Bitcoin Forum
May 22, 2024, 03:54:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: BINANCE ve KUCOIN Borsa Karşılaştırması  (Read 415 times)
seymen
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile WWW
July 05, 2018, 10:10:03 AM

BİNANCE ve KUCOİN ikisinin borsada bir birine üstün tarafları  açıkca gözükmektedir ama BİNANCE hacim yönünden ve güvenlik konusu olsun müsteri desteği olsun sağlamlık yönünde olsun binanceyi tek geçerim bu benim düşüncem

clions57
Member
**

Activity: 100
Merit: 10

View Profile WWW
July 05, 2018, 10:26:48 AM

Binance daha iyi evet ama Kucoin pek çok fırsatı içinde barındırıyor. Bunu da göz ardı etmemek lazım.
mecazherif
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
July 05, 2018, 12:26:56 PM

Kucoin iyice hafriyat döküm sahası oldu, nerede çöp var oraya döküyorlar, gene de iyi bir karşılaştıma olmuş hocam
bmgs
Member
**

Activity: 518
Merit: 15

View Profile
July 06, 2018, 05:20:26 PM

Binance ve Kucoin borsaları birbirlerine çok benziyorlar. Kucoin'in kurucusu kim bilmiyorum ama Binance ile aralarında bağ olabilir. Her ikisi de neredeyse hergün bir coin/token listeliyorlar. Kucoin biraz daha çöp dolu tabi Binance'ye göre.
benim.dnya
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
July 06, 2018, 07:49:32 PM

Arkadaşlarında dediği gibi ben Bınancein hacmi daha büyük olduğu için onu seçiyorum ancak o bile hacklendi güven hepsine 0 bende.
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
July 06, 2018, 09:29:37 PM

Ben bu borsaların ikiini de seviyorum fakat, binance borsasını daha kurumsal buluyorum
felixesteban
Member
**

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
July 07, 2018, 02:18:23 AM

Güvenlik noktasında ikiside oldukça sağlam gözüküyor, özellikle Binance geçen aylarda birkaç saldırı yemişti ve müşterilerinin kayıplarını tazmin etti, bu bayağı bir artı puan yazdı kendi hanesine. Kucoin için de tek dezavantaj şuan için hacimin oldukça düşük seviyede olması, ama hidden gem-ler noktasında büyük potansiyel taşıdığı için takipte kalmakta fayda var.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
July 07, 2018, 06:28:18 PM

Binance borsasını neredeyse herkes denemiştir ama Kucoin’i duyup denemeyeler için güzel bir yazı olmuş. Kendi fikrimi söyleyecek olursam Binance varken Kucoin kullanmayı seçeceğimi sanmıyorum. Binance’da olmayıp Kucoin’de olan bir tokenle işlem yapacaksam o başka tabi.
sanacaks
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 4

View Profile WWW
July 07, 2018, 06:49:31 PM

Binance CEO'su CZ'yi birçoğumuz twitterdan takip ediyordur. Hack olayları veya bakım onarım işlemlerinde tüm bilgilendirmeleri kendisinin de yapmasını çok anlamlı buluyorum. Kripto para piyasası çok hassas dengeler üzerine kurulu ve en ufak haber diplere gitmemize neden olabiliyor. Bence Binance tek başına kripto paraya olan güveni arttırmaya çalışıyor.

Kucoin'e gelince onunda kullanımı bence gayet kolay, genelde ICO'su yeni biten tokenların ilk sağlam borsaya girme çabalarını burada görüyoruz. Bir kaç merkezi olamayan borsa sonrası projeler Kucoin'de listelenmek için can atıyor. Kucoin' in başına şimdiye kadar büyük çaplı bir API hack olayı veya benzeri gelmedi benim bildiğim kadarıyla. Ben notumu böyle bir olaya karşı verdikleri tepkiyi karşılaştırarak verebilirim. En önemlisi güven sağlamak, Binance çok iyi yolda bence.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
agacsizkoala
Member
**

View Profile
July 07, 2018, 10:13:58 PM

Ben kucoin borsasını daha sempatik buluyorum çünkü çok sayıda koin ekliyorlar çeşit çeşit
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
July 07, 2018, 10:37:30 PM

Binance ın kurumsal yapısı çok kuvvetli ben önemsiyorum bu tip kurumsal yapıları, özellikle böyle işlerde
behramyaman
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
July 11, 2018, 08:43:45 AM

Güvendiğim iki borsa umarım altyapı ve güvenlik açısından hep sürer bu düşüncem.
parafmax
Newbie
*

Activity: 149

View Profile
July 11, 2018, 09:07:31 AM

kukocin mobil uygulaması defalarca güncelleme almasına rağmen doğru düzgün çalışmıyor  Cheesy
xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1486

View Profile
July 11, 2018, 09:12:14 AM

Kucoin son dönemde yaptığı yarışmalarla adından söz ettirmeye başladı. Fakat Binance kadar değerli olması için uzun bir zamana ihtiyacı var. Şu anda gerek müşteri ilişkileri gerek market hacimleri olsun Binance kadar beğenilen bir borsa yok Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
July 11, 2018, 04:02:40 PM

her iki borsayı da kullanıyorum kucoin en büyük olmak ya da top 5 iddiası taşıyan bir borsa gibi gelmiyor. daha çok büyük borsaların bir altında takılan borsa olarak kalmak istiyor bana göre.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
simgesimge
Newbie
*

Activity: 101

View Profile WWW
July 11, 2018, 07:39:06 PM

Arada çok büyük farklar göremedim ama birisi dünya lideri oldu diğeri hala beklenen etkiyi yapamadı. Bunun da sebebi yine ikisi arasındaki birkaç farktan ama burda yazanlar değil sanırım
crimsongoth
Member
**

Activity: 588
Merit: 18

View Profile WWW
July 11, 2018, 08:53:38 PM

Güzel bir karşılaştırma olmuş. Ben fonlarımı binance üzerinde değerlendirmeyi tercih ediyorum. Ama kucoin borsasını da çok beğendiğimi söyleyebilirim. Günlük kar paylaşımı güzel bir stateji.
Kirmizii
Newbie
*

Activity: 53

View Profile WWW
July 11, 2018, 08:55:33 PM

Binance daha fazla tercih edildiğinden daha fazla fırsat sunuyor ama tam da bu yüzden bütün hırsızların hedef tahtası oldu yani daha riskli ve dikkat edilmesi gerekiyor
Emrexa
Newbie
*

Activity: 78

View Profile WWW
July 12, 2018, 04:50:47 PM

Tabiki binance daha üstün
Amasıda var binancenin bana gore tek bir eksisi olabilir doge coini listelememesi. Ben transferlerimi hep dogeyle yaparım. Elimde zaten üç beş kuruş para var onuda fee olarak vermeyelim degilmi . D
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
July 12, 2018, 04:54:46 PM

açık söylemek gerekirse binance her türlü alır diye düşünüyorum ben hocam,
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: