Bitcoin Forum
May 07, 2024, 08:18:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: CoinEx Token (CET) Tartışma Alanı  (Read 3218 times)
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
July 28, 2018, 09:05:37 AM

Bende az bir miktar attım neticede çok hızlı bir yükseliş gösterdi. İster istemez bı insanı ürkütüyor. Her an herşey olabilir. Cet alıp bekliyordum baktım gelen çok az bende trade etmeye çalıştım. Baktım çok iyi değilim nobs aldım çekildim kenara . Onun da satışını koydum. Belki olmaz işin içinde McAfee varsa bir pump olayı olabilir. Olmaz ise de yapacak bir şey yok
1715069923
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715069923
Reply with quote  #2

1715069923
Report to moderator
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
July 28, 2018, 09:46:32 AM
Last edit: September 22, 2018, 04:00:40 PM by Matthias9515

Her ay farklı bir trend yaratılıp millet altta kalanın canı çıksın dercesine anlamsız tradeler yapıyor. Ne bu borsa bir boka benziyor ne de tokenleri, piyasa iyice ponzileşti, ben kaçar ortam iyice çiftlik bank olmuş.
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
July 28, 2018, 09:59:30 AM

Her ay farklı bir trend yaratılıp millet altta kalanın canı çıksın dercesine anlamsız tradeler yapıyor. Ne bu borsa bir sikime benziyor ne de tokenleri, piyasa iyice ponzileşti, ben kaçar ortam iyice çiftlik bank olmuş.

Bu borsaya ilk girenlerden biriyiz viabtc bitmain bilmeyip konusanları görüyorsunuz nasıl sen buralara kadar geldin ilginç büyük ihtimal hack hesapsın.

20 günde ortalama 4500 tl kar elde ettim yok düşükken eline veriyorlarmıs vs konusan cok olur tabiki treni kacırdırlar

https://www.btcfrm.com/servisler/3238-coinex-dunyanin-en-buyuk-borsasi.html

buyrun mesajları okuyun son sayfaları adım adım kazancların görüntüsünü paylaştım inceleyin.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
July 28, 2018, 10:12:58 AM

Her ay farklı bir trend yaratılıp millet altta kalanın canı çıksın dercesine anlamsız tradeler yapıyor. Ne bu borsa bir sikime benziyor ne de tokenleri, piyasa iyice ponzileşti, ben kaçar ortam iyice çiftlik bank olmuş.

Bu borsaya ilk girenlerden biriyiz viabtc bitmain bilmeyip konusanları görüyorsunuz nasıl sen buralara kadar geldin ilginç büyük ihtimal hack hesapsın.

20 günde ortalama 4500 tl kar elde ettim yok düşükken eline veriyorlarmıs vs konusan cok olur tabiki treni kacırdırlar

buyrun mesajları okuyun son sayfaları adım adım kazancların görüntüsünü paylaştım inceleyin.

Hack hesap ne oluyor Carolina adam koskoca sr olmuş. Hesap satın alındığını duydum ama bu hack hesap işini ilkkez duyuyorum.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
July 28, 2018, 10:58:47 AM

bi sg amk newbiesi kâr ettiğin proje en iyisiyse Eidoo'dan 150 bin kazanmıştım, o zaman Eidoo'ya en iyi proje diyelim?

Bitcoin cash (shitcoin) destekli bir market, Coinex'in bu piyasaya hiçbir faydası olmayacak tamamen insider trading içeren bir borsa olur anca.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
July 28, 2018, 11:02:45 AM

Borsa tokenleri fena kazandırmıyor aslında, bir de pay dağıtıyorsa tadından yenmiyor.
Coss token 9k kadar göndermişti 500 doalrdan bozdurdum sonra geri alamadım, o kadar tırmandı.
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212
Merit: 0

View Profile
July 28, 2018, 11:03:20 AM

İlk 20 deki borsaların %50 sinden çoğunun hacimleri fake gir bak borsalar kendi kendilerine alım satım yapıyolar gerçekte hiç biri yok bu borsadada hacimler sahte lban da öyle bitforex olsun buda böyle nerdeyse hepsi böyle.
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
July 28, 2018, 11:32:37 AM

bi sg amk newbiesi kâr ettiğin proje en iyisiyse Eidoo'dan 150 bin kazanmıştım, o zaman Eidoo'ya en iyi proje diyelim?

Bitcoin cash (shitcoin) destekli bir market, Coinex'in bu piyasaya hiçbir faydası olmayacak tamamen insider trading içeren bir borsa olur anca.

Borsa tokenlerini kazandırmayan bir mal sensin doğru bnb de hiç kazandırmadı demi

bitcoin cash shitcoin diyen ilk idiotda sensin sanırım böylelerine tek cagre engel. Engelledim gitti seni büyük ihtimal trade yapa yapa erittin paranı buda son hezeyanların biz kazandıgımız parayla tatil biletini çokdan aldık sende böyle bitcoincash a bnb ye coinex e laf atadur.

mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546

View Profile WWW
July 28, 2018, 02:16:45 PM

Yine üşendiğimden borsaya üye olup yatırım yapamıyorum sürekli bir şey çıkıyor. Ama borsa da token de böyle kampanya ve promosyonlar yaptığı sürece büyümeye devam edecek bence. En kötü kcs gibi olacağını düşünüyorum.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
July 28, 2018, 03:40:45 PM

Borsa tokenlerini kazandırmayan bir mal sensin doğru bnb de hiç kazandırmadı demi

bitcoin cash shitcoin diyen ilk idiotda sensin sanırım böylelerine tek cagre engel. Engelledim gitti seni büyük ihtimal trade yapa yapa erittin paranı buda son hezeyanların biz kazandıgımız parayla tatil biletini çokdan aldık sende böyle bitcoincash a bnb ye coinex e laf atadur.

#tamam
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481
Merit: 1

View Profile WWW
July 28, 2018, 08:10:29 PM

Coinex borsası bitcoin cash tabanlı olduğu için bitcoine karşı da cephe almış gibi görünebilir. Ama ileride çok daha iş yapabilir. CET uzun vade için aldım ileride bnb gibi olabilir daha başından almak her zaman iyidir.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
July 28, 2018, 11:11:32 PM

Sembolik almıştım 20dolar kadar. Millet yok 9dolarlık almıştım 60dolar hediye verdi bilmem ne diyordu bende gelen giden yok 1 haftadır. Ha zaten beklentim de yoktu ama 1 haftada 0.90 dolar civarı bir coin vermiş
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
July 28, 2018, 11:20:03 PM

Sembolik almıştım 20dolar kadar. Millet yok 9dolarlık almıştım 60dolar hediye verdi bilmem ne diyordu bende gelen giden yok 1 haftadır. Ha zaten beklentim de yoktu ama 1 haftada 0.90 dolar civarı bir coin vermiş

kyc yapmadıysan gelmez boşa beklemişsin dostum.

Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
July 28, 2018, 11:36:36 PM

Edit sonra

ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
July 29, 2018, 09:21:21 AM

getirizin sabit olduğunu varsayarsak haftada 0.90 usd bileşik yılda yaklaşık 60 dolar eder oda yılda %300 civarı usd bazında bir faiz demekki buda inanılmaz bir getiri demek. yanlış anlaşılmasın borsayı bilmiyorum savunduğumda yok ama şimdilik matematik inanılmaz bir getiri söylüyor.
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448

View Profile WWW
July 29, 2018, 12:26:23 PM

Bu borsa için değil her borsa ve coin için trene binemeyenler geç kalanlar veya cesaretsiz olanlar atar tutar. Kazanan var ki işe yarıyor ki millet hala ilgi duyuyor borsa hala büyüyor.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
July 29, 2018, 03:50:38 PM

Bir kaç arkadaşın bahsettiği gibi Coinex gibi borsalar hacimlerini şişirip olmayan hacmi varmış gibi gösteriyorlar. Bu sayede hem listeleme ücretlerini arttırıyorlar, hemde tokenlerinin değerini arttırmış oluyorlar. Bunu yapan sadece Coinex değil. Okex, Huobi ve hatta Bibox örnek verilebilir. Yani genelde tokeni olan borsalar yapıyorlar bu işi.

Binance, Kucoin, Bittrex, Bitfinex gibi borsaların hacim rakamları çok daha gerçekçi.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
July 29, 2018, 03:52:42 PM

CET ilk başlarda bu kadar tanınmıyordu adamlar kampanya yaparak kendi tokenlerinin ismini duyurdu. BNB gibi bir ivme yakalayabilirmi bunu merak ediyorum ama binance kadar hacmi olmaması coinexin ve cet'in en büyük eksiği

usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
July 29, 2018, 07:54:22 PM

Coinex borsasi yeni oylamalar ile musteri portföyünu artirmakta.  Bu da direk olarak borsanin coinine etki edecektir.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
stil3tto (OP)
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
July 30, 2018, 11:56:35 AM

CoinEx'in en iyi yanı ekibin hantal olmaması. Sürekli yenilik kovalıyorlar yatırımcı çekmek için. Trade ve hodl ödülleri dağıtıyorlar. CET kilitleyenlere yüksek kar payları veriyorlar. Bu sayede CET ciddi bir dump da yemiyor o kadar airdrop a rağmen.

BCC tabanlı olmasını BTC'ye savaş açmak olarak yorumlamak da çok garip.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: