Bitcoin Forum
May 09, 2024, 05:43:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Microwin Yöntemleri - Günde 15 dakikada Aylık 300 TL kazanç sağlayabilirsiniz  (Read 933 times)
mrproblem (OP)
Member
**

Activity: 392
Merit: 24

View Profile
July 16, 2018, 05:15:35 AM

3. yöntem olarak STORM yöntemi eklenmiştir. Konu başında detayını görebilirsiniz.
Oyun oynamayı sevenleriniz varsa mutlaka tavsiye ederim bu yöntemi. Biraz kısıtlaması mevcut.
Bu uygulama cep telefonu uygulamasıdır ve şimdilik sadece android için var iphone için henüz çıkarmadılar.
1715276589
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715276589
Reply with quote  #2

1715276589
Report to moderator
1715276589
Hero Member
*

Ignore
1715276589
Reply with quote  #2

1715276589
Report to moderator
1715276589
Hero Member
*

Ignore
1715276589
Reply with quote  #2

1715276589
Report to moderator
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
July 16, 2018, 09:54:38 AM

earn'u duymuştum güzel bir yöntem fakat zaman ayırmak gerekiyor. Benim gibi bütün boş zamanını BTC'ye ayıranlar için biraz sıkıntılı.
dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
July 16, 2018, 11:12:18 AM

Bitcoin ile ilk tanıştığım zaman yolum musluk sitelerine düşmüştü. Bir çoğunu denedim uzun uzun uğraştım fakat hiç birisinden 1 kuruş bile kazanamadım. Artık böyle bir site ile karşılaştığımda doğrudan sonucunu tahmin edebiliyorum.
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
July 16, 2018, 11:14:25 AM

Earn sitesinde minimum çekme ücreti nedir ödeme aldınız mı hiç bende yapmayı düşünüyorum ama zamanımın boşuna harcamak istemiyorum
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
July 16, 2018, 11:36:35 AM

6-7 aydır yaşadığımız durgunluk süreci malesef bizi bu tarz kapılara itti. Eskiden girceğimiz bir kaç airdrop ile güzel paralar kazanabilirken şimdi ne gelen var ne giden umarım şu piyasa kısa sürede düzelir.

Baneful3458
Member
**

Activity: 370
Merit: 10

View Profile
July 16, 2018, 11:55:10 AM

earn.com a bende yaklasik 1 aydir üyeyim ancak bekledigim gibi cikmadi , topu topuna 10 dolar topluyabilidim.
Baneful3458
Member
**

Activity: 370
Merit: 10

View Profile
July 16, 2018, 11:55:40 AM

Earn sitesinde minimum çekme ücreti nedir ödeme aldınız mı hiç bende yapmayı düşünüyorum ama zamanımın boşuna harcamak istemiyorum

ben gecen 10 dolar cektim, 30 dk icinde islem gerceklesti.
mrproblem (OP)
Member
**

View Profile
July 23, 2018, 07:20:38 AM

ben gecen 10 dolar cektim, 30 dk icinde islem gerceklesti.
earn durgundu piyasa ile doğru orantılı olarak fakat cuma günü 2 adet 10 dolarlık görev gönderdi.
Birini tamamladım.
Bu arada bu konuya dair linkten yeni konuları görebilirsiniz :

http://cyptoblkn.blogspot.com/2018/07/kripto-ile-mikro-kazanc-elde-etmek.html

bu linki de 4. yöntem olarak konu başına koyuyorum
mrproblem (OP)
Member
**

View Profile
July 30, 2018, 07:25:25 AM

Konu günceldir, linkler ve kazançlar hala çalışmaktadır.
STORM konusu gayet başarılı bu arada ve Türkiye dışındaysanız ekstradan görevleri de mevcut.
http://cyptoblkn.blogspot.com/ blogunu da takip etmenizi öneririm. Yeni başladı fakat ciddi eklentiler gelecek.
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
July 30, 2018, 07:36:31 AM

bu tarz sitelerden anca sigara parasını çıkartırsınız, en iyisi hiç uğraşmayın o bir paket sigarayı içmeyin bence.
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
July 30, 2018, 08:11:51 AM

deneyelim bakalım ön yargı yapmadan sistemi ne bırakırsa artık akmasada damlar misali şuan zaten hali hazırda uğraşanlarda varken

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
mrproblem (OP)
Member
**

View Profile
August 07, 2018, 05:45:24 AM

STORM app üzerinden ilk çekim isteğini yaptım.
1200 storm istedim an itibariyle yaklaşık 14 USD yapmakta.
11.08.2018 şeklinde ileri bir tarih verdi.
Yattığı an doğrulamasını yapacağım. Kendi MEW walletinizi adresleyebiliyorsunuz.

Ayrıca faucet üzerindeki bulunan bitcoin, dogecoin, bitcoincash, litecoin ve dash için çekimleri ve sonuçları aynı anda gerçekleştirip sizlerle doğrulamalarını paylaşacağım. ama daha önce de bu konu altında birkaç çekim isteğini faucet için paylaşmıştım. Şu an için faucet çekimlerinde sorun yok.
Earn geliri an itibariyle son 30 gün için 16 dolar.

Faucet gelirine baktığımda son 30 gün için 11 dolar olduğunu görüyorum. ref geliri çıkartılmış şekliyle söylüyorum.

Özetle Earn-Coinpot-Storm 3 lüsü bu ay 41 USD getirmiş oldu. 5.3 TL/USD den 217 TL yapar bu ay getirisi.

Konu başlığındaki gibi 300 TL olmadı onu da piyasanın durağanlığına yoruyorum bu ay için.
heronesle
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
August 07, 2018, 06:10:33 AM

Herkesin kazandığı bir sistem mümkün olabilir mi? Konuyu açan arkadaşı hariç tutuyorum birisi size böyle şeylerle geldiğinde kendinize hep bu soruyu sorun.
akansaatler
Newbie
*

Activity: 294
Merit: 0

View Profile
August 07, 2018, 06:25:53 AM

bence pek de bulaşmamak lazım böyle şeylere, çünkü çok fazla vakit alıyor diye düşünüyorum
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
August 07, 2018, 09:11:27 AM

Bence bu yöntem bana saçma geliyor kullandığınız makinalara zarar veriyordur.Boşu boşuna 300 tl için cihazınıza zarar vermeyin.Airdroplar daha mantıklı ve sıkıntısız bir durum.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
August 07, 2018, 12:42:10 PM

İnanın böyle sitelerden bişey kazanamazsınız kaşıkla verip kepçeyle alırlar tıpkı ülkemin yaptığı gibi Smiley 3-5 kuruş için bilgisayar ve cihazlarınızı tehlikeye atmayın hele zamanınızı asla.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
mrproblem (OP)
Member
**

View Profile
August 08, 2018, 07:50:37 PM

bu tarz sitelerden anca sigara parasını çıkartırsınız, en iyisi hiç uğraşmayın o bir paket sigarayı içmeyin bence.
Yorumun için teşekkür ederim. 2 sene önce eşimle birlikte sigarayı bıraktık. Yıllık sigara paralarımızı biriktirip her sene yurt dışı tatil organize ediyorum.
Bu sene sigara paraları ile ayarladığımız yurtdışı turu şöyle :
13-16 Ağustos Barselona - İSpanya ( Bu pazartesi gidiyoruz )
20 Ağustos Meis Adası
24-27 Ağustos Rodos
30 Ağustos - 1 Eylül Midilli

Bu gezilerin tamamının yolculuk biletleri ev otel organizasyonları , geçen sene içmediğimiz sigara parası ile alındı.
Önümüzdeki sene için bu sigara parası ayrıca burada belirttiğim yöntemlerden elde ettiğim refsiz gelirleri birleştirerek 20 günlük uzak doğu turu organize etmeyi planlıyoruz.

Herkesin kazandığı bir sistem mümkün olabilir mi? Konuyu açan arkadaşı hariç tutuyorum birisi size böyle şeylerle geldiğinde kendinize hep bu soruyu sorun.
Hocam birilerinin kazanması demek birilerinin kaybetmesi anlamına gelmez her zaman. En büyük örneği özel şirketler ve çalışanlarıdır.

bence pek de bulaşmamak lazım böyle şeylere, çünkü çok fazla vakit alıyor diye düşünüyorum
NEden olarak vakit alma durumunu , eğer ki bilgisayar başı işiniz varsa sıfır zaman alıyor diyebiliriz. Bilgisayar başına zaten çok geçen biri değilseniz ve telefonunuzla günde bir saat haberleşme dışında kullanımınız yoksa zaten bu konuya hiç girmeyin derim.

Bence bu yöntem bana saçma geliyor kullandığınız makinalara zarar veriyordur.Boşu boşuna 300 tl için cihazınıza zarar vermeyin.Airdroplar daha mantıklı ve sıkıntısız bir durum.

Hocam Faucetlerden gelebilecek en büyük zarar olası virüs durumudur ya da sizden habersiz mining yaparak arka planda CPU gücünüzü kullanırlar. Antivirüsünüz ve firewall mevcutsa bu ikisinin de önünde durursunuz.
Ben şimdiye kadar bilgisayarlarıma zarar verdiremedim bu sitelerden o kadar uğraşmama rağmen.

İnanın böyle sitelerden bişey kazanamazsınız kaşıkla verip kepçeyle alırlar tıpkı ülkemin yaptığı gibi Smiley 3-5 kuruş için bilgisayar ve cihazlarınızı tehlikeye atmayın hele zamanınızı asla.

Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz..
Zaman konusunda kesinlikle katılıyorum ne yazık ki bilgisayarı günge 3 saat ya da daha fazla kullananlar için bir zamanın boşa kullanımı pek de söz konusu değil yukarıda da belirttiğim gibi.

Olumlu olumsuz yazdıklarınız için çok teşekkür ediyorum tamamınıza.
Bu vesileyle ortaya çıkan cevaplar bu işin ne olup ne olmayacağını daha net göstermektedir.

Son durumda bunları uygulamak ya da uygulamamak tamamen size kalmıştır.
cyhngnbz
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
August 09, 2018, 03:26:07 AM

Maşallah her gün yeni bir saadet zincirimiz oluyor. Böyle şeylere kulak asmayın asıyorsanız da oh ne güzelmiş demek yerine lan nasıl bu kadar basit ve kolay olabilir diye sorun kendinize.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
mrproblem (OP)
Member
**

View Profile
August 09, 2018, 12:45:01 PM

Bu arada STORM app üzerinden biriken strom ların çekim isteğine karşın 11 Ağustos diye gün vermişti fakat dün akşam hesabıma geçmiş

rumblesix
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
August 09, 2018, 01:06:25 PM

Arkadaşlar bu bahsedilen mevzular microwin değil nanowin diyebiliriz. Earn sitesinde ayda 3-4 anket alırsanız iyi. Öyle bahsedildiği gibi bir mecra değil ne yazık ki? Oradaki grupların çoğunda varım ona rağmen ayda 3 4 tane geliyor. Artık girip doldurmuyorum bile. O yüzden hiç uğraşmayın. Coinpot dediği de damlaya damlaya göl olur misali bir sistem. göl dediğime de bakmayın. Ancak bir karınca için göl sayılabilir miktarda kazanırsınız. Ha bu arkadaşın burada yasak olmasına rağmen ref kasmaya çalıştığı gibi sizde buralarda ref kasarsanız o zaman bir miktar daha fazla kazanırsınız ama inanın bana emeklerinizin karşılığını görünce vazgeçeceksiniz.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: