Bitcoin Forum
June 21, 2024, 02:47:04 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Rahat Olun  (Read 1814 times)
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
June 23, 2018, 07:53:53 PM

Bakıyorum herkeste bir panik, karamsarlık. Havada acı ve tatsız bir koku.

Arkadaşlar rahat olun. Her şey iyi olacak. Batıp bitmeyeceğiz. Sabredeceğiz biraz.

Kriptoda yazılımsal bir açık olmadıkça, merkeziyet oluşmadıkça, kimse %51 salaklığına kalkışmadıkça RAHAT OLUN.

Her şey iyi olacak emin olun.
Panik yaptıkça Btc'nin en iyi özelliklerini saymaya başlayın.

*Limitli
*Kopyalanamaz
*Merkezsiz
*Kolektif
*Bilinen
*Yaygınlaşan
*Saklaması taşıması kolay bir servet aracı
Vs vs...

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
June 23, 2018, 08:03:44 PM

Bu konuda size katılmamak imkansız hocam, herşeyi bitti olarak algılamak ve o şekilde yorum yapmak zaten forumdaki bulunma amacımıza ters düşer bitcoin ve blockchain teknolojisi bitmez kolay kolay, sadece yatırım aracından ibaretmiş gibi görmemek lazım, eğer ki tam olarak teknolojisini kavramaya çalışırsak, ilerde daha ne fırsatlar yaratabileceğini görmüş olacağız, küçük resime takılıyor şuan herkesin gözü, ama asıl kazanç büyük resimde.

Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
June 23, 2018, 08:15:45 PM

Bakıyorum herkeste bir panik, karamsarlık. Havada acı ve tatsız bir koku.

Arkadaşlar rahat olun. Her şey iyi olacak. Batıp bitmeyeceğiz. Sabredeceğiz biraz.

Kriptoda yazılımsal bir açık olmadıkça, merkeziyet oluşmadıkça, kimse %51 salaklığına kalkışmadıkça RAHAT OLUN.

Her şey iyi olacak emin olun.
Panik yaptıkça Btc'nin en iyi özelliklerini saymaya başlayın.

*Limitli
*Kopyalanamaz
*Merkezsiz
*Kolektif
*Bilinen
*Yaygınlaşan
*Saklaması taşıması kolay bir servet aracı
Vs vs...

merkezsiz değil iş abd de bitiyor abd bitcoin bitecek derse 1$ bile bitcoin satamayız.
2 bilinen değil bircok kişi türkiyede bitcoinin mehmet aydın cıkarttı diye biliyor.
3 saklaması tasıması kolay değil. Sen git bakkala bitcoin ver ve bunu yanında tasımasını söyle keylerle vs sence ne kadar sürede öğrenir.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
June 23, 2018, 08:17:09 PM

hocam dün algoritmalarla ilgili belgesel izledim, orada köpük algoritmadan da bahsediliyor. Bize saçma gelen tüm dizilimleri yapıp sonunda en doğru dizilişi gerçekleştiriyor. Ben artık emin oldum bunlar tamamen teknolojik ve big data vs gibi altyapıları kullanarak yapılan hareketler: Yükselişin 2 yolu var ya millet pes edecek ya da gerçekten inanacak, ben ikinci gruptayım.

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
June 23, 2018, 08:22:48 PM

Şuana kadar hiç bir devlet resmi olarak tanımamısken ve hala bankalara mecburken merkeziyetsiz demek falan inandırıcı gelmiyor.  Zaten bankalar sistem dışında kalacak olsa bu teknoloji anında yasaklanırdı. Şimdilik rahatız ama şimdilik

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
June 23, 2018, 08:53:16 PM

Kalemder reis sen öyle diyorsan öyledir. Zaten rahatız ya sıkıntı yok. Bu piyasa öyle kolay kolay yok olacak birşey değil. Yani bunlar doğal olarak olmak zorunda her zaman yükseliş olacak değil ki. Yani sabredeceksin burda ortaya çıkıyor ve sabredenler kesinlikle kazanacaktır. Ben takmıyorum fazla beklemek en güzeli. Yatırımı yaptık bekliyoruz belki 3ay belki 6ay belki 1 sene. Rahat takılmaya devam.

gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
June 23, 2018, 08:53:22 PM

Bitcoin tutan biri panik yapıyorsa gerçekten ne tuttuğunu neden tuttuğunu bilmiyordur ama altcoin tutuyorsan panik olmalısın bu markette.
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
June 23, 2018, 09:17:31 PM

Hocam aynen katiliyorum,  bircom mesajim da ve yazimda ayni seylere vurgu yapiyorum ve yapmaya devam edecegim.  Bu bir ponzi semasi degil,  bu bir sahipli varlik fonu degil sadece inanmak lazim hersey daha IYI olacak..

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
600rr
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
June 23, 2018, 09:24:30 PM

Zaten bu sayede son 3 aydır kendimi rahatlatıyorum ama yavaş yavaş bunlar da fayda etmemeye başladı. İnternete girip kırmızılari gördükçe ellerim titriyor.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
June 23, 2018, 09:26:24 PM

Ne olursa olsun insan parası değer kaybedince canı sıkılıyor. Ama bu kayıplar uzun zamandır kendini toplamayınca insan gerçekten girdiği güne şöyle bir pis bakıyor hani Smiley

BankDex.io  / Decentralized Exchange
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
June 23, 2018, 09:32:43 PM

Kalemder usta sen böyle konular açarmıydın sende mi kendini ikna etmeye çalışıyorsun  Cheesy Rahatız da bizi bize bırakmıyorlar hop aşağı hop yukarı derken yön aşağıdan ibaret oldu çaylak yatırımcılar sebebiyle fiyat düştükçe düşüyor rahat dursakta nakit gerektikçe hazırda parası olmayanlar ister istemez sıkıntıya giriyor.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
June 23, 2018, 09:43:11 PM

Kalemder usta sen böyle konular açarmıydın sende mi kendini ikna etmeye çalışıyorsun  Cheesy Rahatız da bizi bize bırakmıyorlar hop aşağı hop yukarı derken yön aşağıdan ibaret oldu çaylak yatırımcılar sebebiyle fiyat düştükçe düşüyor rahat dursakta nakit gerektikçe hazırda parası olmayanlar ister istemez sıkıntıya giriyor.

hocam yazılarınızı ben takip ediyorum kalemder ve siz gerçekten forumda takip ettiğim iyi araştırmaları olan seviyeli yazarlardansınız. avalonn ve phi hocam da iyi yazıları var sizlere katılıyorum bu konuda şimdi hazırda paranız yoksa endişe kaplıyor bu konuda size , bitcoinin yine de ilerleyen yıllarda çok iyi yerlere geleceğinde de kalemder hocama katılıyorum  Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 23, 2018, 09:43:55 PM

benim forumda takip ettiğim birçok kişi olumlu ve pozitif olduğuna göre benim de moralim yerine geldi doğrusu. ama kendime koyduğum bir iki hedefim vardı onu gerçekleştirmek biraz zaman alacak o kadar. neyse geç olsun güç olmasın. sabredip bekleyeceğiz.
frekans07
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
June 23, 2018, 09:52:34 PM

Bitcoinden yana sıkıntı yok ama, altcoinler sürü psikolojisi misali bitcoin düşüşe geçtiği anda hepsi dibi görüyor, bu durumda can sıkıntısı ve bekleyiş hüküm sürüyor maalesef  Undecided
shulio
Legendary
*

Activity: 1540
Merit: 1016

View Profile
June 23, 2018, 09:56:47 PM

Rahat olmayın, rahat oldukça elinizdeki azalacak. Satın gitsin, düşükten alırsınız. Daha düşük alma fırsatınız varken niye bekleyelim.

Kripto para yıllarca yanımızda ve hayatımızda olacak. Ondan kimsenin şüphesi olduğunu sanmıyorum.
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
June 23, 2018, 09:59:23 PM

Bu aralar özellikle bu tip rahatlatıcı yazıları gözlerimiz çok arıyor. Zaten içimizde her birimiz bunalımlıyız söz konusu finansal anlamda kontrol sağlamak olunca, üste bir de daima olumsuz söylemler/ açıklamalar gördükçe ve bunlara takıldıkça kendi kendimizi baltalıyoruz. Her şeyin başı sabır.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
June 23, 2018, 10:00:09 PM

çoğu kişi rahatta yükselişin başlamaması gerçekten can sıkıyor. Elimizde bir sürü token veya coin var ama hepsi dibi görüşmüş bizleri zarar ettirmiş durumda. Umarım bu yükseliş biran önce başlarda hepimiz rahatlarız
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
June 23, 2018, 10:01:57 PM

Artışlar bence insanların ilgisi üzerine oluyor ve yıl sonunda bu ilgi hep artıyor. Btc için 51 atağı gerçekten imkansız derecesinde zor bir olay. O yüzden Hodla devam...

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
xxxgr
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

Metahash

View Profile
June 23, 2018, 10:48:02 PM

Sansen beni dusunduren yatirim yaptigim altcoinler. Bitcoin dustugunde usd karsisinda deger kaybediyorduk fakat su anda bendekiler bitcoin karsisinda da 50% dusus yasadilar

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
June 23, 2018, 10:51:04 PM

Ben hep rahattım zaten Cheesy geçen ki sert düsüştede birçok kişi panik yaptı eth 380 usd ye falan düşmüştü sonra ne oldu kademeli olarak 800 usdye kadar ulaştı yine böyle olacaktır ama biraz sabretmek lazım herşey zamanla olur.

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: