Bitcoin Forum
May 06, 2024, 08:16:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ethereum yatırımı onu milyarder yaptı, şimdi yeni avlarını Çin’den seçti  (Read 165 times)
pancupan1903 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 5

View Profile WWW
June 23, 2018, 02:09:12 AM

NewsBTC’de yer alan habere göre, Ethereum’un kurucu ortağı Anthony Di Iorio, bir sonraki büyük yatırımları için Qtum ve Vechain ile ilgileniyor ve hala Bitcoin’e güçlü bir şekilde inanıyor.

Toronto’da Decentral inovasyon merkezini yöneten Anthony Di Iorio, dijital paralara erken inanan birisi olarak tanınıyor. Bitcoin, coin başına 8 doların altında satılırken Bitcoin’e yatırım yaparak bir servet biriktirdikten sonra kazandığı parayı Ethereum’a taşıyan Di Iorio hala kripto dünyasında yeni kelepirler arıyor.

Di Iorio, Perşembe günü Toronto’da verdiği bir röportajda şöyle dedi:

“Benim için en büyük çıkar, şu anda Çin projeleri olan Qtum ve VeChain’de bulunuyor. Eğer belirleyebilirseniz daha yeni olanlarda çok daha fazla fırsat var.”

Di Iorio, potansiyeli hala çoğunluk tarafından genel olarak bilinmezken kripto yatırım çılgınlığına girmiş olmasına karşın bu kez Çin’den belirlediği iki tercih zaten oldukça iyi biliniyorlar.

Qtum, Ethereum ağının akıllı sözleşmelerinin esnekliğini sunarken Bitcoin’in blockchain güvenilirliğini vaat eden bir proje. Qtum, Coinmarketcap’e göre yaklaşık 817 miyon dolar piyasa değeri ile 21. sırada yer alıyor.

Di Iorio’nun diğer seçimi VeChain ise finansal hizmetlere ve tedarik zinciri yönetimine odaklanıyor. VeChain Coinmarketcap’e göre yaklaşık 1.5 milyar dolar piyasa değeri ile 17. sırada yer alıyor.

Ayrıca Ethereum’un kurucusu Di Iorio, ona ilk servetini kazandıran Bitcoin’e hala sağlam bir şekilde inanıyor. Bloomberg ile yaptığı son röportajında Bitcoin’in genel olarak inanılmaz özellikleri ve yeteneği olduğunu, yükseleceğini düşündüğünü söylemişti.

Haber linki : https://uzmancoin.com/qtum-vechain/

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
1715026560
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715026560
Reply with quote  #2

1715026560
Report to moderator
1715026560
Hero Member
*

Ignore
1715026560
Reply with quote  #2

1715026560
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715026560
Hero Member
*

Ignore
1715026560
Reply with quote  #2

1715026560
Report to moderator
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
June 23, 2018, 04:24:44 AM

"yeni projelerde daha fazla fırsat var" bu söze sonuna kadar katılıyorum. bu saatten sonra bitcoinin 10x yapması mı. bitcoin 1-2x yaparken yakın zamanda çıkan coinlerin örneğin 5x yapması mı. yatırım yapacağı bu düşünceleri gerçeğe dönüşürse müthiş para kırar.

SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
June 23, 2018, 09:23:50 AM

Adam Bitcoin'den Ethereum'a sıçramış. İkiside kat be kat arttı. Adam iyi para kazanmıştır. Ne şanslı adamlar var yahu. Bi de bu adam Bitcoin 8 Doların altındayken yatırım yapmış. Artık ne kadar kazandığını bir Allah bilir. Tebrik etmekten başka yapacak birşey yok.

FlashPeakUp
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile WWW
June 23, 2018, 12:05:03 PM

Geçen sene en çok kazandıran coinlerden birisi ethereum idi. 1 ocak 2017 den itibaren fiyatını dolar bazında 90 kat arttırdı.
 Qtum yada Vechainde o kadar potansiyel var mı bilemiyorum.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
June 23, 2018, 01:14:13 PM

Bitcoin ve ethereuma zamanında düşükken yatırım yapmış kazanmış, akıllı adammış ama önerdiği coinler zaten belli bir piyasa değerine ulaşmış, çok büyük yükselişler yapacaklarını sanmıyorum.
Firadi
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile WWW
June 23, 2018, 01:40:47 PM

Böyle bir adamın boş paralara yönelmeyeceği kesin, bu paraları yatırım listeme ekleyeceğim. Listem şimdilik neredeyse boş ilk sıraları bunlar alacak tabi biraz daha araştırıp ne olduğunu öğrenmem gerekiyor
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile WWW
June 23, 2018, 02:48:16 PM

milyarderin yorumu benim için değerli. Qtum 100 doları görmüş ve baya gerilmiş. Vechain de yine gerileme durumunda. cüzdanda uzmanların önerilerinden yola çıkarak çeşitlendirme yapacağım diyenler için bu iki coini şimdiden araştırdığına eminim.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
newguy05
Hero Member

Activity: 1316
Merit: 503

Someone is sitting in the shade today...

View Profile WWW
June 23, 2018, 02:55:26 PM

Once sans olacak sonra cevre sonrada o cevreden akan bilgileri fırsatları işe yatırıma donusturecek beceri, bende hangisi var acaba bilmiyorum bilsem zaten milyonerdim, yapacak bisey yok iste ugrasıyoruz ancak bende katılıyorum dogru soze ne denir, yeni çıkan koinler daha potansiyel.

▄██████
       ▄████████
     ▄██████████
   ▄█▀     █████
 ▄███      █████
█████      ███████████████████████████
█████                           ████▀
█████                           ██▀
█████                          ▄▀   
██████████████████████████████▀
████████████████████████████▀
L I N K
by BLOCKMASON

..CREATE WEB APIS........
..FROM ANY SMART........
..CONTRACT.........................

█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█            ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█                     █
█ ▄▄▄▄▄▄              █
█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█

READ THE
WHITEPAPER

>>>

▄          █▄                         ▄
██▄        ███▄                     ▄██
████▄      █████▄                 ▄████
██████▄    ███████▄             ▄██████
████████▄   ▀███████▄         ▄███████▀
██████████▄   ▀███████▄     ▄███████▀
████████████▄   ▀███████▄ ▄███████▀  
██████████████▄   ▀█████████████▀   ▄██
████████████████▄   ▀█████████▀   ▄████
██████████████████▄   ▀█████▀   ▄██████
████████████████████▄   ▀█▀   ▄████████
BLOCKMASON
BUILDING THE FUTURE

FACEBOOK
REDDIT
TWITTER

LINKEDIN
GITHUB
MEDIUM
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 2

View Profile WWW
June 23, 2018, 05:50:23 PM

adamın birinde 100 bitcoinlik para vardır dump sırasında alır pul olur. 1 bitcoinlik parası olan ralli başlarına alır hold eder 100 bitcoine dönüştürür. bu böyle piyasa. ama yakalaması da bir o kadar zor. adam balık tutmasını öğretmiyor. balık veriyor alın işte  der gibi.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
munhunbe
Member
**

Activity: 164
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
June 23, 2018, 11:01:48 PM

Başlığı okuyunca adamın niyeti belliymiş zaten adam kendine yeni avlar arıyor en güzel avıda çinde yapacağı belli olduğu için o rayı duyurmakta bi sakınca görmemiş.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
June 23, 2018, 11:06:23 PM

Ethereum için bende çok önceden yatırım planlamıştım ama nasip işte 40 dolarlardaydı ama ben piyasaya çok acemiydim. Çin bu işe geç kalmadı Bende buyuk yatırımcı olsam güzel proje avlarına çıkardım
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
June 23, 2018, 11:22:34 PM

qtumu bilmem de vechain kesinlikle geleceği en sağlam coinlerden. ilk 10 a girerse şaşırmam.

Hep alacam alacam diyorum ama bir türlü fırsat olmuyor.

2-3 dolar arası alım için güzel fiyatlar bence.

her zamanki gibi yatırım tavsiyesi değil Smiley
mypat3op
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
June 24, 2018, 12:09:38 AM

Milyarder ethereumcu bahsetmeden de çok sözü edilen iki proje Qtum ve Vechain, br kaç tane alıp kenara atmaktan kimseye zarar gelmeyeceğini düşünüyorum.
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
June 24, 2018, 02:38:30 PM

bu tarz haberleri daha çok önemsiyorum. zengin olmuş birisi tüyo veriyor. milyarder. yani karşımızdaki Mcaffee değil onun daha ağababası var. iki coini de bilmem etmem. ama takip edeceğim. böyle tavsiyeler içeren haberleri daha çok ekleyin.  Smiley

clions57
Member
**

Activity: 100

View Profile WWW
June 24, 2018, 05:08:40 PM

VeChain'de benim de gözüm var. Ama acabalarım da var. Bitcoin bir raya oturmadan hiç bir alt'ın patlama yapmasını beklemiyorum.
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
June 24, 2018, 05:46:50 PM

Akıllı yatırımları ve öngörüleri ile bu kişi şimdiye kadar iyi paralar kazanmış. Bundan sonrası için de bunu sağlayamaması için hiçbir neden yok.
Bu iki coin genelde zaten çoğumuzun takibindedir ama artık daha çok ilgiyle takip etmemiz gerekecek.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
June 24, 2018, 05:54:30 PM

Evet daha düşük çaplı altlarda çok daha büyük fırsatlar olduğuna hepimiz eminiz ama çoğunda da parayı sıfırlama riski çok yüksek.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
listenandapply
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
June 24, 2018, 08:28:20 PM

İnsanoğlu doymak bilmiyor milyar doların varsa bir milyar doların daha olsun istiyorsun hiçbir zaman bunun sonu yok. Kazanmışsın işte hayatın boyunca yetecek kadar hayatın tadını çıkarsana
clions57
Member
**

Activity: 100

View Profile WWW
June 24, 2018, 08:29:40 PM

İnsanoğlu doymak bilmiyor milyar doların varsa bir milyar doların daha olsun istiyorsun hiçbir zaman bunun sonu yok. Kazanmışsın işte hayatın boyunca yetecek kadar hayatın tadını çıkarsana

Herhalde kazanamadığımız için böyle düşünüyoruz. Çünkü para kazanıp bu bana ölene kadar yeter deyip tekne alıp yaptığı işten ayrılanı görmedim.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: