Bitcoin Forum
June 19, 2024, 08:02:56 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Yeni Başladım ve Tüm Paramla Girdim  (Read 475 times)
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
June 29, 2018, 07:34:28 PM

Uzun vadeli yatırım için ETH seçmiş olmanız sizin açınızdan bir artı. Ama riski biraz daha dağıtmak yerinde bir karar olurdu. İki yıl gibi bir sürede ETH nin güzel yerlere geleceğini düşünüyorum.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
July 01, 2018, 11:36:01 AM

2019 ortalarına kadar market böyle gidebilir 2022 falan desen anlayacağımda 1 senede ne bekliyorsunki? şunun şurasında 2018 in 2. yarısına başladık yıl biticek zaten.
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
July 01, 2018, 11:40:03 AM

tüm paranla girerek en yapılmayacak şeyi yapmışsın daha ne diyelim sana Smiley bu piyasa aç piyasa ve yeni gelen uyanıkları 1 ayda yiyip bitirirler ona göre diyim.
ubeyd.y
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile WWW
July 01, 2018, 12:12:12 PM

2019 ortalarına kadar market böyle gidebilir 2022 falan desen anlayacağımda 1 senede ne bekliyorsunki? şunun şurasında 2018 in 2. yarısına başladık yıl biticek zaten.

hele bu düşüşten sonra büyük ihtimalle artıya çıktıktan sonra bir süre daha bekler ve satar.
eth ve btc gibi coinlerde hodl yapmak isteniyorsa 2022 yılına kadar gözden çıkarmak gerekiyor.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 3024
Merit: 1510

View Profile
July 01, 2018, 03:36:56 PM

Yeni başlayan birinin tek seferde tüm parasıyla girmesi doğru değil ama girdiğiniz miktar çok yüksek olmadığı için kaybetmeyi göze almış olmalısınız. Hiç trade yapmadan 5 sene bekleseniz bile iyi bir kazanç sağlayacağınızı düşünüyorum. Kademeli alım yapsaydınız düşüş döneminde bulunduğumuz için toplam maliyetiniz büyük ihtimalle daha düşük olacaktı. Bol şanslar dilerim.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
July 02, 2018, 06:49:17 AM

Tüm paranla girmesen daha iyiydi ama en azından ethereum seçmişsin.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
fikoley
Jr. Member
*

Activity: 139
Merit: 1

View Profile
July 02, 2018, 01:54:05 PM

Parayı yatırıp sonra da 1 sene ellememeyi başarabilmek başlı başına artı bir faktör. Ben de her seferinde o amaçla yatırım yapıyorum ama 10 gün ile 1 ay arasında dayanamayıp başka bir şeye geçiyorum Smiley Bu arada Ethereum çok doğru bir tercih. Umarım beklentilerini karşılar.

■ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ■  Blackjack.fun ■  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ■
Bitcoin - Litecoin - Dash
https://blackjack.fun
tRoya06 (OP)
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
July 04, 2018, 07:40:11 AM

ETH ye güvenerek böyle bir adım attım zaten. Yatırdığım parayı kaybetsem de çok fazla üzülecek bir insan değilim. Bu riski bilerek girdim sonuçta. TL olarak bir kenarda duracağına riskli de olsa yatırım yapmayı tercih ettim. Aynı zamanda ufak bir miktarda KNC satın aldım. Garip bir grafiği var ve ilgimi çekti açıkçası. KNC hakkındaki görüşleriniz nedir ?
tRoya06 (OP)
Newbie
*

View Profile
July 05, 2018, 02:55:21 PM

Yeni başlayan birinin tek seferde tüm parasıyla girmesi doğru değil ama girdiğiniz miktar çok yüksek olmadığı için kaybetmeyi göze almış olmalısınız. Hiç trade yapmadan 5 sene bekleseniz bile iyi bir kazanç sağlayacağınızı düşünüyorum. Kademeli alım yapsaydınız düşüş döneminde bulunduğumuz için toplam maliyetiniz büyük ihtimalle daha düşük olacaktı. Bol şanslar dilerim.
Evet her ihtimali göze alarak böyle bir işe kalkıştım. 5 sene kadar bekleyemem belki ama 1 yıl civarında beklemeyi düşünüyorum. Tek pişmanlığım o oldu, düşüş döneminde bir anda aldım ve sonrasında 100$ civarı düştü.
barbarsakba
Newbie
*

Activity: 79

View Profile
July 06, 2018, 08:35:32 PM

ETH mantılı ama kardeşim bundan sonra paranı böl ve kademeli olarak olmayı dene veya satmayı mesela 3 böl paranı bir yerden al aşağı oynadığında bir daha alırsın ama aynı şekilde yukarı oynadığındada bana göre bu mantıklı olandur ancak eth için çokta fark etmiyecektir büyük bir hareketliği yok şuan ama başka bir alt coine yatırım yaparsan veya aldığın coin hareketlenirse bence mantıklı olan budur .
markyminer
Hero Member

Activity: 532
Merit: 500

View Profile
July 07, 2018, 05:11:47 PM

Öncelikle aramıza hoş geldiniz. Size tavsiyem başlar başlamaz tüm birikiminiz ile girmemeniz yönünde olacak çünkü bir çok risk faktörü var bu piyasada. Kendi güvenliğinizi kendiniz sağlamak zorundasınız en basitinden.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
cesuralp32
Newbie
*

Activity: 81

View Profile
July 08, 2018, 05:01:15 PM

tüm parayla yatırım yapmak bence mantıklı değil. insan kendini garantide hissetmeli biraz. madem yatırdınız bir tek coine yatırmak da gene mantıklı değil. seçeceğiniz ortalama 3, -+1 farklı coine yatırım yapmak daha akıllıca. bu arada coinler arasında hareket edebilir ve esnek davranabilirsiniz. deneyim ya da deneyimli ve güvendiğiniz insanın tavsiyeleri ise en büyük silahınız olacaktır.
tRoya06 (OP)
Newbie
*

View Profile
July 11, 2018, 12:09:15 PM

KNC hakkındaki görüşleriniz, öngörüleriniz nelerdir peki ?
heronesle
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
July 11, 2018, 12:27:43 PM

Tüm paranızı bir kerede sokmadınız umarım parçalı alıp parçalı satmanız çok daha iyi olurdu düşüşlerden o kadar etkilenmezdiniz.
tirbison
Full Member

Activity: 196
Merit: 104

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
July 11, 2018, 01:22:52 PM

Arkadaşlar merhaba, birkaç yıllık birikimim olan 15bin civarında paramı Ethereum alarak değerlendirmek istedim. Kendimi kısa vadede bir kâr beklentisine sokmadım. 2019 ortalarına kadar parayı bekletebilirim. Gün içerisinde vaktimin büyük çoğunluğu işim gereği bilgisayar başında geçiyor. Yani takip edebilecek vaktim oluyor. Ama yeni başladığımdan ve coin piyasaları hakkında bilgiye sahip olmadığımdan, günlük takip ediyorum ama herhangi bir oynama, al-sat yapmıyorum. ( Aslında yanlış bir işlem yapmaktan da korkmuyor değilim Smiley Yani şuan parayı Ethereum 'a yatırdım ve pusuya yattım.

Siz değerli arkadaşlardan ricam, yaptığım şey ne kadar sağlıklı ? Uzun vadede beklemem mantıklı mı ? Veya basit olarak neler yapabilirim ? Tavsiyelerinizii, yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Hoşgeldin dostum, senin gibi gençleri aramızda görmek isteriz. Biraz piyasaya para girsin biraz yükselsin Marketcap yoksa uzun süre para kazanamayacağız. İnşallah senin gibi herkes Bitcoin'in geleceğini görür de bu tarafa kanalize olmaya başlar.

Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
July 11, 2018, 01:26:08 PM

Umarım sizi üzmeyecek miktar ile girmişsinizdir. Yoksa ucu açık bi dünya yarın ne olacağı belli değil bu Hack olayları vs. Hele Ethereum demişsin arada Ethereum ağında beklenmedik yoğunluklar meydana geliyor. Herşeye hazırlıklı olmalı şahsi kanaatim.
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
July 14, 2018, 01:03:40 AM

Öncelikle hayırlı olsun bol kazançlar...

Etherium alarak bence doğru yapmıssın.

Bu piyasada güvenli liman denilen 3-5 coin var zaten.

Bu parayı kaybetmek bana koymaz demişsin. O zaman bekleme sınırında yok ki 1 yıl vermişsin.

Sana tavsiyem hiç trade işine girme . Miktarı artırmaya çalışim deme .

Yaslan arkana bekle.

Trade yaparken miktarı artıracam derken elindekinden de oluosun...

atıroum 500 dolarda mı aldın hedefin ne dielim bir önceki boğada 1400 dolar gördü yine o fiyatı görür büyük ihtimal orada satarım diosan yaslan arkana bekle.

o fiyata gelirse satarsın.

Hiç trade riskine bulaşma bence
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
July 14, 2018, 07:49:48 AM

Ethereuma yatırım yaparak en doğru kararı vermişsin, bitcoinden sonra en sağlam altcoin. Uzun vadede kazandırmasını bekliyorum. Günlük al sat işlerinden uzak durmanda fayda var yeni girdiğin için.

kanjla
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
July 14, 2018, 09:49:40 AM

2 yıl çok uzun bir süre ne olacağı belli olmaz. Doğru zamanlarda yapacağın al sat ile 8 10 kat olmaması elde değil. Sadece sakin olmak ve doğru hamleler için pusuda beklemek lazım.
Ufak bir matematik yaptığımız zaman eth 2 yıl içinde iniş çıkış dönemlerinde kendi değerini 5 kere 1.5 katına çıkartırsa 7.59 katına çıkmış olacaktır. Zor bir ihtimal değil açıkçası.
igotek
Hero Member

Activity: 2072
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
July 15, 2018, 03:37:15 PM

78000 TL'den 126000 TL para bağlayıp BTC alan biri olarak söylüyorum ki beklemekten başka çarem yok. Ben aslında bu yükseliş duracak deyip almadı malmadım. Sonra baktım uçup gidiyor 100000 olacak deyip aldım. Ertesi gün düşüşe geçti. Mining de hiç zarar etmiyorum ancak trading de zararım çok. BCH ilk çıktığında da benzer durum yaşadım.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: