Bitcoin Forum
May 27, 2024, 05:18:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Kripto para çevirici denediniz mi?  (Read 164 times)
Bitcoinsturk (OP)
Jr. Member
*

Activity: 109
Merit: 5

View Profile
June 28, 2018, 06:59:41 PM

Merhaba arkadaşlar

Yeni bir servisimizle yine sizlerleyiz ve geliştirmelere sürekli devam ediyoruz.

Kripto para çevirici servisimiz sizlerle

https://www.finanspara.com/kripto-para-cevirici/
calmaral
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile
June 29, 2018, 01:27:11 PM

Dostum öncelikle eline sağlık, ama bir hususa dikkat çekmek istiyorum, site içerisinde sayfayı aşağı kaydırdığımızda sağdan sola doğru akan kripto para verileri dikkat dağıtan bir unsur bunu web sayfasının sağ tarafına bir sütun halinde koyup belli bir sürede değişen sayfalar şeklinde konumlandırman daha güzel olur. Takdir senin benim bir tasaımcı gözüyle tespit ettiğim durum bu
adrenal09
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile WWW
June 29, 2018, 09:47:45 PM

elinize sağlık. Küçük bir eleştiri olarak, iphone da kullanımında zorlandım. telefonu yan çevirerek kullanmak zorunda kaldım,para birimlerini değiştirirken

geeba  |  A NEW ERA OF DELIVERY SERVICE THROUGH
ROBOTS, BLOCKCHAIN AND THE COMMUNITY
Bitcoinsturk (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 30, 2018, 02:35:52 PM

Dostum öncelikle eline sağlık, ama bir hususa dikkat çekmek istiyorum, site içerisinde sayfayı aşağı kaydırdığımızda sağdan sola doğru akan kripto para verileri dikkat dağıtan bir unsur bunu web sayfasının sağ tarafına bir sütun halinde koyup belli bir sürede değişen sayfalar şeklinde konumlandırman daha güzel olur. Takdir senin benim bir tasaımcı gözüyle tespit ettiğim durum bu

teşekkür ederim ilgileneceğim analiz için ayrı sayfamız var =>https://www.finanspara.com/kripto-para-grafik-analizi/
nesso
Sr. Member

Activity: 638
Merit: 259

View Profile
June 30, 2018, 04:21:57 PM

Geçenlerde gerçekten böyle birşey aradım çok sagol, hemen bookmark ettim. En saglamından şöyle güzel bir site aslında gider, az reklamlı minimal dizaynlı.
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile WWW
June 30, 2018, 05:48:59 PM

coin, tokenler arasında hızlı hesap yapılması açısından kullanılır. veriler güncel ve anlık fiyatlara yakın ise iş görür. fiyatları sergilendiği borsalar ile karşılaştırarak doğrulaması yapılabilir. İşe yarayan bir özellik olmuş.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
June 30, 2018, 07:55:15 PM

Direkt uygulama olarak appstore'da ciddi talep görecektir hocam. Birkaç para birimi daha eklerseniz özellikle bizim gibi 3. dünya ülkelerinden mükemmel olur. Kolay gelsin

teorisyen
Newbie
*

Activity: 11

View Profile
June 30, 2018, 09:14:20 PM

Elinize sağlık. Virgülden sonra 8 digit gösterecek şekilde güncelleyebilirseniz daha kullanışlı olabilir. özellikle xrp-btc paritesi için 6 digit biraz yetersiz kalıyor.
Bitcoinsturk (OP)
Jr. Member
*

View Profile
July 01, 2018, 09:21:39 AM

arkdaşlar app uygulamamız kısa süre içinde bitecek tüm güncellemeleri not aldım. Amacımız öncelikli olarak sizin gibi arkadaşların işini görmesi
Sikkoin
Newbie
*

Activity: 70

View Profile WWW
July 01, 2018, 11:57:07 AM

URL mantığı ile çalışsa daha iyi olur veen çok çevirdiğiniz varsa onu ayarlayıp urlsini yer imlerine kaydedebilir insanlar. Örnek https://www.finanspara.com/kripto-para-cevirici/btc-to-eos
Bitcoinsturk (OP)
Jr. Member
*

View Profile
July 02, 2018, 04:39:30 PM

Beklenen projemiz yayında

https://kripto.finanspara.com/dashboard.php

ht_turk
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile WWW
July 02, 2018, 04:41:54 PM

Eline koluna saglik dostum. Sonunda ise yarayacak birseyler buldum. Site oldukca tutacaktir. Az reklam olmasi oldukca rahat kullanimi tebrik ediyorum.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
Bitcoinsturk (OP)
Jr. Member
*

View Profile
July 02, 2018, 04:44:22 PM

Eline koluna saglik dostum. Sonunda ise yarayacak birseyler buldum. Site oldukca tutacaktir. Az reklam olmasi oldukca rahat kullanimi tebrik ediyorum.

rica ederim kardeşim ne demek bir kaç hata varsa bildirin güncelleme yapalım forex ve altın piyasası da eklenecektir.
helphif
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
August 26, 2018, 05:25:34 PM

güzel bir servis, android ve ios icinde olursa tadından yenmez.
DatKing
Member
**

Activity: 1022

View Profile
August 26, 2018, 06:21:05 PM

Güzel bir site oluşturmuşsunuz. Emeğinize sağlık. Eminim ki birçok kişiye kolaylık sağlayacaktır. Ufak tefek sorunları bulunsa da sitenizi daha iyi bir konuma getireceğinize inanıyorum.

Expecto
Member
**

Activity: 980
Merit: 12

View Profile
August 26, 2018, 06:44:26 PM

Öncelikle emeğinize sağlık. İnsanlara faydalı uygulamalar, siteler vb. geliştiren kişileri hep takdir ederim. Sitenizden faydalanmayı düşünüyorum. Umarım talep sayısı her gün artar.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: