Bitcoin Forum
April 25, 2024, 07:02:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Yeni ve Farklı Bir Proje: ChainZilla  (Read 455 times)
enfarktus (OP)
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
June 23, 2018, 05:13:33 PM

Komodo ekibinden yeni ve farklı bir proje doğuyor, ChainZilla. Kurumsal şirketler için Komodo, Nem, Qtum ve Ethereum blockchain hazır uygulamalarını sunma amaçları var. En basit anlatımla, internetin ilk yaygınlaştığı zamanlarda şirketlere web sitesi paket hizmetleri veren firmalar vardı. ChainZilla'da bu sistemin blockchaine uyarlanmış hali. Bir projeniz var ama güvenilir bir ekibiniz yok. ChainZilla, blockchain'den, cüzdana, ico düzenleyeceğiniz siteden, tanıtımına kadar tüm ihtiyaç duyulan sistemi hazır bir şekilde sunmayı amaçlıyor.

ChainZilla'nın şimdilik ico düzenleme planı yok, toplam coin sayısı 11 milyon. Ayrıca birkaç hafta içinde düzenlenecek airdrop ile KMD sahiplerine bir miktar coin dağıtımı yapılacakmış. Büyük ihtimalle bu airdrop sürecinden sonra Barterdex üzerinden alım-satıma açılır. İncelemek isteyenler için sitesini de bırakayım: https://www.chainzilla.io/   
1714028563
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714028563
Reply with quote  #2

1714028563
Report to moderator
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
June 23, 2018, 05:41:09 PM

kmd bile iş yapmadı alt tokenimi iş yapacak.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
June 23, 2018, 06:12:34 PM

faydalı bir paylaşım olmuş kmd nin cüzdanda mı exchangelerde mi olması gerekiyor bunu da ayrıntısını yazabilirseniz belki değerlendirecek arkadaşlarımız da olabilir ? herkese bol kazançlar.
enfarktus (OP)
Full Member

View Profile
June 23, 2018, 07:23:27 PM

faydalı bir paylaşım olmuş kmd nin cüzdanda mı exchangelerde mi olması gerekiyor bunu da ayrıntısını yazabilirseniz belki değerlendirecek arkadaşlarımız da olabilir ? herkese bol kazançlar.

Airdrop konusu haftaya netleşecekmiş. Sanırım her kullanıcıya eşit bir miktarda coin dağıtmayı planlıyorlar ama cüzdanları bölme ihtimali bulunduğundan değişen bir durum olmayacaktır. Bu arada ChainZilla iki şirketle anlaşma imzalamış bile. Burada önemli olan ChainZilla'dan çok anlaştığı şirketlerden iyi projeler çıkma ihtimali.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
June 23, 2018, 07:37:24 PM

Kendi başına bir platform olmuş ve altında ico çıkarılabilen bir altcoin Kmd, iş yapmamış da ne demek, altcoinleri şuan ki fiyatlar üzerinden değerlendirirseniz büyük yanılgı ve hataya düşersiniz. 2 Sene bu sözünüzü hatırlayınız kmd ile ilgili, bakalım ne gibi değişiklikler olacak.

HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
June 23, 2018, 10:06:18 PM

Baya güzel projeye benziyor. Yani Komodo pek iş yapmadım şimdiye kadar hani bir kazanç saglamadi. Ama şöyle düşünmek lazım bazı projelerin gelişmeleri ha deyince olmuyor.adamlarin bir planı var. Gelişmeler geldikçe yükselecektir.piyasaninda durumu ortada haliyle normal yani.  Şimdi bu airdrop olayı nasıl olacak elimizde Komodo varsa chainzilla mi verecekler bize. Bide 11 milyon olması coinin iyi birşey gibi.

elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
June 23, 2018, 10:48:47 PM

Kendileri iş yapamıyorsa altcoin çıkarmak ne alaka şimdi adamlar bilgiğin paraya ihtiyaclar ve para toplamak için bu işe girişecekler girmeyin tavsiye etmem

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
cryptomining
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
June 24, 2018, 01:05:29 AM

Komodo bu güne kadar fiyat olarak çok iyi kazandıran projeler içinde. Adamlar her hafta gelişmeleri bildiriyorlar .
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
June 24, 2018, 04:09:34 AM

Komodo fiyati yerlerde sürünüyor bu çıkaracakları coinin de bir farkı olacağını sanmıyorum. Kmd fiyatı bir miktar hareketlenebilir bu sayede o kadar

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
June 24, 2018, 07:13:55 AM

Saçma sapan keklik avı işte artık çıkan hiç bir projeye güvenim yok, icosuna girdiğin hiç bir token bana para kazandırmıyor arkadaş hele bu şartlar altında dahada fecii duruma düştüler
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
June 24, 2018, 08:42:02 AM

KMD güzel bir platfrom ancak o bile beklenen seviyede ilgi görmedi. O yüzden bu coinden de bir patlama beklemiyorum açıkcası Smiley

BankDex.io  / Decentralized Exchange
cryptomining
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
June 24, 2018, 09:04:39 AM

Beklentisi büyük ne ICO lar idex' te %50 zarardayken ETH ve BTC lerimize kıymaya değmez .
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
June 24, 2018, 09:23:36 AM

faydalı bir paylaşım. Emeğinize sağlık. güzel pir projeye benziyor. airdropu kaçırmamak lazım.

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
adrenal09
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile WWW
June 24, 2018, 09:36:12 AM

proje güzele benziyor ama komado alt coin iş yapar mı? pek emin değilim. sanki 'bu tutmadı, bir de böyle deneyelim, para toplayalım' gibi bir hava var

geeba  |  A NEW ERA OF DELIVERY SERVICE THROUGH
ROBOTS, BLOCKCHAIN AND THE COMMUNITY
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
June 24, 2018, 11:09:53 AM

Komodo dan bir cacık olmadıki bundan olsun bullda bütün coinler gibi oda yükseldi millet bişey sandı ama şuan görünürde nerde yok ortada ses seda çıkmıyor ekipten boşverin bunların projesini
enfarktus (OP)
Full Member

View Profile
June 24, 2018, 03:12:14 PM

Komodo'ya öfkesini kusanlar bitirdiyse yazayım, ChainZilla'nın Komodo ile direkt bir bağlantısı yok. Yani proje Komodo'nun değil, Komodo ekibinde görev almış birkaç kişinin oluşturduğu bir proje. İkinci olarak ChainZilla yeterli sermayeleri olduğu için zaten ico düzenlemeyecek. Bu da bu forumda açtığım son başlık olsun. Duyduğum bir bilgiyi paylaştım ama paylaşmamak gerekiyormuş. Ortada bir eleştiri de yok, zaten eleştirmek için proje hakkında okuması falan gerekir; bunlar zor şeyler. Sırf yazmak için mesaj yazılır mı?
rainmanstern
Newbie
*

Activity: 99
Merit: 0

View Profile
June 25, 2018, 06:52:25 AM

malesef birçoğumuzun kaliteli koin kriteri;
 yüksek hype, bol reklam ve  bot dolu telegram gruplarından ibaret.
bu yüzden local forumda kaliteli paylaşım bulmak zor. kısıtlı ingilizceden dolayı yabancı kaynaklardan da yeterince faydalanamıyoruz.
* bir çok arkadaş yın yaptığı gibi, imza kampanyasının şartlarını doldurmak için bot gibi msj atmak yerine, konu sahibi vb diğer araştırmacı arkadaşları teşvik edecek msj larımızı esirgemeyelim...
* konu sahibine teşekkür ediyorum. ilk fırsatta detaylı araştıracağım..
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
June 25, 2018, 07:01:07 AM

Piyasa bu şartlar altındayken kimsenin kolay kolay icolara yatırım yapacagını sanmıyorum en son abyss aldım 4 eth yatırım yaptım şmdi 2 ethere sahibim, ethereum dolar zararı harici satoshi zararıda yanında cabası o yüzden artık icolara falanda yatırım yapmama kararı aldım
SecurityShark
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
June 25, 2018, 07:25:17 AM

Komodo'ya öfkesini kusanlar bitirdiyse yazayım, ChainZilla'nın Komodo ile direkt bir bağlantısı yok. Yani proje Komodo'nun değil, Komodo ekibinde görev almış birkaç kişinin oluşturduğu bir proje. İkinci olarak ChainZilla yeterli sermayeleri olduğu için zaten ico düzenlemeyecek. Bu da bu forumda açtığım son başlık olsun. Duyduğum bir bilgiyi paylaştım ama paylaşmamak gerekiyormuş. Ortada bir eleştiri de yok, zaten eleştirmek için proje hakkında okuması falan gerekir; bunlar zor şeyler. Sırf yazmak için mesaj yazılır mı?

Haklısın dostum. Sen bence bozma moralini.
Enfarktüs burada bir fikir beyan etmiş, katılirsiniz veya katılmasınız. İki durumda da fikirlerinizi nazikçe beyan etmek varken neden insanlari bilgi paylaştığına pişman eder bir tutum sergilenir, hiç anlamıyorum.

enfarktus (OP)
Full Member

View Profile
June 30, 2018, 08:46:47 AM

Chainzilla https://www.atomicexplorer.com/#/faucet/zilla linki üzerinden faucet dağıtımı yapıyor. Komodo adresi ile katılabiliniyor ve her adres için yalnızca 0.1 adet gönderim yapılıyor. Airdrop için ise henüz yeni bir duyuru yapılmadı.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: