Bitcoin Forum
June 30, 2024, 05:06:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: John McAfee , Artık ICO’ya Destekte Bulunmayacak  (Read 319 times)
forumevi (OP)
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 6

View Profile
June 20, 2018, 06:38:31 PM

Anti-virüs programlarının öncüsü ve kripto yatırımcısı John McAfee, artık ilk para teklifleriyle (ICOs)  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu‘ndan (SEC) gelen “tehditler” nedeniyle çalışmayacağını tweetledi. SEC, McAfee‘nin bu ifadesine yorum yapmaktan kaçındı.

McAfee,Nisan ayında kripto para projelerini ve ürünlerini tanıtmak için tweet başına 105.000 dolar ücret aldığını açıkladı. McAfee, maliyetin toplam abone sayısı sayısına bölündüğünde, ulaşılan yatırımcı başına maliyetinin yalnızca “0,3 ABD Doları” olduğunu ve bunların başka herhangi bir yaklaşımdan daha az büyüklükte siparişler olduğunu iddia etti.

Cointelegraph Ocak ayında, McAfee‘den, herhangi birinin bir projeyi veya ürünü tanıtmak için ona para ödemeye çalışıp çalışmadığını ve eğer öyleyse, hangi projeyi yaptığıyla ilgili bir röportaj yaptı. McAfee sorulan soruları şöyle yanıtladı:

“Kesinlikle bana ödeme yapmaya çalıştıklarını söyleyebilirim. Paramı ya da bunu kimden aldığımı söyleyemeyeceğim. Ben, işimi sahnede kurdum ve herkesin işini kendi uğraşarak kurması taraftarıyım ve aslında, alınmak yok ama sanırım bu tür soruları sormak bile bana kabaca geliyor. ”

Kendisinin onayını takip eden pompa ve çöp şemalarından sorumlu olup olmadığını sorduğu zaman ise, “Kesinlikle hayır” dedi.

Geçtiğimiz ay McAfee, kripto para tarafından desteklenen kendi “fiat” para birimini çıkarmayı planladığını duyurdu. McAfee Promissory Note‘un, blockchain‘e tokenlerle bağlanacağını ve herhangi bir sorunda dünyanın herhangi bir yerine 100 dakikadan az bir zamanda ulaşılabileceğini söyledi.

Geçtiğimiz ay SEC, sahte ICO‘ların tipik işaretlerinin farkındalığını artırmak ve yatırımcı eğitimini teşvik etmek için sahte bir ICO web sitesi başlattı. Web sitesi, yanıltıcı ve bulanık işlemler, garantili iade talepleri, ünlü onaylar ve bir ömür boyu anlaşma gibi bazı ayrıntıları içermekte.

Nisan ayında, SEC Komiseri Robert Jackson, ICO‘ları kripto olayını,SEC‘de ve özellikle ICO alanındaki sorunlu gelişmelerinden dolayı eleştirdi.

KAYNAKCointelegraph.com
Mobi Coin
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
June 20, 2018, 06:55:45 PM

100.000 dolar nasıl bir rakamdır, icolara bu tweetlerin geri dönüşü ne kadar oluyor incelemek lazım.
Bu arada secin sıkıştırmasına sevindim.
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
June 20, 2018, 06:56:19 PM

Twitter da kripto paralarla ilgili sürekli kendini de içine kattığı görseller paylaşıyordu. Bir ara da Bob's Repair simli bir ICO vardı onun içinde yer alıyordu ama ICO bitmeden buradan ayrılmıştı demek oradan sinyal vermeye başlamış
sanjimor
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
June 20, 2018, 07:02:52 PM

Herkes anladı çünkü ne olduğunu arkadaş götürdüğünü götürdü zaten. Artık pek güvenililiği de kalmadı ne yaptığı pek önemli değil bu saatten sonra.
tommyss
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile WWW
June 20, 2018, 07:21:46 PM

Sonunda biri su adama dur dedi. Zaten attigi twetlerin bir ise yaradigi yoktu bence. Cok daha once olmasi gereken bir olay gec kalmis diyebiliriz.

fidalarinmordack
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
June 20, 2018, 07:23:34 PM

İyi para kazandı bu işten hem de iki taraflı. Hem coin sahiplerinden topladı hem de yazmadan önce kesin coinden alıp yazdıktan sonra da satmıştır.
hndgnl
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 4

View Profile
June 20, 2018, 09:09:11 PM

Adam zaten kaldiracagi parayi kaldirdi o isten artik fazlasina gerek yoktur. Ki soyledikleriyle yatirim yapanda yoktu zaten.
teramit
Legendary
*

Activity: 1874
Merit: 1394

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
June 20, 2018, 10:31:05 PM

şimdi shitcoinler düşünsün  Grin
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
June 20, 2018, 10:32:03 PM

McAfee yapmış olduğu yorum ve tahminlerle kendine olan güveni iyice bitirdi bence. Bundan sonra ne derse desin çok ciddiye alınacağını sanmıyorum. En azından ben öyle yapıyorum. Grin

[/center]
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
June 20, 2018, 10:34:35 PM

John McAfee zaten icolara destek olmuyordu. Parayı veren iconun reklamını yaparak takipçilerine alım tavsiyesinde bulunup fiyatının şişmesine vesile oluyordu ve tabi ardından mağduriyetler de olabiliyordu. İsabet olmuş.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
complexity7
Member
**

Activity: 252

View Profile
June 21, 2018, 09:55:27 PM

bu habere üzüldüm işte bu adam en çok bu teknolojinin gelişmesiyle uğraşan emek veren bir insan desteğinin kesilmesine üzüldüm ve destek verdiği ıcolar iyi kazançlar bırakıyordu

Koseli Jeton
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile
June 21, 2018, 09:56:47 PM

Birisinin bu adama kripto piyasasında el çektirmesi gerekiyor. Tam bir vampir. Sec şimdilik başarılı olmuş gibi görünüyor.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
June 24, 2018, 11:53:33 AM

üç kağıtçının irs(amerikan hazine bakanlığı vergi dairesi yani amerikalılar fbi dan daha çok korkar irs den) peşine düşmüştür. bütün derdi odur. twit başı 105 bin dolarıda o yüzden mecburen açıkladı muhtemelen.
z38630610
Legendary
*

Activity: 1050
Merit: 1000

View Profile
June 24, 2018, 02:57:36 PM

Bulunmasın zaten. Milleti etki altına alıp yanlış yatırımlar yaptırmaktan başka bir işe yaramıyor. Takipçilerine yararlı bilgiler sunduğunu düşünüyor olabilir ama alakası yok. Zaten çok fazla boş demeçleri ve bilinçsiz iddiaları vardı. Bunun önüne geçebildilerse çok iyi.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
June 24, 2018, 03:05:22 PM

En son hastahaneye yattı ve beni düşmanlarım zehirlediler diyordu Smiley adamın belgeseli var netflixte açın izleyin herif her türlü pisliğin içine batmış cinyaet uyuşturucu ticareti yok yok.
zeytinye
Newbie
*

Activity: 112

View Profile WWW
June 24, 2018, 06:27:03 PM

İsabetli bir hamle yapmasa da güvenilirliği giderek düşüyordu. Pek kimse sallamazdı zaten ileride. Hapçı falan herhalde yada şizofrenik beni zehirlediler falan komik ifadeler.
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
June 24, 2018, 07:51:08 PM

bıktırmıştı zaten , habire shitcoin shilliyordu. şu bunakta ne buluyor millet anlamıyorum. biri şunu huzurevine falan kapatsada rahatlasak
Firadi
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile WWW
June 24, 2018, 08:07:11 PM

Kendi coinini açıklayacaktı, saldırıya uğradı derken coinin heyecanı kaçtı hiç konuşulmuyor. Acaba bu açıklamalardan sonra coin çıkarmaktan da mı vazgeçti
shrubiqf
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
June 25, 2018, 06:42:25 AM

iyi kurtulduk şerefsizden
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
June 25, 2018, 09:57:57 AM

Desene tweet basında onbinlerce dolardan vazgeçiyor. Onun adına üzüldüm. Böyle kolay para kazanma fırsatı herkesin başına gelmiyor.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: