Bitcoin Forum
April 25, 2024, 12:01:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Emin Çapa SENSİN PONZİ!  (Read 633 times)
Stabilitelim (OP)
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
June 23, 2018, 12:22:45 PM

Emin çapa tokenlere ve blockchain sistemlerine ponzi diyenlere..Sensin ponzi,sana benzer ponzi diye bağırarark cevap veriyor Cheesy baya olmuş aslında bu ted konuşması ama yeni izledim.

https://www.youtube.com/watch?v=2q2a6hGVeuo tamamını izlemek için.
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714003288
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714003288
Reply with quote  #2

1714003288
Report to moderator
xzone
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1481

View Profile
June 23, 2018, 01:14:20 PM

Videonun altında bir yorum var:
"Tek kelimeyle harika. Barış Özcan, Cem Seymen, Emin Çapa, Kadir Köymen bu adamlar Türkiye'yi değiştirecek buna inanıyorum."

Bir yoruma bu kadar katılabilirdim. Ülkenin kalkınması için gereken ne varsa bu adamlar söylüyor. Fakat başımızdakilerden dinleyen var mı? Yok. Bina yapmaya devam Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
June 23, 2018, 01:26:27 PM

"Tek kelimeyle harika. Barış Özcan, Cem Seymen, Emin Çapa, Kadir Köymen bu adamlar Türkiye'yi değiştirecek buna inanıyorum."

Bir yoruma bu kadar katılabilirdim. Ülkenin kalkınması için gereken ne varsa bu adamlar söylüyor. Fakat başımızdakilerden dinleyen var mı? Yok. Bina yapmaya devam Smiley

Özgür Demirtaş eksik
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
June 23, 2018, 01:30:54 PM

Paylaşım için teşekkürler dostum, sonuna kadar izledim her kelimesine harfiyen katıldım ve izlediğim en kısa 46dk lık video oldu zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Smiley
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
June 23, 2018, 01:33:10 PM

Özgür Demirtaş eksik
Bu kadar olur tam aynısını ben yazıyordum yeni bir yorum var uyarısı geldi, siz yazmışsınız Smiley Yukarıdaki listeye Özgür Demirtaş'ta eklenmeli. Bu kişiler gibi vizyoner isimlere ihtiyacı var bu ülkenin, kesinlikle sözlerinin uygulanacağı pozisyonda olmalılar.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
June 23, 2018, 01:44:10 PM

ozgur demirtas in blockchain ile ilgili herhangi bir soylesisine denk gelmedim fakat finans konusunda cok basarili tespitler yapan, bilime inanan vizyon sahibi bir karakter. emin capa nin bikac programini panelini izledim fakat digerleri hakkinda bir yorum yapamayacagim. onlara da bakip farkli goruslere bakis acilarina yer verip ufku genisletmek lazim.
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
June 23, 2018, 01:44:31 PM

Çok haklısınız... Bizimkiler anca betondan köprüden işe yaramaz gelip geçici yapılardan başka bir şeyden anlamıyor. İnsana yatırım , teknolojiye yatırım sıfır.
Emin Çapa gibi bir adamı bu ülkenin eğitim bakanlığına getirceksin arkadaş..

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
June 23, 2018, 03:14:40 PM

Benimde buna ümidim kalmamıştı sadece bunlar gibi insanlar sayesinde bazen umutlanıyordum. Yarın herşeyin belirleneceği gün olacak bizim için. Umarım daha nice emin çapalar, barış özcanlar yetişir bu ülkede.

redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
June 23, 2018, 06:04:28 PM

kripto paralar kesinlikle ponzi değil. ponzi en son gelen parayı ilk ödeme yapanlara paylaştırmak kaba anlatımı ile. icodan toplanan para icoyu kim düzenlemiş ise onun cüzdanına gidiyor. sana direkt token, coin satıyor. sen de diğer yatırımcılar gibi borsada fiyatlamaya katılıyorsun. icodaki eleman o parayı bir şekilde geri dağıtmıyor. yani ponziden burada ayrılıyor. o anlamda emin çapa doğru tanım yapmış.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
June 23, 2018, 06:45:27 PM

Sahte icolarin çiftlik banktan ne farkı var . Tüm coinler icin bunu söylemek doğru olmaz ama sahte coinlere ve icolara ponzi denmesi doğru bir söz olur.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
June 23, 2018, 07:46:58 PM

Özgür Demirtaş eksik

Serdar Kuzuloğlu da es geçilemez bence. Emin Çapa'nın TedX konuşmasını daha önceden izlemiştim ve açıkçası saçma bir şekilde mutlulukla dolmuştum. Kitlelere sesini duyurabilen insanlardan bu şekilde bilgilendirici açıklamalar gelmesi gerekiyor.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
June 23, 2018, 07:50:29 PM

Bunu daha önce izlemiştim ve hoşuma giden videolardan biri oldu, aslında blockchain ve kriptoparaların geleceğin kaçınılmaz gerçeği olduğu vurgusunu yapmış orada, kim ponzi derse desin yada zamanla eleştirenler dahi ilgilenmeye mecbur kalıyorlar.

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
June 23, 2018, 08:25:40 PM

Piyasada genelde olumsuz haberler göz önünde olduğu için ponzi lafının ortaya çıkması normal gibi görünüyor.  Birde çok ani hareketler oluyor stabil bir şekilde devam etmesi hem güven hem de yatırımcı arttırır.

LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
June 23, 2018, 08:57:42 PM

Ponzi diyen ve demeye devam eden tipler olacağı gibi onlara her fırsatta haddini bildiren vizyon sahibi, açık zihinli insanlar da olacaktır örnekteki gibi Grin Gönül ister ki bu adamlara daha fazla kulak verilsin ve hem ülke hem de bireyler olarak her birimiz için daha iyi kapılar açılsın.
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
June 23, 2018, 09:11:32 PM

Kripto paralarla fazla alakası olmayan bir videoidi ama videoda emin çapa kendisini tutmadi ve bunu söyledikten sonra içime bir rahatlama geldi. Ayrıca adamin bu konu veya başka konularla alakalı olsun gayet başarılı videoları var.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
June 23, 2018, 09:27:37 PM

Adam harbiden içerlenmiş Smiley Böyle güzel bir video çekmesi de hoş olmuş açıkcası. Blockchain sistemi ilerleyen yıllarda birçok insanın dilince olacak bir sistem.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
June 23, 2018, 09:32:06 PM

Adı geçen isimlerin her biri saygı duyulması ve takip edilmesi gereken isimler. Artık klasik alışkanlıkların dışında farklı gereksinimleri olan bir çağda yaşıyoruz, tüm bu olanların gerisinde kalmamak ve bilinçlenmek adına bolca dikkat etmeliyiz bu isimlere Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
June 23, 2018, 10:12:37 PM

Bu konuşmayı arada açar izlerim her seferinde aynı heyecanla. Emin Çapa gibi insanların değeri hep geç anlaşılmıştır. Belkide o sevimli isyanı da bu yüzden.

Ayrıca listeye Erkan Öz'de eklenebilir. En azından  benim için Smiley
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
June 23, 2018, 10:46:22 PM

bunlar içinde sadece barış özcana katılmıyorum,   zira videolarının %30-40 ı,  kendi dalında video çeken, ingilizce yayın yapan kişilerden   1' e 1 kopya,

bir insan kopya video vs yapabilir ona karışmam, ama bilim üzerine vs, caka satan, ahkam kesen youtuber'ların, en azından video-fikir -tasarım çalmaması lazım,  öbür türlü o iş güzel olmuyor.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
June 23, 2018, 10:47:41 PM

İşi teknolojiyi bilmeyenler salak saçma yorumlar yapıyolar bu konularla ilgili ama işin içeriğini bilen adamlardan alınan bilgiler sayesinde her şeyi öğrenmek çok basit
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: