Bitcoin Forum
June 17, 2024, 04:55:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Spama karşı olan imza kampanyası yöneticilerine genel bakış  (Read 254 times)
Leteravian (OP)
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
July 01, 2018, 09:56:23 PM
Last edit: July 03, 2018, 10:13:14 AM by Leteravian
Merited by DarkStar_ (2), chickenfried12 (2), husdemba (1)

Spama karşı olan imza kampanyası yöneticilerine genel bakış

|
Yönetici
|
İletişim
|
Geçmiş İşleri
|
Ödeme
|
Max. Katılımcı
|
ANN
|
SMAS list
|
Yönettiği Kampanya Sayısı
|
Mevcut Güven
|
|||
N/A
|
Bitcoin ve Altcoinler
|
Sınırsız
|||
N/A
|
30:-0/+5
|
||||
Bitcoin ve Altcoinler
|
20-30
||
N/A
|
2
|
20:-0/+2
|
||||
Bitcoin ve Popüler Altcoinler
|
Sınırsız
|||
7
|
57:-0/+7
|
||||
Bitcoin/Ethereum
|
Sınırsız
|
N/A
|
N/A
|
8
|
37:-0/+6
|
||||
Bitcoin/Ethereum
|
Sınırsız
||
N/A
|
8+
|
77:-0/+9
|
||||
Bitcoin/ Ethereum ve Bitcoin Cash
|
4k+
|
N/A
|
N/A
|
45+
|
10:-0/+1
|
||||
Bitcoin / Ethereum
|
50
||
N/A
|
6
|
10:-0/+1
|
||||
Bitcoin ve Altcoinler
|
Sınırsız
|
N/A
||
5
|
2:-2/+13
|
||||
Bitcoin, GBYTE / Blackbytes
|
50
|||
1
|
15:-0/+3
|
||||
Bitcoin
|
N/A
|||
13
|
120:-0/+12
|
||||
Bitcoin yada coinmarketcap ilk 100'de olan coinler
|
100
|
N/A
|
N/A
|
1
|
10:-0/+2
|
||||
Bitcoin / Ethereum
|
Sınırsız
|
N/A
|
N/A
|
7
|
27:-0/+3
|
||||
Bitcoin/Litecoin/Namecoin/Ravencoin
|
Sınırsız
|
N/A
|
N/A
|
2
|
337:-0/+35
|
||||
Bitcoin
|
Sınırsız
||
N/A
|
20
|
49:-0/+8
|
||||
Bitcoin yada ilk 3 exchange de listelenmiş Altcoinler
|
Sınırsız
|||
50+
|
60:-0/+6
|

* - Yöneticinin şu anda kampanyasıyla ilgili sorunları olduğu anlamına gelir.

Açıklama:
actmyname:

actmyname bu forumun çok güvenilir bir üyesidir ve 2015 yılından beri forumun bir parçası olmuştur. Sürekli olarak topluma yardım etmekte ve DT2 üyesidir. Birkaç hafta önce kampanya yönetimi hizmetlerini sunmaya başladı ve şu anki kampanyasını yönetmek için harika bir iş çıkardı: The FoxBot Twitter Campaign.

BoXXoB:

BoXXob, BitDice imza kampanyasını bir buçuk yıldan beri yönetiyor ve kullanıcılara ödemeler her hafta herhangi bir sorun olmaksızın ödendi. BitDice imza kampanyasının katılımcıları çok sınırlıdır ve post kalitesini en üst düzeyde talep etmektedir.
DarkStar_:

DarkStar_, birlikte çalıştığım en iyi yöneticilerden biri! Krediler sunuyor, Escrow sağlıyor, imza kampanyalarını yönetiyor ve çok daha fazlasını yapıyor. Bir yıldan fazla bir süredir ChipMixer kampanyasını yönetiyor. Şu ana kadar ödemelerde bir aksama olmadı (ChipMixer kampanyasının yüksek ödeme yapan kampanyalardan biri olduğunu unutmayın). Kampanyaları için iyi katılımcılardan oluşan bir listeye sahip olmayı başardı ve katılımcılarının spam yapmadığından emin oluyor. En yüksek oy alan kampanya yöneticisi olduğu için kişisel olarak DarkStar_'ı öneriyorum.

Hhampuz:

Koleksiyon bölümündeki saygıdeğer üyelerden biri olan Hhampuz, bir süredir kampanyalar yürütüyor ve yüz binlerce dolar güvencesi altında. Koleksiyonunda çok fazla tüccar, açık arttırma, çekiliş ve daha fazlası olduğunu bilmesi için onu gerçek bir hardcore bitcoiner yaptı. Başı dik duruşuyla, insanlara saygı duyuyor ve her seferinde verdiği sözleri yerine getirmeye çalışıp, günün sonunda tüm tarafları mutlu etmeyi en üst düzeyde önceliği olarak görüyor.

Hilariousandco:

Bir Lamborghini Üyesi olan Hilariousandco, bu forumun global moderatörüdür ve bitcointalk tarihinin en büyük katkı sağlayanlarından biridir. Bu kullanıcı bitcoin ve bitcointalk hakkında çok şey biliyor. Spam yapanlara karşı aktif olarak mücadele ediyor ve forumun birkaç güvenilir üyesinden biri. Bitcointalk'ta çoğu kişinin güvendiği az kullanıcıdan biri.

irfan_pak10:

irfan_pak10, kurucusu olduğu bountyportals.com websitesi üzerinde 45 den fazla kampanyada başarılı olmuş birisi. Bu kullanıcının çok fazla deneyimi var ve kampanya başına 4000'den fazla katılımcıyı dahil edebiliyor. Katılımcılarına şimdiye kadar 300'den fazla BTC dağıtmış ve platformunda 10.000'den fazla ödül avcısı var.

izanagi narukami:

izanagi narukami, eski bitcointalk yöneticilerinden biridir ve tüm kampanyalarında harika bir iş çıkarmıştır. Ayrıca kampanyalar için imzalar tasarımları yapıyor. Anadili İngilizce değil. Hangi kampanyayı yönetiyorsa, spam gönderenlerin bulunmadığından emin olmak için elinden geleni yapıyor.

Lauda:

Lauda, ​​şu an DT2 üyesi ve yıllardır topluma yardım ediyor. Kampanyaları, ödülleri profesyonelce ve etik olarak yönetiyor. O Kripto Escrow Takımı(CET)'nın bir üyesidir ve ACE- AD Kampanya Uzmanları'nın bir parçasıdır. Lauda, ​​sözlerini tutar ve her seferinde beklendiği gibi teslim eder. Lauda, ​​spam yapanlara, dolandırıcılara karşı mücadele ediyor ve en iyilerinden biri olduğunu bu şekilde kanıtlıyor.

Loyce V:

Bitcointalk'teki en iyi Posterlardan biri olan Loyce V, bu forumun müthiş Spam Yakalayıcısı olarak biliniyor. Kuralları ihlal eden binlerce hesabı raporlamayı başardı ve çok sayıda rollin.io hediyesi aldı. Ayrıca rollin.io'da bir moderatör oldu. Bitcoin hakkındaki bilgisi tartışılmazdır ve bu foruma ve bu topluluğa bir bütün olarak yardım etmeyi amaçlıyor.

Lutpin:

Bitcointalk'ın en iyi kampanya yöneticilerinden biri olan Lutpin, bu forumun uzun vadeli kampanyalarını yönetmiştir. O da erken bir bitcoiner olmuştur ve kendisi kumar siteleri hakkında büyük bir bilgiye sahip. 4 yıldır Kripto Oyunları kampanyasını yönetmekle beraber 3 başka kampanyayı da 1 buçuk yıldan uzun bir süredir yönetmeye devam ediyor. Katılımcılarına 60'tan fazla BTC ödedi ve gerçekten harika bir iş çıkardı. Aynı zamanda ACE- AD Kampanya Uzmanları'nın bir parçası ve diğer birkaç tanınmış üyeden biri.

MadZ:

Aktif bir DT2 üyesi olan MadZ, dolandırıcılara karşı kullanıcılara yardımcı olmak için çok zaman harcadı. IOS Kampanyası'nı yönetiyor. Bitcoin ve alternatif coin/tokenlerde katılımcılara 150.000 $ 'dan fazla para ödemesi yaptı. Ayrıca aktif bir tüccar ve bu forumda tanınmış bir kişidir.

notaek:

notaek, eski bir Bitcoiner, yıllardır kampanyaları yönetiyor. Nitrogen Sports kampanyasını bir buçuk yıldan beri yönetiyor ve katılımcılara ödemeleri hafta içi yapıyor. Ayrıca büyük bir Bitcoin bilgisi var ve çok cana yakın bir dost. O etrafında çıkan herhangi bir sorunu, derhal ve sorunsuz bir şekilde halledilir.

OgNasty:

OgNasty, bitcointalk içindeki en güvenilir kişidir. O binlerce kişiye Esrowluk yaptı yaptı ve bugüne kadar kendisine 19,000'den fazla BTC emanet edildi. Bitcoin.com's İmza Kampanyası'nı yönetti ve son bir aydır Rent-a-sig campaign kampanyası ile güvenilir üye imzalarını kiralıyor ve paralarını zamanında ödüyor. Bu kullanıcı kesinlikle profesyoneldir ve kişisel işlerinin profesyonel işinin önüne geçmesine izin vermez.

Woshib:

Daha deneyimli kampanya yöneticilerinden Woshib, şu ana kadar 20'den fazla kampanyayı yönetmiştir. Bu kullanıcı koleksiyon bölümündeki aktif bir tüccar. Kampanya katılımcılarına 150'den fazla BTC değerinde token verdi. Kampanyaları sorunsuz bir şekilde kontrolü altındadır.

Yahoo62278:

Yahoo62278, kampanya yöneticisi. En iyi kampanya yöneticisi seçildi ve kampanya yönetme konusunda en iyi deneyime sahip olduğunu kanıtladı. Katılımcılarına 100 ila 200 BTC arasında ödeme yaptı ve ödeme için yeri geldiğinde kendi cebinden bile ödünç aldı. Kampanya yönetiminde son derece profesyonel.

Alıntıdır ! Yukarıdaki görüşler bana ait değildir ben sadece Türkçe tercümesini yapıp sizler ile paylaşma gereği duydum

İngilizcesini Okumak İsteyenler İçin Orjinal Post Bağlantısı > https://bitcointalk.org/index.php?topic=4412712.0

Edit : chickenfried12, DarkStar_ ve husdemba Merit için teşekkürler...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Cean
Hero Member

Activity: 807
Merit: 522

View Profile
July 02, 2018, 12:33:29 AM

Çile bu amk millet merit alabilmek için nelerle uğraşıyor... Valla işin zor hacı. Olsa da 50 atsam keşke. İmzalara girmeyi düşünmüyorsan cidden rütbenin bir önemi yok. Hem imzaya kadar çeviriye, bloglara vs. katılabilirsin. Sikiyim imzayı - derken ben de var
Leteravian (OP)
Full Member

View Profile WWW
July 03, 2018, 08:28:59 AM

Çile bu amk millet merit alabilmek için nelerle uğraşıyor... Valla işin zor hacı. Olsa da 50 atsam keşke. İmzalara girmeyi düşünmüyorsan cidden rütbenin bir önemi yok. Hem imzaya kadar çeviriye, bloglara vs. katılabilirsin. Sikiyim imzayı - derken ben de var

Eyvallah göndermiş kadar oldun  Cheesy

●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
July 03, 2018, 09:33:56 AM

Çeviri yapmış da olsan kelimeleri çok iyi yerine oturtmuşsun. Epey bir çaba harcadığın açık ve göz önünde olmayan ödül yöneticilerini de bizlerle tanıştırmış oldun. Emeklerine sağlık umarım karşılığını yakın zamanda alırsın  Smiley

Delilergibi
Newbie
*

Activity: 31
Merit: 0

View Profile
July 03, 2018, 11:32:17 AM

Güzel bi yazı hazırlamışsın gerçekten emeğine sağlık  Smiley
MasterYi35
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
July 03, 2018, 04:18:13 PM

Üstad eline sağlık çevirin için de teşekkürler. Hala yabancı olduğum terimler var ama bakacağım detaylara
Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
July 03, 2018, 04:28:36 PM

ceviri için teşekkürler ama cogu üye için yazılanlara katılmıyorum resmen yalamak için yazmış kim yazdıysa.herkesi öve öve bitirememiş.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
July 03, 2018, 05:10:21 PM

Bu listede ki Lauda tam bir faşist. Adam zamaninda ne kadar Türk varsa bunlari tek tek spam yapmasa bile ban cekti. Bir iki kere konustum, adamin pm lere bile tahammulu yok. Lauda hakkinda yazilanlari okuyorum ve guluyorum. Adami zamaninda moderatorlukten attilar sirf kendi yan hesaplarini kampanyaya sokmak amaciyla millete spam iftirasi attigi için..
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
July 03, 2018, 05:18:46 PM
Last edit: July 03, 2018, 08:54:22 PM by s.kocaman

Laudayı banları yüzünden tanıdım. Dünya kadar üyeye negatif trust vermişti. Yönettiği kampanyaya hiç bulaşmam.
Yahoonun birkaç kampanyasını gördüm de global istiyordu. O yüzden katılmamıştım

geliyorumbensana
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
July 03, 2018, 06:58:34 PM

Adamsın linki alıyorum lazım oldukça okuyacağım , teşekkürler.
Leteravian (OP)
Full Member

View Profile WWW
July 03, 2018, 07:22:11 PM
Last edit: July 03, 2018, 07:49:31 PM by Leteravian

Bu listede ki Lauda tam bir faşist. Adam zamaninda ne kadar Türk varsa bunlari tek tek spam yapmasa bile ban cekti. Bir iki kere konustum, adamin pm lere bile tahammulu yok. Lauda hakkinda yazilanlari okuyorum ve guluyorum. Adami zamaninda moderatorlukten attilar sirf kendi yan hesaplarini kampanyaya sokmak amaciyla millete spam iftirasi attigi için..

Sayfayı bantları yüzünden tanıdım. Dünya kadar üyeye negatif trust vermişti. Yönettiği kampanyaya hiç bulaşmam.

s.kocaman hangisinden bahsediyorsunuz isim vermemişsiniz

Lauda tam anlamıyla işsiz, yetkiyi suistimal eden, olayları çarpıtan, kendisini yakından uzaktan alakadar etmeyen durum hakkında bilmediği dil üzerinden bile iftira atabilmiş, sözde organize ve adil olacak adi bir orospu çocuğudur. Bu küfürü sonuna kadar haketmiştir. Verdiği negatif trust yüzünden bana ve işime büyük çapta engel olmuştur. İmza kampanyalarını bahsetmiyorum ha! Gerçek hayatta denk getirsem cinsiyeti farketmez ağzını yüzünü sikeceğim küstah bir piçtir. Böylesi şerefsizler DT2'de bulunmamalıdır. Ancak tek modere edilen şeyin konuların taşınması ve silinmesi olan bu forumda bu mümkün değildir! EFS'nin de amına koyim bu konu hakında gönderdiğim mesaja olumsuz dahi olsa bile cevap vermedi.

Listedeki kişiler hakkında yukarıda ki düşünceler ve deneyimler gibi olumsuz görüşleri olanlar varsa bu başlık altında belirtsin ingilizcesini hazırlayıp 1 Topic patlatırız meta forumda cevap veren yönetici olmasa da topluluğa ulaşmış olur düşünceleriniz

pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
July 03, 2018, 08:42:52 PM

Emeğinize sağlık. Faydalı bir paylaşım olmuş. Forumda yeni olmama rağmen tecrübeli üyelerin sayesinde çok şey öğrendim. Tabi yorumlardaki katkılarıda unutmamak lazım. Hepinizin elinize emeğinize sağlık.

s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
July 03, 2018, 08:57:33 PM

Sayfayı bantları yüzünden tanıdım. Dünya kadar üyeye negatif trust vermişti. Yönettiği kampanyaya hiç bulaşmam.

s.kocaman hangisinden bahsediyorsunuz isim vermemişsiniz

Lauda tam anlamıyla işsiz, yetkiyi suistimal eden, olayları çarpıtan, kendisini yakından uzaktan alakadar etmeyen durum hakkında bilmediği dil üzerinden bile iftira atabilmiş, sözde organize ve adil olacak adi bir orospu çocuğudur. Bu küfürü sonuna kadar haketmiştir. Verdiği negatif trust yüzünden bana ve işime büyük çapta engel olmuştur. İmza kampanyalarını bahsetmiyorum ha! Gerçek hayatta denk getirsem cinsiyeti farketmez ağzını yüzünü sikeceğim küstah bir piçtir. Böylesi şerefsizler DT2'de bulunmamalıdır. Ancak tek modere edilen şeyin konuların taşınması ve silinmesi olan bu forumda bu mümkün değildir! EFS'nin de amına koyim bu konu hakında gönderdiğim mesaja olumsuz dahi olsa bile cevap vermedi.

Listedeki kişiler hakkında yukarıda ki düşünceler ve deneyimler gibi olumsuz görüşleri olanlar varsa bu başlık altında belirtsin ingilizcesini hazırlayıp 1 Topic patlatırız meta forumda cevap veren yönetici olmasa da topluluğa ulaşmış olur düşünceleriniz

Telefondan yazmıştım otomatik düzenlemeye girmiş herhalde. düzelttim. Laudayı banlarından tanıdım şeklinde.
Türklere verilen negatif trustların hepsi bu Lauda ve ekibinden gelmiştir. sadece multi hesaplar değil, başta Caen olmak üzere onlarca üyeyi de merit sistemiyle negatif trustladı.

Leteravian (OP)
Full Member

View Profile WWW
July 05, 2018, 12:20:58 PM

Telefondan yazmıştım otomatik düzenlemeye girmiş herhalde. düzelttim. Laudayı banlarından tanıdım şeklinde.
Türklere verilen negatif trustların hepsi bu Lauda ve ekibinden gelmiştir. sadece multi hesaplar değil, başta Caen olmak üzere onlarca üyeyi de merit sistemiyle negatif trustladı.

Kendi Trust geçmişi de pek parlak değil > https://bitcointalk.org/index.php?action=trust;u=101872

Ya ırkçı bir şahsiyet yada direk olarak Türklerle bir alıp veremediği var herhalde diyerek açtığı tüm konu başlıklarına baktım ve İngilizce dışında sadece Hırvatça konuştuğunu fark ettim bunlardan bazıları ;

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1182311.msg12441657#msg12441657

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1116199.msg11834007#msg11834007

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1348187.msg13737398#msg13737398

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1473428.msg14858715#msg14858715

Hırvatça bilen/konuşan milletler ; Hırvatlar, Sırplar ve Boşnaklar.

Boşnakları kafadan eliyorum > Hırvatlar ile Türklerin bir alıp veremediği yok diye biliyorum ve eliyorum > Geriye sadece Sırplar kalıyor. Forumda Sırp lokal forumu yok bu yüzden Hırvat forumunu kullanıyor olabilir Türklere karşı bu katı ve olumsuz tutumunu da açıklamış olur herhalde milliyeti...

Kısacası ben bu çıkarımları yaptım sizlerin denk getirdiği yakaladığı başka şeyleri varsa paylaşın. Gerçi beni pek kale almayacaklardır ama bu adam/kadın'ın yaptığı ırkçılık üzerine ben bir konu başlığı açmayı düşünüyorum globalde. Aslında forum genelinde ırkçılık yasaksa bu ifşayı en güzel EFS yapar moderatör ve yönetim kadrosundan birisi olarak onu kale almamak gibi bir lüksleri olamaz diye düşünüyorum. Tabi tüm bunlar için çok çok daha fazla delil lazım...

Leteravian (OP)
Full Member

View Profile WWW
July 06, 2018, 05:54:45 PM

Leteravian, ben açtım öyle bir konu kardeşim. Üstüne üstlük beni suçlu çıkardılar. Bu yabancıların kafa yapısını sikiyim orospu çocukları ya. En kötüsü de bu orospu çocuğuna karşı elin kolun bağlı kalması. Karalama kampanyası başlatsan ne olacak... Çok kapsamlı ve sürekli güncel olması lazım ki bu ve bu gibi orospu çocuklarına karşı insanlar bilinçlendirilir ve bu tarz olası şerefsizlere de ibret olur.

Okudum durum dediğin gibi gerçekten... Diyorum ya aslında bizim lokal forumun ingilizce hitabet yeteneği güçlü ve globalde bilindik Legendary üyeleri bir araya gelip Moderatöründe desteği ile yerin dibine sokarlar isteseler bunu da uğraşmak istemiyor herhalde kimse Undecided Harbiden üzüldüm ama mevzuya...

Saphire
Full Member

Activity: 602
Merit: 114

View Profile
July 16, 2018, 02:12:24 PM

bu lauda denen karaktersiz beni de saçma sapan bir sebepten dolayı içerik kampanyasından attı ve o kadar emek verdiğim 3 tane makaleyi hiç etti. üstüne bir de negatif trust vermiş şerefsiz. ben de aynı şekilde negatif trust attım.
bunun ile ilgili ne yapmak lazım bir çok kişiyi keyfine göre mağdur ediyor yok mu bu işin bir çözümü? bu konuda ortak olarak neler yapabiliriz olmadı toplu halde buna negatif trust yollayalım forumdan defedelim.
ha belki bir de şu yapılabilir yöneticiliğini yaptığı reklam kampanyalarında form dolsurtuyorya onu sürekli olarak sabote edebiliriz bol küfür ve yaptığı şerefsizlikler yazılırsa o forma ve hatta açtığı konuya belki millet artık buna güvenip iş yaptırmaz ya da kampanyaya katılmaz. şuan aklıma gelenler bunlar.

willesmalle
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
August 26, 2018, 09:56:50 AM

ben bu tablodan çok bişey anlayamadım hocam kusura bakmayın
Pages: [1]
  Print  

Jump to: