Bitcoin Forum
May 10, 2024, 10:05:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Coinbene güvenilir mi ?  (Read 155 times)
sercandrop (OP)
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile WWW
June 29, 2018, 11:17:53 AM

Merhabalar,

forumda biraz araştırdım, elimde 1.2K kadar FND bulunuyordu ve en büyük volume exchange'i coinbene'de. Bende kendi cüzdanımdan oradaki hesabıma deposit ettim hepsini bir kaç saat oldu ancak hesapta hala göremiyorum. Transaction'da 200'den fazla confirmation var.

Coinbene güvenilir mi, daha önce burayla ilgili tecrübesi olan varmı, depositte ben mi bir hata yaptım ?

Teşekkürler şimdiden
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715335517
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715335517
Reply with quote  #2

1715335517
Report to moderator
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 29, 2018, 11:43:49 AM

Daha onceleri (bir iki ay icinde) pundix ve pal token satışı yaptım. BTC yi paribuda adresime çektim biraz vakit aldı ama sorun olmadan parami çektim. Bence sıkıntı yaşamazsınız biraz daha bekleyin derim. 
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
June 29, 2018, 11:44:44 AM

bence hacmi yeterince var sonuçta cmc de olmayan 20 30 ether lik borsalar bile gönderim yapıyor ama her zaman büyük borsa avantajlıdır cmc den görebilirsin

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
prrlc
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
June 29, 2018, 11:57:23 AM

Bende kullandım daha önce. Transferler biraz geç oluyor ama güzel borsa. Sorun yaşayanı da duymadım. Arkadaşlarım da kullanıyor. Şu yakınlarda da sadece orda listelenen bir coin daha satın almayı düşünüyorum.

zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
June 29, 2018, 12:09:20 PM

yaptığı milyar dolarlık fake hacimden sonra güvenilmez olacağını gösterdi bana. Böyle işler yapan kim bilir neler yapmaz? Coin de çalınır soygun da olur
uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
June 29, 2018, 12:32:09 PM

ben bi çok yerde duydum bunu bence burada yatırım yapılabilir ama ben hep ilk 5 deki borsalarda varsa oralara giriyorum çok mecbur olmadıkca böyle borsaları tercih etmiyorum.

sercandrop (OP)
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile WWW
June 29, 2018, 12:32:25 PM

Çok teşekkür ederim arkadaşlar içimi rahatlattınız   Smiley
ferdimutluiphone
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
June 29, 2018, 01:10:16 PM

Ne kadar güvenilir biraz tartışılır bence. bildiğim kadarıyla sahte hacim yapıyordular. Ben de çok mecbur kalmadıkça bu tip borsalara itimat etmem şahsen.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
June 29, 2018, 02:03:44 PM

Sahte hacim olayı ortaya çıktıktan sonra yakınından bile geçmem. Mümkün mertebe günlük trade hariç hiç bir token yada coini borsalarda bırakmayın.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
June 29, 2018, 05:38:27 PM

Bu konuyu keşke coinleri yollamadan acsaydiniz . Şimdi beklemekten başka şansınız kalmadı artık. İnşallah geri gelir coinleriniz

Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
June 29, 2018, 05:43:37 PM

coinbene de ben npxs bozdurdum  sorunsuz gerçekleşti işlem tabii o zaman binance da falan yoktu pundi. umarım sizde problem yaşamadan kullanırsınız
derincold
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
June 29, 2018, 05:43:52 PM

Hocam Coinbene yanılmıyorsam yeni açılan bir borsa. CoinmarketCap adresine fake hacim gönderip hacim sıralamasında üst sıralara çıkmıştı Bittrex ve Bithumb, Okex gibi büyük borsaları geride bırakarak. Ne kadar güvenilir buradan anla. Ama geçer hesabina diye düşünüyorum üstüne yatmazlar.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
June 29, 2018, 05:56:16 PM

coinbene türkiye forumuna adını pundi ile duyurdu malum binance girmeden önce çok ta popüler bir borsa değildi türkiye için konuşuyorum işlem yapan arkadaşlar sorunsuz yapmışlar problemsizdir diye düşünüyorum
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
June 29, 2018, 06:01:22 PM

yaptığı milyar dolarlık fake hacimden sonra güvenilmez olacağını gösterdi bana. Böyle işler yapan kim bilir neler yapmaz? Coin de çalınır soygun da olur

Bende aynı şekilde düşünüyorum. Zaman zaman altcoin bozdurmam gerekiyor, Sistemkoin de sahte hacim oluşturduğu için kullanmıyorum mesela.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
June 29, 2018, 06:04:30 PM

Hocam neticede borsa bu ne kadar güvenli olur sen düşün. Ben şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım. Sadece biraz geç geliyor o kadar. Onun dışında sıkıntı yok
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
June 29, 2018, 06:13:27 PM

Bu borsa ile bir iki defa işlem yaptım. Deposit biraz uzun sürüyor ama güvenli bir site sorun yaşamazsın. Tabi çekim zamanıda 2-3 saat bekledim. Gec onaylaniyor.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
June 30, 2018, 08:38:05 PM

aynen arkadaşın dediği gibi, borsa bu, hacklenip ağlayanlar, vurup kaçanlar, bakıma alınıp çıkamayanlar, kullanıcısı düşük olan borsalarda fazla dolaşmamanı, diğerlerinde de dikkatli olmanı, fazla para tutmamanı öneririm. heran herşey olabilir.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
Pages: [1]
  Print  

Jump to: