Bitcoin Forum
May 09, 2024, 11:05:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: [ÇÖZÜLDÜ] AmaZix'in Dolandırıcılığı, Ether adresini değişip tokenlerimi çaldılar  (Read 784 times)
Borracha (OP)
Full Member

Activity: 252
Merit: 105

View Profile
July 03, 2018, 09:17:51 AM
Last edit: July 03, 2018, 09:30:18 AM by Borracha

Mei didn’t even try to listen to me, when i needed their help to investigate and solve the situation, she just banned me from all Amazix campaigns and telegram channel for no reason. But apparently i was right and after all this mess, they decided to pay me. Just because of Mei’s weird rude attitude, i won’t join any campaign of Amazix from now on.

SOLVED
AND
LOCKED

İngilizce bilmeyenler için özet
Hakkınızı arayın, paramızı geri aldık

1715252722
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715252722
Reply with quote  #2

1715252722
Report to moderator
1715252722
Hero Member
*

Ignore
1715252722
Reply with quote  #2

1715252722
Report to moderator
1715252722
Hero Member
*

Ignore
1715252722
Reply with quote  #2

1715252722
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715252722
Hero Member
*

Ignore
1715252722
Reply with quote  #2

1715252722
Report to moderator
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
July 03, 2018, 09:21:11 AM

Sorunun çözülmüş olmasına sevindim ama bu kadar uğraşarak almak zorunda olduğuna üzüldüm. Bounty olaylarında çok kişinin hakkı yeniyor ve maalesef bu durum için yapılacak hiçbir çözüm bulunmuyor.
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
July 03, 2018, 09:46:31 AM

Bu yüzden daha kaliteli ve güvenilir bounty yöneticileri ile çalışmak daha keyif verici oluyor. Geçtiğimiz aylarda bir kaç youtube bountysine katılmıştım ve doğrudan elediler. Her türlü istek doğru olmasına rağmen direk engeliyorlar ve hakkın gasp ediliyor.
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
July 03, 2018, 09:53:28 AM

Mei didn’t even try to listen to me, when i needed their help to investigate and solve the situation, she just banned me from all Amazix campaigns and telegram channel for no reason. But apparently i was right and after all this mess, they decided to pay me. Just because of Mei’s weird rude attitude, i won’t join any campaign of Amazix from now on.

SOLVED
AND
LOCKED

İngilizce bilmeyenler için özet
Hakkınızı arayın, paramızı geri aldık

ana başlığa aynısını yazın bence .
Borracha (OP)
Full Member

Activity: 252
Merit: 105

View Profile
July 03, 2018, 10:00:04 AM

ana başlığa aynısını yazın bence .

Yazdım hocam, mesajimi silmemi istediler bende Amazix kampanyalarına katılmayacağımı ve mesajımın kalacağını söyleyerek teşekkür ettim. Mei denen yönetici hakkimi aradığım için beni itin götüne sokmuştur, 4 ayrı telegram hesabimi banlamıştır, hem paramı vermeyip hem de beni Amazix'in tüm kampanyalarından atmıştır. Şimdi kanıtlarla gelince haklı olduğum ortaya çıktı ve Mei size yardım etti oldu, halbuki sikilmedik bi kulağımın arkası kalmıştı.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
July 03, 2018, 10:16:29 AM

mei garip bir adam, kanallarda sürekli insanları tehdit ediyor ve banlıyor, bende sırf o var diye artık amazix kampanyalarına katılmıyorum. Mei yüzünden kan kaybediyorlar farkında değiller, soru sordumu adam bir daha sorarsan yasaklarım diyor senin görevin sorulara cevap vermek artislik yapmak degil
KTM
Jr. Member
*

Activity: 158
Merit: 1

View Profile
July 03, 2018, 10:19:51 AM

Amazix'in hiçbir kampanyasına girilmez bundan sonra 3 kuruş para için bunu yapıyorlarsa kesin kycları bile satar bu şerefsizler
myortvyje
Member
**

Activity: 224
Merit: 52

View Profile
July 03, 2018, 10:27:22 AM

Geçen bitnation ile ilgili bir konu ardı amazixin ben de oraya kendileri hakkında kötü bir kaç kelam ettim ama aynı zamanda da pumapayin steemit kampanyasındaydım 2 hafta hariç stake vermemişler, telegramdan yazayım dedim banlamışlar. Haksızlık yaptıkları halde eleştireye gelemeyen, bu sayede suçları kabul eder davranışlar sergileyen ahlaksız herifler. Bundan sonra hiç bir kampanyaları ile işim olmaz, piyasadan bir an önce silinip gitmeleri hepimizin hatta crypto topluluğunun faydasına olur.
elithamal
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
July 03, 2018, 11:05:03 AM

hem yaptıkları kyc saçmalığı hem de sana yapılan davranıştan ötürü artık ağızlarıyla kuş tutsalar bile amazix bountylerine girmem. tokensuite ve sylon candır.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
mediation
Member
**

Activity: 364

View Profile
July 03, 2018, 11:09:57 AM

Malesef bu sisteminde en büyük eksiği bu hocam. Bir çok adaletsiz harekete maruz kalsak da elimizden hiç bir şey gelmiyor. Umarım bu tarz sorunlar ile artık karşılaşmayız.

Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
July 03, 2018, 12:01:18 PM

Şimdi bu olayı şöyle değerlendirmek lazım, biraz popüler olan bir bounty management grubu bir anda 10'larca proje almış oluyor, mecburen yeni adamlar ekliyorlar ekibe bunların

arasında mutlaka profesyonelliği yetersiz olan veya art niyetli kişiler çıkabiliyor. Amazix aslında çok sevilen bir gruptu, fakat bu ayı piyasasında yönettikleri birçok kampanya iptal

oldu, ertelendi, kayboldu gitti ve prestij kaybettiler burası açık, orjinal ekiplerinde çok iyi niyetli arkadaşlar var ama bu sebeplerden Amazix konusunda yine de dikkatli olun.

zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
July 03, 2018, 02:47:15 PM

Sorununuz çözülmesine sevindim. Ayrıca hakkınızı aradığınız içinde sizi tebrik ederim. Yeni birisi olarak soruyorum ben ingilizce bilmiyorum translate ise yeteri kadar çeviri yapmıyor. İngilizce bilmeyenler hakkını nasıl arayacak? bu konuda aydınlatıcı bilgi verirseniz sevinirim.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
July 03, 2018, 02:50:16 PM

Geçen bitnation ile ilgili bir konu ardı amazixin ben de oraya kendileri hakkında kötü bir kaç kelam ettim ama aynı zamanda da pumapayin steemit kampanyasındaydım 2 hafta hariç stake vermemişler, telegramdan yazayım dedim banlamışlar. Haksızlık yaptıkları halde eleştireye gelemeyen, bu sayede suçları kabul eder davranışlar sergileyen ahlaksız herifler. Bundan sonra hiç bir kampanyaları ile işim olmaz, piyasadan bir an önce silinip gitmeleri hepimizin hatta crypto topluluğunun faydasına olur.

Hakkını alamadın diye adamı eleştiriyorsun üstünede seni sindirmek için seni diğer kampanyalardan elemeye calsıyorsa bu düpe düz orosbu cocuklugudur. Arkadasın mücadele ederek hakkını almasına sevindim.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
July 03, 2018, 02:57:09 PM

Bende repux da yaşamıştım aynısını malum repux denilen tokenin orospu çocuğu sahipleri önce 800.000 dolar mı ne ayırmışlardı bountysine sonra kafasına göre fiyatı düşürdüler amazix onların bountysini yönetirken ben token sahibine ana gruptan ne zaman borsaya gireceksiniz diye sormuştum beni gruptan banlamıştı şaka gibi bir de sonra amazix çıktı o bountyden sözünde durmadıkları için biz de piç gibi 4 ay kaldık imzada. 4 ay kaldığım halde bana 5 dolarlık token yolladılar nasıl ama süper değil mi amazix çözmek değil banlamak konusunda üstad

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
July 03, 2018, 03:06:22 PM

Benim de DAV imza kampanyası stakelerimi olduğundan çok daha eksik hesaplamışlar insan bu kadar hata durup dururken mi oluyor diye düşünmeden edemiyor.. Bence içlerinde çalışanları bir gözden geçirmeleri gerekiyor.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
July 03, 2018, 03:14:55 PM

Hakkınızı aramanız çok güzel dediğiniz gibi hesaba girmeyince paranıza yatmış adamlar birdaha amazix bountylerine katılmayacağım para kazanmasınlar üstümüzden
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
July 03, 2018, 03:28:27 PM

Orospu çocukları yazdığım postu bir de sildirmişler moderatöre. Ben sizin ta ananızın amını sikeyim götverenin çocukları buraya da tekrar copy paste yapıyorum.

It is not surprised Amazix still scamming people and if they try to talk about it they ban that person from all Amazix bounties. He will get banned soon. I opened 2 thread about it. One of them was about Bitnation scam Amazix bounty and one of them was Skyllz scam Amazix bounty. They banned me for opening these threads because of ''bad language'' and ''fud'' LOL. I do not know what DT members are waiting to tag these managers. Check for more information:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4508984.msg40604891#msg40604891

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4475111.msg40168724#msg40168724

SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
July 03, 2018, 03:59:26 PM

Sorunun çözülmesine sevindim. Büyük ihtimal bundan sonra sizi kampanyalarına almazlar diye düşünüyorum.

sunistator
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
July 03, 2018, 04:01:28 PM

hocam amazixdeki bazı art niyetli kişilerin halt yemesidir o. bounty manager atıyor onu kim denetliyor kimse. ayrıca kyc zorunluluğu, şartları zorlaştırmaları çekilecek dert değil. ikincisi amazix hakkında globale olumsuz yazılar bence yazmayın. düşman edinebilirsiniz. hani negatif trust vermek için bahane çıkartmazlar inş.
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
July 03, 2018, 07:22:26 PM

Bunlarla böyle inat edip günlerce uğraşmadan hakkını alamıyorsun. Anladığım kadarıyla adamlar başta dinleyip anlamaya bile yanaşmamışlar, önüne geleni banlamakla sıyrılamazlar. Kaç tane insanın böyle mağduriyeti var ve sorunu çözecek muhatap bulamıyorsun, amazix böyle değildi eskiden.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: