Bitcoin Forum
June 16, 2024, 11:27:28 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: HAYATA GEÇMESİ KAÇINILMAZ PROJELER  (Read 343 times)
epifiz (OP)
Jr. Member
*

Activity: 38
Merit: 1

View Profile
June 20, 2018, 05:31:00 PM

iyi bir piyasa araştırmacısıyım,bitcointalk un önemini maalesef geç farkettim.

ilk postumu iyi bir token üzerine payaşıcam.proje detayı biraz müstehcen  Shocked

ama burada önemli olan projenin hayata geçecek olması tabiki.

VICE INDUSTRY TOKEN blockchain teknolojisi kullanarak kazandırmayı hedefliyor.

içeriği dediğim gibi biraz müstehcen yani yetişkinlere hitap ediyor.

Video izleyerek para kazanıyorsunuz.(pazuları şişirmeye hazır olun   Roll Eyes )

hemen kısaca özetliyorum

Normalde aracı firmalardan izlediğimiz videolar ve reklamlar karşılığında bir hak talep etmemiz gerekir.

Fakat mevcut teknolojide o kadar çok aracı firma olaya dahil oluyor ki bi talep edeceğimiz hak en minimum a iniyor ve önemsizleşiyor.

Blockchain teknolojişi ve akıllı kontratlar sayesinde artık 3. şahıslar ortadan kalkacağı için üreticinin haricinde tüketici de kazanmaya başlayacak.

Vice industry token da tam olarak bunu hedefliyor.

Sen yetişkin içeriği izlerken (biceps çalışırken Smiley) para kazanacaksın.

bunun haricinde bankalar ortadan kalkacağı için kişisel bilgilerinde tamamen gizli kalacak.

Gelelim vice token'a.çok iyi çalışıyorlar ekipleri çok çok iyi.

28 haziran da yaklaşık 8 gün sonra hayata geçecek olan proje şu aralar ilgilenilmesi gereken önemli projelerden.

Her dilde ayrı telegram grupları mevcut,türkçe kanalına alttaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://web.telegram.org/#/im?p=@ViceTokenTurkish

resmi siteleri-https://vicetoken.com/

blob:https://web.telegram.org/fd003863-9872-442d-bee9-0082a29ebdc3
blob:https://web.telegram.org/fef50ce8-8ac8-42d5-b9df-7809aec1a5f8
blob:https://web.telegram.org/d1e8ee12-fbbb-4208-b1ae-211acb422b29
blob:https://web.telegram.org/f911bbfc-5911-44ab-8540-da87c8a9558a
blob:https://web.telegram.org/95d4b419-39e2-4d4c-a0bd-6e00a7e4f48e
blob:https://web.telegram.org/af75f782-fda3-4796-94dc-ce989db62365
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
June 21, 2018, 07:03:42 AM

Hocam çok iyi piyasa araştırmacısıyım diye övmüşsün kendini lakin bitcointalk gibi sektöre girenin üye olmazsa olmayacağı bir siteyi geç farketmişsin. Açıkçası pek inanılası gelmiyor. Sırf proje övmek için yeni bir hesap açmışsın gibi geliyor ya da söylediğin kadar iyi bir piyasa araştırmacısı değilsin ne yazık ki. Gelelim diğer konuya... Yazında bu projenin neden tutacağı ya da hayata geçmesi kaçınılmaz özelliğini göremedim ben. Artık playboy bile kendi tokenını çıkaracakken ya da yetişkin içeriklerle alakalı bir çok proje mevcutken bu proje neden bu kadar değerli ya da iyi olsun?
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
June 21, 2018, 08:51:19 AM

Her alanda olduğu gibi yetişkin içerikler sektöründe de mutlaka bir coin tutacaktır ama hangisi olur onu zaman ve ne kadar işlevsel olduğu gösterecektir.
epifiz (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 21, 2018, 11:32:55 AM

evet piyasa araştırmacısıyım dedim,dünya gündemini,ekonomiyi ve global kripto haberlerini takip ederim.

bunları söylemek kendini övmekse evet kendimi övüyorum.

vice token a gelince,orta vade de iyi kazandıracak(zamanı gelince detaylı yazacağım hepsini),

kısa vade trade yapıyorsan da dalga boyu baya geniş yine kazandırır.

ayrıca bu ayın 28 inde proje hayata geçiyor,

sende açık yakalamaya çalışmak yerine biraz daha büyük düşünüp

araştırma yap istersen anlarsın zaten neden olduğunu

ama yok ben uğraşamam dersen ben yine burdan sana yardımcı olurum.

zamanla başka tokenlarda paylaşıcam scam olmayan.

Takipte kal.
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
June 21, 2018, 11:40:05 AM

konuyu takip edeceğim ama yetişkin piyasasında iş yapacak coin verge olacak diye tahmin ediyorum en azından büyük anlaşmalar yapıyorlar. bunuda takipde kalacağım.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
June 21, 2018, 01:14:18 PM

bıtcoın talk forumunu fark etmemıs iyi bir araştırmacı ilginç. google a btc yazsan ılk sırada burası cıkıo Cheesy nasıl bir araştırmacı gözünüz var acaba,
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
June 21, 2018, 03:41:45 PM

iyi bir araştırmacı olup forumun önemini geç farketmek güzel bir başarı..ilk tavsiyen ve tavsiyenin hitap ettiği sektör de manidar zaten..herneyse bir sonraki ponzide görüşmek üzere hoşçakal  Grin
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
June 21, 2018, 03:46:37 PM

Hdac,

Hyundai Motors'un (Araba) eski CEO'su tarafından Hyundai BS&C adındaki Bilişim teknolojileri firması tarafından kurulan ve blokzincir teknolojisini IoT teknolojisiyle birleştirerek gerçek hayatta ürünler satan bir proje var. Hyundaikasse adında fiziksel cüzdanları var, Bibox ile ortak geliştirdikleri Dexko adında Güney Kore borsası yapılandırıldı, Steemit'in Güney Kore versiyonu olan Hdacvalue.com oluşturuldu, Bilişim teknolojileriyle ilgilenen öğrenciler için 200 milyon Kore Won'u değerinde Hackathon yarışması yapılıyor, Dijital varlıkların dövizlere bozulması için ATM üretildi, şifrelerinizi ve bilgilerinizi saklayabileceğiniz Hardware secure module üretildi, kendi blokzinciri yapıldı, Hdac ile çay kahve içebileceğiniz Cafe de Block adında bir kafe açıldı, Intel Realsense ile birlikte geliştirilen yüz tanıma özellikli arabalara entegre edilebilen sistem geliştirildi.

Şu an ise blokzincir teknolojisini dijital eşyalarda rahatça kullanabilmemiz için IoT sözleşmelerinin alt yapısı hazırlanıyor. HerioT adlı bir binada Blokzinciri ile çalışan Ev Ürünleri üretmeye başladılar üstelik bu ürünlerin reklamı 54 farklı ülkede yayın yapan Eurosport 1 ve Eurosport 2 kanallarında aynı zamanda Rusya'da oynanan Dünya Kupası için ITV kanalında reklam veriliyor.

Ev Sistemlerinden sonra Fabrikalar, arabalar ve okullar için blokzinciri teknolojisiyle çalışan ürünler üretilecek. HerioT binası 2019 senesi içerisinde aktif olacak ve Hdac'ın tüm ürünleri 2020 senesinden itibaren aktif bir şekilde satılmaya başlanacak..

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4323140.0
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
June 21, 2018, 04:29:28 PM

Pundi de eğer vaadettiklerini yaparsa harika bir proje . Takibinize almanızda fayda var bence ayrıca 2018 yılı için yüzde 7 ilk AirDrop için bile alınıp kenara atılabilir hodl tutuyorum ben vice inceleyeceğim teşekkürler
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
June 21, 2018, 04:41:20 PM

ekip scam olabilir mi acaba? cfo ile ilgili bırakın google dizininde fotoğrafı falan ismi bile çıkmıyor. ben bile o cfo dan daha popüler sayılırım google indexlerinde Smiley
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
June 21, 2018, 04:53:54 PM

ekip scam olabilir mi acaba? cfo ile ilgili bırakın google dizininde fotoğrafı falan ismi bile çıkmıyor. ben bile o cfo dan daha popüler sayılırım google indexlerinde Smiley

Yok hocam ekip üyeleri henüz Google'ın önemini geç fark etmişlerdir.  Cheesy

Öncelikle tavsiyem daha okunaklı yazılar paylaşmanızdır. Özellikle formatlı yazarsanız insanlar daha fazla okurlar.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
June 21, 2018, 04:55:13 PM

çok iyi piyasa araştırmacısıyım diyipte bitcointalktan bu kadar geç haberinizin olması ister istemez bana bu projenin scam , sizinde yeni üye olmanız scam olduğunu düşündüğüm bu projenin fake hesaplı sözcüsü olduğunuzu düşündürüyor. Günahınızı almak istemem sadece bende yarattığı izlenim bu
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
June 21, 2018, 05:26:12 PM

Ben de iyi bir insan sarrafıyım ve türkçe hocasıyım ne kim olduğunu anladım ne de ne yazdığını anladım anlatmaya çalıştığın projede çöplüğün içinden biri olabilir. Ne projeler var insanları batırdı...  Smiley

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
June 21, 2018, 07:24:04 PM

İlk yazın için Vice Industry'den önce daha başka coinleri de seçebilirdin bence. Bu proje de başarı olur olmaz bilinmez ama insanların çok merak ettiği bir proje olacağını sanmıyorum  Smiley

snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
June 21, 2018, 08:36:17 PM

Helbiz-INS Token bunlar şuan hayata geçmiş helbiz daha geçmedi ama ins projesi geçti diye biliyorum yada geçicek çok kısa zamanda ve gelecekleri çok parlak yatırım yaparken düşünülebilir bu tokenler
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
June 21, 2018, 10:51:03 PM

Verge ve Playboy gibi projeler varken bu proje neden tutacak anlamadım. Birde daha 3 activitye sahipsin yani analizine nasıl güveneceğiz onuda anlamadım. Yani bir tutarsızlık silsilesi var. Güven vermiyorsun.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
June 21, 2018, 10:58:44 PM

Dur tahmin edeyim Bounty ekibi ile anlaşıp abi ben türkçe bir telegram grubu kurarım projenizide aslanlar gibi shillerim diye anlastın. Onlarda yürü kocum işi kopar şu kadar vice token senin itin köpegin olsun deyip şamarı bastılar arkaya. Yanlız atladıgın bir nokta var burası bitcointalk burdaki traderler gerçek hayatta bordo bereli levelinde olur, o senin bildigin yawsak twitter fenomenlerinin youtube bebelerinin salya sümük agzının içine bakan biri coin soylesede alsam 15 20x para kazansam emekli olsam yhaaa modunda olmaz kanka. Ayıltayım seni.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
June 22, 2018, 05:14:55 AM

Ben bu arkadaşların ödül kampanyalarına katılmıştım ve gelen tokenleri anında sattım açıkçası.
Öyle parlak bir gelecek potansiyeli de göremedim çünkü bahsettikleri seviyelere dünya henüz hazır değil  Cheesy

epifiz (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 27, 2018, 12:46:19 PM

Selam arkadaşlar,

burda herkes einstein,pırıl pırıl kafalar Smiley

neden herkes bi açık yakalama,yuhalama peşinde anlamıyorum gerçekten.bazı arkadaşlar okuduğunu bile anlamadan yorum yapmış,bir adet türkçe

öğretmenliğinden mezun olan arkadaşımız hemen yapıştırmış damgayı gibi gibi...

ben bitcointalk tan haberim yok demedim,öneminden bahsettim ,sıradan bir kripto forum sayfası sanıyordum fakat

bounty hunters ın sıkı takip inde olan günden güne hesap kasıp para kazanmak için önüne gelen konuya yorum yapan tipler sarmış sayfayı.

Ben bir konu açtım inandığım bir projeyi paylaştım,araştırma kısmı zaten size ait

tamamen bana güvenerek zaten yatırım yapmazsınız kimseye de  güvenmeyin araştırın.

Bir diğer konuda playboy tv,

Playboy tv kripto ile ödemeyi kabul edecek fakat şu anlık kendi token ını çıkarma gibi bi planları yok.

önemli kısım ise kripto kabul etmeye vice token ile başlayacak!!!

bana güvenmeyebilirsiniz, vice token ın sayfasını ziyaret edip biraz göz atmanız sizi araştırma yapağınız alana yönlendirecektir zaten.

kimlerle anlaşmaları olduğu, listelendiği borsalar vb...

ve de

yarın büyük gün değerlendirin derim.

hepinize iyi günler bol kazançlar arkadaşlar.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
June 27, 2018, 05:45:43 PM

İco zamanında görmüştüm bu projeyi sadece yetişkin içerikli olduğunu biliyordum da sırf içeriğinden dolayı projeden uzak durdum hala da bu dusuncedeyim tabi proje tutarda bana ters geliyor 😀

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: