Bitcoin Forum
June 29, 2024, 06:44:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: TUTACAK BOUNTYLER  (Read 559 times)
kipibigra (OP)
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
June 28, 2018, 07:56:10 PM

Arkadaşlar aranızda para edecek ve tutacak bounty tavsiyesinde bulunabilecek birileri var mı acaba. bir site veya link teklifi olabilir mesela
vatalay
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
June 28, 2018, 08:13:38 PM

Kardesim Bounty isi biraz sikintili yani , tabikide çok iyi projeler var ama ne zaman nerede patlayacaklari inan ki hic belli olmuyor biraz sans meseleside diyebiliriz. Ama arastirarak iyi bountyleri bulabilirsin.
pavetjove
Newbie
*

Activity: 118

View Profile
June 28, 2018, 08:22:50 PM

Hangi bounty tutacak bunu net olarak kimsenin bildiğini zannetmiyorum. Ama iyi araştırma yapan, arkasındaki ekibi inceleyen, o ana kadar aldığı yada popularitesine göre alacağı yatırımı sağlıklı tahmin edebilenler daha yüksek oranda bountyler hakkında kazançlı tercihler yapabiliyor. Birazda şans lazım tabi
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
June 28, 2018, 08:46:38 PM

Hangi bountynin tutacağını kestirmek zor.  Fakat eskisi gibi kaliteli kazançlı bountyler azaldı .Bir sürü emek verip zaman harcıyorsun karşılığını alamamak dokunuyor.

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
Calligiato
Member
**

Activity: 137
Merit: 10

View Profile WWW
June 28, 2018, 09:02:08 PM

Seçici olmak lazım, ortalık coin çöplüğü oldu, verdikleri onbinlerce coin 3 kuruş etmiyor...Klasik olacak belki ama; buralar hep dutluktu...
sanjimor
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
June 28, 2018, 09:57:19 PM

Bounty işi şans işi herkesin popüler projeler tutuyor onlarada giren çok olduğu için yüksek ranklı değilsen döner ayran parası çıkıyor. Az kişinin katıldığı projelerden tutturmak lazım o da şanş işte
F_ala
Member
**

Activity: 308

View Profile
June 29, 2018, 05:48:38 AM

Tamamen şans. Şanstan öteye gitmiyor bu olay. Ne kadar araştırılsa da hard cap yapmadığı zaman bütün hayaller suya düşüyor. kimi zaman hardcap yapıyor bu sefer de çok fazla katılımcı olduğu için hiç bir şey gelmiyor.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
June 29, 2018, 07:02:31 AM

Bu bounty işleri iyice sarpa sarmaya başladı son dönemlerde. Özellikle hackerlar bu yolla ya kimlik bilgilerinizi ele geçirmeye çalışıyor yada kripto şifrelerinizi ele geçirmeye çalışıyor. Bu konuda çok dikkatli olmakta fayda var doğrusu.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
FinancierNt
Newbie
*

Activity: 100

View Profile
June 29, 2018, 07:16:18 AM

Bana bu istek müneccimlik gibi geliyor. Tabi whitepaperlar ve kurucularına bakılarak biraz yorum yapılabilir ama kesin tutar denir mi denmez.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
June 29, 2018, 08:25:18 AM

Tutacak Bounty kampanyası bulmak gerçekten zor zanaat dostum. Bence tamamen şans işi. Mesela şuan imza kampanyasında bulunduğum Jinbi token'a forumdaki bir kişinin sayesinde girmiştim. Baktım adam Jinbi token imza kampanyasına katılmış. Bende biraz araştırdım ve imza kampanyasının daha yeni başlamış olduğunu gördüm. Hemen trene atladım. Olay bu kadar basit aslında.

mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
June 29, 2018, 12:01:44 PM

Rütben çok düşük ve o rütbeyle istediğin şartlarda bir ödül kampanyası bulabilir misin bilmiyorum ama düşük rütbeliler için en iyi şartları sanırım TokenSuite gibi sunuyor.
Özellikle imza kampanyaları için onların düzenlediklerine bakabilirsin.

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
alihaydar6644
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
June 29, 2018, 01:12:52 PM

Aslında insanın günlük yapabileceklerinin limiti yok, gördüğüne katıl twitter, facebook paylaşımları yap hepsinden azar azar biriksin bakarsın birisi ilerde çok değerlenir
taratorly
Member
**

Activity: 258

View Profile
June 29, 2018, 01:34:35 PM

Bunu bilen birisi olsa sürekli kazanır zaten. Ama potansiyeli yüksek olanlar için bir çalışma yapılabilir.

QDAO USDQ     |     Platinum QDAO StableCoins: USDQ KRWQ CNYQ JPYQ
█▀   $1MLN BOUNTY POOL   / / / JOIN / / /   ▀█
WHITEPAPER           FACEBOOK           TWITTER           TELEGRAM           ANN THREAD
almeydeniz16
Newbie
*

Activity: 82

View Profile
June 29, 2018, 02:33:14 PM

Şuan jinbi var tutan zaten çoğu türk de onun bountysinde
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
June 29, 2018, 03:02:35 PM

Şuan çevirisini yaptıgım 2 projeyi tavsiye ederim. 2 side Soft-Cap yaptı ve güzel yatırım topladılar halende topluyorlar. Eğer kazandıracak bounty kampanyası arıyorsanız kesinlikle girmenizi öneririm.

1. RedCab https://bitcointalk.org/index.php?topic=4265068
2. LaneAxis https://bitcointalk.org/index.php?topic=4429887
hunter17
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 8

View Profile WWW
June 29, 2018, 03:37:12 PM

Şuan çevirisini yaptıgım 2 projeyi tavsiye ederim. 2 side Soft-Cap yaptı ve güzel yatırım topladılar halende topluyorlar. Eğer kazandıracak bounty kampanyası arıyorsanız kesinlikle girmenizi öneririm.

RedCap %70 global %30 local kabul ediyor buna katılamıyorum fakat LaneAxis'te böyle bir şarttan bahsedilmemiş. Haftada konu dışı harici atılmış en az 75 karakterden oluşan 10 post kabul ediliyor değil mi? Local global ayrımı yapmadan

◈ HYPERQUANT ◈ Platform for Professional Asset Management  (https://goo.gl/wGkw41)
DemirelEylul
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
June 29, 2018, 06:23:30 PM

Aslında yarın bitcoinin fiyatını bilebilmek gibi bişey, keşke bilsek de yatırımımızı ona göre yapsak en azından rahatlıkla alıp satabilecek kadar para biriktirmiş olurduk
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
June 29, 2018, 07:09:23 PM

RedCap %70 global %30 local kabul ediyor buna katılamıyorum fakat LaneAxis'te böyle bir şarttan bahsedilmemiş. Haftada konu dışı harici atılmış en az 75 karakterden oluşan 10 post kabul ediliyor değil mi? Local global ayrımı yapmadan

Evet local mesajları kabul ediyorlar ayrıca Redcab için twitter kampanyasıda kazançlı olabilir onada bakmanızı öneririm.
TelliKilimci
Newbie
*

Activity: 112

View Profile WWW
June 29, 2018, 07:19:12 PM

Aslında bu da bir anlamda yatırım tavsiyesi vermek oluyor, ilgilendiğim birkaç tane ICO var bountyleri de mevcut ama eğer değerlenmezlerse para olmasa da zamanınızı çalmış olurum. Bence herkes de aynı şeyi düşünüp isim yazmak istemiyor
vatalay
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
June 29, 2018, 09:19:14 PM

Özellikle tamamlanan projelerin bile ico satis fiyatlari ile ilgi alakasi olmuyor yani simdi ye kadar gordugum katildigim bountylerde hic bir zaman ico ile denk gelen bir rakam gormedim
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: