Bitcoin Forum
May 25, 2024, 11:45:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Altcoinstalks Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?  (Read 123 times)
Leteravian (OP)
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 27, 2018, 05:04:57 PM

Alternatif bir forum hakkında konu başlığı açmak ne kadar etik veya kurallar çerçevesinde emin değilim ama yinede görüşlerinizi merak ettiğim için konuyu açma gereği duydum maksat sohbet olsun ;

Şuan için 9 yıllık köklü,içerik deposu bir forum olan bitcointalk karşısında pasif kalsa da bu forumunda kendisine ait bir çok bounty kampanyası olduğunu gördüm ; Kripto para sektöründe her geçen gün yeni kişi ve kurum sayısının arttığını göz önüne alacak olursak gelecekte Bitcointalk'a rakip olabilir mi ?

Bitcointalk bu işi pek fazla rekabet ortamı yaratmadan tek başına sırtlanmaya devam edecekmiş gibi geliyor bana sizler ne düşünüyorsunuz ?

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
karaleke
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
June 27, 2018, 05:59:53 PM

Local'den türkçe bölümünü inceledimde buradaki konuların birçoğu kopyala yapıştır şeklinde orada da açılmış gibi görünüyor. Asıl ilgimi çeken altcoinler için bölüm açmışlar daha sonra oralarıda inceleyeceğim.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
DanielBTT
Newbie
*

Activity: 86
Merit: 0

View Profile
June 27, 2018, 06:03:08 PM

Şuan bitcointalkın populerliği giderek azalıyor hal böyleyken Altcoinstalks iş yapmaz diye düşünüyorum
hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
June 27, 2018, 06:21:08 PM

Bitcointalks bir ilk olarak popüleliğini koruyacaktır diye düşünüyorum . Ama bu kripto dünyasında kesin ve net çizgiler çekmek olmaz. Postunuz sayesinde böyle bir forumun varlığından haberdar oldum. Biraz inceledim. Gelecek var gibi.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
easyboy
Full Member

Activity: 122
Merit: 100

View Profile
July 01, 2018, 12:47:29 PM

Şuanki forumumuz dışında alternatif forumların ilgi odağı olacağını düşünmüyorum. Bitcointalk olsada altcoinlerle ilgili yeterince bilgi var ve ikinci büyük foruma gerek yok.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: