Bitcoin Forum
May 27, 2024, 01:48:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: ÇOK YÜKSEK KAZANDIRACAK OLAN ALTKOİNLER  (Read 1379 times)
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
August 03, 2018, 08:42:21 AM

geçen günlerde pundi binance'a ekleneceği zaman rakip olarak matrix chain(mana),credits (cs) ve  fusion (fsn) de rakip olarak gösterilmiş ve pundi eklendi. Pundiye rakip olacak ve binance'ın listeleyeceğine dair anket yapılan coinler bana göre kazandırabilir.
Fusion , credits ve matrixchain.
vagos
Full Member

Activity: 353
Merit: 100

View Profile WWW
August 03, 2018, 03:02:13 PM

Binance borsasına eklenecek altları takip edin, gün içinde %50 oranında karlı al sat imkanı bulursunuz. Son iki ayda ettiğim karın tamamına yakını bu taktikle oldu. Çok yüksek kazandıracak alt arayan riski kabul etsin.

Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
August 04, 2018, 12:41:43 PM

EOS, NEO ve Litecoin. işte çok yüksek kazandıracak alternatif kripto para birimleri bunlar. Eos Ethereum'a rakip olacak düzeye gelecek. Neo popüler ve fiyat yükselmesi görecek. Litecoin eski ath rakamlarına ulaşacak potansiyeli barındırıyor.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
August 04, 2018, 01:26:47 PM

Arkadaşlar Selamlar,

Uzun yıllardır 2013' den beri kripto sektöründe işlem yapmaktayım. ICO dan beri takip ettiği piyasaya çıkmış ve çıkacak olan koinleri takip ediyorum. ICO olduğu zaman projeye girmeyi pek tercih etmiyorum. Takdir edersiniz ki bir çok proje dolandırma amaçlı olarak piyasaya çıkmakta. Sizlere tavsiyem çıktıktan bir 15-20 gün sonra projeye yatırım yapmanız olacaktır. Birazdan aşağıda listeleyeceğim projeler birşeylere hizmet etmektedir. Tek tek projenin açıklamalarını yazıp kafa bulandırmak istemiyorum. WhitePaper ( Beyaz Sayfa) inceleyip kararınızı ona göre verebilirsiniz. Uzun araştırmalarım sonucu boğa sezonu başladığı andan itibaren x10 - x100 arasında bir yükseliş beklediğim projelerdir. Fiyatlar şuanda çok dip yapmışken toplamak mantıklı olacaktır.

- Fusion (FSN)
- TomoChain (TOMO)
- Matrix AI Network (MAN)
- Unibright (UBT)
- Endor Protocol (EDR)
- Dignity (DIG)

Tamamının ICO süreci bitti ve şuanda IDEX tarzı borsalarda işlem görmektedir.

IDEX borsasını nasıl kullanacağını bilmeyen kişiler için Youtube üzerinde bir arkadaş çok güzel bir biçimde açıklamış ; https://www.youtube.com/watch?v=uMsk8NuKnHY&t=668s

Bol kazançlarınız olsun.

Yanlış anlama hocam. 2013 yılından beri kripto sektöründeysen forum ile neden geç tanıştın. Ben bile 2017 Mart'ta girdim crypto işine Eylül sonu tanıştım forumla. Multi hesabın sa bu anlarım ya da eski hesabını kaybettiysen . Bu kadar forumla geç tanışman mantıksız geldi.
Bheze
Sr. Member

Merit: 253

View Profile
August 09, 2018, 08:53:30 PM

Tüm arkadaşlar tavsiyelerini sunsun ama yatırım yapacak üyeler kendi araştırmalarını öncelikle yaparak kripto para satın alsın. Benim tavsiyem gelecekte var olacağını öngördüğünüz ve parlamaya müsait altkoinlere çok uzun vadeli yatırımlar yapın.
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
August 09, 2018, 09:00:15 PM

Millet yatırım yaparken bir token alırken ekibe mi bakıyor, projenin vaatlerine mi bakıyor yoksa sadece populariteye göre mi hareket ediyor belli değil. Mantıklı olayım derken zararlı çıkıyoruz çünkü nerde boş işler var topluluğa bakıyorsun onun peşinde. Sürü psikolojisi gerçekten ilginç bir şey. Eos ve Neo diyorum ben. 
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
August 09, 2018, 09:59:42 PM

qkc diyorum ve susuyorum patlaması yakındır
cambinedca
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
August 23, 2018, 10:21:35 AM

2013den beri kriptopara işi ile ilgileniyorsunuz ama newbie üyesiniz pek inandırıcı gelmedi.
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
August 23, 2018, 10:30:57 PM

Yazdıklarınız içinde elimde tuttuklarım MAN,FSN birazda UBT var matrix ve fusiona icodan girdim bkletiyorum o zamandan beri ubtyi de fiyatı çok düşünce idexten almıştım biraz şuanda dahada düştü tabi ondan zarar yazdık malesef.bilmiyorum hold ediyorum hala ama artık hold pekte kar ettirmiyor aksine hep zarardayız
chaskes
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
August 23, 2018, 10:59:08 PM

Uzun araştırmalarım sonucu boğa sezonu başladığı andan itibaren x10 - x100 arasında bir yükseliş beklediğim projelerdir. Cheesy o kadar uzun bir zaman oldu ki o boğa sezonu gelmedi araştırma süresi uzadı Cheesy.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
August 24, 2018, 12:37:20 AM

Şu an altcoinler o kadar deger kaybettiki hepsi 10-20 kat ivme yapsa bile 2017 sonundaki değerlerine ulaşması pek mümkün gözükmüyor. Yeni cikan ICO lar da yatırımcı ve para toplayamadıkları için kötü bir durumda kalmaktadırlar. Kısaca piyasadan ve Kripto para marketinden Reel para çekilmeye devam ediyor. Bu süreçte herhangi bir çılgın artış beklemek hayalcilik olur. Bu ICO'lara katılan ve hala elinde tokenlerini bulunduran tüm halkımıza kazançlar dilerim.
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
August 24, 2018, 07:54:00 AM

Kısa ve orta vadede çok kazandıracak altcoin göremiyorum. Altlar kötü durumda.

procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
August 24, 2018, 08:58:00 AM

Bu durumda hiç bir altcoinin kazandıracağını sanmıyorum, BTC sağolsun kendisi yükselirken altları resmen eziyor.

cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
August 24, 2018, 10:30:33 AM

benim tavsiyem insanları emin olmadığınız konularda teşvik etmeyin. en sağlam projeyi yapanlar bile deli gibi düşüyor.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
August 24, 2018, 11:10:27 AM

ben çok kazandıracak coin olarak wanchain düşünüyorum. eos asla ethereum un yerini alamaz o konuda çok ümitlenmeyelim. fakat wanchain ilk boğada çok güzel yerlelere gelecek bence . teknolojisi çok güzel . ayrıca platform olarak icoda yapılabilecek üzerinden. teknolojisi demişken özetle ethereum + monero olarak düşünebilirsiniz.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 24, 2018, 11:14:13 AM

Şu ortamda yükselecek bir altcoin zor görünüyor.Boğa sezonunda artık eskisi gibi kazanımlar kurmak hayal gibi.Olur mu marketcap artarsa piyasaya yeni para girerse her şey olur.Ama görünen köy kılavuz istemez.Btc'den sonra sağlam altcoinler değerlerine kavuşmaya başlar.Eth,Neo gibi.Diğerlerinin işi zor.Yatırım gelmezse olduğu yerde kalır.
altancumhur
Newbie
*

Activity: 11

View Profile
August 24, 2018, 11:45:42 AM

Selamlar ;

ICO fiyatı 2$  olan  ve fiyatı  şu  anda 0,05$ olan 4NEW önerebilirim. Hotbit borsasında trade  yapılabiliyor şu anda.

ICO 'da  45 milyon $  toplamışlar.  https://icodrops.com/4new/

Bence şöyle  bir  strateji  oldukça  makul ICO'ları  takip  ederek  ICO fiyatından -10/20X yapan  coinlere çok fazla  risk  almadan yatırım  yapılabilir  borsalara  ilk çıktığında  airdrop ve  bounty den alanlar yok parasına  satarak  fiyatı  düşüyor  diye  düşünüyorum sonrasında  ise en kötü  ortalama  ICO fiyatını yakalamasının  kuvvetle  muhtemel  olduğuna  inanıyorum.
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
August 24, 2018, 12:01:44 PM

Şu an ne alsan artacak zaten ama dönüş nereden olacak kimse kestiremiyor.

Kennedy
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
August 24, 2018, 12:29:16 PM

Herkes gözünü 2019-2020’ye dikmişken o kadar uzun zamanda neyin bizi batırıp neyin çıkaracağını kestirmek kolay değil aslında. Sağlam gördüğüm birkaç coinde beklemeyi düşünüyorum sadece.
texlipsy
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
August 24, 2018, 06:11:00 PM

liste fena değil ama şunu söylemem lazım, burada yazan her şey doğru olmayabilir. kimseye yalancı demiyorum ama insandır hata yapar. kendi iyiliğiniz için araştırın, öyle karar verin.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  

Jump to: