Bitcoin Forum
June 21, 2024, 10:49:02 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Kırılma noktası geliyor. peki yön neresi?  (Read 615 times)
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
June 28, 2018, 06:35:11 PM

Önce aşağı sonra yukarı yönlü sağlam bir pump bekliyorum ama yanıbilirim de tabi. Bu kanıya daha piyasada bir süpürme operasyonu gerçeklerşmediğini düşündüğümden dolayı kapıldım.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
June 28, 2018, 06:39:31 PM

Önce aşağı sonra yukarı yönlü sağlam bir pump bekliyorum ama yanıbilirim de tabi. Bu kanıya daha piyasada bir süpürme operasyonu gerçeklerşmediğini düşündüğümden dolayı kapıldım.

Bende aynı şekilde düşünüyorum. Yukarı doğru bir çıkış öncesi sağlam bir dump bekliyorum. Çok hızlı olacağı için sadece alım emri olanlarınki gerçekleşek sonra hızlıca yükselecek.

Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
June 28, 2018, 07:00:09 PM

Normalde kırılma noktalarında trend yönü neyse o yönde olur ama bu seferki düşüşte trend dönüşü yaşanabilir.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
June 28, 2018, 07:09:06 PM

Arkadaşlar temmuzda g20 mi ne yokmuydu krpto ile alakalı onu bekliyor bence piyasa, olumsuz bir haber çıkarsa btc 3500 e çakılır ama bence ne olumlu nede olumsuz haber çıkacak herzaman olduğu gibi dump olduguyla kalacak
Mobi Coin
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
June 28, 2018, 07:52:43 PM

Arkadaşlar temmuzda g20 mi ne yokmuydu krpto ile alakalı onu bekliyor bence piyasa, olumsuz bir haber çıkarsa btc 3500 e çakılır ama bence ne olumlu nede olumsuz haber çıkacak herzaman olduğu gibi dump olduguyla kalacak

G20 7-8 Temmuz da. Ben tamamen o günlere odaklandı. Olumsuz bir haber çıkacağını sanmıyorum yükselişi başlatabilir.
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
June 28, 2018, 08:15:09 PM

bende artık yukarı bir hareket geleceğini düşünüyorum. karamsar bulutlar yavaş yavaş dağılmakta ve önümüzde güzel günler var.
ugur2222
Member
**

Activity: 210
Merit: 16

View Profile
June 28, 2018, 09:02:30 PM

valla artık bitcoinin yönünü tahmin etmek imkansız gibi birşey. okadar grafik okuyan analiz yapan insan var ama bir haber geliyor yada bir borsa hackleniyor bütün analizler grafikler boşa gidiyor ben takip etmiyorum artık
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
June 28, 2018, 09:37:48 PM

her düşüşün her kırılmanın ardından bir yükseliş gelir diyen arkadaşlar Smiley kaç tane düşüş kaç tane kırılma oldu hani yükseliş ? artmasında azalmasında artık. sabit kalsın yeter. sabit kalacağına dair güven versin yeter. en azından altcoinler canlansın
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
June 28, 2018, 09:41:52 PM

Gözüm athde falan değil, biraz yükseliş görsek rahatlasak yeter Smiley
Yükseliş görene kadar bir süre daha bekleyeceğimizi düşünüyorum. Yatırım yapmak için acele etmeye gerek yok. Zor bir dönemden geçiyoruz.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
June 28, 2018, 09:53:57 PM

Kırılma noktası 5k'lar olabilir.Şuj an 6k'dan aşağı indi nereden döner kestirmek zor.4k beklentisi var ama beklentinin her zaman tersi çıkar.ALımlar glir gibi 5k seviyelerinden.Az kaldı gibi yeniden yükselişe.
semos08
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile WWW
June 28, 2018, 09:55:24 PM

Yön yukarıya doğru gidiyor.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
June 28, 2018, 10:08:43 PM

Düşmesi balinalar için hayırlı olmaz diyenler Bitmex'in hacmine bakmayanlar sanirim.. Bana göre o kadar dusecekki yok artik diyeceksiniz zaten balinalar shorttan kazaniyor.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
June 29, 2018, 12:16:24 AM

altcoinler bitik vaziyette özellikle pek bilinmedikler, satoshiler centler havada uçuşuyor. yakında yukarıya hareket başlayacak ben de buna inanıyorum yani daha nolacak ki ölmüş zaten piyasa! O kadar adam ekmek yiyor madencisi borsacısı traderlar projeler vs...markete yeni girenler can çekişiyor, bunların falan da bir pumplanması yukarıdan okutulması gerekiyor. umutlar yeşerecek az kaldı Cool

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
June 29, 2018, 01:44:20 AM

Görüldüğü üzere yön aşagıya saldı salsın napalım daha canımızı alıcak halleri yok gittiği yere kadar gitsin inatla satmıyıcam elimde kalsın sıfır olsun zarar benim olsun satmıyorum yinede
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
June 29, 2018, 05:25:28 AM

Cebi dolu olan balinalar için marketin durumunun çok önemli olduğunu düşünmüyorum normalde çünkü malda olan biziz onlar malı elimize verip gidiyor, bu piyasa tümden göçse ne yaparlar, başka bir piyasaya göç ederler, gene de bu piyasanın iyi bir düşüş sonrası güzelleşeceğini tahmin ediyor ve bu yönde hazırlık yapıyorum.
neblpr
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
June 29, 2018, 07:00:37 AM

Yaz boyunca böyle kalabilir, global piyasada da savaşlar oluyor. Avrupa birliği, amerika ve çin arasında garip olaylar oluyor. O yüzden birazda büyük yatırımcı nakitte kalmak istiyor olabilir
bjksk
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
June 29, 2018, 07:08:41 AM

Yön için çok erken bence. Mantıken buralaradn 8000usd civarına bir hareket gelir, önemli olan ondan sonrası. Yukarıya gidip gitmemek konusunda o zaman verir piyasa.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
June 29, 2018, 07:21:06 AM

Yön aşağı doğru kırılıyor. Bu ayı piyasası bu sene boyunca böyle gider diye düşünüyorum. Herkese bol sabır diliyorum. Sabrınız yoksa kaybettiniz şimdiden.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
June 29, 2018, 07:40:05 AM

daha önce bu kadar düşüş yaşadığını görmemiştim heralde ya bu yukaru yönlü harekete neden olacaktır yada daha da düşecektir ama benim fikrim sağlam bir boğa seonunun habercisi.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
June 29, 2018, 08:30:43 AM

Şu anda trend aşağı yönlü önümüzde (hiçbir sonucun çıkmayabileceği) bir g20 zirvesi var. Bundan sonra belki bir miktar yukarı yönlü yapıp ordan yatay seyrine devam edebilir.  Tabi ki kimse bu sürecin daha ne kadar bu şekilde gider kimse bilemez.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: