Bitcoin Forum
June 23, 2024, 01:10:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: AB Parlamentosu , Kripto Paralar Hakkında Konuştu  (Read 172 times)
criptoturk
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

View Profile WWW
July 07, 2018, 09:13:48 PM

Avrupa daki birçok ülkede kripto para yatırımlarına ılımlı bir bakış açısı var. bu da hem Avrupa Birliğinin organları olan AB Komisyonunda hem de parlementosuna yansımış durumda. adamlar bence çok makul ve mantıklı yaklaşıyorlar. yasakçı bir zihniyet de yok..

H A R A                [  WHITEPAPER   │   LITEPAPER  ]                H A R A  
Empowering billions through data one byte at a time
TWITTER     GITHUB          REDDIT     FACEBOOK     BITCOINTALKLINKEDIN
benim.dnya
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
July 07, 2018, 11:20:42 PM

Kripto parlar tabi ki şu an ki hacimleriyle merkez bankalarına kafa tutamazlar bunu 12 yaşında ki çocuklara bile sorsan bunu söyleyecektir tabi ki mecazı anlamda ama bunu bu işle ilgilenen herkes bilir bakalım yıllar içinde ki hacimler ciddi miktarda yükseldiğinde hala aynı şeyleri söylecekler mi YADA gerçekten balonmu bu piyasa bizde göreceğiz Cheesy
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
July 07, 2018, 11:31:57 PM

kripto paraların merkez bankalarının ekonomik gücüne meydan okuyamayacağını söyledi.

valla bana kalırsa bu lafın altında ezilecekleri günler gelecek ab parlamentosunun
FlashPeakUp
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile WWW
July 08, 2018, 03:26:04 PM

Önümüzdeki haftada planlı G20 toplantılarından biri var, orada da açıklama gelmesi muhtemel.
forumevi (OP)
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 6

View Profile
July 08, 2018, 03:31:38 PM

Olumsuz yaklaşımlar bir süre sonra kaçınılmaz olarak olumluya dönecektir ya da eksik ya da yetersiz gördükleri yanlarını geliştirmeye çalışacaktır , geleceğin teknolojisi , sistemi isteseler de istemelerse Blockchain
nesso
Sr. Member

Activity: 640
Merit: 259

View Profile
July 08, 2018, 05:09:44 PM

kripto paraların merkez bankalarının ekonomik gücüne meydan okuyamayacağını söyledi.

valla bana kalırsa bu lafın altında ezilecekleri günler gelecek ab parlamentosunun
Parlemento hic bir sekilde lafnın altında kalıgacı bir sey soylemez oyuzden ben katılmıyorum bu soyledigine.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
July 08, 2018, 05:26:02 PM

piyasa değeri kaç trilyon dolar olduğu zaman tehdit olacak? şeffaf, hızlı, güvenilir ödeme yöntemi onda sorun yok ama kimin, kime gönderdiği belli değil ve en çok buradan vuruyorlar aslında. kara para aklama olayı. ama yine de AB parlamentosu sözleri ile vurmamış. bak olumlu haber sayılır ama bunu fiyatlayacak koca yürekli balina neredesin.  Grin
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: