Bitcoin Forum
July 02, 2024, 06:03:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: ÇOK YÜKSEK KAZANDIRACAK OLAN ALTKOİNLER  (Read 1383 times)
hosgoru
Newbie
*

Activity: 69
Merit: 0

View Profile WWW
July 07, 2018, 11:48:40 PM

Paylaşım için teşekkürler, aslında bu ayı sezonu en çok yeni başlayanlara yaradı, alttan toplayıp büyük kar elde etme şansımız var.
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
July 07, 2018, 11:56:46 PM

içlerinde gelecek vadeden koinler var ama ben gene de tehlikeli buluyorum yüksek kar vaat eden projeleri
dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
July 08, 2018, 06:45:55 AM

Teşekkürler paylaşımınız için geröekten projeler başarılı . Fakat yeni çıkan icolar piyasadaki köklü projeler ,borsaya girenler derken para dağılıyor doğruyu bulmak zor
Olahraga123
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
July 08, 2018, 03:22:22 PM

BEN MANGIR MNG COİNİ ARAŞTIRDIM. ÇOK YÜKSEK BİR TEKNOLOJİSİ VAR. İCO AŞAMASINDAN YENİ ÇIKTI. ETHEREUM İCO DAN SONRA 04$ İLE DEĞER BULMUŞTU. MANGIR 0.47 $ İLE ÇIKIYOR. ℅100 YERLİ VE KENDİ BLOK ZİNCİRİ VAR. ALTIGEN ŞEKLİNDE BİR TEKNOLOJİSİ VAR Kİ HENÜZ DİĞER COİNLERDE BU TEKNOLOJİ YOK. KESİNLİKLE İNCELEYİN: telekomnetankara.wordpress.com  ADRESİNDE GENEL BİLGİLENDİRME VAR.
xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322
Merit: 11

View Profile
July 08, 2018, 03:39:42 PM

BEN MANGIR MNG COİNİ ARAŞTIRDIM. ÇOK YÜKSEK BİR TEKNOLOJİSİ VAR. İCO AŞAMASINDAN YENİ ÇIKTI. ETHEREUM İCO DAN SONRA 04$ İLE DEĞER BULMUŞTU. MANGIR 0.47 $ İLE ÇIKIYOR. ℅100 YERLİ VE KENDİ BLOK ZİNCİRİ VAR. ALTIGEN ŞEKLİNDE BİR TEKNOLOJİSİ VAR Kİ HENÜZ DİĞER COİNLERDE BU TEKNOLOJİ YOK. KESİNLİKLE İNCELEYİN: telekomnetankara.wordpress.com  ADRESİNDE GENEL BİLGİLENDİRME VAR.

aha yeni üye ve burada daha önce konuşulmuş bir projenin reklamını yapmaya çalışıyor. Birader yerli ve milli paralardan gına geldi artık. Reklamını yapacaksan bunları kullanma itici oluyor. o projeden de bir cacık olmaz.

edit: forum kuralı olmasa bile caps lock ile yazmak irrite edici bir görüntü oluşturur. bilgin olsun.
asnafisna
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
July 08, 2018, 04:38:57 PM

benim istediğim bnb, eth, btc, eth hep bunların borsada işlem çiftleri var. iota, ada yani ne bileyim top 100'de ilk 20'deki tüm coinlerin çiftleri olmalı. onları katlamak için bence gerekli. bnb katlamak isteyenin adresi belli binance. ether için idex.
xzone
Legendary
*

Activity: 2632
Merit: 1495

View Profile
July 08, 2018, 07:09:21 PM

BEN MANGIR MNG COİNİ ARAŞTIRDIM. ÇOK YÜKSEK BİR TEKNOLOJİSİ VAR. İCO AŞAMASINDAN YENİ ÇIKTI. ETHEREUM İCO DAN SONRA 04$ İLE DEĞER BULMUŞTU. MANGIR 0.47 $ İLE ÇIKIYOR. ℅100 YERLİ VE KENDİ BLOK ZİNCİRİ VAR. ALTIGEN ŞEKLİNDE BİR TEKNOLOJİSİ VAR Kİ HENÜZ DİĞER COİNLERDE BU TEKNOLOJİ YOK. KESİNLİKLE İNCELEYİN: telekomnetankara.wordpress.com  ADRESİNDE GENEL BİLGİLENDİRME VAR.

Burada sana sadece gülerler Wink
Üye olmuşsan önce aç bak forumda şu methettiğin mangır coin ile ilgili konu var mı onu araştır. Buradan sana ekmek çıkmaz. Altıgen şeklinde teknolojisi varmış yavrum benim.
BAĞIRA BAĞIRA KONUŞMANA GEREK YOK BİZ SENİ OKUYABİLİYORUZ

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
hanzosum
Newbie
*

Activity: 118

View Profile
July 09, 2018, 04:43:15 PM

ICO'sunu henüz bitti ama borsalarda 2-3 hafta sonra yer alması bekleniyor. Sandblock (SAT) token ERC20 temelli ve bence gelecek vaat ediyor. Bir araştırın derim şu an alım yapamazsınız dediğim gibi henüz borsa anlaşmalarını ve hukuki süreçlerini tamamlıyorlar.

Bu da sizin araştırma yapmanıza ve yatırım yapıp yapmamanıza dair yeterli zamanı sağlar.
kokhasan
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile WWW
July 09, 2018, 08:11:33 PM

Idex'e hala giremedim. Son hacklenme olaylarından sonra bir türlü cesaret edip yeni borsalara kayıt olamıyorum. Bir sürü coinden mahrum ksıtlı coinlerle alsat yapmaya çalışıyorum

kaasy.ai ICO Token Sales               
BUY KAAS TOKEN NOW
Artificial Intelligence Algorithms on Blockchain
Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
July 10, 2018, 04:17:09 AM

Valla arkadaşlar çok yüksek kazandıracak altcoin yoktur unutmayın! Boşuna paranızı bağlamayın ben de GEM hesabı bunların bir çoğunu idex ten aldım nerdeyse 4 te 1'ine indi değerleri. Grafikleri öğrenin analiz yapın ne zaman yükseleceğini kestiremediğiniz bir coine girmeyin hodl etmeyin aç kalırsınız benden söylemesi.
behramyaman
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
July 10, 2018, 06:58:06 AM

Takipe aldım, araştırmayı yapıp gözlemledikten sonra geleceği olan olduğuna kanaat getirdiklerimi buraya da yazarım.
xxxgr
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

Metahash

View Profile
July 10, 2018, 11:07:02 AM

Matrix AI Network (MAN) burada bir makelede yazıyordu ben de orada inceledim. Şu anda diğerlerini de incelemeye alıyorum.

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
July 10, 2018, 11:12:05 AM

ICON, ADA , Aion ve Wanchain . Bunlarda benim favorilerim . 100x zor fakat neden 10x olmasın .

100 x olur da bir koinden olmaya bilir. Birinden alırsın 10x diğelerine atarsın ordanda gelir 3er 5er x ozaman olur. Yeter ki bull a girelim ozaman herşey mümkün.
KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
July 10, 2018, 11:12:37 AM

marketcap çok yüksek değerlere ulaşmadan bitcoin dahil coinlerin yüksek kazandıracak bir hali kalmadı. baksanıza eskiden tek tük hack olayları yaşanırdı artık neredeyse her ay borsa ya da coin token patlıyor. bu gidişle geçen yılı mumla arayacağız.

xzone
Legendary
*

Activity: 2632
Merit: 1495

View Profile
July 10, 2018, 11:17:24 AM

Valla arkadaşlar çok yüksek kazandıracak altcoin yoktur unutmayın! Boşuna paranızı bağlamayın ben de GEM hesabı bunların bir çoğunu idex ten aldım nerdeyse 4 te 1'ine indi değerleri. Grafikleri öğrenin analiz yapın ne zaman yükseleceğini kestiremediğiniz bir coine girmeyin hodl etmeyin aç kalırsınız benden söylemesi.

Nasıl çok yüksek kazandıracak altcoin yoktur ya? Bu ne saçma bir cümle. Doğru zamanda yatırım yaparsan şansın da varsa 50x de yaparsın 100x de. İlk 100de yer alan coin tabi ki kendini katlayamaz, kalkıp da hacmi bitcoini geçecek bir coin henüz olmadı. Altcoinler zamanı gelince kazandırır Wink

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
July 10, 2018, 11:21:36 AM

Önemli olan bence doğru zamanda yatırım yapmak. Şuan nerdeyse tüm coinler 3-4 ay önceki fiyatının yarısından bile aşağıda bazıları ise 4-5 kat düştü daha fazla düşenlerden var elbette. Yani yeni çıkanlara yatırım yapmak daha mantıklı geliyor.

hannapulu
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

PLATIO - Smart Banking Ecosystem

View Profile
July 10, 2018, 11:25:06 AM

Tavsiye için teşekkürler takipte kalacağım, bu aralar işlem hacimlerinin aşırı düşüklüğü yatırım için bir fırsat olmakla beraber yanlış bir tercihte çok büyük de risk oluşturuyor bu yüzden ince eleyip sık dokumak gerekiyor.

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
July 10, 2018, 11:32:16 AM

Siz siz olun kesinlikle birisi bir coin önderdi diye gidip hemen bodoslama atlamayın...

Bir insan çıkıp bu coinler şu kadar artacak diyebilir. Çok normal.

Herkesin genelde inandığı duygusal bağlandığı coinler oluyor uçacak kaçacak sanılıyor kopulamıyor sonrada bir bakıyorsunuz diğer fırsatlar kaçmış. Coinlerle duygusal bağ kurmayın.

Bakın sayısız örnek mevcut.

Ncash shillendi
Daostack ( Gen ) shillendi
Peepcoin shillendi
Pundix shillendi.

Hepsinin sonu hüsran...

Hele hele öyle duygusal adamlar vardı ki pundix 230 lara varmış bilmem kaç kat yapmıs olmasına rağmen ısrarla aldırmaya çalıştılar.

Aman ha sakın arkadaşlar çok dikkatli olan zaten çok yükseldi buralardan almak çok riskli diyenlerle dalga geçtiler laf attılar. Engellediler.

Sonuç 180-200 lerde pundix alanlar büyük zararda. Bekliyorlar. Bir şey diyeni engellediler.

Böyle coinleri daha dipdeyken henüz herkes almamışken alabiliosanız alın. Aksi halde 5x-10x yapmıs coin çok risklidir.

Peepcoin 10-11 satsdan bir gecede 1 sats a düşdü.

Daostack ı gece gündüz discordda övdüler girenin hali perişan oldu.

Siz siz olun kimse bir coine gönülden bağlı deli gibi övüyor diye girmeyin.

Şunuda eklim aylardır deli gibi düşen coinlerden zarar etmemek kar etmek istiyorsanız yeni girecekseniz bence kendini ispatlamıs ilk 15-20 deki coinlere girin .

Çünkü onların düştükleri yere geleceği hatta geçeceği diğerlerine göre biraz daha büyük ihtimaldir.

Örneğin

1500 leri görmüş etherium 450-500 dolar
190 ları görmüş neo 30-35 dolar
4500 leri görmüş bitcoin cash 800 dolar

Daha stellar riple gibi coinleride sayabiliriz.

Buralar daha sağlam kalelerdir. İlk etapda buralardan kar yapmak bence daha mantıklıdırç

Sonra karınızın bir kısmıyla risk almak istiyorsanız alır  hidden gemlere yatırım yaparsınız.

Bence olması gerken budur.

Arkadaş ile birebir aynı görüşteyim. Zaten bu piyasada biraz tecrübelenen, her duyduğu coine atlamaması gerektiğini anlıyor.

Borsada btc ve altlarda belirli bir yatırımım var, al-sat yapmıyorum. Buradaki yatırım boğa sezonunu bekliyor. Yaklaşık 7 aydır piyasaya hiç para katmadım, boğanın ilk ayak sesleri duyduğunda kademeli olarak ETH, NEO girişleri yapmayı planlıyorum. En risksiz ve belki size kısa vadede 2x yaptıracak hamle budur.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
July 10, 2018, 02:35:59 PM

Benim favorilerim ise şunlar: EOS, BNB, NEO, ZRX. Bunlar halihazırda piyasada olup da gelecek vadedenler. Tezos ise 1 yıllık beklemenin ardından yeni girdi ve ilk 20'de yer alıyor. Tezos'dan da umutluyum. Geçmişte imzasına girdiklerimden ise Apollo ve DIW'den az da olsa umudum var.
catbtc
Jr. Member
*

Activity: 94
Merit: 1

View Profile
July 10, 2018, 06:19:09 PM

Tedbirli olma ve duygusal olmama konusunda ben de hemfikirim. Saplanıp kalmamak gerek, geriye dönüp tekrar araştırıp kar varken değerlendirip satmak gerek.
Benim sepetimde olanlar
XSN, DBIX, NIX, HKN

Genelde anlık vurkaç tokenlar hariç hodl için iyi proje ve düşük total supply olanları seçiyorum.
Herkese bol kazançlar...
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: