Bitcoin Forum
May 27, 2024, 10:25:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: 15 ülke araştırıldı: Bitcoin’e en çok güvenenler Türkler  (Read 390 times)
coinfinder000
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

Swipe

View Profile
June 29, 2018, 09:04:26 PM

İçlerinde en fakir ve umutsuz olan bizleriz herhalde . Eğer doğruysa benim güvenim bir anda azaldı .

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
ront
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile WWW
June 29, 2018, 09:07:34 PM

Boyle basit yollardan paralar kazanmaya oldukca umutluyuz gelecek icin hayaller kurmaya zengin olma hayalleri felan iste o yuzdendir o yoksa bir seye dayanmiyordur o guven.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
June 29, 2018, 11:17:03 PM

Listenin hemen hemen en fakir ülkesi Türkiye sanırım. Haliyle bir çok kişi için aynı zamanda umut diyebiliriz kripto paralar. Gerçekten ülkemizde para kazanmak olağanüstü zor ve her geçen gün daha da zorlaşıyor. Teknoljik eğilimden çok sosyolojik bir tercih bana kalırsa araştırmanın sonucu. Romanyanın bizden sonra en çok güvenen ülke olması buna en güzel kanıt.

Bitcoin / Ethereum / Monero
hayratposta
Newbie
*

Activity: 182

View Profile
June 30, 2018, 09:37:45 AM

Umut, ne teknoloji ne bilim ne araştırma, umuttan başka bir şey değil. Kazanç sağlayabileceğimize inanıyoruz ve umut ediyoruz yükseleceğine paramızı katlayacağımıza.
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
June 30, 2018, 09:41:49 AM

Belçikalı katılımcıların ise yalnızca yüzde 5’i kripto para sahibi.

Türk katılımcıların yüzde 18’i kripto para sahibi

bu iki cümle  = safsata

üzerinde daha konuşmaya gerek yok diye düşünüyorum

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
June 30, 2018, 10:35:28 AM

Cheesy Bitcoine güveniyoruz da .Bitcoinin alt yapısı hakkında en ufak bir şey bilmeyen insanların sırf para kazanma hırsıyla batıp gitmelerini ne yapıcaz ?
Ya ben 2014 te buradaydım önce bi anlamaya çalıştım yaklaşık 3 ayda forum hesabı açmayıp konuları okudum.Anca kavradım
Türklerdeki bu cesaret beni endişelendiriyor.Çok kişinin canı yandı.
fidalarinmordack
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
June 30, 2018, 10:40:03 AM

ING böyle bir çalışmayı neden yaptı, bir iki aya Türkiye'de ponzi çıkarabilirler. Buldular tabi bizim gibi milleti ING'nin tosundan farkı ne hem koca banka yasalara da uydurur farkına bile varmayız kandırıldığımızın
nesso
Sr. Member

Activity: 638
Merit: 259

View Profile
June 30, 2018, 10:43:09 AM

Araştırma ve sunum çok başarılı. Ben çok fazla yanıldıklarını düşünmüuorum daha detaylı incelecegim ama kısa olarak sunu diyeiblirim ülke kısa yoldan nasıl para kazansam kafasında oldugu için çokta anormal degil sonuclar şuan görünen.
bitcoinevi
Member
**

Activity: 283
Merit: 10

View Profile
June 30, 2018, 11:01:55 AM

çünkü biz kısa yoldan para kazanma konusunda çığır açmış bir milletiz. ponzilere en çok güvenip para yatıran bir milletin bitcoine de para yatırması normal geldi.
z38630610
Legendary
*

Activity: 1050
Merit: 1000

View Profile
June 30, 2018, 01:44:25 PM

Biz duygusal milletiz kardeşim tabi en çok biz güveneceğiz. Smiley Ben çok duydum Şu şekilde söylemleri; "bitcoin bizi yarı yolda bırakmaz, bırakmazsın demi lan." Veya " Hadi lan yüksel be oğlum, ah be bitcoin o kadar da düşülür mü be aslanım.. vb. " Bunları söyleyen tek ülke bizizdir Smiley Biraz şakayla karışık olsa da gerçek bu. Haddinden çok güveniyoruz bir her şeye o yüzden 1. olmamız bu araştırmada şaşırtmadı beni.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
OMERSAS
Newbie
*

Activity: 45

View Profile
June 30, 2018, 02:10:05 PM

biz türkler riskli işeri severiz ama bir çogumuz da arastırmadan kulaktan dolma bilgilerle hareket ederiz. Sunun bi analizi yapılabilse cok güzel olur. Ne kadarımız basarılıyız. Alınan risklerde ne kadar basarılıyız. Ya da ne kadarımız umdugunu bulabiliyor..
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
June 30, 2018, 07:59:07 PM

valla işte millet paraları bağladı bekliyor.

XxX
ugurszf
Jr. Member
*

Activity: 434
Merit: 1

View Profile
June 30, 2018, 08:23:14 PM

Bizlerin hayatı hep risklerle dolu olduğu için bitcoin de bunun için güveniyoruz.  Artık artış zamanı geliyor.
ntok
Newbie
*

Activity: 77

View Profile WWW
June 30, 2018, 08:26:38 PM

Bize o kadar uygun ki hem riski çok seviyoruz hem kolay yoldan para kazanma hayali neredeyse hepimizde var. Haliyle duyan geliyor bazıları kalıyor bazıları zarar edip çıkıveriyor
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
June 30, 2018, 11:25:58 PM

Kolay para diye baıılıyor galiba yani ben dahil öyle bakıyor olabiliriz evet kolay para ancak kolay zarar da yazabilir. Ülkemiz insanı için okunarak yatırım yapılması gereken ciddi bir mesele biz zengin bir millet değiliz.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
July 01, 2018, 06:51:41 AM

Severiz bu tür şeyleri tabi ki. Beni şaşırtan oranın daha yüksek çıkmaması oldu. Sorun güvenimizde değil. Güveniyoruz elbette de, keşke birinden duyduğumuz için falan değil araştırıp görerek bilerek güvensek. Kulaktan duyma sevdiğimiz için bir sorun olduğunda komple zarar ediyoruz.
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile
July 01, 2018, 08:56:18 AM

alınmayın ama kolay para denilince ilk 10'u zorlayan ülkeyiz. kolay para işin içine girdiğinden riski de fazla oluyor. Çiftlibank, Turcoin ortada. paralar yurtdışında. olan yatırımcıya oldu. bitcoini alıp parası pul olanda var.
markandum
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
July 01, 2018, 11:00:42 PM

Millet olarak risk almayı seven bir millet olduğumuz için listede ilk sıralarda çıkmışız Smiley ayrıca kolay para kazanmanın da büyük etkisi var tabi ki. Bitcoinde beklene yükselişini yapsa da oturduğumuz yerden para kazansak artık. Grin

[/center]
Koin Defteri
Jr. Member
*

Activity: 126

View Profile WWW
July 02, 2018, 01:45:07 PM

Parası hızla değer kaybeden ülkelerde bitcoine çok güveniliyor. Daha önce benzer birşey Venezuela içinde konuşuldu sanki.

[  waves   ]       Join The Waves Community       [  waves   ]
◆ Smart Contract       ◆ No Gas       ◆ High Speed
Sikkoin
Newbie
*

Activity: 70

View Profile WWW
July 02, 2018, 01:49:27 PM

Kolay para kazanma milletimiz için en büyük umut kaynağı. 19000 usd civarında girenler bile 1 milyon usd olacak da zengin olacağım hayali içinde Smiley
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: