Bitcoin Forum
May 26, 2024, 09:31:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6]  All
  Print  
Author Topic: Balinalar ile calismak.  (Read 973 times)
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
August 27, 2018, 12:40:28 PM

valla kardeşim CSB gibi duruyor ama çok olmama ihtimali olan bir olay değil gerçekten yaşanmış olabilir.btc de çok ucuz olduğu zamanlar kuzenlerin ofisinde kazım yapan bir eleman vardı en son 400 btc si varmış elinde.söylediklerine göre satmam en az 10 sene falan demiş.şu anda eleman kayıp ortalarda yok gören bilende yok sosyal medya hesabını bile kapatmış
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
August 27, 2018, 12:45:14 PM

Hikayeyi ilk okuduğumda, güzel hikaye sürükleyici demiştim. Arkadaşın profiline girip baktım, en son 2 ağustosta yazmış. Zaten bu hikayeden sonraki yorumlarına bakın, sıradan vatandaş gibi WAN kaçar, X girdim zarar ettim gibi.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
August 27, 2018, 03:52:52 PM

Bende ilk başlarda heyecanla okurken artık CSB olması gerektiğini düşünenlerdenim. Eğer balina tanıdığım olsa, yatar kalkar onların hamlelerini öğrenmek ve o hamlelere bir şekilde katılmak için yemeden içmeden kesilirdim yeminle. Kısaca, gerçek olamayacak kadar güzel bir masal olarak hayatımıza renk kattığını belirtmek isterim. Eline sağlık, gerçekten şu zor zamanlarda özellikle de AYI piyasasındaki moral bozukluğunda, hayal kurmamıza yardımcı olacak şeyler kattığın için teşekkür ederim kendi adıma.
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
August 27, 2018, 03:56:18 PM

Konuyla bir daha ilgilenmemiş olması bu konusu geçen olayın arkadaşın hayal dünyasından ürettiği bir ürün gibi geldi. Ancak bu kadar okuyucuya hitap etmiş olması bile sürükleyici bir roman yazabileceğini gösteriyor.
sunistator
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
August 27, 2018, 04:00:06 PM

balinalar ya yalnız ya da kendileri gibi olan kişiler ile çalışır. örneğin zengin birisi balinaya para aktarır, bunu işlet, şu kadar kar senin gibi. veya balinalar bir araya gelir kendi paraları ile veya tek başına takılanlar da var. bot yazılım bilgisine hakim olmaları şart. ama balinalar bizimle çalışmaz. ne çıkarı var ki.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
August 27, 2018, 08:14:42 PM

arkadaşın forum aktivitesinden ve hikayenin kulağa biraz jurgu gelmesinden sebep bence artık inanırlığını kaybetmiş durumda. şimdi bir düşünüyorumda ben balina olsam ? yok yok gerçekten inandırıcı gelmiyor artık
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
August 27, 2018, 11:25:26 PM

gece gece üşenmedim okudum ne desem bilemiyorum.gerçekten yaşanmış olma ihtimali var çokta fantastik bir olay değil ama yinede şüpheye düşüyor insan.şahsen o kadar btc ve etherim olsa kamuya çık yerde değil borsa walleta bile girip bakmam amk.haberim yokmuş gibi gezerim etrafta
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
August 28, 2018, 06:39:05 AM

o kişinin topluluk içerisinde cüzdanına erişim yapması bile bu konuları çok hafife aldığını, kimlik bilgilerinin gizli kalmasını önemsemediğinin kanıtı. kötü niyetli birileri peşine düşerse, çeker kenara alır bitcoinleri ne olacak ki. balinalar aramızda ama hangi birini biliyoruz.

pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
September 01, 2018, 07:07:16 PM

Bahsedilen arkadaş küçük balina milyarlarca dolara sahip olan balinalar çılgın gibi piyasayı yönlendiriyor. Para iştah açar para parayı çeker herkes her açıdan bakmalı meseleye doğru olan budur.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

membalik
Newbie
*

Activity: 179

View Profile WWW
September 01, 2018, 07:31:15 PM

ilginç bir hikaye olmuş. Eleman zamanim yok demis ama derste bile takip ediyor. Şanslı olabilirsin ama seni kandirmaya çalisan biri olmadigina da dikkat et. Bu işi yapan herkes kendine gore zeki ve kurnaz. Bol şans
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
September 01, 2018, 10:28:55 PM

Uydurma bir hikaye gibi geldi bana. Anlatılanlarda çok fazla tutarsızlık var. Çıkarılacak bir derste yok. Ciddiye alınmaması gereken bir yazı olmuş.
suukool
Full Member

Activity: 413
Merit: 100

View Profile
September 02, 2018, 05:26:30 AM

Başlığın sahibi uzun zamandır uğramamış buralara demekki balinalardan fayda olmamış, tırnağın varsa başını kaşı demişler, kimse kimseye bedava para kazandırmaz.
powereddd
Newbie
*

Activity: 70

View Profile WWW
September 02, 2018, 10:36:33 AM

Başlık sahibi belki de parayı buldu buralara gelmeye tenezzül etmiyor bir de böyle yaklaşmak lazım. İşin gerçeği balina da olsa başka insanların peşine takılmamak gerekli.
kral2100
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
September 02, 2018, 11:23:29 AM

Bu stratejiyi uygularken çok dikkatli hareket etmek lazım çünkü sen ufak bir yatırımcı isen onlar ile zarar etme ihtimalin oldukça yüksek.

[ Z ] ZooomEx◾ 0%  trading  FEE    CRYPTO EXCHANGE
███████ (❪ https://www.zooomex.com/ ❫) ███████
ccocacola02
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
September 02, 2018, 11:35:24 AM

Onların yem diye attığı para belki bu konuya yazan herkesin yatırım toplamı kadardır. O yüzden aşırı dikkatli olmak gerekiyor dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olma ihtimali çok yüksek.
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
September 02, 2018, 11:40:42 AM

İsveçtesin, master yapıyosun, ingilizce ilerletiyosun ama “hala” yazmayı bilmiyorsun. Türkçeden bi habersin. Tamam zeki müren türkçesi kullan demiyoruz ama en azından sokak dili kullan biraz. Şu söylediklerinde 1 tane doğru varsa siksinler. At yalanı sikiyim inananı. Yöntem şu; bu hikayeyle arkadaşla iletişime geçip onlara katılacaksınız(sözde). Sizden bakiyenizi alıp siktiri çekicekler. Siz gönlünüzle katılmak isteyeceksiniz sizi gram zorlamayıp yaplayıp ballayıp anlatacaklar. Ağzınızın suyu akacak. Bu dolandırıclık türleri bu forumda belki yer ama yinede. Bu küçük zeka göstergenden ötürü tebrik ederim. Siktir göt diyorum ayrıca. Yav yok parayı marayı buldukları olum. Şifresini unutmuştur giremiyodur Smiley)

...
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
September 02, 2018, 11:58:08 AM

Pek tabi her anlatılan hikayenin doğru olmasını beklemek hayatın olağan akışına ters. Belki arkadaş hikaye uydurdu belki anlattıkları gerçek ne bilelim. Balina hikayelerini dinlemeyi severim tanıdığım minik balinalar var.
icimicimesigmiyor
Newbie
*

Activity: 65

View Profile
September 02, 2018, 01:28:10 PM

Vay arkadaş şu işe çıktıktan 1 2 ay sonra başlamak vardı. Bu arkadaşın 2 3 misli zengindik herhalde ozaman tamamen şans meselesi arkadaşım ya
zhongzy
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
September 06, 2018, 10:05:03 PM

anlatılan doğru olsun olmasın bildiğimiz şey Bitcoin total miktarının çoğu kısıtlı sayıda cüzdan da duruyor Bitcoin topluma mal olmadı tüm yatırımcılara dağıtılan Bitcoin arz ve talep dengesinde yükselecek.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6]  All
  Print  

Jump to: