Bitcoin Forum
June 19, 2024, 12:52:44 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Bir Yere Gitmiyor!!!  (Read 482 times)
semos08 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile WWW
July 01, 2018, 09:27:14 PM
Merited by paca08 (2)

Btc balon, Btc alanlar batacak gibi teorilerden sıkıldım. Ya balon diyorsan burada ne işin var. Buraya trollük yapmaya mı geldin! Btc balon değil ve batacağı falan yok. Sadece zamanını bekliyor. Zamanı geldiğinde ya tüh zamanında girmedik falan diye ağlayanlar dolacak buralara. Bu sene sonuna kadar beklenen sıçramayı yaptığı zaman boğa sezonu da başlamış olacak.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
July 01, 2018, 09:30:17 PM

Btc'nin balon olduğu yok zaten buradaki iş bilmez arkadaşlar panik havası yaratmaya çalışıyorlar. Bencede bu sene sonuna doğru Btc sıçrama yapacak.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
July 01, 2018, 09:30:57 PM

Btc balon, Btc alanlar batacak gibi teorilerden sıkıldım. Ya balon diyorsan burada ne işin var. Buraya trollük yapmaya mı geldin! Btc balon değil ve batacağı falan yok. Sadece zamanını bekliyor. Zamanı geldiğinde ya tüh zamanında girmedik falan diye ağlayanlar dolacak buralara. Bu sene sonuna kadar beklenen sıçramayı yaptığı zaman boğa sezonu da başlamış olacak.

sakin ol dostum tamam : d
sgi02
Sr. Member

Activity: 542
Merit: 250

View Profile
July 01, 2018, 09:45:27 PM

BTC balon, BTC alanlar batacak gibi teoriler hep olacak, sıkıldık belki fakat görüşlerin açıklanmasını engellemek olmaz. İnananlar yola devam edecek inanmayanlar bu piyasaya yatırım yapmaz olur biter çözüm basit.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
July 01, 2018, 09:52:36 PM

Ben burada bitcoin balondur diyen bunun gibi konu açan kimse görmedim yada fark etmedim? Kim uyduruyor bence herkes birbirinin gazına gelip söylüyor.
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
July 01, 2018, 10:00:59 PM

Balon değil belki. Ama aşırı şişmiş bir piyasa sı olabilir. Bu da insanların balon demesine sebep oluyor. Aşırı şişen her market saatli bomba gibidir. Her an patlayabilir.

Birbirimizi kandırmayalım. Burada ki insanların %90 ı para kazanmak için burada. Yani düşük fiyattan alıp yüksek fiyattan satmak gibi. Teknolojisine gönül vermiş kaç kişi var ki ?
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
July 01, 2018, 10:35:27 PM

Bitcoinde beklenti büyüktü ama bu sene kötü geçti bitcoin.Tabi bu altcoinlere de yansıdı.Bir an önce toparlarda bir daha bu günleri görmeyiz.Beklenti şu anda yükseleceği yönünde.Umarım yanıltmaz bizleri.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
July 02, 2018, 08:18:11 AM

Tepeden alanlar veya yanlış hamlelerler para kaybedenler onları söyleyenler.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
July 02, 2018, 08:37:58 AM

Bitcoin'e balon diyenlere en güzel cevap sensin balon demek bence. Burdan Emin Çapa'ya selam yola devam. 😁 Onun dışında zaten Bitcoin doğası gereği aşırı oynak bir fiyata sahip. Bakın 20000 Dolara çıktığı zaman aşırı şişmiş bir piyasa vardı. Hem Bitcoin hem de altcoinler aşırı şişmişti. Sonra ne oldu? Piyasa yavaş yavaş gevşedi ve Bitcoin fiyatı 5800 Dolara kadar düştü. Bu durum Bitcoin'i balon yapmaz. Aksine yüksek kazanç getiren bir yatırım enstrümanı yapar. İlerleyen aylarda fiyat tabi ki yine artacaktır. Umut var olunuz. 🍀

williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
July 02, 2018, 08:44:40 AM

Bitcoin gelmiş geçmiş en sağlam para birimidir bana göre. O balon diyenler 0,01 Cent seviyesine düşse almayacak mı yani şimdi? Ben alırım balon demesem de alırım.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 02, 2018, 09:29:40 AM

Bitcoin bir gün gelecek altın gibi dolar gibi sepetlerin içine dahil edilecek bankalar tarafından. Kurumsal müşteriler ne zaman yatırım yapmaya başlarsa işte o zaman bitcoin gerçekten bir varlık olacak. Bunun içinde sec tarafından tanınması ve yasal düzenlemeler geçirmesi gerekiyor.
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
July 02, 2018, 10:04:16 AM

bitcoin balon değil de keşke doların yerini alıp 1$ olmasını beklerdim. en azından kullanım alanı daha çok artardı. bin yada onbin dolar gibi fiyatları gördükçe bitcoinin kullanım alanı da zorlaşacaktır ama asla balon değildir.

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
El-Cezeri
Full Member

Activity: 266
Merit: 214

Analist - Trader - Yazar

View Profile
July 02, 2018, 10:43:36 AM

Evet hafif bir boğa görüldü diye şimdide bu tarz konular artmaya başladı. Forumda borsa gibi. Olumlu hafada artışlar oluyor Smiley

mariogomer
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
July 02, 2018, 10:49:38 AM

Bitcoin'e inancı olmayanın bu forumda bulunması konusuna ben de şaşıyorum. En ufak bir umudun, beklentin yoksa bütün yatırımlarını bırakır gider altına yatırırsın ama burada kripto paralara sallamanın hiçbir anlamı yok  Smiley

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
serguvan
Member
**

Activity: 532
Merit: 14

View Profile
July 02, 2018, 11:18:52 AM

Boğa sezonu başladığında asıl buralar şenlenecek Grin Balon falan diyenleri asıl o zaman göreceğiz. Ama bitcoin şu an gerçekten bir yere gitmiyor, 1.2x yapsa ona bile razıyız Cheesy
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
July 02, 2018, 12:03:28 PM

Paniğe kapılmamak gerekiyor. Bilen bilmeyen herkes bişeyler yazıyor. Geleceği parlak bitcoinin  yada kripto para ne derseniz. Yıl sonuna doğru yükselişe geçecektir.

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
July 02, 2018, 12:19:21 PM

Tabi ki öyle. 1-2 sene sonra gelenler bugünlerde alım yapanlar için "adamlar 6000 dolardan toplamış, piyasaya erken girenler kazandı yazacaklar" göreceksiniz.

Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile
July 02, 2018, 12:33:37 PM

Boğa sezonunun bu sene sonuna kadar bekleteceğini düşünmüyorum, son bir silkeleme olur yada olmaz buralar piyasanın dönüş noktası.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
July 03, 2018, 07:07:59 AM

Bunu zaman gösterecek ama şu anda madem ki herkes burada demek ki memnunlar hayatlarından. İstisnalar hariç (18-19k lar dan btc alanlardan bahsediyorum.) burda ki insanların büyük bir kısmı zarar da olsalar da bir sonra ki boğa da kara geçeceklerine inanmışlar demek ki.
ferdimutluiphone
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
July 03, 2018, 07:32:22 AM

Bunu hep yapıyorlar. Bir şey bildiğinden değil sırf konuşmak için. Yahu bitecek olsa niye yorum yapıyorsun bu ortamda. Git. Hiç bulaşma. Bittiği zaman ben biteceğini biliyordum dersin. Sen ne kadar bitecek desen de günümüz dijital para devri artık. Aksine büyüyecek...

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: