Bitcoin Forum
May 25, 2024, 01:13:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin sanılanın aksine Türkiye'den Ankara'dan çıktı.  (Read 842 times)
LithiumCycle
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
June 25, 2018, 06:38:07 PM

Gerçeklik ihtimali olsa bence dünya sallanırdı. Düşünsenize hayal gibi BTC atası türkiye piyasalarında başlatmış olsa işi neler olurdu Cheesy Her yerde bir parça varız ama bu denli bir durum biraz sınır ötesi Smiley
kokhasan
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile WWW
June 26, 2018, 02:38:32 PM

Doğru olduğunu varsayarsak Türkiye'de yapılmış ama yapan Türk değil hala içimizde bir burukluk kalacak maratonlarda Afrikadan devşirme atletleri koşturduğumuz gibi

kaasy.ai ICO Token Sales               
BUY KAAS TOKEN NOW
Artificial Intelligence Algorithms on Blockchain
vatalay
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
June 26, 2018, 09:51:26 PM

Bana biraz uydurma bir hayat hikayesi gibi geldi , cunki bir cok hikaye ile karsilastim , hikayenin yani sira gercekten garip oykuler bunlar çok takilmaya gerek yok diye düsünüyorum Smiley
sunistator
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
June 27, 2018, 06:33:39 AM

Bitcoin ve kriptolar, Türkiye'den çıkmayacak kadar küresel güçlerce değerli. Satoshi'ye ne kadar inanmıyorsam bu yazıdaki kişiye de inanmıyorum. Kripto paraları övüyoruz ama ekonomik olarak tüm dünyayı ele geçirme operasyonu bu.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
June 27, 2018, 11:03:33 AM

Bu iddiaları araştırma gereği bile duymadan reddediyorum  Smiley  Güzel olan ne ülkemizden çıkmış ki kripto para fikri bu topraklardan çıkacak.
Bizden çıkmış olsa bu kadar büyümesi ve değerlenmesi de ayrıca imkansız olurdu. Dış güçler buna izin vermezdi malum  Cheesy

thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
June 27, 2018, 11:26:42 AM

gayet komik geldi bana. Akademik çalışma yapıyorlar üstüne çalışmada kullandıkları private keyleri kayıp mı ediyorlar edebilirler.

öğrencileri devralmış ekip gelişmiş falan bitcoin doğmuş. Sonra öğrencileri de ölmüş sanırım. Yoksa Türkiye'den başka kimse neden başka bir proje ile karşımıza çıkmadı bizi bu dolandırıcı yerli coinlerle baş başa bıraktılar.

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
complexity7
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
June 27, 2018, 09:59:07 PM

sallamanında bir dozajı olması lazım bu gruba yeni giren üyelerde var bilgi almak için bunu okusa bu bilginin doğru olduğunu sanacak daha ciddi bilgilerden herkes faydalansa amacına uyar diye düşünüyorum

mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
June 28, 2018, 06:24:53 AM

sallamanında bir dozajı olması lazım bu gruba yeni giren üyelerde var bilgi almak için bunu okusa bu bilginin doğru olduğunu sanacak daha ciddi bilgilerden herkes faydalansa amacına uyar diye düşünüyorum

Evet evet katılıyorum buna. sallamanın bir dozajı olması lazım. Satoshi nakamoto nun takma isim olduğuna, aslında bitcoin in CIA, FBI, mossad, rus askeri haber alma, çin hükümeti, kuzey kore ve marslılar tarafından geliştirildiği de yazıyor bu forumda Smiley yani bu kadar inanılası şey arasında bir Türkiye Ankara. çok ayıp! hakikaten bilmeyenleri yanlış yönlendiriyorsun @miyav olmadı böyle...
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1295
Merit: 592

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
June 28, 2018, 07:53:14 AM

Türkiye'den de Satoshi Nakamoto iddiası çıktığına göre Bitcoin global para birimi olabilir artık. İşin güzel tarafı kimse buna imkansız diyemiyor. Herşey mümkün...
Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
June 28, 2018, 07:58:20 AM

He amk uzaya da ilk bizim Ankara'dan çıktılar da bizim haberimiz omadı
TelliKilimci
Newbie
*

Activity: 112

View Profile WWW
June 28, 2018, 08:15:33 AM

Mümkün olduğunu sanmıyorum, bitcoin sadece algoritmik bir teknoloji değil arkasında çok büyük planlar var sadece üç beş bilim insanının geliştirdiği bişey olsaydı bugüne kadar bu duruma gelemezdi
Leteravian
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 28, 2018, 08:19:51 AM

Türkiye'den çıktığına inanmıyorum ama keşke Türkiye'den çıksaydı diyorum. Bir şeylerde de biz öncülük yapsak hiç fena olmaz  devletimiz ve insanlarımız hep armut piş ağzıma düş mantığı ile devam ediyor... Zaten bir iki tane sivri zekalı çıksa da onları da gereken değeri göstermeyerek başka ülkelere kaptırıyoruz...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
June 28, 2018, 02:45:07 PM

Yabancılar bu tarz hikayelere “cool story bro” deyip geçerler, bu da o tarz bir hikaye olmuş hocam. Gerçi gayet akıcı şekilde okunuyor, hikaye örgüsü falan iyi oluşturulmuş ama bunun gerçek olma olasılığı çok düşük şahsi kanaatimce. Bu arada private keyler’in kaybolması da ayrı komedi.
meandmrjones
Jr. Member
*

Activity: 131
Merit: 8

View Profile
June 28, 2018, 07:03:10 PM

Ak Parti döneminde gerçekleşmiştir.
ahmedibircan1
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
June 28, 2018, 07:05:08 PM

Güzel hikaye ama gerçekleşme olasılığı çok düşük türk icat etseydi kesinlikle anonim kalmazdı bence
nexlichd
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
June 29, 2018, 02:07:18 PM

güldürdü
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
June 30, 2018, 10:33:21 AM

Gündüz İkeada akşam nerede Cheesy

Tamam kötü espiriydi kabul! Ama isimde berbat be kardeşim Smiley Sathoshinin kim olduğunun pek bir önemi yok. Zaten yarın çıkıp benim dese bile %51'imiz buna inanmayacaktır bile. İspat etmesi çok zor.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
DanielBTT
Newbie
*

Activity: 86

View Profile
June 30, 2018, 07:39:54 PM

CSB ama öyle olma ihtimali yok denecek kadar az
alihaydar6644
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
June 30, 2018, 08:38:19 PM

İsme bakıldığında kesin Japon dedik sonra bunun hedef şaşırtma olduğu söylendi en sonunda şirketlerin baş harflerinin birleşimi olduğunu gördük. Tekrar başa dönüp kendimizi de kattık işin içine  Smiley
coinmans
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
July 02, 2018, 04:32:06 AM

evet hatta kendisi çinçin'in bağrından kopmuştur. gerçek adı haşimi torbaşi'dir. kripto olarak satoşik gibi enteresan isimler kullandığı kulaktan kulağa yayılan bir bilgidir.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: