Bitcoin Forum
May 06, 2024, 10:56:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: kucoin BTC hediye kampanyası  (Read 924 times)
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
June 26, 2018, 01:20:46 PM

ayın 29 u son gün 28inde yapın tahminleri kazanma ihtimaliniz daha çok artar en azından kimlerle kimler eşleşti onları bulabilirsiniz ve tahmin kolay olur
1715036170
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715036170
Reply with quote  #2

1715036170
Report to moderator
1715036170
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715036170
Reply with quote  #2

1715036170
Report to moderator
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Ryuuma
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile
June 26, 2018, 03:42:19 PM

Haber için teşekkürler bizde şansımızı deneyelim bakalım.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
June 26, 2018, 05:05:18 PM

güzel bir kampanyaya benziyor açıkçası kucoinin böyle bir uygulama yaptıklarını bilmiyordum. artık kucoini de takip etmek lazım desenize  Grin
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
June 26, 2018, 05:29:00 PM

dünya kupası kampanyası için konuşmak gerekirse adamlar gerçekten güzel kampanya düşünmüşler mantıklı olmuş. her ne kadar kişi başı ödülün az olacağini düşünsem de yine de başarili bir fikir.

bir üst tur için takımlar artık yavaş yavaş belli oluyorlar. kampanya içeriğinde çeyrek finale adını yazdıracak takımlar ile ilgili bir liste isteniliyor formda yani 8 takım işaretlememiz lazım.peki kim olacak bu 8 takım. grup 1.ve 2. cilerinin kimler oldugu beklenilip sonrası için fikir yürütebilirsek eğer daha başarili olabiliriz gibi geliyor fakat bunun için süre varmi tabi bilmiyorum. sonrasi için de herkesin aklinda illa ki favori takimlar mevcut fakat bir üst turda muhtemelen o favorilerden de birileri eleneceği için çeyreğe hepsi kalmayabilir yani seçimler yapilirken aslinda en azindan 2 adet sürpriz takım konulması kanaatindeyim ben. örnek olarak söylüyorum meksika çeyrek finalde oynar gibi Smiley
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
June 26, 2018, 05:50:06 PM

mail bana da geldi.çoktandır kucoinin kampanyalarına katılıyorum ama henüz bir ödül geldiğini görmedim. Konsept olarak ise çok iyi düşünülmüş bir kampanya. Kazanana şimdiden hayırlı olsun
gmcobx
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
June 26, 2018, 06:05:56 PM

Sansa sallama favorileri doldurdum. hic belli olmaz. 8 takim degil mi ? tahmin etmek zor olur bunu. kazanan az olur
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
June 26, 2018, 07:08:37 PM

Yani bir çok grupta ikinci maçlar sonucunda üst tura çıkan takımlar belli oldu. Sadece 3 grupta belli değil galiba çıkacak olanlar. Onlarda Arjantin in grubu dün İspanya'nın grubu birde Meksika nin grubu vardı net belli olmayan. Bakalım kazanan olacak mı birde o var. Belkı de kazananlar belli. Yani iyi bir reklam olmuş gibi kucoin içinde.

vvthd
Member
**

Activity: 194
Merit: 10

View Profile
June 26, 2018, 07:25:08 PM

email geldi ama bu aralar baya kampanya attiklarindan okumadan sildim gectim. iyi oldu konunun acilmasi. supriz olur yatariz ama
the_others
Newbie
*

Activity: 78

View Profile
June 26, 2018, 07:58:56 PM

arkadaşlar kimisi 28 ine kadar belli olsun son 16 takım sonra tahmin yapayım demiş, kimisi katılan çok olur fazla bişey düşmez demiş.

Activity Rule:
1. Only registered KuCoin users can participate the quiz. The answer of each quiz cannot be modified. The result of the quiz is based on the first submitted answer.

2. The reward winner shall pass the KYC verification before July 16th, 2018 to get the bonus. The KYC verification may take 2 to 4 weeks. Please submit the KYC verification as early as possible. Submit KYC verification

3. KuCoin will announce the winner of the quiz in July 16th, 2018 and the distribution of the rewards would be completed within the week.

Hiç mi okumuyorsunuz kuralları ya da inilizceniz mi yetersiz bilmiyorum. yarışmaya katılacaksanız biran önce tahminlerinizi yapın, hatta geç bile kalmış olabilirsiniz araya süpriz takım katın, zira ödülü kazanan tek bir kişi olacak (winner diyor winners değil). tahmini doğru olan kişiler içinde kazanan tahmini ilk gönderen olacak(The result of the quiz is based on the first submitted answer)
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630
Merit: 1

View Profile WWW
June 27, 2018, 07:24:19 AM

Adamlar nasil ilgi cekeceklerini cok iyi biliyor. Kucoin hem promosyonlari hemde hizmet anlayisiyla kripto dunyasinda kalici olabilecegini ispatladi. Yakinda binance ile rekabete bile girebilir.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
June 27, 2018, 07:55:37 AM

Adamlar işi biliyor ya. Reklam iyi bence ama zaten bir çok grup belliydi çıkanlar. Bı kaç grup vardı sanki belli olmayan. Bende takip edemedim son zamanlarda maçları  ne oldu kim çıktı kim çıkamadı bilgim yok. O yüzden katılamadım kampanyaya.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
June 28, 2018, 07:04:02 AM

tahmin varsa işin içinde ozaman kesin kazanırım bu btc leri Smiley bende kaydolup doldurucam belki tutar şansımada biraz yüzümüz güler
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
June 28, 2018, 07:13:19 AM

Dün gece Almanya elendi çok merak ediyorum acaba bilen çıkacak mı millet hep ters köşe oldu Grin
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 28, 2018, 08:38:16 AM

Benim favoriler Fransa Brezilya Rusya ( ev sahibi diye) birde Uruguay var. Diğerlerini isaretlemedim bile
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
June 29, 2018, 08:17:08 AM

Bu akşam saat üçe kadar mı tahminde bulunuyoruz arkadaşlar? Bende bir süredir bakıyorum. Futbol bilgim sıfır ama öğrendiğim veriler ışığında teknik analiz yapıyorum.

Kolombiya mı İngiltere mi alır çözemedim bunu...? Birde İsveç - İsvirçre var

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
papadoc
Member
**

Activity: 364

View Profile
June 29, 2018, 10:23:06 AM

bende 1 hafta önce falan doldurmuştum bu formu favorim fransa eğer doğru tahmın edenlere dağıtırlarsa çerez parası düşer diye düşünüyorum  Grin
prrlc
Member
**

Activity: 196

View Profile
June 29, 2018, 12:00:20 PM

Bende doldurdum fakat Almanyayı yazmıştım. Çok uzun sürmedi ümidim. Son maçlarında bıraktılar dünya kupasını, onda da elendiler. Bu şansla artık, daha neler olacak

goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 29, 2018, 12:28:26 PM

Bu akşam saat üçe kadar mı tahminde bulunuyoruz arkadaşlar? Bende bir süredir bakıyorum. Futbol bilgim sıfır ama öğrendiğim veriler ışığında teknik analiz yapıyorum.

Kolombiya mı İngiltere mi alır çözemedim bunu...? Birde İsveç - İsvirçre var

bende biraz önce doldurdum, isveç-isviçre de isviçreye verdim, diğerinde gönlümden kolombiya geçiyordu. ona verdim
calmaral
Newbie
*

Activity: 168

View Profile
June 29, 2018, 01:33:38 PM

son tarih belli bellimi. bende bişeyler salliyim. mail gelmişti ama çok üzerinde durmamıştım. ödül güzelmiş

Bugün son dostum, (Quiz Time: From 18:00:00 June 25th 2018 to 23:59:59 June 29th 2018 (UTC+8)) benzer bir kampanya FLOGMALL isimli ICOda da olmuştu, umarım kazanırız şu ayı sezonunda
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
June 29, 2018, 02:06:50 PM

Nerdeyse tüm maçları izledim ama bunu tutturmak çok zor, çok düşük olasılık 8 de 8 yapmak iddia oynasanız o 8 takıma yine 1 btc kaldırırsınız zaten.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████