Bitcoin Forum
July 03, 2024, 01:17:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: McAfee’den Bitcoin topluluğuna: Kısa vadeli düşünmeyi bırakın, gerçekçi olun  (Read 131 times)
pancupan1903 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 5

View Profile WWW
June 24, 2018, 07:35:29 AM

Bitcoin fiyatları, 2018’in en düşük seviyesini test ederken siber güvenlik uzmanı John McAfee, kripto para topluluğuna bir hatırlatma yaptı.

McAfee, kişisel Twitter hesabından paylaştığı tweet’te, “Lütfen gerçekçi olabilir miyiz? Bir yıl önce bu gün Bitcoin’in fiyatı 2560 dolardı. Bugün 6000 dolardan daha fazla. Yüzde 140’lık bir artış. Yıldan yıla artış önemli ölçüde hızlanıyor. Kısa vadeli düşünmeyi bırak. Gerçekçi ol.” ifadelerini kullandı.

https://twitter.com/officialmcafee/status/1010494454116048896

McAfee‘nin bu paylaşımı topluluğun büyük ilgisini çekti. Yaklaşık 1000 retweet alan paylaşım, 4 bin kişi tarafından da beğenildi.

Twitter Reklamları'na ilişkin bilgiler ve gizlilik
Bu arada McAfee, Bir hastanede tedavi altında. Geçtiğimiz günlerde sıkça kullandığı Twitter hesabı 3 gün boyunca sessizliğe gömülen siber güvenlik uzmanı, dün yaptığı açıklamayla kendisine zehirleme yoluyla suikast girişimi olduğunu, bu nedenle hastanede tedavi gördüğünü söyledi.

Haber linki : https://uzmancoin.com/bitcoin-mcafee-uyari/

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 2

View Profile WWW
June 24, 2018, 08:56:45 AM

doğru diyor uzun vadeli düşünmek gerek. o nedenle dumpta iken satın almayıp, ucuzlamasını beklemeli. nasıl ralli yaşandığında iyice ucuzlayacak sonra alacağım diyoruz ve trend kaçıyor, rekor üzerine rekor. dump yaşanırken de ne alsanız elinizde kalıyor. bu gerilemenin yerini aylarca sürecek şekilde toparlanmaya bırakması gerek. yoksa işimiz zor.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
June 24, 2018, 10:22:32 AM

Adamın başına gelmeyen kalmadı twitter fenomeni olacam diye, neyse bu gorusune katılıyoruz hepimiz de biliyoruz zaten uzun vadeli yatırımcı olmak için ancak zaman karsı durulmuyor iste.

mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
June 24, 2018, 10:34:05 AM

gerileme hareketi sonsuza kadar sürmeyecek. bu fiyatlar geçici uzun vadeli düşünün diyor ki ortada yalanda yok. yok birisi çıkıyor bitcoinin kendisini toparlaması 10 sene alacakmış. artık nasıl uyduruyor ise. seneye bugün bu gerilemenin hızının iyice düştüğü ve yükseliş bazlı hareketleri görürüz.
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
June 24, 2018, 02:19:31 PM

Benim bu kripto piyasasından edindiğim en büyük tecrübe McAfee nın söylediği gibi uzun süreli yatırımın önemidir ve deneyimlediğim şu ,  uzun süreli yatırımcının silkelenmedigi ve hep kazandiğıdır .
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
June 24, 2018, 02:28:41 PM

2015 Ocak ayından itibaren biraz bakın grafiklere. bunun aynısını yapacaklar bence ama o aşamaya gelmedik. dikkat edin grafikte iki tane aynı yerden destek almış. yan yan gitmiş. sonrasında yine çok yavaş yükselerek o meşur 1200 doları kırarak geçen seneden başlattığı rekora devam etmiş. işte bu yüzden kısa vadeli düşünmeyin diyor o abimiz.

usakli64
Full Member

Activity: 1022
Merit: 152

View Profile WWW
June 24, 2018, 03:00:18 PM

Pump-dump olayinin haricinde adam akilli birsey paylasabilmis sonunda.  Soylediklerine katilmamak mumkun degil.  Maalesef en buyuk sorunumuz su gun icin sabirsizlik.  Bunu sadece Turkiye ozelinde degil tum piyasa icin soyluyorum.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Notcoini kacirdiysaniz Time oyununu şiddetle tavsiye ediyorum.
https://t.me/TimeFarmCryptoBot?start=GMlVFAxvqLOnjyWv
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
June 24, 2018, 04:40:50 PM

bir arkadaş bitcoini çok güzel yerden alıp, erken sattığı için konu açmıştı. gerçekten üzüldüğüm konu. yükseliş ivmesindeki en dip hali değil hani 2-3 adım sonrasını yakala ama kısa soluklu değil cüzdana yapıştır kalsın demeye getiriyor Mcaffee yani hold.

coinfinder000
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

Swipe

View Profile
June 24, 2018, 04:59:43 PM

Uzun vade için bende çok ümitliyim ama para gençken yenir . Smiley . Yaslandığım zaman ne yapayim ben parayı .

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
semes
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
June 24, 2018, 05:42:04 PM

Bu adam hakkında çok haber çıkıyor. Çok ciddiye almayın bu arkadaşı işi gücü reklam. Güzel para kazanıyor o da her türlü akla gelmeyecek şeyi yapıyor. Adam docademic tokeni tanımı için suikasta uğradı haberi çıkarmış ya. Az önce gördüm.
clions57
Member
**

Activity: 100
Merit: 10

View Profile WWW
June 24, 2018, 07:34:31 PM

Uzun vadeli düşünüyoruz da bugünlerde eridik de eridik. Bu da normal değil herhalde. Öyle tweet atarak para da kazanamadığımıza göre yükseliş bizim için tek yol.
listenandapply
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
June 24, 2018, 08:26:49 PM

Bu adama pek ısınamadım hala konuşmaları çok güvensiz geliyor. Ama bu konuşması çok doğru ve yerinde olmuş ben de aynı şeyleri düşünüyorum bu sözlerle pekiştirmiş oldum
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
June 24, 2018, 09:44:26 PM

Bi ölmedi amına koduğum ya alt tarafı antivirüs programı sahibiydi icolardan mama yiye yiye piyasanin uzmanı gibi dolasiyor it oglu it.
silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
June 24, 2018, 09:52:49 PM

Iste bitcoindeki ya da butun piyasada ki sorun bu. Adamlar girip ertesi ay x3 x5 x10 bekliyor. Kolay para diye birsey yok.
hndgnl
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 4

View Profile
June 24, 2018, 10:08:51 PM

McAfee sonunda mantikli konusmus. Normalde bu adamin kara dedigine acaba gercekten siyah mi diye dusunurum ama burda dogru konusmus sanki.
beklenmeyenmisafir
Member
**

Activity: 210

View Profile
June 24, 2018, 11:12:14 PM

McAfee sonunda mantikli konusmus. Normalde bu adamin kara dedigine acaba gercekten siyah mi diye dusunurum ama burda dogru konusmus sanki.

hocam günde 10 tane şey söylüyor sallıyor da sallıyor, arada 1-2 tane mantıklı şey çıkıyor, 1m milyon dolar olacak da diyordu, ne tutarsa
Koray Pulsar
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
June 24, 2018, 11:47:48 PM

Milleti yönlendirip iyi tahminler tutturmak biraz şans işi her zaman tutmayabiliyor bu sefer arkasından küfür ediyorlar
pikiditor
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
June 25, 2018, 05:16:54 AM

yaw bu arkadaş dedi ki 15k bitcoin ardından dip. ya şu anda yapmaya başlayacak ki ihtimal baya düşük. ya da düşecek, düşecek tahminimi tutmayacak. yani her dediği tutuyor diye durum yok. Uzun vadeli düşünün yani aldın, gerileme oldu, zarardasın, önemli değil, uzun vadeli kazanacaksın demeye getiriyor da bu risk işte.
unreal41
Member
**

Activity: 910

View Profile
June 25, 2018, 06:52:34 AM

bozuk saat bile günde iki defa doğruyu gösterir, sonunda mantıklı bir şey söylemiş diyebiliriz. bizde hem fikiriz faka bir gerçek var ki vadeli işlemler ve çöp ico'lar bu piyasayı bu hale getirdi.. bilhassa ico'lara bir regulasyon gelmeli.
shrubiqf
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
June 25, 2018, 09:06:53 AM

Bu adamı hiç sevmiyorum ama gayet doğruları söylemiş
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: