Bitcoin Forum
June 22, 2024, 12:48:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: everyone good bye  (Read 393 times)
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
July 04, 2018, 10:12:07 AM

zaten en kıytırık borsalarda hacim ise günlük 50.000-usd işte dump olması pump olması normal bir coin...

XxX
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
July 04, 2018, 10:16:42 AM

madem coini takip ediyorsun  al o zaman
ilerde ne olur bilememde.durumu yazarsın siteye...kar yada zarar diye. Roll Eyes

Bitcoin
hearttopicpositived
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
July 04, 2018, 11:00:09 AM

dump veya pump yiyen coinlerden kesinlikle uzak durma taraftarıyım acı tecrübelerim var Cheesy
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
July 04, 2018, 11:34:23 AM

Bence bu tarz coinlere hiç bulaşmayın, ben de ilk defa duydum adını. Para kazanayım derken elinizdekinden olmayın. Fiyatının neden düştüğü çok iyi araştırılmalı.
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
July 08, 2018, 10:16:36 PM

Polis btc yi mi dumpluyo diye giren kaçıncı kişiyim bilmiyorum ama böyle coinlerden uzak durulması düşüncesindeyim dump sanıyor olabiliriz ancak scam gibi şeyler çıkma ihtimali var.
KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
July 08, 2018, 10:25:54 PM

polis masternode coinlerinden biriydi galiba değil mi? masternode coinler arasıra ekip yatırımcı bulduğunda falan sahte hacimler geçici pumplar yaptıkları sıkça rastlanan bir durum. ava giderken avlanmayın gönül bağı kurmayın. vur-kaç mantıklıdır ama hodl bu tip clone coinlerde ağlatır

vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
July 08, 2018, 10:43:51 PM

Polis btc yi mi dumpluyo diye giren kaçıncı kişiyim bilmiyorum ama böyle coinlerden uzak durulması düşüncesindeyim dump sanıyor olabiliriz ancak scam gibi şeyler çıkma ihtimali var.

Ben de ilk girdiğimde öyle sandım bir anlam veremedim. Ico seviyesinden beri takip etmediğim hiç bir coine ben de girmiyorum.
Önerirsem de onları öneriyorum, ben de uzak durulmasında fayda olduğunu düşünüyorum.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
March 18, 2019, 07:11:35 PM

6-7 ay geçmiş 40 lardan tekrar 18 lere yine düşmüş. Binance ceosu tweetlerini retweet etmiş. Bir de bu süre zarfında kart çıkarmışlar kullanmaya da başlamışlar .

Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
March 18, 2019, 09:44:14 PM

Kodlarında son değişiklikler 6 ay önce, 2 ay önce, 1 ay önce yapılmış. Çıkardıkları kart olayı pundix'in neredeyse aynısını görünüyor bu kart hikayesi daha çok para kaldırır indirir gibi duruyor. Sonra kartla ilgili netlik olmayan durumlar ortaya çıkınca bugün tekrar %50 dump yemiş.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
March 18, 2019, 10:17:20 PM

Nereden buluyorsunuz böyle shitleri yav, doge var rdd var dgb var... Bir ton bilinen shitcoin varken bilinmeyenlere bulaşmayın.  Grin Lan shitlere bulaşmayın zaten sizin gibiler yüzünden bu kodumun piyasası shitcoin ve scamlerden kurtulamadı. Yolunmaktan bıkmadınız mı arkadaş. Gidin sağlam projelere yatırım yapın. Dump yemiş işte anlasana be! Birilerini tokatlamışlar. Aptal mısınız?

Doge zaten şaka diye çıkmış, buna rağmen ağı hızlı ve çok borsada işlem görüdüğü için borsalar arası arbitraj işlemlerinde para taşımak için kullanılan bir araç.
Doge ye shitcoin demek doğru değil. rdd

Digibyte a uzanan diller tutulsun. Shit sensin, cmc ilk yüzde sana girsin. neyse,

Teknolojisi, topluluğu, çıkardığı ürünleri ve araçları hakkında bilginiz olmadan gerçek bir coin hakkında atıp tutmadan önce lütfen okuyun, araştırın, öğrenin.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
March 19, 2019, 06:32:16 AM

Hiç bir duyuru olmadan neden dumplandi anlamadım. Ann konusunda meksikayla alakalı bir şey yazmışlar o da yarım yamalak. Ama fiyatlara baktım 90 altına pek inmemis dedim. 18 den şuan 22 ye doğru gidiyor. Aslında 16 dan falan alacaktım hacmi en düşük olan borsaya yollamışım parayı 😂

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
March 19, 2019, 06:39:12 AM

Şimdi baktım da coinlerin %62,5 kilitli zaten. Toplam arzda 25 milyon olacakmış .43 dolardan 1 dolar seviyesine inmiş bakarsiniz bir artış daha olur.

mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
March 19, 2019, 06:42:15 AM

Masternode coinlerinden pek bir şey olduğunu görmedim dash dışında tabi. Ama bunlar coinlerle anlaşma yapıp uygulamalarina entegre ediyorlar galiba. Binanceden grs ile anlaşma yapılmış son artış da bu yüzden oldu. Üstüne bir de binance ceosu retweet etti bu mesajı.
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
March 19, 2019, 08:35:06 AM

Polis kelimesi şehir anlamından gelmekte idi.

Masternode coin'lerinden birisi olduğunu biliyorum. X11 algo ile çalışmakta, Dash ile aynı algo'da.

Ben de 1 sene önce azıcık mining yapmıştık, 1 gün falandı sanırım, masternode'suz, normal bir pool'da.

Ancak bunda da kâr edemeyeceğimizi anlayıp kapatmıştık. O ara incelemiştim Polis'i ama şuanda pek bir bilgim kalmadı.

Neyse, yemişim mining'i
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
March 19, 2019, 05:40:07 PM

Biraz önce telegramdaki admininden bilgi aldım. Mastercard sadece meksikada kartın kullanılabileceğini başka ülkelere kart satamayacaklarını ve onların kartlarının iptal olacağını söylemiş. Dünkü düşüş bu yüzdenmiş. Kart sağlayıcıları her türlü sıkıntı çıkarıyor. Dün aldığım bütün coinleri bu haberden sonra sattım.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 19, 2019, 07:53:16 PM

Bu coinin token mi her neyse arastiranadam başlık açınca duymuştum. Ne iş yapar onu bilmem ama her coin ya da tokene yatırım yapılmaz. Ben uzak dururum.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: