Bitcoin Forum
May 25, 2024, 09:50:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: SGminer Amd Gpu ile Eth Kazımı  (Read 147 times)
nenvar (OP)
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile
June 27, 2018, 06:53:50 PM

arkadaşlar araştırdım claymore kullandığım için sgmineri tam anlayamadım, elinde halihazırda sgminer ile eth kazan birisi varsa sadece bath değil programla birlikte dosya linki verebilirmi sadece adres kısmını değiştirip madene başlayabileceğimiz şekilde, etrafta çok sgminer versiyonu var herkes forklamış yapmış bişiler bir türlü çalıştıramadım
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
June 30, 2018, 03:50:23 PM

arkadaşlar araştırdım claymore kullandığım için sgmineri tam anlayamadım, elinde halihazırda sgminer ile eth kazan birisi varsa sadece bath değil programla birlikte dosya linki verebilirmi sadece adres kısmını değiştirip madene başlayabileceğimiz şekilde, etrafta çok sgminer versiyonu var herkes forklamış yapmış bişiler bir türlü çalıştıramadım

Ekran kartınızın ne olduğunu bilmiyorum. O neden le sizin için en uygun NiceHashMinerLegacy kullanarak bechmark yaptırmak olduğunu düşünüyorum. İçerisinde farklı miner programları mevcut. Hangisi en yüksek hashrate veriyor sa onu kullanabilirsiniz. Eğer GPU nuz sgminer ile eth kazmayı mümkün kılıyor sa bunu da görebilirsiniz. Kolay gelsin.

https://miner.nicehash.com/?gpu=amd
veya
https://github.com/nicehash/NiceHashMinerLegacy/releases/tag/1.9.0.3

nenvar (OP)
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile
July 01, 2018, 11:39:02 AM

teşekkürler
Sirtho
Member
**

Activity: 244
Merit: 10

View Profile
July 07, 2018, 12:06:27 PM

Bi ara bende bu programla çok uğraştım, nicehashte kazım yaparken görmüştüm sgmineri. Sonra kendim indirip kurayım dedim ama bir türlü becerememiştim. Mecbur nicehash programıyla kazmıştım.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: