Bitcoin Forum
May 25, 2024, 01:11:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Facebook , Coinbase’i Satın Alacağını Söyledi  (Read 192 times)
nefsim
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 6

View Profile
July 02, 2018, 06:58:34 AM

Face kurucuları kripto dünyasına girmeye çekimser davrandı sanırım, büyük kuruluşların kripto dünyasına sağlam girmeleri piyasaları çok olumlu yönde etkileyecektir.
Koin Defteri
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile WWW
July 02, 2018, 01:36:27 PM

Bu tarz satın almalar görebiliriz, Circle da poloniexi satın almıştı. Kimlik doğrulama ilgili katı kurallar gelebilir.

[  waves   ]       Join The Waves Community       [  waves   ]
◆ Smart Contract       ◆ No Gas       ◆ High Speed
timewpoe
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
August 24, 2018, 06:35:27 PM

Hem kriptopara reklamlarını yasakla hemde coinbase ı satın almak iste! Bu ne perhiz ne lahane turşusu derler adama.
chaskes
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
August 24, 2018, 10:32:03 PM

Facebook bu iş için çok geç kaldı.. sistemi tam çözmeden girmek istemeyişlerini anlıyabiliyorum.. fakat Eğer Mark efendiler bu işe girerse ve eger istedikleri gibi coin de yaparlar ise ciddi anlamda piyasada bir farkindalık yaratıp üst sıralardan blockchain dünyasında yer alacaktır. Bu durumda hepimizin işine yarıyacaktır diye düşünüyorum.
Aynen bende böyle düşünüyorum sonuç olarak dünya üzerindeki yerel seçimlere etki edebilen bir kuvvet olan facebook ve sadece facebook da değil markın bütün sosyal medya zincirleri coin basarlarsa üste yerleşirler.
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
August 24, 2018, 10:49:22 PM

Facebook satın alma muhabbetinden önce reklam yasaklarının kalkması ile dahi bence ufaktan bir mesaj vermiş oluyor google içinde aynı şey söylenebilir.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: