Bitcoin Forum
May 27, 2024, 12:37:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Çok önemli Bitcoin tahmini! Artacak mı?  (Read 148 times)
karakan77 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 2

View Profile WWW
June 29, 2018, 05:32:18 PM

Geçen yılın Aralık ayında 20 bin dolar seviyesini zorlayan Bitcoin bugün 6 bin doların da altına geriledi. Japonya`nın önde gelen ekonomistlerinden ve Waseda Üniversitesi Business and Finance Research Center danışmanı Yukio Noguchi ise yaptığı açıklamada Bitcoin`de yeni bir fiyat patlamasının olası olmadığını söyledi.

Bitcoin ve blockchain (blok zinciri) teknolojisine ilişkin yayınlanan makale kitaplarında Noguchi, Bitcoin vadeli işlemlerin gerçekleştirilmeye başlanması nedeniyle Bitcoin'de yeni bir fiyat patlaması görülmesinin düşük olasılıklı olduğunu belirtti.

Bitcoin vadeli işlemlerin başlamasıyla piyasanın en yüksek hacimli kripto para biriminin değer kaybettiğini vurgulayan Noguchi, Bitcoin fiyatının düşmesiyle kripto para birimleri işlemlerinin banka işlemlerinden daha az ücretle gerçekleştirilebildiğine dikkat çekti.

Kripto paralarda sert düşüş bugün de devam ediyor. 6.000 doların da altına gerileyen Bitcoin şu dakikalarda yüzde 3,99 düşüşle 5,865 dolardan, Ethereum yüzde 6,43 düşüşle 409 dolardan, Ripple ise yüzde 6,83 düşüşle 0,42 dolardan işlem görüyor.

Haber linki: http://uzmanparam.milliyet.com.tr/amp/haber-detay/gundem2/cok-onemli-bitcoin-tahmini-artacak-mi/84000/84070/

▀▀    PUBLISHprotocol    [  WHITELIST  ]    ▀▀
The most viable blockchain based media platform
fragilesun
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
June 29, 2018, 06:27:12 PM

Benimde takip ettiğim bir çok analizci düşüşün henüz bitmediğini ufak düzeltmeler yaşansa bile düşüş trendinin 4500 - 4000 dolar seviyelerine kadar süreceğini dile getiriyorlar. Buda piyasaların henüz ayı sezonundan çıkmadığını gösteriyor.

✦ ETHA ✦
First Decentralized Remittance Solution Platform
adrenal09
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile WWW
June 29, 2018, 09:38:38 PM

20 bin doları gormese de bir çıkış trendi yakalarsa peşine takılanlarla küçük patlamalar yaşayacaktır. kripto parayı canlı tutmak için bunu yapmak isteyecek, beklenti oluşturacak büyük para babaları vardır

geeba  |  A NEW ERA OF DELIVERY SERVICE THROUGH
ROBOTS, BLOCKCHAIN AND THE COMMUNITY
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
June 29, 2018, 11:49:42 PM

Bu kadar düşüşten sonra zaten doğal bir yukseliş beklenir ancak bence balinaların hedefi bu beklentiyide kırmak bu sebeple umarım olmaz ama biraz daha aşağıya sarkıtabilirler.
nesso
Sr. Member

Activity: 638
Merit: 259

View Profile
June 30, 2018, 12:06:44 AM

Hepimizin 4 gözle beklediği bu durum kacınılmaz! yapılamsı gereken izleyip görmek. Panik yapmak hepimizin yapıcagi ilk hata olucaktır sakin beklemeye devam.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
June 30, 2018, 06:03:48 AM

Dün 6 bin dolarda takıldı ve hızlı kırarak 6400'e geldi. güzel de yükseldi ama aklımızdan geçen ya arkadaş buradan sırf birileri alsın diye yükseltmiş olmasınları mı düşüncesi. inş öyle değildir de madencilik maliyetinde olan şu günlerde alır başını gider fiyatlar.

alchera
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
June 30, 2018, 07:26:06 AM

şuan coinlerin hepsinde yükselme görülüyor yükseliş devam edermi bilmem fakat 7000 doları bulur gibime geliyor bu gidişle
nesso
Sr. Member

Activity: 638
Merit: 259

View Profile
June 30, 2018, 09:31:52 AM

Dün 6 bin dolarda takıldı ve hızlı kırarak 6400'e geldi. güzel de yükseldi ama aklımızdan geçen ya arkadaş buradan sırf birileri alsın diye yükseltmiş olmasınları mı düşüncesi. inş öyle değildir de madencilik maliyetinde olan şu günlerde alır başını gider fiyatlar.

Madencilik maliyetlereinin asla altınainmeyecektir.. bunu bas bas bagırıyoruz zaten korkacak bir durum yok. çok daha fazla yükselecek, sadece hafif kırılmalara panik yapmamak lazım.

şuan coinlerin hepsinde yükselme görülüyor yükseliş devam edermi bilmem fakat 7000 doları bulur gibime geliyor bu gidişle
7k yı bu hafta geçer diye tahmin ediyorum bende ve bu artış bir anda bütün piyasaya ilaç gibi gelicektir.
hayratposta
Newbie
*

Activity: 182

View Profile
June 30, 2018, 09:41:09 AM

Bu saatten sonra panik yapılacak bir durum yok artık. Bitcoinin fiyatı son 6 ayda %70 düştü. Bu saatten sonra 4bine falan bir düşse de paragöz balinalar yeter artık toplayalım deseler.
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
June 30, 2018, 11:27:53 PM

Bitcoin sınırlı arzı düşünüldüğünde ve işlevselliğinin her geçen gün arttığını düşünüyorum. Bu durumda orta ve uzun vadede beklentim yukarı yönlü oluyor.
bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
July 01, 2018, 09:06:36 AM

Herkes aldığı pozisyona göre yorumluyor okuduğunu ki bu gayet normal bu psikolojiden bende sıyrılıp objektif değerlendirmeye çalışıyorum, benim için de henüz dip hareketi sonlanmadı, daha devam edecek diye düşünüyorum.

jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
July 01, 2018, 09:08:32 AM

grafiğe tekrar tekrar bakınca işin suyu kaçmak üzere olduğu ortada. siz dua edin geçmişte bu gerilemeyi çok yavaş yaptığı da olmuş. mutlaka artacak bitcoin ama işten çoğu kişinin istediği en dipten alayım.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
July 01, 2018, 10:07:19 AM

sürekli artacak haberleri ve demeçler yukarı yönde olması aslında moralleri yerine getiriyor. Ama kısa vadede tekrar eski dönemlere(15-20 bin arası) geleceğine inanmıyorum. En azından eylül ayından önce büyük yükselişin gelmesini beklemiyorum. Yılsonu 10 bin dolar üstüne çıkarsa o zaman boğa sezonu geldiğinin resmidir Smiley
ugurszf
Jr. Member
*

Activity: 434
Merit: 1

View Profile
July 01, 2018, 10:25:46 AM

Yıl sonuna kadar ancak 10000 dolar seviyelerini görebileceğimiz tahmin ediyorum.  Ayrıca düşüşün henüz bitmediğini ve bu yükselişin bir tepki olduğunu düşünüyorum. 
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
July 01, 2018, 12:25:59 PM

Bitcoin için bitti gitti öldü gibi tahminler çok defalar yapıldı. Bu sefer başka diyenleri duyar gibiyim. Evet bu sefer her defasında olduğu gibi başka. Bitcoin öyle  bir yükselişe geçecek ki hızına yetişmek ne mümkün. Tabii bunların hepsi kişisel görüşüm. Bu yükselişi ne zaman olur sorusuna ise cevabım hemen hemen herkes umudunu yitirdikten sonra olacaktır.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
July 01, 2018, 12:57:43 PM

Piyasalardaki garip durum farklı uzmanların görüşlerinden de ortaya çıkıyor. Kimisi kemerleri bağlayın her an uçabiliriz diyor kimisi de yükseliş diye bir ihtimal yakın zamanda yok diyor  Smiley

munhunbe
Member
**

Activity: 164
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
July 01, 2018, 01:12:16 PM

bitcoin için bu sene artış olmayacak gidişat onu gösteriyor. tam 8 aydır düşüş yaşayan bişeyin toparlanması uzun sürecektir. ben bu sene den umudumu kestim artık 2019 bekleyeceğim.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
playangelswillowsa
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
August 25, 2018, 04:03:38 AM

ben dahada düşeceğini düşünenlerdenim.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: