Bitcoin Forum
May 23, 2024, 04:14:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: Ya Bir Daha BOĞA Gelmezse?  (Read 25198 times)
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
February 01, 2019, 12:12:36 PM

Bi yerde sabitlenirse bana göre kripto paralar gerçek amacında seyreder. Devamlı inip çıkan bir değer risklidir ve alışverişte kullanılma güvenilirliği tartışılır.

Ancak boğa gelmezse de ilgi düşer. Sistem emekleme halinde olduğundan sebep ayıya ve boğaya ihtiyaç var kanımca.
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
February 01, 2019, 12:57:59 PM

Birde şu açıdan bakmak lazım: Şu an yaşadığımız ya başka bir boyutun boğasıysa??!

Şaka bir yana boğanı gelişi zaten öyle "Merhaba ben geldim hadi pumplayalım" tatında olmayacak diye düşünüyorum. Belki eskisi gibi her gün 5x 10x artan bir piyasa değilde günlük ufak ufak yedire yedire artan bir mini boğa sezonu bekleyebiliriz.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
February 01, 2019, 02:09:45 PM

İşleyen demir ışıldar derler ya eğer boğa gelmez ise bu demir bu gemi yürümez o zaman. O yüzden bir yerde gelmesi gerekiyor.

Ama ne kadar bu denli gidecek işte soru işareti sanki bana şu geliyor şu anki durum iyi gibi bir Pump bir dump ile yola devam edelim der gibi.

Bu mantık nereye kadar sürerse o kadar çok piyasadan çekilmeler başlar.
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
February 01, 2019, 02:53:55 PM

boğa mutlaka gelecektir bu düzeni öyle çabucak bitireceklerini çok zannetmiyorum ben açıkçası. altın vuruş için gelir yine gelir.
rbauer85
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

CAT.EX Exchange

View Profile
February 01, 2019, 11:34:54 PM

kesinlikle boga sezonu gelecek yeterince bekleyen azim gosteren kazanacak umutsuz olmaya gerek yok sert yukselme donemi geldigi zaman elde sepette iyi yukselme gosterecek altcoinlerden tutmak bize fayda sağlar düşüncesi bana hakim.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
February 02, 2019, 09:47:46 AM

boğadan ziyade kademeli ve uzun vadedeki sağlıklı yükseliş en iyisi, boğa gelip  bir iki hafta sürse ne olur ki, aksine çoğu kişi zarar eder çünkü daha fazla kazanmak hırsıyla herkes yine tepeden coin almaya başlar. kademeli ve sağlıklı yükseliş bu bakımdan yüz kat daha iyi. ayı dediğimiz şey de bu yıl aslında kademeli düşüştü .
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
February 02, 2019, 10:00:27 AM

boğadan ziyade kademeli ve uzun vadedeki sağlıklı yükseliş en iyisi, boğa gelip  bir iki hafta sürse ne olur ki, aksine çoğu kişi zarar eder çünkü daha fazla kazanmak hırsıyla herkes yine tepeden coin almaya başlar. kademeli ve sağlıklı yükseliş bu bakımdan yüz kat daha iyi. ayı dediğimiz şey de bu yıl aslında kademeli düşüştü .

Boğa gelirse bir anda gelebilir zaten ama dediğin gibi kademeli bir yükseliş olur olursa kısacası göstermeden yaparlar bunu hiç kimse anlamaz.
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
February 02, 2019, 10:41:09 AM

Bir daha Boğa Sezonu gelmezse  herkes zarar ettiğiyle kalacak.Ama benim tahminime göre 1 yıl olur 2 yıl olur ama elbet bir gün Boğa Sezonu gelecektir.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
February 02, 2019, 12:46:54 PM

boğa gelmezse iş biter.zaten neredeyse 2 yıl olacak 400 küsür gün devirdik ayıda.Bazı iyi haberlerle beraber boğa gelebilir.sadece bitcoin değil blockchain tapanlı bazı projeler iş yaparsa boğayı getirirler.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
February 02, 2019, 09:35:33 PM

Herkes kripto paralara bir şekilde umutlarını bağladı ve belki de hayatının merkezi yaptı. Bir daha boğanın gelmemesi allah göstermesin aramızda bazılarının yıkımına bile neden olabilir ancak şu an kimsenin ben buna ihtimal verdiğini düşünmüyorum

Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
February 03, 2019, 12:34:13 PM

2017 yılında boğanın bu kadar bir seviyede geleceğini kimse tahmin etmiyordu. Bu yüzden 2018 de karı alanlar kaçıp gittiler yüksekten alanlarda biz gibi sürünüyorlar.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
February 03, 2019, 12:51:03 PM

Market döngüsü gereği mecburen boğa gelmesi gerekiyor. Ya gelmezse diye bir tercih yok. O durumda zaten market olmaz. Ancak geldiği zaman aynı fiyatlara gelebilir miyiz? Orası biraz meçhul çünkü borsa bir önceki seviyesine bile gelse müthiş bir yükseliş olmuş olacak.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
February 03, 2019, 01:35:12 PM

Herşeyi boğa piyasasına endekslemeyin hocam. Boğa gelmezse buzağı gelir, yani kısa süreli yükselişler içinde tutunmaya çalışırsın. Bu arada projesi olan coinler iyi yerlere muhakkak gelir ama shitcoinler çöp olup piyasadan silinmeye mahkumdur. Ben kendi adıma küçüklü büyüklü bir kaç coine ytırım yaptım, hepsi de köklü ve projeleri sağlam olan coinler. Ha dip görmedim mi gördüm ama en ufak bir boğa kırıntısında hareketlendiklerini gördüm ya illa ki gerisi gelir.. Siz siz olun muhakkak araştırın..
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
February 03, 2019, 02:26:54 PM
Merited by HARDCRACKERS (4)

hemen karamsarlığa kapılmayın kızlar. Grin

boğayı bırak dana gelse zaten yırtarız. Tongue

oğuz yılmaz dan yersen  gelsin herkes göbek atmaya hadi bakalım Grin
https://www.youtube.com/watch?v=ir8JmMJXBnQ

Bitcoin
DecompUS
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

CAT.EX Exchange

View Profile
February 03, 2019, 03:39:17 PM

Boğa Sezonunun gelmesi için uzun bir süreye daha bence ihtiyaç var çünkü piyasaya halen olumlu haberler gelmedi.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
February 03, 2019, 04:17:30 PM

boğasız şu günlerde dahi bountylerle ufak al satlarla para kazanılmaya devam ediliyor miktar her ne kadar düşük olsa da.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Wabisuke
Jr. Member
*

Activity: 226
Merit: 5

View Profile
February 03, 2019, 06:07:31 PM

Boğa bir daha gelmezse kaderimize küseceğiz yapacak birşey yok.Ama ben eminim işler çok çok kötü gitse bile 10 sene sonra herşey farklı olacaktır.Bu piyasanın anahtarı erken adım atmak olduğu için.
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
February 03, 2019, 07:50:38 PM

insanlar kendini boğaya çok sartladı ve diğer fırsatları artık goremez oldular. sahsen 2017 yılında olduğu gibi bir boğa daha olacağını sanmıyorum ve artık piyasanın yeni şekline ayak uydurmaya calısıyorum
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
February 07, 2019, 11:37:31 PM

Boğanın gelip gelmemesine göre iş yapmanızı tavsiye etmem boğaya pastanın çileği olarak bakmalısınız. Boğa gelmez anlamı çıkmasın bu söylediklerimden er ya da geç boğa gelir.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
February 07, 2019, 11:54:09 PM

sana katılıyorum aynı şeyi düşünmemek elde değil pazar kötü diye fırsatları kovalamayı bırakıp pes etmek bize yakışmaz elbet eninde sonunda kripto dünyası dünyanın en önemli yatırım alanı haline gelecek bu sonuç kaçınılmaz.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██