Bitcoin Forum
May 11, 2024, 09:21:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: OAX 5 Milyon Airdrop Yapacağını Duyurdu  (Read 24411 times)
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
April 25, 2019, 09:46:39 PM

Hocam tebrik ederim, sabrınıza hayran kaldım. Çok iyi bir adet gelmiş. Şu andaki fiyatı 0,2 dolar civarında. Sadece airdrop'tan gelenler; 0,2 x 28,000= 5,600 dolar ediyor... Müthiş bir kazanç olmuş! Geçen seneki boğada 2 doları geçmişt. Ne yapmayı düşünüyorsunuz? Yani hold mu yoksa satacak mısınız?

Geçenlerde 8000 satoshi civarından 48k OAX'ı sattım. Yatırdığım bitcoin'i kenara koydum öncelikle.
4500 satoshi ye düştüğünde yeniden almaya başladım. 4500 - 3500 satoshi aralığından 20k alıp unuttum yeniden.
1 -2 yıl vadeli olarak saklayacağım yine.
1715419267
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715419267
Reply with quote  #2

1715419267
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715419267
Hero Member
*

Ignore
1715419267
Reply with quote  #2

1715419267
Report to moderator
1715419267
Hero Member
*

Ignore
1715419267
Reply with quote  #2

1715419267
Report to moderator
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 25, 2019, 10:54:28 PM

mhanbostanci hocam öncelikle bol kazançlar hayırlı olsun fakat ben bu airdrop olaylarına pek sıcak bakamıyorum aynı olayı mtc de yapıyordum ben ilk satın aldığım zamanlar aylık airdrop için hold kararı aldım 1500 dolarlık mtclerim şu an 100 dolar bile etmiyor airdrop geliyor eyvallah fakat fiyat çakılıyor uzun vadeli bir coine airdrop için hold amaçlı güvenmek bana pek güvenilir gelmiyor lakin yine de sizi tebrik ediyorum sevindim adınıza.
gedor (OP)
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
April 27, 2019, 11:54:42 AM

Değerli konu takipçileri,
Ortalığın yangın yerine döndüğü son 1 yılda gerçekten kazandıran tek yatırımım olan OAX 'ın yeri benim ayrı.
Türkçe forumda bu Airdrop u pek kimse ciddiye almadı.
Ben OAX'ı uzun vadeli olarak alıp unuttuğum için KYC de yapıp bekledim.
Netekim Airdrop geçtiğimiz aylarda tamamlandı. Ben 20k OAX ile beklemede idim. AirDrop dan 28k OAX geldi.
Bekleyen derviş muradına erermiş.
Ben her ne kadar e-posta ile daha foruma yazılmadan bilgi almıştım ama,
Konuyu açarak forumu bilgilendiren @gedor a  foruma katısından dolayı teşekkür ederim.

rica ederim, airdrop nasıl hesaplandı bilmiyorum ama umarım airdrop tarihine kadar olan ortalama günlük oax miktarı baz alınmıştır son günkü miktar yerine. Airdrop sizin gibi holder'ları ödüllendirerek amacına ulaşmış gibi görünüyor.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
April 27, 2019, 12:05:51 PM

valla tebrik ederim. bu kadar sanırla beklemek özellikle oax da bu kadar sabırla beklemek gerçeknte her yiğidin harcı değil. ben bu kadar uzun süre bekleyemezdim
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
April 27, 2019, 12:39:30 PM

Bu tip uzun vadeli yatırımcıları ödüllendiren airdrop yöntemleri ayı piyasasında hayatta kalabilmek için bire bir resmen.

LRC (Loopring) buna benzer ama daha uzun soluklu bir program başlatmıştı, ben katılamamıştım ama katılanların iyi kazanacağını düşünüyorum.

Benzer biçimde Storm projesi icoya girip hiç satış yapmadan sadece hold edenlere ico'da satılmayan tokenleri 2 yıl boyunca her 6 ayda bir airdrop ediyor.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
April 27, 2019, 03:03:02 PM

fakat ben bu airdrop olaylarına pek sıcak bakamıyorum aynı olayı mtc de yapıyordum ben ilk satın aldığım zamanlar aylık airdrop için hold kararı aldım 1500 dolarlık mtclerim şu an 100 dolar bile etmiyor airdrop geliyor eyvallah fakat fiyat çakılıyor uzun vadeli bir coine airdrop için hold amaçlı güvenmek bana pek güvenilir gelmiyor

Burda proje seçimi önemli.
Eski bir borsacının ünlü bir sözü var. Ben hisseyi alırken kazanırım diyor. Yani yaptığınız yatırımın hangi seviyeden yapıldığı önemli.
Ben OAX a yatırımı ICO dan yapmadım. Bir kısmı imza kampanyasından çok büyük bir kısmı da borsa dan alınarak biriktirildi.

Projesine inandığınız projelere size göre dip veya dibe yakın seviyelerden yatırım yapmanızı tavsiye ederim.

Misal bu aralar yatırım yapılası fiyatlarda olduğunu düşündüğüm, wan chain, tezos gibi projeler var. inceleyin bol okuyun. size uygun olduğunu düşündüğünüz
fiyatdan da almaya başlayın.

Zaman içinde öğrendiğim bir taktikte şudur. Parça parça alım yapın.
Örneğin bir projeyi gözünüze kestirdiniz ve buna 1000 dolar yatırım yapmaya karar verdiniz. parayı borsaya koyun ve izlemeye başlayın.
misal alım kararını 40 cent de aldınız diyelim. 250 dolarlık alın bekleyin. 36 cent fiyatına da 250 dolarlık alım yazın bekleyin.
500 dolarda kenarda dursun. belki 36 cent den de 32 cent e gevşeyecek bilemezsiniz yine aşağıya alım yazın.

Tersine mi hareket etti?
misal siz 40 cent den aldınız bir kaç gün içinde 50 cent mi oldu. ahanda gidecek bu diye kalan 750 dolar ile gidip 50 cent den almayın. bekleyin illaki gevşeyecek
ve  size alım fırsatı verecektir.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 27, 2019, 06:18:04 PM

fakat ben bu airdrop olaylarına pek sıcak bakamıyorum aynı olayı mtc de yapıyordum ben ilk satın aldığım zamanlar aylık airdrop için hold kararı aldım 1500 dolarlık mtclerim şu an 100 dolar bile etmiyor airdrop geliyor eyvallah fakat fiyat çakılıyor uzun vadeli bir coine airdrop için hold amaçlı güvenmek bana pek güvenilir gelmiyor

Burda proje seçimi önemli.
Eski bir borsacının ünlü bir sözü var. Ben hisseyi alırken kazanırım diyor. Yani yaptığınız yatırımın hangi seviyeden yapıldığı önemli.
Ben OAX a yatırımı ICO dan yapmadım. Bir kısmı imza kampanyasından çok büyük bir kısmı da borsa dan alınarak biriktirildi.

Projesine inandığınız projelere size göre dip veya dibe yakın seviyelerden yatırım yapmanızı tavsiye ederim.

Misal bu aralar yatırım yapılası fiyatlarda olduğunu düşündüğüm, wan chain, tezos gibi projeler var. inceleyin bol okuyun. size uygun olduğunu düşündüğünüz
fiyatdan da almaya başlayın.

Zaman içinde öğrendiğim bir taktikte şudur. Parça parça alım yapın.
Örneğin bir projeyi gözünüze kestirdiniz ve buna 1000 dolar yatırım yapmaya karar verdiniz. parayı borsaya koyun ve izlemeye başlayın.
misal alım kararını 40 cent de aldınız diyelim. 250 dolarlık alın bekleyin. 36 cent fiyatına da 250 dolarlık alım yazın bekleyin.
500 dolarda kenarda dursun. belki 36 cent den de 32 cent e gevşeyecek bilemezsiniz yine aşağıya alım yazın.

Tersine mi hareket etti?
misal siz 40 cent den aldınız bir kaç gün içinde 50 cent mi oldu. ahanda gidecek bu diye kalan 750 dolar ile gidip 50 cent den almayın. bekleyin illaki gevşeyecek
ve  size alım fırsatı verecektir.

wan chain benim de uzun zamandır takipte olduğum bir coin bir miktar yatırımım da mevcut her düşüşte mutlaka ekleme yaparım lakin şu sıralar mainnet olayından dolayı QKC ye odaklanmış durumdayım wan chainin boğada muazzam fiyatlara çıkacağına oldukça eminim güzel yazınız içinse ayrıca teşekkür ediyorum hocam . bol kazançlar
Arag0rN
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
April 30, 2019, 05:05:26 PM

Airdroplar artık bu piyasa koşullarında pek etkili olmuyor.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
May 14, 2019, 08:42:48 PM

2100 satoshi fiyatlara geldi OAX,
2020 başında borsanın mainnet e bağlanıp işleme açılacağı söyleniyor.
Bu fiyatlar uzun vadeli (1 - 2 yıl) alım için uygun seviyeler mi sizce?
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: