05, 2018, 01:00:45 PM

Son 1 haftalık süreç içerisinde sayesinde kanser olduğum kripto para olur kendileri. %50’ye yakın zarar ettiğim, paramın her saniye gözümün önünde erimesine katkı sağlamıştır. Yine de ümidim var, eski fiyat seviyesine dönecektir 1-2 ay içerisinde.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742

View Profile
August 05, 2018, 10:51:20 PM

10 milyar adeti ile oldukça riskli bir coin Cet.Herkes gelen bedava cetleri satıp sermayeyi kurtarmaya çalışırken fiyatın çakılmasını ben normal karşılıyorum şu anda.Yeni yatırımcı çekemediği müddetçe fiyatın düşmesi kaçınılmazdır.
khasank
Sr. Member

View Profile
August 05, 2018, 11:50:54 PM

Mining olduğu sürece ROI olabilir. Sadece biraz zaman gerekir. Zarar da olanlar çok da üzülmesin derim. Ben de zarar dayım. Elim de evladiyelik duran coin ler hiç bir getiri sağlamıyorken, CET günlük 5 - 10 birşeyler veriyor. Kötünün iyisi
17men
Member
**

View Profile
August 06, 2018, 03:43:25 AM

dipten almak lazımdı %20 arttı. borsanın elinde olduğu için borsa kendi kendine alıp satıyor galiba.

stil3tto (OP)
Jr. Member
*

View Profile
August 06, 2018, 05:51:04 AM

Hocam çok yüksekten girmişsin cidden. Bu kadar düşmüşken zararla da çıkmadıysan holda devam et, yapacak birşey yok. Bence teşvik edici bir iki haberle durumu kurtarabilirsin. Yılbaşına kadar sıkı takip yap hocam.
hisarardi
Member
**

View Profile
August 06, 2018, 08:23:46 AM

Sabah sabah cet ye hafif yollu pump var gibi. Sabah BTC bazında 900 lerin üstüne atmıştı. İyi pump yapıyorlar. Bende düşükten aldım diye biraz sattım. Bakalım geri gelecek mi? Gelirse almayı düşünüyorum

Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
August 06, 2018, 12:54:36 PM

iyi para kaldırdık artık boga gelmesede olur

muteahhit
Member
**

Merit: 20

View Profile
August 06, 2018, 01:02:46 PM

günlük o kadar veriyorsa mükemmel bir ödeme yapıyormuş. Aylık ortalama %10-12 oranında bir şey yapıyor. 900 satlarda şu anda yatırım yapılabilir diye düşünüyorum.
agacsizkoala
Member
**

View Profile
August 06, 2018, 03:27:23 PM

harbi hocam ced koin yedi ceddinizi öpmüş, allah kurtarsın ne diyeyim, geçmiş olsun diyorum, bana kalırsa bu saatten sonra da satmayın
sagul
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 06, 2018, 03:32:43 PM

CET coin büyük bir şekilde düşüş yaşadı ama aslında bu daha başlangıcı bence. Çünkü bir günde yüzde 500 yükseliş göstermişti. Hiç düzeltme yapmamıştı.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
August 06, 2018, 05:31:39 PM

günlük o kadar veriyorsa mükemmel bir ödeme yapıyormuş. Aylık ortalama %10-12 oranında bir şey yapıyor. 900 satlarda şu anda yatırım yapılabilir diye düşünüyorum.

Suanki hacme göre aylık %15 kar veriyor boga sezonunda ortalama %40 kara esit.3-4 aya ana para cıkıp kara geçmiş oluyorsun zaten.

PHI1618
Legendary
*

View Profile
August 06, 2018, 06:43:08 PM

Maşallah ne düşmüş ne düşmüş. 4-5 gün bakmadık erimiş resmen. Cet'tini... Cheesy

tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 06, 2018, 07:49:30 PM

Cet coin adet olarak fazla fiyatta iyi değerlenmiş.Riskli bir coin.Yatırımcısına iyi kazandırmış.Bundan sonra ne olur ekibin çalışmasına bağlı.Borsayı iyi geliştirir yeni yatırımcılar çekerse değerlenir.Yoksa istikrarlı şekilde geldiği gibi inmeye başlar.
hisarardi
Member
**

View Profile
August 07, 2018, 07:20:44 AM

Dün ve bugün cet te küçük çaplı da olsa bir hareketlenme var. Yine belirledikleri yere kadar götürecekler. Al sat yapıp miktar arttırmak için güzel fırsat.

fameto
Newbie
*

View Profile
August 07, 2018, 07:21:49 AM

80000 Cet kilitledim madencilik için, kalanıyla da ticaret yapmaya çalışıyorum.
Her gün verdiği paraları satıp CET alıyorum.
Şuan 116395 CET oldu elimde (dün işler iyi gitti) böyle giderse 2 aya parayı kurtarırım.
Aslında bu coine girerken BNB gibi olur diye girdim.
Sizce 1 sene sonra BNB gibi yükselir mi?
stil3tto (OP)
Jr. Member
*

View Profile
August 07, 2018, 08:14:07 AM

80000 Cet kilitledim madencilik için, kalanıyla da ticaret yapmaya çalışıyorum.
Her gün verdiği paraları satıp CET alıyorum.
Şuan 116395 CET oldu elimde (dün işler iyi gitti) böyle giderse 2 aya parayı kurtarırım.
Aslında bu coine girerken BNB gibi olur diye girdim.
Sizce 1 sene sonra BNB gibi yükselir mi?

Hocam verdiği tokenlarla her gün cet almak yerine btcye çevirip cet düştüğünde alım yapsan daha da karlı olur. Yaptığın hareket güzel ama beğendim.  Wink
deliedenpsikolog
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile
August 07, 2018, 08:36:41 AM

fiyat oladak ben düşük buluyorum CET i oysaki çok daha sağlam bir proje
triclinics21
Member
**

View Profile
August 07, 2018, 08:47:20 AM

Bende ha bugun ha yarın diye diye bir türlü alamadım bu cet tokeni sonra çok yükseldi ama hızlı düştü, geldiği yere baktığım zaman hala çok yüksek olduğunu düşünüyorum ve btc için büyük bir düşüş bekliyorum almak için
WaDa
Sr. Member

View Profile
August 07, 2018, 10:40:35 AM

Hey gidi günler şu cetin 80 sats olduğu günler almadım ya ne kızıyorum kendime ama Smiley ripple ve loom tutanlara cet vericez dediler 100k cet topladım sonra da ucuz ucuz 3-5 kuruşa verdim Smiley 2 btc ye satabilecek iken emin olun 0.2 btc ye bile satmamışımdır en fazla 0.12 ye satmışımdır.
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
August 07, 2018, 12:28:18 PM

Ben cet için bir dump darbesi görüyorum yakın zamanda alttan toplamak için fırsat birde üstüne btc düşerse süper olacak usd de bekliyoruz

Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462

View Profile
August 07, 2018, 02:32:58 PM

Ben cet için bir dump darbesi görüyorum yakın zamanda alttan toplamak için fırsat birde üstüne btc düşerse süper olacak usd de bekliyoruz

aynen öyle düşüş dalgası bekliyorum bende.başta cet çoğu coinde dump bekliyorum btc buna dahil.yalnız ben tlde kaldım bu çok kötü oldu benim için.birazda dolar düşse iyi olur.
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
August 07, 2018, 04:11:20 PM

aynen öyle düşüş dalgası bekliyorum bende.başta cet çoğu coinde dump bekliyorum btc buna dahil.yalnız ben tlde kaldım bu çok kötü oldu benim için.birazda dolar düşse iyi olur.

Hocam siz esas darbeyi yemişsiniz cet düşse ne olur usd de kalsaydınız keske

erdemdio
Member
**

Activity: 191

View Profile
August 07, 2018, 04:24:21 PM

650 ler cıvarına bı duzeltme beklıyorum bende btcde..
cleante
Jr. Member
*

View Profile
August 07, 2018, 05:29:17 PM

Piyasaya eğer ralli bir süre daha gelmez ise herkesin büyük ihtimal ile zarar edeceğini düşünüyorum.Çok fazla bir farkı yok diğer exchange coinlerinden.
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
August 07, 2018, 05:55:01 PM

Geleceğin binance borsası diyolar bunuda anlamanın yolu boğada belli olur bakalım neler olucak binance ı tahtından edebilecek mi edebilir edemez diyemeyiz çünkü kimleri tahtan indiremez dedik hepsi indi polo bittrex sırada binance mı var?

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
August 07, 2018, 07:44:57 PM

Bazı arkadaşlar cet'i binancenin tokeni gibi olacak sanıyor.
Hayır arkadaşlar zaten binancenin marketcapine yaklaştı zaten.
Ama 10,15 dolar beklemek baya saflık,hayalcilik 1 dolar olması bile imkansız cet in.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 07, 2018, 07:49:24 PM

Cet bir çok arkadaşa kazandırdı.Kazandırmaya devam ediyor.Bu şekilde büyürse istikrarlı güzel yerlere gelebilir.Fiyatı şişmiş halde.Düzeltme gelirse uygun yerden risk alınabilir.Kucoin örneği var önümüzde.Ne olur ileride başarılı olurlar mı olamazlar mı zaman gösterecek.
Lebraam
Sr. Member

View Profile
August 07, 2018, 08:16:42 PM

Geleceğin binance borsası diyolar bunuda anlamanın yolu boğada belli olur bakalım neler olucak binance ı tahtından edebilecek mi edebilir edemez diyemeyiz çünkü kimleri tahtan indiremez dedik hepsi indi polo bittrex sırada binance mı var?

Hiçbir borsa tahttan inmez diye birşey yok.

Binance uygulaması çok seri çok hızlı borsaya giren coinler çok kaliteliydi borsa birden uçtu. Şuan coinex uygulamasını çok seviyorum seri şekilde çalışıyor. Açıkçası ilk olarak kullanma sebebim hodl olarak bekleyen coinlerimin deper kaybını hergün görmemek. Uygulamanın seri olması ve günlük temettü vermesi çok tercih edilmesini sağlıyor.

Koca bittrex adam gibi program yapmadı yıllardır, polo da aynı şekilde. Kucoin desen uygulaması var ama rezil mi rezil bir uygulama.

Günümüzde kaliteli bir uygulama çok kişiyi borsaya çeker, bir de temettü iyi olursa, komisyonlar ucuz olursa insanlar neden pahalı olanı seçsin ki?
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
August 07, 2018, 08:42:20 PM

DÜnyadaki en az komisyonu o veriyor bch çekmek ücretsiz diğer coinler bedava yakın. Ayrıca vip sistemi eklendi 200 cet karsılıgında aylık vip oluyorsunuz %20 daha az komisyon ödüyorsunuz vip lvl göre %80 varan komisyon indirimleri var. komisyonlar 0.001% kadar düşüyor Smiley

fameto
Newbie
*

View Profile
August 09, 2018, 11:31:39 AM

Üç gündür hacim düşük sanırım.
10 dolara düşürdü günlük ödemeleri.
dumrul88
Member
**

View Profile
August 09, 2018, 01:40:45 PM

şu anda hiç bir piyasanın tadı yok zaten. doğru dürüst işlem de yok hacim de yok.  bu arada nasıl yani dolar olarak mı veriyor? cet olarak vermiyorlar mı bu ödemeleri? yoksa dolar olarak verip borsada mı kullanıyorsunuz?
hasyurt
Full Member

View Profile
August 09, 2018, 01:45:04 PM

Bırak coinex i forumun bile hacmi 3 gündür düşük. İlk 3-4 sıra hep aynı tip konular. Postları atan kişilerde aynı hemen hemen. BTC ye tekrar bir albeni gelmediği sürece bu sıkıntılı süreç devam edecek
luckydag
Sr. Member

Merit: 260

View Profile
August 09, 2018, 04:26:06 PM

Bırak coinex i forumun bile hacmi 3 gündür düşük. İlk 3-4 sıra hep aynı tip konular. Postları atan kişilerde aynı hemen hemen. BTC ye tekrar bir albeni gelmediği sürece bu sıkıntılı süreç devam edecek

Bazı açgözlü balinalar yüzünden insanlar bu piyasadan soğudu. Bu eğer bu şekilde 1 yıl daha devam ederse, çok kişi bırakacaktır.

CET şuan hala çok yüksek fiyat olarak 400 seviyelerine gelirse, tekrar girmeyi düşünüyorum.
Lebraam
Sr. Member

View Profile
August 09, 2018, 07:08:02 PM

Bazı açgözlü balinalar yüzünden insanlar bu piyasadan soğudu. Bu eğer bu şekilde 1 yıl daha devam ederse, çok kişi bırakacaktır.

CET şuan hala çok yüksek fiyat olarak 400 seviyelerine gelirse, tekrar girmeyi düşünüyorum.

Hocam 400e düşerse biz kanser oluruz, duaların tutmasın sen alma, zaten eridik Cheesy

Şaka bir yana bitcoinin bu haftaki olumsuz tavrı yine her coine yansıdı, cettimizi de cettiler.
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
August 09, 2018, 07:16:08 PM

Hocam 400e düşerse biz kanser oluruz, duaların tutmasın sen alma, zaten eridik Cheesy

Şaka bir yana bitcoinin bu haftaki olumsuz tavrı yine her coine yansıdı, cettimizi de cettiler.

globalda fuda baslandı reddit twitter vs scam diye amaç olabildiğince alttan toplamak ben usd bekliyorum 100 sat olsun alırım 500 den satarım sonra zaten o fiyatları göremez

fameto
Newbie
*

View Profile
August 10, 2018, 04:48:10 AM

şu anda hiç bir piyasanın tadı yok zaten. doğru dürüst işlem de yok hacim de yok.  bu arada nasıl yani dolar olarak mı veriyor? cet olarak vermiyorlar mı bu ödemeleri? yoksa dolar olarak verip borsada mı kullanıyorsunuz?

ödemeleri bölüyor BCH ETH BTC CET ve USDT ve bazen bazı altcoinlerden de veriyor CODY ,LFT, XRP gibi totalde bügün 8 dolar vermiş
stil3tto (OP)
Jr. Member
*

View Profile
August 10, 2018, 05:16:58 AM

şu anda hiç bir piyasanın tadı yok zaten. doğru dürüst işlem de yok hacim de yok.  bu arada nasıl yani dolar olarak mı veriyor? cet olarak vermiyorlar mı bu ödemeleri? yoksa dolar olarak verip borsada mı kullanıyorsunuz?

ödemeleri bölüyor BCH ETH BTC CET ve USDT ve bazen bazı altcoinlerden de veriyor CODY ,LFT, XRP gibi totalde bügün 8 dolar vermiş

Aslında verdiği coinler hacime göre. Demek ki dün bu coinlerde yüksek hacim olmuş ve trade fee gelmiş.
bigbooss
Sr. Member

Merit: 264

View Profile
August 10, 2018, 06:33:25 AM

Valla iyi gidiyorlar adamlar şimdi baktım 3. Sıradalar hacim çok güzel  boğa da buraya girilir milletin referans kasmal için övdüğü kucoın daha aşağılarda  btc türk e helal olsun 34 sırada bir sürü borsayı geçmiş güzel
DarkXen
Sr. Member

Merit: 261

View Profile
August 10, 2018, 06:48:02 AM

Coinex güzel gidiyor , hele bir boğa gelsin inanılmaz şeyler olabilir. Hem referans hem fee , hemde hold özelliği ile benzerliği olan binance ve kucoin gibi olabilir neden olmasın?
mustafayasinsenturk
Full Member

Merit: 100

View Profile
August 10, 2018, 09:13:40 AM

Daha önce güvenip alım yapmadık açıkçası tasarımı pek hoşuma gitmemişti bu da diğer dandik borsalar gibi birşey olacak sanıyordum ama öyle olmadı.
ugurum15
Member
**

View Profile
August 10, 2018, 11:06:15 AM

globalda fuda baslandı reddit twitter vs scam diye amaç olabildiğince alttan toplamak ben usd bekliyorum 100 sat olsun alırım 500 den satarım sonra zaten o fiyatları göremez

Sanki yapiyoruz dediğiniz iyi bir bok gibi burada gelmiş paylaşmışsin. Bende sinirlenip cevap yazmasam. Çarpmada 1 toplama da 0 sın  forum için. Bana yat kalk dua et  Grin
Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264

View Profile
August 10, 2018, 05:30:44 PM

Güzel düştü ve alım fırsatı verdiğini düşünüyorum. İlk girenler ekmeğini çok yedi tabi.
dumrul88
Member
**

View Profile
August 10, 2018, 06:18:14 PM

Şu dönemde piyasada yaprak kıpırdamıyor olmadı CET alayım da bir işe bari yarasın. zaten 100 sattan 2500'e kadar yükselmiş sonra da 700e kadar gerilemiş. Bu saatten sonra daha da düşer mi?
hasyurt
Full Member

View Profile
August 10, 2018, 06:24:07 PM

Şu dönemde piyasada yaprak kıpırdamıyor olmadı CET alayım da bir işe bari yarasın. zaten 100 sattan 2500'e kadar yükselmiş sonra da 700e kadar gerilemiş. Bu saatten sonra daha da düşer mi?

Niye düşmesin ki sonuçta 100 den gitmis 2500'e buradan da geri gelmesi gayet normal. Tabi belki de daha aşağılara da gidebilir. Cet token in kar payı dağıtması büyük avantaj. Yüklü yatırım yapanlar en azından kar payı alıyorlar
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 10, 2018, 06:27:13 PM

Daha da düşecek gibi.Her geçen gün kan kaybediyor.Piyasanın gidişatı belli.Btc kendini toparlayamadığı müddetçe böyle aşırı yükselmiş coinler en başta düşmeye devam eder.Kar payı dağıtması güzel ama coin düştükçe onunda bir anlamı kalmıyor belli bir süre sonra.
ahmtyks
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
August 11, 2018, 09:56:28 AM

Arkadaşlar Cet borsasının telegram grubu var mı ? Token kilitleyip gunluk pasif gelir elde etme hakkında soru soracaktım nasıl oluyor acaba sadece cet alsak yetiyor mu ?
huseyin15
Member
**

View Profile
August 11, 2018, 10:52:45 AM

Arkadaşlar Cet borsasının telegram grubu var mı ? Token kilitleyip gunluk pasif gelir elde etme hakkında soru soracaktım nasıl oluyor acaba sadece cet alsak yetiyor mu ?

Sadece cet alman yeterli kardeş. Ama öyle aman aman gelir değil. Kaldı ki dedikleri geliride dolar olarak ya da BTC vermiyor. Değişik tokenler . Bazen 0.002 gibi tokenler zaten o geleni satmak istesen hemen satamazsin. Çok beklentiye girip yatırım yapma.
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
August 11, 2018, 10:56:28 AM
Last edit: August 20, 2018, 07:12:51 PM by Carolina34

edit

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
August 11, 2018, 11:46:04 AM

Benim gibi birçok kişi düşükten CET almak için bekliyor. Elimde bir miktar vardı, düşeceğini anladıktan sonra %15 zarar ile çıktım. Şuan alsam adet artacağı için kar'a geçebilirim. Ancak piyasa o kadar kötü ki, CET de olsa ETH da olsa fark etmiyor. Herkes en dipler neresi orayı zorluyor. O yüzden 500 sat civarlarını bekliyorum.
ahmtyks
Newbie
*

View Profile
August 11, 2018, 08:27:05 PM

Sadece cet alman yeterli kardeş. Ama öyle aman aman gelir değil. Kaldı ki dedikleri geliride dolar olarak ya da BTC vermiyor. Değişik tokenler . Bazen 0.002 gibi tokenler zaten o geleni satmak istesen hemen satamazsin. Çok beklentiye girip yatırım yapma.
Anladım hocam teşekkuler pekı böyle sabıt gelır elde edılecek yer yokmu ? Ömrumuzun sonuna kadar fabrıkada mı çalışacağız?
ahmtyks
Newbie
*

View Profile
August 11, 2018, 08:39:46 PM

Ne kadar yatırıma gunluk 10 dolar alıyorsunuz?
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746

View Profile
August 11, 2018, 08:51:41 PM

Bu aralar kimse bir şeylere girmek istemiyor çünkü hala beklenen bir miktar düşüş daha var. Aynısı cet için de geçerli, şimdilik aceleye gerek yok bence.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
huseyin15
Member
**

View Profile
August 11, 2018, 08:55:21 PM

Anladım hocam teşekkuler pekı böyle sabıt gelır elde edılecek yer yokmu ? Ömrumuzun sonuna kadar fabrıkada mı çalışacağız?

Hocam şunu söyleyeyim. Bu piyasa çok hareketli bir piyasa ve ne olacağı belli olmaz. Uygun coin ya da tokenler alırsan ve boğa piyasası gelirse çok iyi kazançlar elde edebilirsin. Coinex in verdiği kar payı senin yatırımına göre değişir. Günlük fee ücretini dağıtıyorlar diye biliyorum. Şu günlerde de pek al sata millet girmeyebilir
Lebraam
Sr. Member

View Profile
August 11, 2018, 09:00:16 PM

10000 kilitli 2300 kilitsiz Cet var. Dün verdiği coinler:

33.12 CET (1.41$)
0.0000455 BTC  (0.29$)
0.00027358 BCH (0.15$)
0.00013165 ETH  (0.045$)
0.4245 USDT (Hacim yüksekken 1.5 falan geliyordu)
0.121 XRP (0.036 $)

TOTAL: 2.35$ gelmiş.

Hacim yüksekken 5$ civarı geliyordu.
ugurum15
Member
**

View Profile
August 11, 2018, 09:04:29 PM

33.12 CET (1.41$)
0.0000455 BTC  (0.29$)
0.00027358 BCH (0.15$)
0.00013165 ETH  (0.045$)
0.121 XRP (0.036 $)

Hocam cet i kaçtan almistiniz? Sadece bu kadar gelir için cet tutmak mantıklı mı? Demek istediğim cet için ilk girişte ne kadar yatırdınız? Boğa sezonu gelmeden çok ta aman aman bir getiri olmayacak gibi. Verdiği kar payını BTC ya da bch olarak verse daha iyi olurdu.
Lebraam
Sr. Member

View Profile
August 11, 2018, 09:11:01 PM

1100 civarı aldım (sat), 2 gün sonra düşmeye başladı 675 satlara geldi. Bu gelir için tutmak mantıklı değil ama yanlış zamanda yapılan yatırım diyelim. Benim 1000dolar yatırımımı sen şuan 600 dolara yaparsın. Gerçi dolar kurundan dolayı TL bazında nerdeyse aynı yatırımı yapmış oluruz ben aldığımda dolar 4.80'di çünkü.
Angolem
Member
**

View Profile
August 11, 2018, 09:14:49 PM

33.12 CET (1.41$)
0.0000455 BTC  (0.29$)
0.00027358 BCH (0.15$)
0.00013165 ETH  (0.045$)
0.121 XRP (0.036 $)

hocam bu kilitli kilitsiz farkı ne oluyor? kilitleyince belli bir süre kilidi kaldırıp transfer veya trade falan yapamıyor musun? kazanç durumu falan değişiyor mu?
Lebraam
Sr. Member

View Profile
August 11, 2018, 09:19:54 PM

hocam bu kilitli kilitsiz farkı ne oluyor? kilitleyince belli bir süre kilidi kaldırıp transfer veya trade falan yapamıyor musun? kazanç durumu falan değişiyor mu?

Herkes kitlemenin bir farkı olmadığını söylüyordu ama ben kitlemeden önce günde 7-8 cet geliyordu kitledikten sonra 20-30 arası geliyor.

Tesadüf mü yoksa kitlemenin yararı mı emin değilim.

(kilit kaldırdıktan sonra 24 saat içinde satamıyorsun cet'i)
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
August 11, 2018, 09:27:12 PM

33.12 CET (1.41$)
0.0000455 BTC  (0.29$)
0.00027358 BCH (0.15$)
0.00013165 ETH  (0.045$)
0.121 XRP (0.036 $)

bende +40k var 70 cet geldi lock yapmadım sanırım lock yapınca daha fazla geliyor ?

Lebraam
Sr. Member

View Profile
August 11, 2018, 10:10:33 PM

33.12 CET (1.41$)
0.0000455 BTC  (0.29$)
0.00027358 BCH (0.15$)
0.00013165 ETH  (0.045$)
0.121 XRP (0.036 $)

bende +40k var 70 cet geldi lock yapmadım sanırım lock yapınca daha fazla geliyor ?

Mantıken bakarsak benim kazandığımın 4 katını kazanman lazım. Kazanmadıysan da kilitlemenin faydası olduğu sonucu çıkar. Ben yarın yine günlük kazançları yazarım. Sen de 1 gün kitleyerek deneyip sonuçları yazarsan herkes faydalanır verilerden.
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
August 11, 2018, 10:15:25 PM

33.12 CET (1.41$)
0.0000455 BTC  (0.29$)
0.00027358 BCH (0.15$)
0.00013165 ETH  (0.045$)
0.121 XRP (0.036 $)

Mantıken bakarsak benim kazandığımın 4 katını kazanman lazım. Kazanmadıysan da kilitlemenin faydası olduğu sonucu çıkar. Ben yarın yine günlük kazançları yazarım. Sen de 1 gün kitleyerek deneyip sonuçları yazarsan herkes faydalanır verilerden.

Tamam hocam öyle yapalım

Lebraam
Sr. Member

View Profile
August 12, 2018, 09:16:08 AM

10000 kilitli 2300 kilitsiz CET 12.08.2018 temettü değerleri:

32.31 CET  (1.45$)
0.00004222 BTC (0.26$)
0.00027842 BCH (0.15$)
0.00013387 ETH  (0.043$)
0.3909 USDT  (0.39$)

TOTAL: 2.29$

Kilitsiz 10000 tutanlar da paylaşırsa sevinirim.
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
August 12, 2018, 09:39:02 AM

10000 kilitli 2300 kilitsiz CET 12.08.2018 temettü değerleri:

32.31 CET  (1.45$)
0.00004222 BTC (0.26$)
0.00027842 BCH (0.15$)
0.00013387 ETH  (0.043$)
0.3909 USDT  (0.39$)

TOTAL: 2.29$

Kilitsiz 10000 tutanlar da paylaşırsa sevinirim.

40k kilitsiz 4$ geldi ortalama bu karı görünce dün gece 40k lock yaptım bu gece ne kadar gelecek bakalım

http://i.hizliresim.com/VDzL9Z.png

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 12, 2018, 10:34:12 AM

minimum 10k cet kilitlenebiliyor ve mining yaptırıyor dolayısıyla daha fazla dividend alıyorsunuz. yani 10bin ceti olanların kilitlemesi daha mantıklı
fameto
Newbie
*

View Profile
August 12, 2018, 12:54:38 PM

Benim toplam 120115 cet oldu.
Günlük alınan paranın kilitlemeyle bir ilgisi yok.
Kilitleme mining için gerekiyor.
Mining yani al- sat  yaparak cet kazanmak için
en az 10000 cet kilitli olması, ayrıca komisyon ödemelerinde cet kullan seçeneği seçili olmaması gerekli
10000 ve katlarını kilitleyebiliyorsunuz kilitlenen cet sayısına göre 1 saatte kazanılacak max cet miktarı değişiyor

Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
August 12, 2018, 12:57:42 PM

en az 10000 cet kilitli olması, ayrıca komisyon ödemelerinde cet kullan seçeneği seçili olmaması gerekli
10000 ve katlarını kilitleyebiliyorsunuz kilitlenen cet sayısına göre 1 saatte kazanılacak max cet miktarı değişiyor

aynı oranlara sahip kişide lock yapana daha fazla geliyor örneğin bende 40k var lock yapmadım 6$ baska birinde 40k var hepsi lock lu +10$

huseyin15
Member
**

View Profile
August 12, 2018, 01:02:37 PM

Bende btw ve xsn ye oy vermek için 1300 civarı çet almıştım. Fiyatı 800 lerdeyken. Kilitleme vesaire yapmadım hiç. Hergun az birşey geliyordu. Onunla da cet alıyordum. Şimdi vazgeçtim. hazır hydro düşmüşken ne var ne yok hydro aldım. Bekliyorum
akansaatler
Newbie
*

View Profile
August 12, 2018, 01:14:38 PM

bence bu tip oylamalar şeffaf olmalı ve ücret verilmemeli, çünkü sonuç değişiyor
huseyin15
Member
**

View Profile
August 12, 2018, 02:02:12 PM

Coinex e girmeye çalıştım. Error yazısı çıktı. Hesaptan çıkıp tekrar girdim. Herşey 0 görünüyor. Güncelleme var galiba? Ya da borsa göçtü ?
blogmanya
Member
**

GR

View Profile WWW
August 12, 2018, 02:06:41 PM

Daha once hic duymadim.  Nedir ne degildir onu piyasa duzelince daha iyi anlayacagiz sanirim.  Suan herkes iddali ama sonuc ortada.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
emreyurt19971997
Newbie
*

Activity: 65

View Profile WWW
August 12, 2018, 10:41:17 PM

arkadaşlar buna benzer i siteden ödül aıyorum günlük ama branın oranları nedir acaba bilen duyan var mıdır
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
August 13, 2018, 08:52:50 AM

Madencilik bu gece yarıya iniyor cet moon

stil3tto (OP)
Jr. Member
*

View Profile
August 13, 2018, 09:07:54 AM
Last edit: August 13, 2018, 10:32:23 AM by stil3tto

Ticarete dayalı madencilik metodu ile salınan CET adedi 1.8 milyara ulaştığı için günlük madencilik hedefi 20 milyondan 10 milyona düşürülüyor. Eylül'de öngörülen rakamlara bugünden ulaşıldı.

2.7 milyara ulaştığında tekrar yarıya inecek ve 5 milyona düşecek.

Düzeltme: 1.8 milyar olarak açıklanan ilk rakam yeniden düzenlenmiş. Şu an salınım adedi 1.072.490.531 adet.
emreyurt19971997
Newbie
*

View Profile WWW
August 13, 2018, 09:12:28 AM

yani ödüllerde yarı yarıya bir düşüş oluacak değil mi hocam
bigbooss
Sr. Member

Merit: 264

View Profile
August 13, 2018, 09:49:29 AM

Boğa zamanı fiyatların biraz yükseleceğini düşünürsek. Şu alınan ödüller ilerde daha iyi paralar yapabilir,  şimdi piyasa çok kötü ama şu anda toplanan herşey ilerde iyi para yapabilir
fameto
Newbie
*

View Profile
August 13, 2018, 11:23:45 AM

Merak Edenler için 120k cet günlük kazanç

https://i.hizliresim.com/Q2zL3g.jpg
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
August 13, 2018, 12:22:11 PM

Merak Edenler için 120k cet günlük kazanç

az ben 10k ya alıyordum eskiden o kadar bana şimdi 7$ ancak geliyor.

DarkXen
Sr. Member

View Profile
August 13, 2018, 02:39:39 PM

CET daha yolun başında ,boğa geldiğinde eğer üst üste atak yapar ve bu sistemi canlı tutma adına güzel hamleler yaparsa pastadan güzel pay alır. Hem Neo dan Hem waves ten daha iyi veriyor gördüğüm kadrıyla. Diğer stake veren koin ve tokenlar ile kıyaslamıyorum.
yusufmirza
Member
**

View Profile
August 13, 2018, 08:41:39 PM

Şu ortamda airdrop veren kar oranından pay veren coinler bence en mantıklısı.Tabi bu coinlere dipten girmek önemli.Cet,Pundix,vet şu anda verdikleri airdroplarla biraz olsun yatırımcısına kazandırıyor.Şu an biriktirenler boğa sezonunda bunu faydalarını görecektir.
emreyurt19971997
Newbie
*

View Profile WWW
August 13, 2018, 11:53:34 PM

Şu ortamda airdrop veren kar oranından pay veren coinler bence en mantıklısı.Tabi bu coinlere dipten girmek önemli.Cet,Pundix,vet şu anda verdikleri airdroplarla biraz olsun yatırımcısına kazandırıyor.Şu an biriktirenler boğa sezonunda bunu faydalarını görecektir.
pundix ve vettede benzer ödül dagıtımları var mı
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
August 14, 2018, 12:21:05 AM

coınex dıgerlerıne nazaran bıraz daha oturmuş bı piyasa daha cok guven verıyor bana cet de degerlenebılır ama şu sıralar ımkansız hıcbırı degerlenemez beklıcez
yusufmirza
Member
**

View Profile
August 14, 2018, 06:14:04 AM

pundix aylık yüzde 7,3 veriyor.5 ay sürecek.Sonra yüzde 2'ye düşüyor.Vet tuttuğunuz coin sayısına oranla VTHO veriyor.Onun oranları biraz karışık.Günlük hesaplayıp aylık gönderiyorlar.İkisini de binance de tutarsanız hesabınıza otomatik geliyor.
ugurum15
Member
**

View Profile
August 14, 2018, 06:41:54 AM

pundix aylık yüzde 7,3 veriyor.5 ay sürecek.Sonra yüzde 2'ye düşüyor.Vet tuttuğunuz coin sayısına oranla VTHO veriyor.Onun oranları biraz karışık.Günlük hesaplayıp aylık gönderiyorlar.İkisini de binance de tutarsanız hesabınıza otomatik geliyor.

Cet günlük kar payı veriyor ama tuttuğun cet miktarı çok yüksek olursa günlük getirisi işe yarar. Az miktar ile gelen kar çok az , ki o da farklı miktar token olarak geliyor. Ven bir airdrop yaptı. Oran açıklaması var ama 7/1000 gibi bir oran ile token dağıttı. Pundix %7.3 veriyor. Binancede tutacaksınız eğer pundix i satış emri vermemeniz lazım.
yusufmirza
Member
**

View Profile
August 14, 2018, 06:46:49 AM

Ven her ay Vtho verecek.Binance de olanlarda alabilecek.Airdrop bir kere kutlama niyetine verdi binance de.Bunu onunla karıştırmayın.Cüzdanda tutanları bu şekilde her ay Vtho dağıtacak Vet.
proof_seeker
Member
**

Activity: 336

View Profile
August 16, 2018, 08:15:32 PM

Hele şu son günlerdeki düşüşle tokenin değeri daha da aşağılara inmiş. gelecek boğa ile hem tokenin değerleneceğini hem de kazancın artacağını düşünüyorum. 10k alıp da kenara atmak gibi bir niyetim var.
oziie1
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
August 16, 2018, 09:16:31 PM

500 oldu, bugün bütün altlar yükselişte, cet yine düşmüş. Dönüş sinyali de yok işin kötüsü. Yeni bir aksiyon yapıp yükseltmek isteyecektir coinex. Borsa hacminin çoğu cet
dumrul88
Member
**

View Profile
August 16, 2018, 10:12:56 PM

700 lerde girsem mi diye düşünüyordum iyi ki girmemişim. Bütün piyasa gibi cet'de düştükçe düşüyor. bakalım nerelere kadar düşecek.
tmskcimen
Member
**

View Profile
August 16, 2018, 11:30:11 PM

Sabrederseniz boğada ekmeğini çok yiyebilirsiniz bu borsanın boğada binance ın koltugunu alabilecek kapasitede bir borsa herkes öyle diyor alamaz demeyin ne borsalar geldi geçti hiç biri liderliği bırakmaz dedik hepsi şuan yerlerde olabilir yani ihtimal verin.
fameto
Newbie
*

View Profile
August 17, 2018, 06:56:32 AM
Last edit: August 17, 2018, 07:28:21 AM by fameto

Arkadaşlar yeri burası değil ama Hotbit.io diye bir borsa var HTB token var bir tanıdığım önerdi dün %70 e kadar çıktı Cet gibi olabilir diye buraya yazdım

incelemenizi tavsiye ederim.

https://www.hotbit.io
hasyurt
Full Member

View Profile
August 17, 2018, 07:14:15 AM

Arkadaşlar yeri burası değil ama Hotbit.io diye bir borsa var HTB token var bir tanıdığım önerdi dün %70 e kadar çıktı Cet gibi olabilir diye buraya yazdım

https://www.hotbit.io/register?ref=255756

Sende bı defol git her başlığın altına ref linki mi koyacaksın. Acmissin başka hesap bari giderse bu hesabım gitsin ayağına ref linki kasmaya çalışıyorsun. Birisi Twitter'da shillemeye başladı.
fameto
Newbie
*

View Profile
August 17, 2018, 07:19:34 AM

Sende bı defol git her başlığın altına ref linki mi koyacaksın. Acmissin başka hesap bari giderse bu hesabım gitsin ayağına ref linki kasmaya çalışıyorsun. Birisi Twitter'da shillemeye başladı.
insan gibi konuş terbiyesiz
AlyattesLydia
Hero Member

View Profile
August 17, 2018, 03:44:14 PM

500 seviyelerine gelir demiştim, şu sıra alıp almama konusunda git gel yapıyorum ama eğer bir hamle yapmazlarsa daha da aşağıya inebilir gibi gözüküyor.
hasyurt
Full Member

View Profile
August 17, 2018, 03:48:21 PM

insan gibi konuş terbiyesiz

Ne oldu yemedi degilmi ref linki kaldırmışsin. Forumda ref link yasak ayrıca ref link hotbit tek  ise yaramıyor. İki yerde ref linki postun vardi.Senin yaptığın terbiyesizlik. Kurallara uy biraz.
muteahhit
Member
**

Merit: 20

View Profile
August 17, 2018, 05:30:27 PM

https://www.hotbit.io

aynen öyle kardeşim bunun yeri falan değil. bilgi vereceksen konusunu açarsın referans linki paylaşmadan bilgini verirsin. Üye olmak isteyenler seninle iletişime geçer referans linki ister.
ricciolone
Full Member

Activity: 158

View Profile WWW
August 19, 2018, 06:00:39 PM

Bana göre tamamen sahte hacimlerle şişirilen, hiçbir bok olmayacak, Bitcoin cash destekli dandik bir borsa.. Ne içi ne de dışı beş para etmiyor, tasarımı tamamen kopya gibi geliyor.
mct0300
Jr. Member
*

View Profile
September 16, 2018, 01:37:17 PM

Arkadaşlar şuanda 10k cet kitleyen ne kazanıyor bilgi verebilcek var mı fiyatı düşmüşken bi 10k ala düşüncesi içerisindeyim kazancı merak ettim
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280

Win-Won-Betfury

View Profile
September 16, 2018, 02:39:58 PM

CoinEx iyi güzel borsa ilk 10daydı bi aralar fake hacim mi bilmiyorum ama çok hacim vardı şimdiki durumunuda bilmiyorum gerçi geleceği iyi olabilecek borsalardanmış öyle diyolardı unutuldu gitti hemen ama

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
mahoni2100
Member
**

Activity: 504

View Profile
September 16, 2018, 04:00:29 PM

bir coin hakkında bu kadar olumlu gelişmeler yaşaıyorsa ve yaşanan zamanda piyasada düşüş seyri varsa o coin uzun vadede iş yapar.

tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
September 16, 2018, 07:31:16 PM

İlk çıktığı fiyatlara doğru gidiyor Cet.100-150 sat civarıydı sonra birden 2400 sat'a kadar yükselti.Şu an 370 civarında.Tepede satanlar iyi kazandı.Alanlar ise fena zarar ettiler.Her zaman dediğimiz gibi fomoya kapılmayın.Çıktıysa çıktı binlerce altcoin var.Alternatifi var.Gidene güle güle demek en doğru.
sagul
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 16, 2018, 08:26:09 PM

Coinex borsası çok iyi bir borsa. Çok iyi çalışıyorlar ve büyük emek sarf ediyorlar. Cet büyük bir ihtimalle yine yükseliş gösterecektir.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
AlyattesLydia
Hero Member

View Profile
September 17, 2018, 06:07:00 AM

Bu token bende de mevcuttu ancak düşüşe geçerken, %10 zarar ile çıktım. Şuan elimdekinin 3 katı alabilirim ama daha da düşeceğini düşünüyorum. Bir kere Turk communitysinden çok büyük adetlere sahip insanlar olması çok da normal değildi. Telegramda adamlar konuşuyor, yalan değilse kiminde 100k var kiminde 500k, böyle olan tokenlar genellikle pek de başarılı olamıyor.

Neyse 100 civarlarına gelirse tekrar giricem, illa 500 civarlarına gelecektir. Komisyon vermesi de güzel ama garip adetlere sahip tiplerden kurtulmaları lazım çünkü bu kişiler faydadan çok zarar sağlıyor.
mustafayasinsenturk
Full Member

View Profile
September 17, 2018, 08:53:40 AM

Dün hacim olarak binanceyi falan geçti diyorlardı borsa için. Bana pek mantıklı gelmedi ama sahte hacim falan üretiyor olabilirler ona da dikkat etmek lazım.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
September 17, 2018, 09:54:34 AM

Bu token bende de mevcuttu ancak düşüşe geçerken, %10 zarar ile çıktım. Şuan elimdekinin 3 katı alabilirim ama daha da düşeceğini düşünüyorum. Bir kere Turk communitysinden çok büyük adetlere sahip insanlar olması çok da normal değildi. Telegramda adamlar konuşuyor, yalan değilse kiminde 100k var kiminde 500k, böyle olan tokenlar genellikle pek de başarılı olamıyor.

Neyse 100 civarlarına gelirse tekrar giricem, illa 500 civarlarına gelecektir. Komisyon vermesi de güzel ama garip adetlere sahip tiplerden kurtulmaları lazım çünkü bu kişiler faydadan çok zarar sağlıyor.
Turk communitysinden çok övgü alıyorsa zaten başlı başına almama sebebi hocam. en son türk kominitesinde övüldüğünden habersiz dao ya girmiştim %40 zararla zor kaçtım sonradan %90 lara vardı sanırım dao da kayıplar. o zamandan beri dikkatle takip ederim ''türk tvit fenomenlerini'' girdikleri işe girmeyim diye Smiley
vatandaşın elinde airdroptan 10 usdlik token geçmiş all in girdim diye övüyor sikimsonik tokeni bizim türklerde kafa bu.
Stabilitelim
Member
**

View Profile
September 17, 2018, 11:01:02 AM

abi cet tekrar yükselir.Ödül falan dağıtıyor kyc yaptırıp htb tutanlara.O yüzden pasif kazanç neredeyse orada bir grup oluşacaktır.İlerde bu borsa tokenleri dahada değerlenecektir bunu görebiliyorum.
mct0300
Jr. Member
*

View Profile
September 17, 2018, 11:34:12 AM

Yok mu 10k cet kitleyen ne kazanıyor bilgi verebilecek var mı almayı düşünüyorum ama kazanç nedir?
kral2100
Jr. Member
*

View Profile
September 17, 2018, 05:08:27 PM

bazı borsaların tokenleri iyi iş yapabilme potansiyeline sahiptir bunları sağlam bir taktikler yatırım aracına dönüştürsek faydası olabilir.

[ Z ] ZooomEx◾ 0%  trading  FEE    CRYPTO EXCHANGE
███████ (❪ https://www.zooomex.com/ ❫) ███████
murobro
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 17, 2018, 05:17:09 PM

Şu an elimde yüklü bir para olsa şu Cet işine girerim. Bu borsanın ve tokenin geleceği var arkadaşlar

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
September 17, 2018, 06:53:07 PM

Pek iyi gitmiyor gibi gözüküyor.Borsalar iş yaparsa coin değerlenir yapmazsa yatay seyreder çıktıkları seviyelere doğru düşüşe geçer.Şu ortamda güvenip girmek gerçekten zor bu tür coinlere.Yarın ne olacağı belirsiz.
markion
Jr. Member
*

Activity: 46
Merit: 5

View Profile
October 31, 2018, 11:46:31 AM

çok sağlam düştü son dönemde. yeniden alım zamanı geldi gibi duruyor. ilerleyen günlerde yeni bir artış dalgasına girebileceğini düşünüyorum.
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1090

View Profile
October 31, 2018, 01:41:34 PM

bi 20k alsam şuanda günlük kazanç ne olur var mı 20k 10k tutan arkadaşlar paylaşabilir mi kazancı
hasyurt
Full Member

View Profile
October 31, 2018, 02:37:12 PM

Bu tokene çok fazla güvenmeyen derim. Zaten ekmeğini yiyen yedi. Bundan böyle posası kaldı bence. Forumda zamanında çok shillendi. Bu saatten sonra dikkatli olun.
huseyin15
Member
**

View Profile
October 31, 2018, 03:52:30 PM

bi 20k alsam şuanda günlük kazanç ne olur var mı 20k 10k tutan arkadaşlar paylaşabilir mi kazancı

Dostum eskisi gibi kar payı dağıttıklarıni zannetmiyorum.  Bu tokene yatırım yaparken dikkatli olmakta fayda var. İlk başta girenler ciddi kar etti. Ben olsam başka yerlere yatırım yapardım
mahoni2100
Member
**

Activity: 504

View Profile
October 31, 2018, 03:56:20 PM

Gelişmelerden haberdar olmuştum araştırmalarıma göre bu hareketlilik uzun bir süre devam edecek gibi dörünüyor.

dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
October 31, 2018, 04:29:45 PM

Catt token varken bu cet neymiş ya.Catex borsası günlük feelerin yüzde 80 ni catt tutanlara dağıtıyor.Yakında daha çok duyacağız bu catexi.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
October 31, 2018, 07:38:34 PM

Borsa coinlerden şu sıralar uzak durmak lazım.Yada dipten girip biraz fomo geldiğinde elden çıkarmak gerekir.Tabi nedir ne değildir bilmediğin bir yere parayı gönderip borsanın kapanma riskide var.Şu sıralar açıkcası sağlam yere bağlamak lazım sermayeyi.Fırtına da uçup gider.
unreal41
Member
**

Activity: 910

View Profile
October 31, 2018, 08:27:58 PM

6 bin civarı vardı gittim sattım başka projeye yatırım yaptm olduğum yerde sayıyorum hangi tokenden çıksam tırmanıypr cet de onlardan biri
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
November 01, 2018, 01:57:56 AM

Buda temmuzda baya bır şillenıp şuan da  butun coınler gıbı duşmuş bır vaziyettde butun borsa coınlerı dusuyor bu zamanlarda bır bnb dusmedı oda bınance den kaynaklı.
cryptofastman
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
November 01, 2018, 05:15:28 AM

Ceren çok iyi bir token.Mining işlemi de yapılabiliyor CoinEx borsasında.Ancak şu an cet yerlerde.Belki de olması gereken yerlerde çünkü 70 Satoshi değerlerinden 2600 değerlerine çok kısa zamanda ulaştı.Bu düzeltme kaçınılmazdı.

♛New CA$H Exchange (https://newc.com.br)♛
✪An Innovative Cryptocurrency Platform✪
stil3tto (OP)
Jr. Member
*

View Profile
November 01, 2018, 06:36:04 AM

Yakında Vote özelliği tekrar aktif edilince tekrar uçabilir fiyatı. 200 sat civarında alım düşünebilirsiniz.
mavibir
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 01, 2018, 06:57:45 AM

2500 sattan alanlar çok kötü terste kaldılar maalesef.Şu an bile fiyatı yüksek gibi duruyor.50 sat civarı normal fiyatı borsa iş yaparsa yükselme durumu var.Yoksa bekletir.

████████████         AVXChange         ████████████
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
November 01, 2018, 10:09:40 AM

10 sata gelirse alırım ederi o

erdemdio
Member
**

Activity: 191

View Profile
November 01, 2018, 11:24:44 AM

Iyi yamulmus buda. Guzel ele veriyolar valla. Kaar payi dagiticaz ayagina. Ojuda dagitmiyorlar sanirim varmi alan bisi  bana gelen giden bisi yok.
ArmaDildo
Full Member

View Profile
November 01, 2018, 03:52:16 PM

Bir ay önce falan 20 dolarlık alım yaptım belki uçar gider diye . Dün bir kontrol ettim 10 dolar falan olmuş. Sürekli de aşağı doğru gidiyor fiyatı.

OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
November 01, 2018, 09:29:00 PM

borsanın ceosunu tutuklamışlar borsanın kendi coinide cet oluyor uyandırayım, halen yok vote özelliği gelirse uçar kaçar diyenler var, fırsatınız varken içerdeki paranızı kurtarmaya bakın.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [All]
  Print  

Jump to: