Bitcoin Forum
June 24, 2024, 06:53:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Boşanmak  (Read 479 times)
mercinek344
Newbie
*

Activity: 97
Merit: 0

View Profile
June 27, 2018, 05:22:34 PM

Ne güzel söylemişsiniz hocam evlenmek 1-2 sene boşamak 45dk umarım sağlığınıza kavuşup daha iyi insanlarla tanışırsınız
karaleke
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
June 27, 2018, 05:50:37 PM

Ne güzel söylemişsiniz hocam evlenmek 1-2 sene boşamak 45dk umarım sağlığınıza kavuşup daha iyi insanlarla tanışırsınız

Aslında elde makul sebepler olduktan sonra 45 dk olması en iyisi. İlişki sürüncemeye girmeden aradaki problemler büyümeden tek celsede boşanma işi gerçekleşiyor. Boşanma uzadığı zaman nafakasından tutunda çocuklara kadar hepsi sıkıntıya giriyor. Arada bir savaş dönüyor. Kim daha fazla kopartacak gibisinden.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
Severne
Newbie
*

Activity: 111

View Profile
June 27, 2018, 09:22:02 PM

Evlilik rus ruletine benziyor bence.Çok kötü sonuçlanma ihtimali düşük gibi dursa da hiç belli olmuyor denk geldiği zamanda insanın bütün hayatını bitiriyor neredeyse.
easyboy
Full Member

Activity: 122
Merit: 100

View Profile
July 01, 2018, 01:01:37 PM

Mahkemede sizi bekliyormuş herhalde gelin boşanın diye. 25 dkda mahkemeye çıkıp boşanmak dünya rekorlar kitabına girer kardeşim.
hunter17
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 8

View Profile WWW
July 01, 2018, 01:04:01 PM

Mahkemede sizi bekliyormuş herhalde gelin boşanın diye. 25 dkda mahkemeye çıkıp boşanmak dünya rekorlar kitabına girer kardeşim.

iki tarafta anlaştığı zaman problem olmuyor bu. aynısını dayımın ayrılığında görmüştüm. Anlaşmalı olarak gittiler saate bakmadım ama gittikleri gibi döndüler tek celsede bitti iş.

◈ HYPERQUANT ◈ Platform for Professional Asset Management  (https://goo.gl/wGkw41)
easyboy
Full Member

Activity: 122
Merit: 100

View Profile
July 01, 2018, 01:07:28 PM

iki tarafta anlaştığı zaman problem olmuyor bu. aynısını dayımın ayrılığında görmüştüm. Anlaşmalı olarak gittiler saate bakmadım ama gittikleri gibi döndüler tek celsede bitti iş.
Bilmiyorum da bana çok hızlı geldi. Nöbetçi mahkemeler boşanmaya vakit ayırmasına şaşırdım. Adliye binasına gidenler bilir mahkeme salonları her zaman doludur sürekli kelepçeli birileri gelir avukatlar vızır vızır bi o salona bi bu salona girip durur.
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
July 01, 2018, 04:33:13 PM

Severek evlendiğin uzunca zaman beraber yaşadığın birinden dakikalar içinde ayrılmak çok garip bir his. Ara bulucu gibi bir uygulama var mı bilmiyorum ama ayrılıklar bu kadar hızlı olmamalı Sad
kgto
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
July 01, 2018, 05:33:28 PM

Insan ayni yerde yasamadan taniyamiyor. Bazen de insanlar biraz fazla degisime ugruyor
Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
July 01, 2018, 07:00:53 PM

Günümüzde boşanmak o kadar kolay bir hal aldı ki bazen insanların birbirine tahammülü iki üç gün sürüyor. İlk gecenin sabahında bile boşananlar oluyor. Özellikle de medya bu işi biraz daha yönlendiriyor. Malesef çok üzücü

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
elektronikposta
Member
**

Activity: 177
Merit: 10

View Profile
July 02, 2018, 07:01:21 PM

boşanmak artık okadar doğal ki kimse kimseye katlanmıyor azıcık bişey oldummu hobaaa boşanmya severek evlenmek filanda hikaye evlilik çok ciddi vede zorlu bir kurum geçmiş olsun hocam

malilale
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
July 02, 2018, 11:24:46 PM

Geçmiş olsun kardeşim.
bendenizde
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
July 03, 2018, 01:04:42 AM

Evlencekseniz aynı evde yaşamayın bu dedğim belki kulağa saçma geliyor ama arkadasımın amerikada yaptıgı en büyük hata buydu anlamalı evlilikte tabikide Smiley
senfoni
Jr. Member
*

Activity: 131
Merit: 1

View Profile
July 03, 2018, 02:08:04 PM

geçmiş olsun hocam bugün gittiğim yerde başanmış bir arkadaşla tanıştım geçmişi bırakmış olduğu yerde hayatına devam etmiş gayette mutluydu inşallah sizin için de öyle olur bundan sonraki hayatınız
readyreada
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
August 26, 2018, 12:59:11 PM

ALLAH hayırlı insanlarla karşılaştırsın kardeşim. Kurtulmuşsun işte, dilerim rahatsızlığında geçmiştir, geçmemişse geçer ve kurtulursun. Hayatta hiç bir şey için geç değil. Elbet yine seversin yine evlenirsin ama dediğim gibi umarım düzgün bir insan olur. Kendine iyi bak.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: