Bitcoin Forum
May 22, 2024, 12:25:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: SATILIK RIG - 3X MSI 1080 Ti Gaming X 11 GB Ekran Kartlı Sistem  (Read 422 times)
ariari (OP)
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
July 03, 2018, 07:53:36 AM
Last edit: July 05, 2018, 11:34:50 AM by ariari

Merhaba,

3 kişi ortak olarak kurduğumuz;

Asus Prime Z270-P
120 GB SSD
Pentium G4560
8 GB RAM
3*USB Riser
1000 Watt Corsair 80+ Platinium PSU
3* MSI 1080 Ti Gaming X 11 GB Ekran kartı (en az 11 ay garantisi devam etmekte)
kart vatan link: http://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-gtx1080-ti-gaming-x-11gb-gddr5x-352bit-dx12-nvidia-ekran-karti.html

rig kasa 8 kart rahat rahat girecek şekilde hazırlandı.

rig foto:https://image.prntscr.com/image/3UN44LQ9R5KJd5TqiWVD7A.png

+ 3 adet usb riser +1 adet add2psu + watt ölçer + network kabloları ve switch verilecektir. Rig kasası herşeyiyle profesyonel hazırlandı. Anakart 8 karta kadar destekliyor bizde 8 e çıkaracaktık ekran kartlarını ancak bu işi yapmaktan vazgeçtik (ortaklı olmuyor, herkafadan ayrı ses çıkıyor) riser ve add2psu hariç tüm parçalar vatanbilgisayardan alındı.

zcash kazdık 2200 sol ortalama veriyordu, dgb-skein 3100 Mhash kazıyor. XZC 9800 Khash veriyor. Anlık 830 watt zcash te 920 watt dgb-skein, Xzc 400Watt ortalamada elektrik tüketimi var.

İzmir veya Bursa  elden teslimat yapabiliriz, bildiğimiz kadarıyla bu işi bilmeyen herkese yardımcı olabilirim.

14.000 TL  ilgilenenler için whatsapp: 532 üç yüz kırk bir 03 yetmiş beş

Not: parçaları kendinizde toplasanız bu fiyatın altına toplayamıyorsunuz, ben hazır kurulu tak çalıştır sistem satıyorum. baltalayıcı yorumlarınıza gerek yok. bol kazançlar.
KriptoGuruTR
Member
**

Activity: 564
Merit: 19

View Profile
July 03, 2018, 08:22:47 AM

8500 tl teklifimdir.
perseus11
Jr. Member
*

Activity: 134
Merit: 1

View Profile WWW
July 04, 2018, 10:01:11 AM

8000 teklifimdir bu sistem ancak bu kadar yapar gibime geliyor ki 3000 4000e kurulmuş bir sistemi 14000 e satmakta ayrı bir olay

XCT CLUB  |  xCrypt - Blockchain Ecosystem
▰▰▰  ▲▼  PRE - ICO Sale is Live!  ▲▼  ▰▰▰
cutter424242
Newbie
*

Activity: 16

View Profile
July 04, 2018, 05:12:14 PM

8000 teklifimdir bu sistem ancak bu kadar yapar gibime geliyor ki 3000 4000e kurulmuş bir sistemi 14000 e satmakta ayrı bir olay

satıcı ile alakam yok ama sen ban 3 tane 1080 ti 4000 e bulursan alayım hemen
ariari (OP)
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
July 05, 2018, 11:33:43 AM

sadece 3 adet 1080 TI kartın sıfırı 17250 tl yapmaktadır. 8000 tl teklif edip fiyatının o kadar olduğunu düşünen arkadaş siktirsin gitsin amk ölücüsü. Bu sistemin sıfırı şuan 20 bin liradan aşağı toplanamaz.
deliedenpsikolog
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
July 05, 2018, 11:43:53 AM

sadece 3 adet 1080 TI kartın sıfırı 17250 tl yapmaktadır. 8000 tl teklif edip fiyatının o kadar olduğunu düşünen arkadaş siktirsin gitsin amk ölücüsü. Bu sistemin sıfırı şuan 20 bin liradan aşağı toplanamaz.

senin kartlar 0 mı hocam?

sahibinden de 1000 lerce, kart var sıfır gibi madencilik yapılmış, onların fiyatlarını baz alın derim
bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
July 10, 2018, 10:14:48 AM

senin kartlar 0 mı hocam?

sahibinden de 1000 lerce, kart var sıfır gibi madencilik yapılmış, onların fiyatlarını baz alın derim

istediginiz yeri baz alın , satıcının vermiş oldugu fiyat gayet mantıklı. belki cok ufak bi pazarlık yapılabilir ama 8000-8500 resmen mezarcılıktır.

zaten alma niyeti olan adam alıcıya pm atar veya numarasını özelden ister hamlesini yapar. yine kuru sıkı yorumlar ve boş polemikler

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
KriptoGuruTR
Member
**

View Profile
July 10, 2018, 03:48:31 PM

4600 TL'ye gider 6 taksit sıfır alırım vatandan veya hepsiburadadan. Düzenli olarak KDV indirimleri yapılıyor.

3 tane 1080 ti karta 830 watt gücü dayamışsın zaten plat psu ile. Yani kısaca kartların canına okumuşsun. Heyecanlı madenci arkadaşlara gagalayabilirsin istediğin fiyata. Benim gibi aklı başında olanlar gidip sıfır kart almaya devam edeceklerdir bu fiyata ikinci el kart almaktansa...

Para cepte gençler sorun yok. Teklifimdir dediğimde o iş bitmiştir satıcı kabul ediyorsa. Vatanı hepsiburadayı zengin ettik. Adamların raflar kart dolu. İkinci el ilanlar desen milyon tane...

bulgar_84
Sr. Member

View Profile
July 10, 2018, 06:54:16 PM

4600 TL'ye gider 6 taksit sıfır alırım vatandan veya hepsiburadadan. Düzenli olarak KDV indirimleri yapılıyor.

3 tane 1080 ti karta 830 watt gücü dayamışsın zaten plat psu ile. Yani kısaca kartların canına okumuşsun. Heyecanlı madenci arkadaşlara gagalayabilirsin istediğin fiyata. Benim gibi aklı başında olanlar gidip sıfır kart almaya devam edeceklerdir bu fiyata ikinci el kart almaktansa...

Para cepte gençler sorun yok. Teklifimdir dediğimde o iş bitmiştir satıcı kabul ediyorsa. Vatanı hepsiburadayı zengin ettik. Adamların raflar kart dolu. İkinci el ilanlar desen milyon tane...

bos muhabbetten teklifte bulunmaktan ve post kasmaktan baska bişey yaptıgınız yok. bana teklifte bulundugun fiyattan aynı rigten bul , canıda cıkmıs olsa ben 4-5 tane rig alıcam. söz veriyorum ahada herkes şahit

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
KriptoGuruTR
Member
**

View Profile
July 10, 2018, 07:37:37 PM

bos muhabbetten teklifte bulunmaktan ve post kasmaktan baska bişey yaptıgınız yok. bana teklifte bulundugun fiyattan aynı rigten bul , canıda cıkmıs olsa ben 4-5 tane rig alıcam. söz veriyorum ahada herkes şahit

Kardeş neyi anlamıyorsun ki? Teklif bu, para cepte, adam tamam derse alacağım. Silah dayamadım, anasına saldırmadım, kurallara aykırı bir hareket de değil yaptığım. Ne seni bu kadar rahatsız ediyor? Ciddi ciddi sıkıntı ne? 10-15 tane multi ile kart satamamak değil mi? Yaptığın şeyler anlamsız. Her zaman malını her istediğin fiyata satamazsın. Serbest piyasa diye bir kavram var. Ben 8500 derim. Sarı çizmeli mehmet ağa 9000 der. Sahibinden de birisi 9500 der. Hooop satılır. Ama tabi sen dahil bir kesim var piyasayı sürekli yüksek tutmak derdinde. Malum aralık ocak aylarında tonla paralara kartlar alındı. Piyasalar düştü, sıkıntı büyük tabi...

ariari arkadaşımız doğal olarak en iyi teklife satacak veya satmayacak bekleyecek. İstediği kimse ona satacak. Satıp satmama durumuna gene kendisi karar verecek. Yeri gelecek 8500 TL'ye sieeee diyecek. Yeri gelecek satacak. İki türlüde bana giren çıkan yok. Ticaret bu. O gene satacak birilerini bulacak. Ben gene alacak birilerini bulacağım. Birileri gene senin gibi bıdı bıdı yapacak. Birileri benden bile ucuz teklif verecek. Yeri gelecek sırf beni sevmediği için başkasına daha ucuza verecek. Falan filan.

Yani kısaca diyeceğim şey bana bu kadar takılmana gerek yok. Güncel 8750 TL. 3 gün geçerli...
bulgar_84
Sr. Member

View Profile
July 10, 2018, 08:09:52 PM

Kardeş neyi anlamıyorsun ki? Teklif bu, para cepte, adam tamam derse alacağım. Silah dayamadım, anasına saldırmadım, kurallara aykırı bir hareket de değil yaptığım. Ne seni bu kadar rahatsız ediyor? Ciddi ciddi sıkıntı ne? 10-15 tane multi ile kart satamamak değil mi? Yaptığın şeyler anlamsız. Her zaman malını her istediğin fiyata satamazsın. Serbest piyasa diye bir kavram var. Ben 8500 derim. Sarı çizmeli mehmet ağa 9000 der. Sahibinden de birisi 9500 der. Hooop satılır. Ama tabi sen dahil bir kesim var piyasayı sürekli yüksek tutmak derdinde. Malum aralık ocak aylarında tonla paralara kartlar alındı. Piyasalar düştü, sıkıntı büyük tabi...

ariari arkadaşımız doğal olarak en iyi teklife satacak veya satmayacak bekleyecek. İstediği kimse ona satacak. Satıp satmama durumuna gene kendisi karar verecek. Yeri gelecek 8500 TL'ye sieeee diyecek. Yeri gelecek satacak. İki türlüde bana giren çıkan yok. Ticaret bu. O gene satacak birilerini bulacak. Ben gene alacak birilerini bulacağım. Birileri gene senin gibi bıdı bıdı yapacak. Birileri benden bile ucuz teklif verecek. Yeri gelecek sırf beni sevmediği için başkasına daha ucuza verecek. Falan filan.

Yani kısaca diyeceğim şey bana bu kadar takılmana gerek yok. Güncel 8750 TL. 3 gün geçerli...

bak ilan sahibi ne yazmış : Not: parçaları kendinizde toplasanız bu fiyatın altına toplayamıyorsunuz, ben hazır kurulu tak çalıştır sistem satıyorum. baltalayıcı yorumlarınıza gerek yok. bol kazançlar.

sana tek bişey söyliycem mezarcı gördümde , senin gibi bi sırtlan görmedim.

multi hesabım oldugunu iddia edip duruyosun , ıspatla sana profili hediye edicem belki milleten merit ve trust dilenmek zorunda kalmazsın. yada post kasmakla zaman kaybetmezsin.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
KriptoGuruTR
Member
**

View Profile
July 10, 2018, 08:56:58 PM

Şunları da bir koyalım şuraya:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2146354
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2013987
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1990676
https://bitcointalk.org/index.php?topic=4460203
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2392583

Bu forumu bok eden mevzu benim "ölücülüğüm" mü şimdi? Birilerinin bu forumda ilginç bir şekilde fiyatları yüksek tutma derdi var. Satılmayacak ekipmanları yazıyorlar. Fiyatlar korkunç. Satmak isteyen adam 8 ayda satamaz mı arkadaş? Dert belli tabi...

Arkadaşlar benden sizi uyarması. Bu gibi arkadaşlardan bu fiyatlara ekipman alırsanız orda burda yazarsınız "Elektriği anca çıkartıyor". Bu fiyata alırsan bırak o şemsiyeyi ve sakın açma...
bulgar_84
Sr. Member

View Profile
July 10, 2018, 10:20:30 PM

Şunları da bir koyalım şuraya:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2146354
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2013987
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1990676
https://bitcointalk.org/index.php?topic=4460203
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2392583

Bu forumu bok eden mevzu benim "ölücülüğüm" mü şimdi? Birilerinin bu forumda ilginç bir şekilde fiyatları yüksek tutma derdi var. Satılmayacak ekipmanları yazıyorlar. Fiyatlar korkunç. Satmak isteyen adam 8 ayda satamaz mı arkadaş? Dert belli tabi...

Arkadaşlar benden sizi uyarması. Bu gibi arkadaşlardan bu fiyatlara ekipman alırsanız orda burda yazarsınız "Elektriği anca çıkartıyor". Bu fiyata alırsan bırak o şemsiyeyi ve sakın açma...

3500 liralık karta 5000 lira zaten kimse vermez ama senin gibi mezarcılar 3500 liralık kartlara 1700 lira teklif ederler. bu forumda uzun süredir malzeme satısı yapıyorum ama senin gibi bi mezarcı ilk defa görüyorum.

malzeme fiyatları döviz ve coin fiyatlarına göre değişkenlik gösterir bunu idrak edemiycek kadar zeka seviyen yoksa zaten münakaşaya gerek yok.

yazmıyım yazmıyım diyorum ama yukarda allah var. pazarlık yapılır ama senin yaptıgın düpe düz terbiyesizlik.

bende sunu suraya paylasıyım. senin klasiklerinden

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
aniden
Member
**

Activity: 231
Merit: 10

View Profile
July 10, 2018, 10:35:34 PM

ben açıkçası, ilanlarda kavga edip dalaşıp,  başkalarının ilanlarını sabote etmeyi doğru bulmuyorum
bulgar_84
Sr. Member

View Profile
July 10, 2018, 10:42:32 PM

ben açıkçası, ilanlarda kavga edip dalaşıp,  başkalarının ilanlarını sabote etmeyi doğru bulmuyorum

Not: parçaları kendinizde toplasanız bu fiyatın altına toplayamıyorsunuz, ben hazır kurulu tak çalıştır sistem satıyorum. baltalayıcı yorumlarınıza gerek yok. bol kazançlar.

bu ibareden sonra 8000 veya 8500 lira teklif edilmesi sizce dogruysa , afedersiniz özürdilerim.

ben bu forumda kimseyle kolay kolay dalaşmam. ama bu arkadas bu hareketi yaklasık 4-5 aydır cogu ilanda yapıyor.

sadece yaptıgının dogru olmadıgını anlatmaya calısıyorum ama galiba artık pes edicem. çünkü anlatılmak istenen , karsı tarafın anlama kabiliyetiyle baglantılıır.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
KriptoGuruTR
Member
**

View Profile
July 10, 2018, 10:55:45 PM

Şu ilan polisliği mevzusunu bıraksan mesela? Kural dışılık varsa modlar halletse? Kendini bu kadar küçültmene gerek yok. 5 ay olmuş bak. Anlamadı senin kafa...
bulgar_84
Sr. Member

View Profile
July 10, 2018, 11:09:58 PM

Şu ilan polisliği mevzusunu bıraksan mesela? Kural dışılık varsa modlar halletse? Kendini bu kadar küçültmene gerek yok. 5 ay olmuş bak. Anlamadı senin kafa...

kurallara aykırı bişey yok o konuda haklısın fakat ahlak kuralları diye bi kavram var bunuda unutma. 

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
KriptoGuruTR
Member
**

View Profile
July 10, 2018, 11:21:54 PM

Bana sorarsan da senin bu muhabbetler ahlaksızca. İkinci el kartlara sıfır parası istemek ahlaksızca. 8 aydır aynı malzemeyi farklı hesaplarla satmak ahlaksızca. Napcaz?

İlan sahibi niye bu mevzuları çekiyor? Senin saçma sapan piyasa yönlendirme çabaların. Madem meraklısın ver adamın istediği parayı o şekilde yönlendir. Boş yapıyosun...

Yakında seninle konuşmak için bot yazcam. 5 aydır aynı kafadasın. 5 aydır aynı şeyi diyorum. Gayette bot yapabilirim...
bulgar_84
Sr. Member

View Profile
July 10, 2018, 11:45:52 PM

Bana sorarsan da senin bu muhabbetler ahlaksızca. İkinci el kartlara sıfır parası istemek ahlaksızca. 8 aydır aynı malzemeyi farklı hesaplarla satmak ahlaksızca. Napcaz?

İlan sahibi niye bu mevzuları çekiyor? Senin saçma sapan piyasa yönlendirme çabaların. Madem meraklısın ver adamın istediği parayı o şekilde yönlendir. Boş yapıyosun...

Yakında seninle konuşmak için bot yazcam. 5 aydır aynı kafadasın. 5 aydır aynı şeyi diyorum. Gayette bot yapabilirim...

akli dengen yerindemi senin ya , benim kismeyi yönlendirme çabam falan yok.

geberdim bittim desen gtx1080ti kartlar 3200-3500 arası alıcı buluyor. 3 kart 10 bin liraya cok rahat satılır. diğer bileşenleride hesaplarsan kimin boş yaptıgını anlarsın belki. 

hadi git şimdi kumda oyna , bot yazıcakmış hahaha ulen gece gece ne güldürdün beni , sen bot değil wc'ye mani bile yazamazsın.

hadi kal saglıcakla

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
KriptoGuruTR
Member
**

View Profile
July 11, 2018, 12:03:17 AM

Ehehehehehe tipik bir şevki hareketi: "Küstüm oynamıyom ben yeaaaağ"

Ciddiye binince kaçar bu şekil veya mantıklı cevap alınca...
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: