Bitcoin Forum
June 29, 2024, 06:31:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: TUTACAK BOUNTYLER  (Read 559 times)
Bonheur
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile WWW
June 29, 2018, 09:38:20 PM

bu piyasada hele ki piyasanın bu halinde böyle bir öngörüde bulunmak neredeyse imkansız.zaten bu öngörüsünde başarılı olabilen varsa gayet güzel paralar da kazanır ama gelip burda başka kişilere tavsiyede bulunur mu bilemem. biraz araştırmayla geleceği olduğuna inandığınız projeye yatırım en mantıklısı.en azından böylece beklentiniz aksine bir durum oluştuğunda suçlayacak tek kişi kendiniz olur.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
June 29, 2018, 11:18:46 PM

Ne yazık ki tutacak bountyleri kesin olarak kimse bilemez. Sadece projeyi iyi inceleyen insanlar projenin tutma ihtimalini göz önünde bulundurarak asılırlar. Ama şuan ki piyasaya baktığımızda zaten tutması kesin gözüyle bakılan ve çok kısa sürede hardcap yapan projeler bile ne yazık ki tutmuyor. O yüzden iş biraz şans.
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
June 30, 2018, 09:57:24 AM

Tutacak bountyleri kimse bilemiyor zaten. Ola ki bilsinler bountysine dünya kadar insan abanıyor sana hiç bir şey kalmıyor. Aklıma INS geldi. Hardcap'e yaklaşınca imzasındaki kişi sayısı bir anda 4'e katlanmıştı.
crimsongoth
Member
**

Activity: 588
Merit: 18

View Profile WWW
June 30, 2018, 10:05:07 AM

Tutacak bounty'ler noluyor ki? Tanım olarak çok yanlış yerden yaklaşıyorsun olaya. Sinema filmi değil bu. Zaten tutacağını düşündüğü bountyleri kimse paylaşmak istemiyor. Sonra yığılma olup ödül payını düşürür diye tavsiye vermek istemiyorlar. Yoksa vebale girmek falan palavra. Hem o kadar araştırma yapacak güzel bir proje bulacak ve onu sana altın tepside sunacaklar. Bence projeleri tek tek araştırmak daha mantıklı. Aklına yatan kampanyaya gireceksin.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
June 30, 2018, 12:16:09 PM

En sevdiğim muhabbet, tutacak bounty var mı Cheesy bunun garantisini kim nasıl versin ? Ben sana tutacak projeleri boğa sezonu gelince söylerim Cheesy
El-Cezeri
Full Member

Activity: 266
Merit: 214

Analist - Trader - Yazar

View Profile
June 30, 2018, 01:38:36 PM

Bounty bounty büyüyen bir portöyyy vardır!

Cidden bu bountyler ile baya para kaldıranlar oldu zamanında forumda.

xzone
Legendary
*

Activity: 2632
Merit: 1495

View Profile
June 30, 2018, 02:39:48 PM

Tutacak bountyleri kimse bilemiyor zaten. Ola ki bilsinler bountysine dünya kadar insan abanıyor sana hiç bir şey kalmıyor. Aklıma INS geldi. Hardcap'e yaklaşınca imzasındaki kişi sayısı bir anda 4'e katlanmıştı.

Bu yüzden bir kampanyaya erken giren olmak önemli. Projenin tutup tutmayacağı ekiptekilerin tutumundan, sosyal medya kullanımından ve whitepaperın özenli hazırlanmasından anlaşılabiliyor. Biraz da şansınız varsa güzel kazanç elde edebiliyorsunuz Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
June 30, 2018, 06:17:30 PM

tutup tutmayacak bounty işin şans açıkçası. çok parlatılıyor ico da ama borsada nanay. universa utn mesela. hala cüzdanı çıkacak diye bekliyoruz. utnp için tanesinde 1 dolar hayali kuruyorlardı. ingilizcen mükemmel değilse local post sınırı olan imzalara katılma. article, twitter, facebook yapabiliyorsan bu 3 üne birden katıl. imza için daha seçici ol.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
June 30, 2018, 06:33:06 PM

Hangi bountynin tutacağını bilmek gerçekten zor. Bu yüzden herkes araştırmalarını güzelce yaptıktan sonra işlem yapmalı diye düşünüyorum.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
June 30, 2018, 07:06:46 PM

Ico rating sitelerinde yüksek puan alıp bounty yapan icolar genelde tutuyor
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 01, 2018, 11:45:36 AM

Şuan çevirisini yaptıgım 2 projeyi tavsiye ederim. 2 side Soft-Cap yaptı ve güzel yatırım topladılar halende topluyorlar. Eğer kazandıracak bounty kampanyası arıyorsanız kesinlikle girmenizi öneririm.

1. RedCab https://bitcointalk.org/index.php?topic=4265068
2. LaneAxis https://bitcointalk.org/index.php?topic=4429887

RedCap %70 global %30 local kabul ediyor buna katılamıyorum fakat LaneAxis'te böyle bir şarttan bahsedilmemiş. Haftada konu dışı harici atılmış en az 75 karakterden oluşan 10 post kabul ediliyor değil mi? Local global ayrımı yapmadan

Evet local mesajları kabul ediyorlar ayrıca Redcab için twitter kampanyasıda kazançlı olabilir onada bakmanızı öneririm.

Twitter kampanyasına katılmayı düşündüm ama retweet ler harici de haftada en az 3 twit atmamızı istiyor. İngilizcesi yeterli olmayan için ve konuya hakim olmayan birisi için çok zor. Translate bu konularda pek işe yaramıyor. Eğer sadece RT kabul etseydi katılirdim.
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
July 01, 2018, 11:58:18 AM

Jinbiye girdik herifler her hafta stake düşürüyor nerdeyse Smiley böyle şeymi olur ya kural değiştirmeyi geçtim adamlar miktarları azaltıyor şaka gibi.
easyboy
Full Member

Activity: 122
Merit: 100

View Profile
July 01, 2018, 12:41:48 PM

Takip ettiğim kadarıyla çok çok ünlenen herkesin akın ettiği projeler hard cap yapamayınca 3 ün birini veriyorlar yani anladım ki bounty işi şans işidir ne çıkarsa bahtına.
uzumsirkesi
Member
**

Activity: 240
Merit: 10

View Profile
July 02, 2018, 04:51:00 PM

hangi bounty tutacak iş yapacak anlaması çok zor ben genellikle kısa sürelileri seçiyorum tutmassa bile kısa dönem kalmış oluyorum bitince başkasında şansımı deniyorum
cagdastmr
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
July 02, 2018, 05:46:29 PM

Bi arkadaşımız bununla ilgili konu açmış. Ama şimdi akıbeti ne olur bende bilmiyorum, araştırdığımda daha katılabileceğim birşey olamdığını jr member sonrasında olduğunu görfdüm. Bulursam buraya yazacağım.
fatihguven
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
July 02, 2018, 05:56:56 PM

Aslında insanın günlük yapabileceklerinin limiti yok, gördüğüne katıl twitter, facebook paylaşımları yap hepsinden azar azar biriksin bakarsın birisi ilerde çok değerlenir

Ben de aynen şu anda böyle yapıyorum. Çıkana katılıyorum belki ilerde birşeyler olur diye.
Mali.sak
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
July 02, 2018, 06:01:56 PM

Aslında insanın günlük yapabileceklerinin limiti yok, gördüğüne katıl twitter, facebook paylaşımları yap hepsinden azar azar biriksin bakarsın birisi ilerde çok değerlenir

Ben de aynen şu anda böyle yapıyorum. Çıkana katılıyorum belki ilerde birşeyler olur diye.

güzel yapıyorsunuz ama ara ara idexten tokenlerin değerini kontrol edin. bazen pump yiyebiliyor elden çıkarabilirseniz çıkarın. Yoksa tokenler hiç olabiliyor. tabi tercih sizde.
ysnbakara
Newbie
*

View Profile
July 02, 2018, 06:18:07 PM

Yani bir proje seçmek yerine ne denk gelirse ona mı girişmeli ? Tam olarak bunu anlayamadım...
fatihguven
Newbie
*

View Profile
July 02, 2018, 06:24:20 PM

güzel yapıyorsunuz ama ara ara idexten tokenlerin değerini kontrol edin. bazen pump yiyebiliyor elden çıkarabilirseniz çıkarın. Yoksa tokenler hiç olabiliyor. tabi tercih sizde.

Ara ara girip kontrol ediyorum Smiley belki pump olur da aradan okuturuz diye Smiley umut fakirin ekmeği napalım hep hayal hep hayal Smiley
fatihguven
Newbie
*

View Profile
July 02, 2018, 06:26:09 PM

Yani bir proje seçmek yerine ne denk gelirse ona mı girişmeli ? Tam olarak bunu anlayamadım...

Zaman ayırabilirim dersen denk gelene katıl derim. Bounty lerin Face Twitter telegramına katılıyorum her hafta paylaşımları yapıyorum.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: