Bitcoin Forum
May 30, 2024, 12:18:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Artık Alınır Mı?  (Read 488 times)
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
June 29, 2018, 11:34:36 PM

Alsaydınız şuan kardaydınız ama almadınız zarardamısınız hayır bu fiyatlarda durmaz bitcoin bugun değil yarın yarın değil öbürsü gün kesin yükselicek yakın zamanda yeterki alın pişman olmayın
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
June 30, 2018, 06:56:55 AM

Bu fiyatlardan alınır dün 5k civarı idi bugün biraz yükselmiş 6k'yı geçmiş.Bu yükseliş gerçek mi sahtemi bunu göreceğiz.Ya yürüyüp gidecek ya tekrar düşecek.Bence gerçek yükseliş olma ihtimali büyük gibi.
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
June 30, 2018, 07:52:07 AM

Şu piyasada öğrendiğimi sandığım ama hala öğrenemediğim bir şey var "milleti dinleme","kelin ilacı olsa başına sürer" bi türlü öğrenemeyip hala şu şunu dedi şu bunu dedi diye hareket ediyorum Sad
usakli64
Full Member

Activity: 980
Merit: 143

View Profile WWW
June 30, 2018, 07:56:05 AM

Bu soruya gercekten cevap bekliyor musunuz?  Boyle basliklarin foruma hicbir katkisi olmadigi gibi,  üzerine piyasayi cok fazla etkiliyor.  Almak istenler biraz daha bekleyelim diyor,  bekledikce alan olmuyor,  alan olmayinca fiyat asagi dusuyor.  Dustukce almak icin daha cok bekleniyor.  Bekledikce nokta nokta...  Surekli kisir dongu icersinde.  Hal boyle olunca piyasa bu hale geliyor.  Eger bir balina degilseniz bu basligin normal yatirimciya faydasi yok.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
June 30, 2018, 08:04:16 AM

Dün gece yüklü miktarda alım yapıldı. Anlaşılan daha fazla düşmesini istemeyen balinalar olaya el attı

Bm1905
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 1

View Profile WWW
June 30, 2018, 08:18:45 AM

CME vade sonuna fiyat iyice düşürülerek girdi, sonrasında ise hızlı bir yükseliş yaptı. 6800 seviyesini aşarsa yukarı yönlü hareket kalıcı olabilir.  Valedi işlemler vade sonu tarihlerini takip ediyor olmakta fayda var.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
June 30, 2018, 08:55:22 AM

5k altına ineceğini pek sanmıyorum ama 5300 seviyelerine tekrar geri gelebilir bugün olumlu bir hava var bitcoin ve ethereum artıyor sanırım wall street para akıtacak denilen haber etkili oldu yada tepki alımları geldi
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
June 30, 2018, 09:01:45 AM

CME vade sonuna fiyat iyice düşürülerek girdi, sonrasında ise hızlı bir yükseliş yaptı. 6800 seviyesini aşarsa yukarı yönlü hareket kalıcı olabilir.  Valedi işlemler vade sonu tarihlerini takip ediyor olmakta fayda var.

Herkes bu yükselişin CME Vadeli işlemlerin vade sonu bitiş tarihine bağlıyor. Peki nerden takip edebiliriz bu CME vadeli işlemlerin vade sonu bitiş tarihini? Site linki paylaşabilir misiniz?

triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
June 30, 2018, 09:03:25 AM

Bence bu tekrar bir balina tuzağı, temmuz ayında g20 falan olacaktı muhtemelen tekrar düşüşler yaşanacaktır. Ondan önce son çırpınışlar yükseliyor diye trene binecekleri kucağa alma operasyonu bence
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
June 30, 2018, 09:09:34 AM

kesinlikle yoruma kapalı bir soru . hislerine güven kimsenin dediğini söylediğini duyma içinden almak geliyorsa al beklemek geliyorsa bekle..
coobx
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
June 30, 2018, 09:12:58 AM

Bugun enteresan sekilde yukselis var. Bence 7000usd uzerine cikmaya kalkarsa almak lazim artik. Cunku bu seviyede cok uzun sure kaldi
xxxgr
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

Metahash

View Profile
June 30, 2018, 09:24:17 AM

Icinizden geldigi gibi davranmakta fayda var. Gecen nereden nere geldi onceki hareketlerini gormekte fayda var. Ama buyuk risklere girmemek baskalarini cok dinlememek lazim. Unlu dusunur Ekrem abi nin dedigi gibi "Herkes kendi parasiyla oynuyor bunu"

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
June 30, 2018, 09:26:57 AM

bu tamamen şans. kimse alınır alınmalı yada alınmamalı daha da düşecek diyemez. Onca şey gördük arkadaşlar tek haber ile kan kaybettiği tek haber ile fırladığı. Yatırımcı karar verebilir buna.

ama kendi fikrimi soracak olursanız ben bitcoinden ziyade altcoin almayı tercih ederim. (inandığım güvendiğim projelere tabi) yine de siz bilirsiniz.
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
July 02, 2018, 12:22:57 AM

Az önce kardeşimle konuşuyorduk ocak sonu yaptığımız yatırımı şimdi yapsak çoktan zengindik diye. O yatırımın da çöpe gittiğini düşünmüyorum fakat şu an her şey o kadar ucuz geliyor ki. Bitcoin de altcoinler de kısa vadede olmasa bile uzun vadede buradan alanları memnun eder diye düşünüyorum.
FaTBeY
Newbie
*

Activity: 102

View Profile WWW
July 02, 2018, 12:47:44 AM

Piyasaya bak herkes alırken sat, herkes satarken al
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
July 02, 2018, 04:31:47 AM

Bu piyasada bitcoinin yönünü kestirmek çok zor ama 3-4 defadır bitcoin 5800-5900 aralığını test etti ve hep yukarı yönde çıkmayı başardı. Bundan dolayı pek 6000 doların altına ineceğini düşünmüyorum. Bence bu seviyelerden alınabilir
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
July 02, 2018, 05:30:30 AM

Ben piyasaya yeni girdim ve almaya başladım  Grin

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
July 02, 2018, 05:35:56 AM

Kusura bakma ama böyle kızacaksan kimse görüşünü belirtmez. Öncelikle dip fiyat olmadığını bilmelisin alım için günün şartlarına göre destek noktalarına göre dip denilebilir ancak daha aşağı düşmeyeceğinin garantisi bulunmaz. 4K diyenler var şimdi sen alırsın 5K ya iner veya almazsın beklersin 7K 8K olur herkes tahmin yürütüyor kendine göre piyasa şartlarına göre ama düşecek mi yükselecek mi kimse kesin olarak bilemez. Piyasaya sonuç olarak bizler yön vermiyoruz payımız çok azdır. Kısa vadeli mi yoksa orta uzun vadeli mi yatırım yapacaksın bitcoin alarak altcoin'e mi yatırım yapacaksın alıp satacak mısın bunlara göre alım yapmalısın.

Bitcoin uzun vadelidir aldım fiyat düştü demeyeceksen alır geçersin 1000 dolar 500 dolar olur mu diye düşünüyorsan sana göre değil hiç girme derim. Piyasa sabır gerektiriyor ve uygun alım noktası arıyorsan çoğunlukla seni yanıltır. Bence sen dip noktası aramak yerine piyasadan olumlu sinyaller gelmesini bekle toparlanmayla hacim oluşunca alım yap. Piyasayı iyi takip etmiyorsun gibi, herkes söylüyordu tehlikeli dönemde olduğumuzu yukarı veya aşağı sert şekilde kırılacağını.  

Herhangi bir fiyata sabitlenme diye bir durum yoktur onu diyenler kimler? Neye göre demişler bizde de var böyle tipler piyasa düşüş yaşayınca 1000 dolar 2000 dolar demeye başlarlar sonra kaçarlar. Düşmesini beklemekte riske giriyor beklediğin yerden alamazsın yükselmeye başlar durmasını beklersin durmaz ha alacağım ha aldım derken tren kaçar. 6K altına düşmüştü alabilirdin.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
July 02, 2018, 05:53:45 AM

Böyle yorum yapmak kimseye bir şey kazandırmaz. Şimdi 7k ile al al diyenler simdi sana al derse ve düşerse veya alma daha düşecek der ve tam tersi yükselirse onalrdan yine "tip" diye mi bahsedeceksin.

Hem tavsiye verenleri eleştiriyorsun hem de tavsiye istiyorsun demezler mi bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Bunu kimse bilemez herkes beklentisini veya temennisini paylaşıyor bilse zaten zengin olurdu.
/GeertJohan
Sr. Member

Activity: 409
Merit: 250

View Profile
July 02, 2018, 06:19:46 AM

Herkes kendi adına karar vermeli bitcoin alım fiyatı hakkında kimse kimseye tavsiye verecek durumda değil, bitcoin piyasasını etkileyen şeyler çoğaldı artık eskisi gibi şu olur diye rakam vermek mümkün değil.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: