Bitcoin Forum
May 30, 2024, 06:27:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN] Dataeum - Veri Üretmek İçin Kitle Fonlaması Kullanan İlk Blockchain Token  (Read 118 times)
J-hoon (OP)
Member
**

Activity: 104
Merit: 19

View Profile WWW
June 22, 2018, 11:04:46 AM
Last edit: July 05, 2018, 07:12:11 PM by J-hoon

WEBSITE | TWITTER | FACEBOOK  | TELEGRAM | WHITEPAPER | REDDIT |  
Resimler Yüklenecektir. Lütfen Bekleyiniz.
(Images loading...)

Yol Haritası kısmı resim olduğu için türkçeleşmedi. O yüzden yol haritasını yazı olarak yazıyorum.

Q4.2018
Platform sürümü ve arka ofis konsolidasyonu

Q1.2019
Platform boyunca Blockchain entegrasyonu

Q2.2019
Pazar yeri dağıtımı ve arayüzü

Q4.2019
Pazar yeri ve uygulama geliştirme

Q1.2020
Bir değişim platformunun sistem içinde entegrasyonu

Q2.2020
Toplama optimizasyonu
Tüm fiziksel verilerin toplanması

Q3.2020
Pazarın iyileştirilmesi
Pazar yeri veri lisansının tam otomatikleştirilmesi

Q4.2020
Üye etkileşim işlevine üye

Q1.2021
Satıcı etkileşimleri çözümü
Yapay zeka

Q2.2021
Pazar yerinin gelecekteki çözümlere genişletilmesi

Q3.2021
Ek işlevselliklere uygulama geliştirme

Türkçe White Paper
https://drive.google.com/file/d/1SV608OROVAt_BmitUnSwy7hos7l-QsN2/

the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
June 22, 2018, 04:08:26 PM

bu bountyhive kampanayası değilmi, partnerleri arasında amazix var, sanırım döküman eski, ekiple iletişime geçip onu değiştirsen  iyi olur.
adamlar rakip Cheesy

buda bounty linki ilgilenenler için
https://bountyhive.io/browse/Dataeum

edit:ingilizce başlığı ve  siteyi kontrol ettim ordada amazix  var, ne yaptıkları belli değil
J-hoon (OP)
Member
**

View Profile WWW
June 22, 2018, 05:07:32 PM

bu bountyhive kampanayası değilmi, partnerleri arasında amazix var, sanırım döküman eski, ekiple iletişime geçip onu değiştirsen  iyi olur.
adamlar rakip Cheesy

edit:ingilizce başlığı ve  siteyi kontrol ettim ordada amazix  var, ne yaptıkları belli değil

Döküman eski değil. Verdikleri döküman aynen çevirildi. Ayrıca bu konuda da partnerlerimiz kısmında da amazix ekli zaten.

the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
June 22, 2018, 06:10:37 PM

adamlar rakip Cheesy

Döküman eski değil. Verdikleri döküman aynen çevirildi. Ayrıca bu konuda da partnerlerimiz kısmında da amazix ekli zaten.

sonradan bende ekli olduklarını farkettim , ama demek istediğim amazix ile bountyhive bounty yöneticiliği yapan iki ekip, dataeum bountysi şuanda bountyhive de, partlerde amazix olması saçma, tabi sizlik bir durum yok,
muhtemel önce amazix le anlaşmışlardı , sonradan değişti, dökümanlar ve site o şekilde kaldı. ekibin düzenlemesi lazım
bmgs
Member
**

Activity: 518
Merit: 15

View Profile
June 22, 2018, 07:36:06 PM

Amazix ile yürüttükleri Ambassador Programını 24 Haziran'a kadar uzatmaya karar vermişler. Cool Cousin projesi de hem Amazix ile hem de Bountyhive ile birlikte çalışıyordu. Bounty bittikten sonra Tokendrop ile de bir airdrop yaparlarsa tam olur.
J-hoon (OP)
Member
**

View Profile WWW
June 23, 2018, 06:23:40 PM

Amazix ile yürüttükleri Ambassador Programını 24 Haziran'a kadar uzatmaya karar vermişler. Cool Cousin projesi de hem Amazix ile hem de Bountyhive ile birlikte çalışıyordu. Bounty bittikten sonra Tokendrop ile de bir airdrop yaparlarsa tam olur.

evet amazix'i incelerken bende farkettim. bountyhive ile kesişen birkaç coin daha var. başarılı bir proje benziyor.

waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1792
Merit: 345

View Profile
June 23, 2018, 06:30:43 PM

Bountyhive üzerinden bende bir kaç bounty  kampanyasına katıldım Dataeum projesinin. Çeviri için çok teşekkür ederim bu arada. Amazix'tede kampanyaları var demek ki.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
June 24, 2018, 08:43:55 PM

Bilgilendirme için teşekkürler. Bu projeyi tam olarak inceleme fırsatı bulamadım lakin bir kaç işinin ehli insan tarafından başarılı olacağı duyumunu almıştım. Başka imza olmasa girmeyi düşünürdüm imza kampanyasına.
J-hoon (OP)
Member
**

View Profile WWW
July 05, 2018, 07:10:52 PM

Türkçe Whitepaperımız hazır arkadaşlar. Aşağıdaki link ile whitepapera ulaşabilirsiniz.

https://drive.google.com/file/d/1SV608OROVAt_BmitUnSwy7hos7l-QsN2/

saphine
Jr. Member
*

Activity: 481
Merit: 1

View Profile WWW
July 06, 2018, 07:27:55 AM

Takip ettiklerim arasında son zamanlarda gördüğüm sektörüne bakıldığında en  iyi ICO'lardan biri. Vaat ettiklerini yapabilirlerse sektöre çok başka bir hava katacaklarını düşünüyorum. Umarım yanıltmazlar Cool
J-hoon (OP)
Member
**

View Profile WWW
July 17, 2018, 06:50:53 PM

Çok güzel ilerliyorlar. Çeviri yaptığım için mutluyum. Umarım hak ettiğimizi alırız Smiley

vipganyan
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
July 19, 2018, 10:53:13 AM

Çok teknik bir proje, bakalım hak ettikleri yatırımı alabilecekler mi? Telegram gruplarındaki güncel haberleri ve çalışmalarıyla ilgili arada sırada bizi bilgilendirirseniz seviniriz.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1792
Merit: 345

View Profile
July 21, 2018, 09:54:20 PM

Ico satışı başladı mı acaba Dataeum token'in, başladıysa ne kadar topladılar, ne aşamadılar, bilgi alma imkanımız var mı acaba, teşekkürler şimdiden.
J-hoon (OP)
Member
**

View Profile WWW
July 29, 2018, 08:17:47 PM

Ico satışı başladı mı acaba Dataeum token'in, başladıysa ne kadar topladılar, ne aşamadılar, bilgi alma imkanımız var mı acaba, teşekkürler şimdiden.

Hayır hocam 2 ay var daha. Sitesindeki forma kayıt olarak ico satışları başladığında haberin olabilir.

J-hoon (OP)
Member
**

View Profile WWW
August 03, 2018, 08:23:59 PM

Selam

İşletmeler veri odaklı işletmelere dönüştükçe, veri teknolojileri ve stratejileri değer üretmeye başlamalıdır.

Bununla alakalı bir makale:
https://medium.com/@dataeum/as-businesses-transform-into-data-driven-enterprises-data-technologies-and-strategies-need-to-8be4d5a582bc

#data #bigdata #dataanalysis #bigdataanalytics #trends

Pages: [1]
  Print  

Jump to: