Bitcoin Forum
May 11, 2024, 09:07:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Origo Network -ICO- güncellemeler fiyat/analiz [Airdrop Fırsatı] [Son Gün]  (Read 675 times)
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
June 24, 2018, 03:45:43 PM
Last edit: June 03, 2019, 08:28:21 PM by AlyattesLydia
Merited by by rallier (1), myortvyje (1)

Sizlere Origo Network'ten bahsetmek istiyorum;

Bildiğiniz gibi blockchain teknolojilerinde şefaflık bir hayli fazla, işte orgin network'de buna çözüm olmak için gizlilik üzerine akıllı sözleşmeleri kullanarak geliştirmeler yapıyor. Bu tarz projelerin geçmişte de iyi işler çıkardığına denk gelmiştik. Özellikle blockchainin kendi teknolojine dönük geliştirmeler daha "yapılabilir" olduğu için başarılı olabiliyorlar.

Burada benim asıl ilgimi çeken sitelerinde Investors olarak 20'ye yakın kripto para yatırım firmalarını eklemeleri. Bu şimdiye göre kadar gördüğüm en büyük yatırım gibi duruyor. Bu bilgi doğru ise zaten çok kısa sürede hardcap yapacaktır.

Devam edersek; Twitter'da 23k takipçi, Telegram'da 42k takipçi, Alexa site aramasında da yükselen bir trendi var. Kısaca henüz public ICO başlamamasına rağmen, fena olmayan bir community sahipler.

ICO Drops'da hype rate olarak HIGH gözüküyor. ICO konusunda expert olan; DiddyCarter B+ ve Mandy 8 vermiş durumda, onlarında puan kırma nedenleri biraz road maplerinin uzun olması ve henüz MVP olmamasından kaynaklanıyor.

Ekip üyelerine baktığımızda; Frank Fang, Yijia Zhang, Baron Gong, Dr. Weiran Liu, Hong Chai gibi isimler yer alıyor. Bu isimler çok bilindik diyemem ama okudukları Üniversiteler ve Linkedin profillerine baktığımız zaman Columbia ve Mellon Üniversitesi mezunu oldukları için ve kariyer olarak da fazlasıyla iyiler.  Özellikle Baron Gong, matematik modelleme konusunda oldukça iyi başarılar elde etmiş.

Kore buluşmasında Origo'nun yaptığı sunuma şuradan erişebilirsiniz; https://www.youtube.com/watch?v=LFLSl8hfvqA

Bu arada ilk 100k whitelist kayıt olanlara airdrop yapacaklar. O yüzden mutlaka whitelist yapmanızı tavsiye ederim. Bu coinde de Ontology'de olduğu gibi iyi bir kazanç olabilir.

Henüz ICO tarihi yok, Whitelist 21 Haziran - 4 Temmuz 2018 arasında açık olacaktır.

Site: https://origo.network

Herkese bol kazançlar.

Güncelleme: Telegramda yaklaşık 52k kişi var. Bence 100k erişilmeyecek bu da belki bize dağıtılacak olan airdrop'u artırmalarına neden olabilir.

Arkadaş belki karıştırmış olabilir. Whitelist hala devam ediyor. Ancak kayıt olmayan arkadaşlar için 4th July 23:59 PDT tarihinde whitelist kayıtlarını kapatacaklar. Elinizi çabuk tutmaya çalışın.

1715418422
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715418422
Reply with quote  #2

1715418422
Report to moderator
1715418422
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715418422
Reply with quote  #2

1715418422
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
June 24, 2018, 04:25:18 PM

güzel bir projeye benziyor. iyice bi araştırmak lazım. whitelist almak yararli olacaktır.
tanıtım için teşekkürler.

,........
cryptomining
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
June 24, 2018, 04:51:00 PM

Whitelist için  başvuru yaptım . Fakat referans gönderdiğim kişiye mail gelmediği için başaramadım sanırsam .
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

View Profile
June 24, 2018, 05:01:55 PM

Whitelist için  başvuru yaptım . Fakat referans gönderdiğim kişiye mail gelmediği için başaramadım sanırsam .

Size kayıt olduğunuza dair bir mail gelmesi lazım. Referansınıza gidip gitmemesi sizi bağlayan bir durum değil.
myortvyje
Member
**

Activity: 224
Merit: 52

View Profile
June 24, 2018, 05:02:04 PM

Bilgilendirme için teşekkürler. Whitelistine de katıldım. Umarım güzel bir sonuç alınır.
reillstai
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
June 24, 2018, 05:18:09 PM

whiteliste katılanlara ne kadar verecekler net bir bilgi var mı ?
coinfinder000
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

Swipe

View Profile
June 24, 2018, 05:25:49 PM

Bilgilendirme için saol hashgard' ın airdrop unu kaçırmıştım bari bunu kaçırmayayim . Bende referans şart diye biliyordum .

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
June 24, 2018, 05:33:24 PM

Bilgilendirme için saol hashgard' ın airdrop unu kaçırmıştım bari bunu kaçırmayayim . Bende referans şart diye biliyordum .

Referanssız doldurdum ben sıkıntı çıkmadı. Gelen mailde de referans kısmı boş gözüküyor diğer verdiğim bilgiler var. Sonuçta refsizde olması gerekiyor yoksa titana döner bu iş Smiley
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
June 24, 2018, 05:50:25 PM

Bu proje bir süre önce dikkatimi çekmişti, biraz inceleyip takip etmeye karar vermiştim ama not almadım ve derler ya, "söz uçar, yazı kalır", tamamen unutmuşum. Şimdi bu konuyu görünce yeniden hatırlamış oldum, teşekkürler.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

View Profile
June 24, 2018, 06:37:04 PM

Bu proje bir süre önce dikkatimi çekmişti, biraz inceleyip takip etmeye karar vermiştim ama not almadım ve derler ya, "söz uçar, yazı kalır", tamamen unutmuşum. Şimdi bu konuyu görünce yeniden hatırlamış oldum, teşekkürler.

Önceden benim de bu şekilde oluyordu. Hatta insana unutmam gibi de geliyor. Ancak unuttuğumu fark edince, ufak bir not defteri tutmaya başladım. Unutmam dediğim şeyleri oraya da yazıyorum.
Ryuuma
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile
June 24, 2018, 06:46:00 PM

Çok teşekkürler katılalım böyle fırsatları kaçırmaya gelmez.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
June 24, 2018, 07:26:09 PM

Whiteliste nasıl katılacağım. Yukarıda verilen yerlerde sadece Youtube linki var. Telefondan bağlandığım için mi böyle bir sorun var. Whitelist kısmını bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

View Profile
June 24, 2018, 07:37:09 PM

Whiteliste nasıl katılacağım. Yukarıda verilen yerlerde sadece Youtube linki var. Telefondan bağlandığım için mi böyle bir sorun var. Whitelist kısmını bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?

Site adresini de ekledim.

https://docs.google.com/forms/d/1pUcdAxG8XQW-RTxFxFOsLEieDgRynwZs_cyhTpI3QfI/viewform?edit_requested=true

Yukarıdaki linkten de giriş yapılabilir.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
June 24, 2018, 07:52:19 PM

merkezi olmayan, kimse tarafindan kontrol edilemeyen, tamamen anonim falan filan ile baslamistik bundan 4-5 yil önce...
bakiyorum artik kimlik görseli olmadan kimse kabul etmiyor birini...

neyse, ehliyet ile katildim bende beyaz listeye... bakalim ne cacik olacak...
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
June 24, 2018, 07:52:56 PM

sitesinden bulabilirsin hocam ancak başlığı açan arkadaşta muhtemelen bounty v.b. kampanyaları ile ilgili açtı başlığı foruma da çok aşırı güvenmemek lazım.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
the_others
Newbie
*

Activity: 78

View Profile
June 24, 2018, 08:40:47 PM

referans diye doldurulması istenen kısım sizin kime referans olacağınız değil, eğer birinin referansıyla whiteliste katılıyorsanız onun bilgilerini girmeniz için.
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
June 24, 2018, 09:12:01 PM

Katıldık bakalım. Yatırım yapmayı düşünmüyorum. Uzun zamandır pek airdrop için form doldurmadım. Ya göndermiyorlar ya da gönderen de değersiz miktar da gönderiyor. Hayırlısı
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 24, 2018, 10:43:45 PM

Bende formu doldurmaya çalıştım ama birsuru şey istiyor. Ayrıca kimlik vesaire yüklemek ne kadar mantıklı . Böyle şeylerden genelde uzak duruyorum. Borsalara mecburen kimlik veriyoruz ama bu tarz durumlar aklıma pek yatmıyor.
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

View Profile
June 25, 2018, 06:02:12 AM

KYC benim gibi birçok arkadaşı rahatsız ediyor. Burada bir risk aldığımız aşikar ama maalesef ticarette risk almadan kazanç olmuyor. O yüzden mecburen bu bilgileri veriyoruz, umarım ileride bir sıkıntı yaşamayız.
StormTurk
Newbie
*

Activity: 106

View Profile WWW
June 25, 2018, 06:08:39 AM

Valla proje güzelde communityleri berbat ,boyle bir projenin telegram kanalında adminlerinin bile aktif olarak olmaması düşündürücü,bu tarz konularda çok eksikler,bunlara acilen bu işlerin nasıl yapılacağını birilerinin öğretmesi gerekiyor ,bu iş sadece private investorlar la olmuyor hele hele BTC bu denli kan kaybederken Smiley) Hardcap yapacak çoğu proje bu piyasada taklaya geliyor şu an o yuzden bu tarz konulara dikkat etmeleri gerek.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: